Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Flavia spróbować zawsze warto, a przynajmniej póki nie wystawisz to się nie dowiesz...

    no i domyślam się , że jednak w większej mierze to Ty chodzisz na spacery, więc to jednak Tobie powinno się dobrze prowadzić :wink:

    poza tym nikt z nas , bez doświadczenia, bez uprzedniego użytkowania , nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego i najzwyczajniej w świecie można źle wybrać...
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Flavia ja tez tak sadze...wystaw na allegro...ja kilka lat temu wystawialam bez przekonania gondole na sprzedaż ...byłam pewna ze nikt jej nie kupi a sprzedała sie niemal natychmiast i do tego za bardzo satysfakcjonująca mnie cenę.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi. Utwierdziłam się w wyborze bo nie ma chyba ideałów na tym wózkowym świecie. ;)
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    Flavia, no ten nasz czołg, po zamontowaniu do niego spacerówki, też lekki i zwrotny nie będzie, więc oswajam męża z myślą, że jak już będzie w użyciu wyłącznie chusta/nosidło, spacerówka plus sporo dreptania, tzn. gdy wózek nie będzie podstawowym środkiem transportu, to kupujemy lżejszą i zwrotną spacerówkę. A czołg idzie w odstawkę i czeka na rodzeństwo.
    Dokładnie, W_P_Gosia, myśmy się od razu nastawili, że ideału i do miasta, i do lasu, i na plażę, i lekkiego, i stabilnego, i wygodnego, i..., i... to nie znajdziemy :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Hanny: ale buda jakoś tak wisi beznadziejnie, jakaś jakby za szeroka do tej spacerówki

    Hanny a jak masz zalozona ta bude? Bo nie zbyt jasno jest to opisane w instrukcji i juz tu kiedys sie nad tym zastanawialysmy, moze masz po prostu zla zalozona. Mi juz nic nie wisi :smile: Co zrobiliscie z ta gumka? Wisi?
    --
    •  
      CommentAuthorMadRat
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    IzUK: A ja wczoraj "wozilam" sie po salonie naszym quinny moodd!
    jest super, wiem ze zupelnie inny niz te, ktore Wy opisujecie ale jak narazie jestem bardzo zadowolona, juz niedlugo przekonamy jak sie sprawdza z malenstwem na spacerkach :D

    to czekamy na relację i recenzję z pierwszej ręki :)
    W_P_Gosia: nie ma chyba ideałów na tym wózkowym świecie. ;)
    niestety, święta racja :)
    --
    •  
      CommentAuthorkimag
    • CommentTimeFeb 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Nana81 - mieszkam w Kanadzie i tu sporo widuje tych Baby Jogger city mini z 4 kolkami, choc chyba model Select jest popularniejszy. Naogol jednak widuje je na chodniku czy w galeriach sklepowych, jak chodzimy do parku na lesne sciezki bardziej to malo ich jest wiec nie wiem jak sie sprawdzaja po nierownosciach terenowych, jesli nie ma blota, sniegu to chyba da rade ale sama nie probowalam, mysmy mieli dla I synka wozek z PL - swietna amortyzacja, standard 4 kola nieskretne - takie czasy byly :) ale jakos wyrobu nie najlepsza, dla II synka 5 lat temu udalo mi sie nabyc Quinny Speedi SX i sprowadzic z PL adaptory do gondoli (tu nie byly dostepne w tej wersji) - w sniegach naszych i spacerach po roznych miejscach spisal sie znakomicie, czesto moj 2.5 latek siadywal pod gondola w wozku zakupowym :) raz padl nam calkiem w dalekiej trasie to zwinelismy go do gondoli a malego w chuste :) wozek wszystko wytrzymal, prowadzil sie lekko, rozklada jedna reka. Niestety sprzedalam go bo wowczas nie bralismy pod uwage potomka nr. 3... i teraz znow szukam wozka, czytalam powyzsze rozne opinie i tez dostaje juz rozdwojenia jazni co tu wybrac by bylo najlepsze dla mojej kruszyny.... powoli zaczynam sie zwracac ku QUinny Speedi znow, nei dlatego ze jest w 100% idealny ale bo go znam i wiem jak sie w naszych warunkach sprawuje.... wolalabym zeby mial moskitiere w gondoli w budce itd bo Maluch urodzi sie w lipcu ale wozkow idealnych nie ma... tyle ze teraz musze sprowadzac SPeedi z PL bo u nas calkowicie zginely z rynku i nikt nie moze powiedziec dlaczego!:cry:
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    The_Fragile: maluszek sie trochę ślizga na półsiedząco w spacerówce przy zapiętych pasach. Ale znalazłam na to sposób - kocyk pod dupkę i plecy i jest ok


