Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Mamy dwa wozki.

    1. Abc Rodeo

    i taki tanszy ktory jest u mojej mamy, kupilam go Dominikowi do spania (przez pierwsze 2 tygodnie zycia malego bylam u mamy), lulania i jezdzenia tez gdy jestem u rodzicow.
    (X7 eurobaby tez ma piankowe).

    Najlepsze jest to ze uzywam czesciej tego drugiego. Przzywyczailam sie po prostu jakos latwiej mi sie jezdzi jednak czterema kołami. U mnie jednak ABC okazał się być nie wypałem i jeżdze jakiś tanim, nieznanym wozkiem :devil: co wkurza moja mame, ktora kupila tego ABC:bigsmile:


    Ja mieszkam na osiedlu (blokowisku) na obrzeża nie polecam jednak obu moich wozkow, nie testowalam ale mysle ze sie nie nadaja.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    W_P_Gosia: Z tego co widzę dużo z Was ma Jedo Fyna. Dużo blokujecie te koła?


    Ja blokuję rzadko - tylko jak chodzimy na rolki, bo bez blokady nie da rady ;))) Na razie się jeszcze nie "wyrobiła", ale tak jak mówię - korzystam sporadycznie, kocham skrętne kółka ;)

    Eveke, i tak Ci w praniu wyjdzie, czy to ma znaczenie dla Ciebie, czy nie. Powiem tylko, że ja też uważałam, że koszyk nie musi być duży ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    A my poruszamy się Taco Acustic miał być Jedo batatina ale jednak Tako wygrał, z różnych powodów ;)niemniej jednak Tako ma swoje minusy i Jedo ;) co do kosza w naszym jest kosz metalowy co ułatwia ladowanie zakupupów, a na drobnice mamy plecak z zestawu wózkowego...
    Wiecie co zauważyłam jedno ten wątek co i raz staje się dyskusją o zasadności wydania kasy na wózek i kaprysów itd. A powinny być opinnie o danych modelach wózków. Powinno się wejsć tu i poczytać o plusach i minusach danego dziecio wozu a nie rozliczania kolejnej osoby z kaprysów, zasadności i pojemności portfela itd.
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 18th 2013 zmieniony
     permalink
    eveke: Kasiek tak jak już wspominałam- kosz można dokupić, a na ten dolny , który jest kilka zabawek wcisnę, nie widzę problemu.


    a powiedz mi - widziałąś gdzieś ten dodatkowy kosz zamontowany wraz z wózkiem ?? jak to wygląda....bo mi się wydaje, że będzie do niego dość kiepski dostęp jak zamontujesz spacerówkę przodem do kierunku jazdy i ja rozłożysz jak dziecko zaśnie....ale może się mylę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Zanim dyskusja całkiem przeniesie się z wózków na ocenę co dla kogo znaczy szpanerski wózek i czy takie określenie jest na miejscu :shocked: chciałam zapytać o bazę do zamocowania fotelika w samochodzie. Czy któraś z Was ma porównanie czy taka baza znacząco zwiększa stabilność fotelika w samochodzie, czy jest tylko niewiele znaczącym gadżetem?
    Jeśli jest oddzielna dyskusja dotycząca fotelików to z góry przepraszam :wink:

    Co do Mutsy, ma kolega z pracy i też narzeka na prowadzenie na drodze trochę mniej równej :wink:
    -- ;
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Na filmiku wygląda ok, w przypadku jak rozłożę to dostęp będzie pewnie kiepski.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    mangaa: Zgadzam się, tzn rozumiem rozmowę na temat relacji jakość do ceny, choć ta też będzie wypaczona bo każdy ma jednak inne potrzeby i co innego składa się na tę jakość

    zgadzam się całkowicie i jeszcze bym dodała, że każdy ma inną zasobność portfela i dla każdego "drogi" co innego oznacza. Tak jakby wytykać palcami kogoś kto kupuje mercedesa a przecież mógłby jeździć skodą - bo to przecież też dobry samochód.