    Szczerze mówiąc zaniepokoiło mnie te zsuwanie się dziecka w Jedo Fyn. Bo ja chciałabym już do samego końca używać spacerówki, nie kupować już innej. I czy dzidziuś ślizga się tylko na półsiedząco, czy na całkiem siedząco też? Bo nie chciałabym, aby dziecko miało niekomfortowo.
    -- ,
  2.  permalink
    dżasti: I czy dzidziuś ślizga się tylko na półsiedząco, czy na całkiem siedząco też?

    U mnie tylko na polsiedzaco i to w kombinezonie. Na siedzaco u nas nie ma tego problemu.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    Dziękuję Biedronko, trochę mnie uspokoiłaś. Choć nie sądzę by akurat tą wadę można było wykryć przed zakupem wózka. trzeba byłoby z "dziecięcym testerem" chodzić po sklepach i wszystkie wypróbować. A to raczej mało możliwe. A da się tą spacerówkę właśnie ustawić tak na bardzo pionowo/siedząco? Bo koleżanka ma X-landera i jej syn zawsze taki lekko położony jest i nie może machać rączkami i obserwować tak aktywnie wszystkiego jak w takiej klasycznej spacerówce.
    -- ,
  3.  permalink
    dżasti: A da się tą spacerówkę właśnie ustawić tak na bardzo pionowo/siedząco?

    Wlasnie sprawdzilam, da sie :smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    Podpisuję się pod Biedronką. A teraz jak jest większy to się w ogóle nie ślizga :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoraaggaattaa
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny macie jakieś doświadczenia z wózkami TUTEK? Szczególnie TUTEK AMBERO.
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeFeb 6th 2013 zmieniony
     permalink
    A czy ktoras z was posiada wozek xlander x-run? Jesli tak, prosze o opinie. Rozgladam sie za wozkiem do biegania, spacerowym.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 7th 2013
     permalink
    Flavia ja dla tego swojego Urban Ridera kupiłam używanego po jednym dziecku za jedyne 750zł i ja jestem super zadowolona zobaczymy jak będzie jak się przesiądziemy do spacerówki, ale w razie co nie będę pluć sobie w twarz, że wydałam kupę kasy :cool:
    --
    • CommentAuthorBegi
    • CommentTimeFeb 13th 2013
     permalink
    Powiedz mi czy ten wózek jest stabilny? Ten stelaż wygląda tak jakby po naciśnięciu na rączkę miałby się przewrócić
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    sysiajaw: Flavia ja dla tego swojego Urban Ridera kupiłam używanego po jednym dziecku za jedyne 750zł i ja jestem super zadowolona zobaczymy jak będzie jak się przesiądziemy do spacerówki, ale w razie co nie będę pluć sobie w twarz, że wydałam kupę kasy
    --

    pamiętam, my wydaliśmy ponad 2 tys więcej ;/
    przy gondoli byłam zadowolona, ale spacerówka jak dla mnie porażka!


    Begi: Powiedz mi czy ten wózek jest stabilny? Ten stelaż wygląda tak jakby po naciśnięciu na rączkę miałby się przewrócić

    pytasz o urbanridera?! stelaż jest bardzo stabilny nic się nie przechyla jest idealnie wyważony!
    za to wczoraj byłam świadkiem jak dziewczyna wyjmowała dziecko z fotelika zamontowanego do stelaża od x landera i się wywrócił :shocked: koleżanka jej pomagała... szok normalnie !
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Powiem Wam ze nie ma wózka idealnego... Ja kupiłam mutsy bo go znam...jedna koleżanka ma Maxi cosi i tez narzeka...druga ma Stokka i na początku była zachwycona a teraz narzeka ze 4 miesięczna dzidzia juz z gondoli wyrosła, ze w wietrzne dni wózek mało stabilny . Ja niedługo lecę do PL sama z dziećmi , biore gondole i fotelik a wózek bardzo ciężki...ojjjj zobaczymy czy i ja nie bede narzekać ...kiedyś dawałam radę ale teraz jakas wygodna sie zrobiłam na stare lata :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Bugsboo bee wózek idealny. Używam odkąd córka skończyła 4 miesiące.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Fever84 - a nie boisz sie o kregoslup dziecka? 4 miesieczniak jeszcze pewnie nie siedzi :confused:
    Ja plenuje wymienic Cameleona 3 na Bee plus, jak mi ta kubelkowa spacerowka nie podpasuje. No ale Karolek musi siedziec do Bee Plus.
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Moja mała ma już prawie roczek;) i nie, nie bałam się. Noworodka bym w tym wózku nie wozila. Widziałas go na żywo? Bo wg mnie jest prawie płaski przy maksymalnym rozłożeniu oparcia.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Faver - widziałam, jeździłam nim po sklepie :) wiem, ze prawie na płasko sie rozkłada :) moim zdaniem jest super spacerowka :))) .
    Ja nie jestem fanka kubelkowych, więc jak do cameleona spacerowki sie nie przekonam to go sprzedamy i kupimy Bee plus właśnie. Tylko nie wiem kiedy Karolek zacznie siadać i jak to do końca jest z tym wozeniem w takich wózkach np. 6 miesięcznego dziecka. Wiem, ze Bee plus jest niby od urodzenia, ale ja przewrazliwiona jestem ;) boje sie, ze krzywdę dziecku zrobię :shamed: Bardzo bym chciała mieć Bee plus, bo np. W podróży samolotem lepiej sie sprawdza, jest mega lekki :)
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Ja nie widzę żeby ten wózek miał wady, do samolotu czy po mieście jest idealny... poczekaj aż syn podrosnie i w sklepie możesz go przymierzyć. Mi pasuje, ale ja w zasadzie poruszam się po mieście tylko.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Fever - no ja tez po Londku tylko smigam Cameleonem ;) ale w czerwcu planujemy lot do Polski, a we wrześniu wczasy i nie ukrywam, ze Bee byłby lepszy, bo jest lżejszy od tego co my mamy.
    --
  4.  permalink
    madziauk- byłabym chętna odkupić cameleona ponieważ spodziewam się maleństwa pod koniec lipca.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Magdalena6110 - jak będziemy sprzedawać to napisze na forum. Narazie wózek sie swietnie sprawdza. Zobaczymy pozniej jak ta kubelkowa spacerowka, czy sie do niej przekonam czy nie. Jak nie to wtedy będziemy sprzedawać naszego cameleona ;)
    --
  5.  permalink
    W takim razie pozostaje mi czekać :) Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    kasiakuzniki a który bebetto miałaś ?? i czemu jestes niezadowolona ?? Ja od 1.5 miesiąca mam Bebetto Filippo - zmówiłam w ciemno bo w Krk nie mogłam go nigdzie zobaczyć i póki co jestem zadowolona bo mam to czego szukałam.

    Co do Quinny Moodd - spacerówka porażka bo jest na prawdę maleńka....może przy małym dziecku się sprawdzi, ale nigdy nie wiesz jakie dziecko ci się "trafi". Nasz Mateuszek ma obecnie 8 miesięcy i waży 12 kg !!!! Cieszę się, że nie kupowałam wózka przed porodem tylko jeździł w gondoli po siostrze a teraz kupowaliśmy tylko spacerówkę. My mieliśmy problem, żeby go w kombinezonie do x-landera włożyć a sprzedawca twierdził, że ma jedne z szerszych spacerówek :wink:
    No i dla mnie drugi minus tej spacerówki to strasznie malutki i płytki daszek...w zimie nie osłoni przed wiatrem a i mam wątpliwości czy w lecie osłoni przed słońcem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Dziewuszki moje kochane, czy wiecie jaki fotelik pasuje do Jedo Fyn? Bo oni na swojej stronie żadnych fotelików nie oferują. W innych markach to od razu foteliki można kupić. A nie ukrywam, że będę dużo korzystała. I teraz wiem, że nie każdy pasuje. Mi chodzi o fotelik, który będzie lekki, bezpieczny, i będzie można zamontować go "od razu" a nie przez jakieś specjalne adaptery. Chyba, że do Jedo Fyn nie można bez specjalnych adapterów fotelika założyć. Bo wiem, że też takie stelaże do wózków są. A nigdzie takiej informacji nie znalazłam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Dziewczyny, nie dam rady przerobic calego watku w poszukiwaniu tematu ktory mnie intersuje...
    czy ktoras moze my polecic podwojny wozek?

    ale nie dla blizniakow, tylko taki w ktory wkladamy niemowlaka w gondole a starsze dziecko (1.5 r) w spacerowke..
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    dżasti: wiecie jaki fotelik pasuje do Jedo Fyn?
    dżasti: Chyba, że do Jedo Fyn nie można bez specjalnych adapterów fotelika założyć.


    Dżasti, my mieliśmy Maxi Cosi Cabrio i pasował - ale z adapterami (te są chyba zawsze potrzebne, jeśli nie kupujesz fotelika w zestawie danej firmy). Adaptery fajne, zakładanie/zdejmowanie to kilka sekund. My dostaliśmy w gratisie od sprzedawcy, bo kupowaliśmy wózek i inne pierdolety - warto się wtedy potargować ;)

    Aha - adaptery są malutkie.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Fragile dzięki. Może niepotrzebnie się uprzedziłam do tych adapterów. Może wybiorę się też do sklepu i niech facet doradzi, dopasuje.
    -- ,
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    yol: Dziewczyny, nie dam rady przerobic calego watku w poszukiwaniu tematu ktory mnie intersuje...
    czy ktoras moze my polecic podwojny wozek?

    ale nie dla blizniakow, tylko taki w ktory wkladamy niemowlaka w gondole a starsze dziecko (1.5 r) w spacerowke..


    Baby Jogger City Select. Ja go mam dla bliźniaków, ale np. sliwson używa dla rodzeństwa. Jest o tyle fajny, że jak już duże dziecko wyrośnie ze spacerówki, albo idziesz gdzieś tylko z jednym to robisz z niego pojedynczy wózek (ma ramę pojedynczą).
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    flavia: za to wczoraj byłam świadkiem jak dziewczyna wyjmowała dziecko z fotelika zamontowanego do stelaża od x landera i się wywrócił


    to co ona wyprawiała :shocked: ja mam x landera i uzywam go normalnie z gondola i jako stelaz pod fotelik (besafe) i absolutnie złego słowa nie moge powiedziec na jego stabilnosc :shocked:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorAgaMama
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Flavia a jaki to był model x-landera?
    Ja przerabiałam ten XA z 1 synem- jeździł prawie 3 lata i byłam baaaaardzo zadowolona. Jeździliśmy po różnych terenach- miasto,las,plaża itp i nigdy się nie chybotał, nie mówiąc już o wywrotce. Teraz też będzie xa, tyle że nowszy i z fotelikiem Maxi Cosi zamiast x-car.
    -- Hubert 24.07.2009, Bruno 13.05.2013 i Igor w drodze :D
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dżasti my mamy fotelik Recaro do Fyna. Też potrzeba adaptery, ale one są malutkie i nie ma problemu żadnego z montażem.
    Bez adapterów pasuje jedynie ich fotelik Berbero. Na stronie jest pokazany o tutaj :)
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    My chyba już wybralismy i bedziemy niebawem zamawiac najprawdopodobniej taki tylko szukamy czy gdzies sie uda taniej :

    NASZ WYBÓR WÓZKA

    bądź

    NASZ DRUGI WYBÓR
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    piszesz jakieś slowo np NASZ WOZEK... zaznaczasz to wyrażenie i nad polem wiadomości klikasz niebieski napis "link" w okienko wklejasz adres i gotowe :wink:

    ps. oglądaliście na żywo?
    --
  6.  permalink
    Eveke - jedziemy go dokladnie obejrzec w środę. Ale czytalam opinie i kolezanke mam co ma tego hartana i jest bardzo zadowolona - ze lekki, ze latwy do zlozenia i sklada sie do minimum do auta. a to dla mnei wazne by byl nie tylko ladny ale funkcjonalny, mial atesty, fotelik maxi cosi i byl bezpieczny.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Kandy super i ten pierwszy i ten drugi. Nie patrzyłam na wózki tej firmy, ale ja w sumie postanowiłam jednak trochę mniej na wózej wydać, więc już niebędę zmieniać swojego wyboru. No chyba, że mężowi coś nie podpasuje, bo on musi na żywo zobaczyć.
    akirka: Bez adapterów pasuje jedynie ich fotelik Berbero

    Też się dopatrzyłam tego fotelika, ale on nie ma żadnych crash testów, więc nie będę oszczędzć na bezpieczeństwie dziecka. Chyba Maxi Cosi Cabrio Fix kupię. Tylko zastanawiam się właśnie czy jest sens kupowania bazy do samochodu, czy lepiej sam fotelik pasami przypinać.
    -- ,
  7.  permalink
    Dzasti ja wlasnie wybralam ten wozek bo ma wszystkie atesty itp. i ma fotelik max cosi a innego fotelika nawet nie brałam pod uwagę.
    No ja tez planowalam wydac na wozek min 1-1,5tys mniej ale moj maż stwierdzil ze to na 2-3 lata sie kupuje i ze na kolejne dziecko bedzie i nei ma co oszczedzac jak jakos sie na to uzbiera a przynajmniej bedziemy spokojniejsi.. Uleglam bo to on jest taki bardzo ostrozny i wszystko sprawdza no i troche gadżeciarz ;-) Uległam,,, ale ta cena mnie przeraza i az boli bo to z oszczednosci... hyhs.. a to trzeba juz zamawiac bo na to sie 8-10 tyg czeka..
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Ale trzeba Kandy przyznać, że bardzo ładny. Nie ma co. Ja właśnie też chcę, aby wózek służył przez ok 3 lata, dlatego zastanawiałam się czy Jedo Fyn ma spacerówkę, gdzie dziecko rzeczywiście siedzi prosto, a nie na wpół leży, ale dziewczyny pisały, że normalnie w tym się siedzi. U mnie mąż to taki trochę sknera i jak koledzy powiedzieli mu, żeby nie dał mi się naciągnąć na wózek za 3 tyś, to przyszedł i zapowiedział, że można kupić tani i dobry i on taki chce. No, ale szukać tanich i dobrych to muszę już ja :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Kandy co do fotelika- ja też kupiłam maxi cosi, ale to nei znaczy , że moj wózek musi mieć taki w swoim standardzie- dokupuję tylko adaptery i gotowe- także to dla mnie żaden wyznacznik.

    Koniecznie sobie obejrzyj, bo ja Ci powiem tak: najpierw zrobiłam wielki przegląd na necie... i w większości te co podobały mi się na necie , na żywo nie...
    a te które były jakby w drugiej kolejności- to one jednak skradły moje serce (pomijam opinie itp itd , bo wiadomo, ze brałam pod uwagę tylko niby te najlepsze- wg mnie)
    ba nawet gryzłam sie z myślami gdyż podobał mi sie bardzo wózek za ponad 4 tys , na upartego stać nas.. ale na upartego...
    pojechałam do sklepu i co... nie powalił mnie jednak
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Hahah, no to ma wymagania - tani i dobry:D a spytalas co dla niego znaczy dobry?? :P bo moze kupic wozek taniej ale czy ma wszystkie 3 elementy funkcjonalne? :P wiesz o co mi chodzi... ;) no nie powiem, moj maz wybral wozek z pierwszego miejsca rankingu wózków i aż mi sie słabo zrobiło jak cene ujrzalam... i szukalam tanszych i mu pokazywalam ale zawsze mial argument przeci i byl sensowny :o wiec musze zagryzc zeby i przelknac taaaki wydatek:)

    A pokaz swoj model wstenie wybrany :)

    Eveke, no oczywiscie ze pojade i go obejrze - nie kupie nic bez przetestowania :) a mi chodzilo o to, że ja nie brałam pod uwage innego fotelika niż maxi cosi a nie ze brałam pod uwagę TYLKO wózki z fotelikami w składzie maxi cosi - moze zle sie tam wyrazilam...

    Zreszta powiem Wam szczerze ze ja sie tym nei zajmuje, Zostawilam to mezowi do wyboru bo on jest taki dokladny i on to sprawdza - ja jak pisalam- tylko ocenie na zywo komfort prowadzenia i komfort maluszka czy jest czy nie bedzie.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Dżasti- z powodu braku tych atestów w ogóle nie braliśmy pod uwagę tego fotelika Berbero.
    U nas od samego początku było wiadomo, że będzie Recaro, bo mąż jest małym maniakiem motoryzacyjnym. I w sumie jak jakiś wózek nie miał adapterów do Recaro, to odpadał.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    No właśnie chyba się źle wyraziłaś :wink:

    a co do wózka... no mój M zajmował się sprawą fotelika, natomiast o wózkach czytam ja... w końcu M będzie chodził na "niedzielne" spacerki a to ja będę z wózkiem sam na sam niemal cały czas więc to ja muszę wybrać to co głównie mi pasuje :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    No o tak jak ja - ocenie funkcjonalnosc i wygode na zywo :) ale ze moj maz pracuje 14 dni w mcu po 12 h a kolejne 14 ma wolne to on tez duzo bedzie chodizl i prowadizl wozek wiec razem wybieramy taki jaki wygodny.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Kandy oblukaj na żywo , jak pasi to bierzcie :wink:

    u nas na 99% będzie Mutsiak :bigsmile:

     photo mutsy_zpsb3b9a57d.jpg
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Kandyzowana: No ja tez planowalam wydac na wozek min 1-1,5tys mniej ale moj maż stwierdzil ze to na 2-3 lata sie kupuje


    cena nie jest warunkiem wystarczającym, że wam będzie służył 3 lata...my przy córeczce mieliśmy wózek za niecałe 1 tys zł i służył elegancko - nawet pół roku w nim jeszcze Młody jeździł....
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Nie mam jako takiego linka do tego konkretnego wózka w kolorze, który wybrałam, bo ja patrzyłam po prostu na stronie Jedo i wybierałam później kolorystykę. A później na bobowózki wynalazłam, że są zestawy z fotelikiem i to się kilka stówek oszczędza. Ale na bobowózki też tylko się kod koloru wpisuje :( Ale wybrałam brązowy z wstawkami beżowymi i ze stelażem beżowym.
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.