    Co do koszta, to nie miałam pojęcia, że to w ogóle może być ważne, ale że piszecie, że Jedo Fyn ma duży, to przynajmniej się przejmować nie muszę :bigsmile:

    A czy wiecie jak mocno skrętne są koła w Navingtonie Caravel? Bo ze zdjęcia wyglądają na sztywne, a napisane, że są skrętne. Bo może zmienię jednak swój typ.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    bąbelasek: Co do Mutsy, ma kolega z pracy i też narzeka na prowadzenie na drodze trochę mniej równej


    bąbelasek dla mnie to straszny ogólnik, napisz model wózka i jaki typ kółek- wtedy informacja , że źle mu się prowadzi na nierównościach jest pomocna, a tak... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    bąbelasek: chciałam zapytać o bazę do zamocowania fotelika w samochodzie. Czy któraś z Was ma porównanie czy taka baza znacząco zwiększa stabilność fotelika w samochodzie, czy jest tylko niewiele znaczącym gadżetem

    Ja ostatnio też się nad tym zastanawiałam i wyczytałam w necie, że jeżeli dobrze założy się pasy na fotelik (wg instrukcji) to sposób jest tak samo bezpieczny jak z bazą. Tylko z bazą jest szybciej go wpiąć po prostu. Ale odradzana jest baza jeżeli często zmieniasz samochody, bo wypięcie bazy i jej zamontowanie jest bardziej skomplikowane i czasochłonnne niż przypięcie fotelika. Więc ja się na bazę nie będę decydowała.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    dżasti: jeżeli dobrze założy się pasy na fotelik (wg instrukcji) to sposób jest tak samo bezpieczny jak z bazą.


    Dokładnie to mi mówili sprzedawcy jak szukaliśmy fotelika. Że w bazę łatwiej wpiąć - tylko jeden klik i tyle. W końcu kupiliśmy bez bazy - i tak się super zakładało pasy.
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    eveke niestety na tą chwilę nie znam szczegółów, o które pytasz, bo nigdy ten wózek mnie nie interesował, ale jak coś ustalę to się jutro odezwę w tej kwestii.

    Dżasti ja się nie interesowałam jeszcze tak dokładnie fotelikami, ale znalazłam właśnie Jedo Fyn, którym jestem bardzo zainteresowana :wink: w korzystnej cenie z fotelikiem, a także z bazą (korzystniej niż wszystko kupowane oddzielnie) tylko zastanawiam się czy jest sens inwestować dodatkowo w tę bazę. Fotelika nie będziemy przerzucać z samochodu do samochodu, ale w sumie często jeździmy w dłuższe trasy i pod tym kątem zaczęłam się zastanawiać.
    -- ;
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    bąbelasek: eveke niestety na tą chwilę nie znam szczegółów, o które pytasz, bo nigdy ten wózek mnie nie interesował, ale jak coś ustalę to się jutro odezwę w tej kwestii.


    było by miło, zawsze to kolejna opinia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    bąbelasek: chciałam zapytać o bazę do zamocowania fotelika w samochodzie. Czy któraś z Was ma porównanie czy taka baza znacząco zwiększa stabilność fotelika w samochodzie, czy jest tylko niewiele znaczącym gadżetem?

    To zależy pewnie od fotelika, np Emmaljunga First Class jest dobrze ocenianym fotelikiem ale standardowo montowanym... Jeśli chodzi o testy zderzeniowe z tą bazą to wyszła tragedia, nie pamiętam już co dokładnie ale było wskazanie by nie korzystac z tej bazy z fotelikiem.

    Ja ogólnie mam wrażenie, że to głównie kwestia wygody a nie bezpieczeństwa.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    bąbelasek: znalazłam właśnie Jedo Fyn, którym jestem bardzo zainteresowana w korzystnej cenie z fotelikiem, a także z bazą (korzystniej niż wszystko kupowane oddzielnie

    Ja właśnie patrzyłam na bobowózki i tam były fajne zestawy, dużo taniej niż kupić wszystko osobno. Ale był też zestaw bez bazy z samym fotelikiem i jedo Fyn Clasic głęboko-spacerowy z fotelikiem maxi cosi cabrio fix i torbą kosztuje 1899 zł. Za kolor wózka który ja wybrałam +50 zł.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    dżasti w Navington Caravel jest tak jakby skrętna oś a nie skrętne koła ale jest to fajne rozwiązanie, dobrze i lekko prowadziło misię wózek z dzieckiem w spacerówce (a Mati ważył już wtedy ponad 11kg). Tyle, że ten wózek jest dość cieżki (z tego co pamiętam to waga stelaża ze spacerówką to ponad 18kg)....no chyba, że nie jest to dla ciebie problem. Choć prawda jest taka, że jak jeździłam tym wózkiem to w ogóle nie czułam że jest ciężki. No ale nie wnosiłam go nigdzie po schodach
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Dzięku Kasiek. No ja właśnie też go dźwigać nie będę, bo mieszkam w domu, więc nie mam problemu z piętrami. A właśnie taka oś skrętna może być dobrym rozwiązaniem, bo jednak wydaje mi się, że w błocie będzie się lepiej sprawdzać niż standardowo skrętne. A do tego wózek tak mi się podoba... szok. Ale czy oby cięzko nie będzie się go prowadzić. Kurcze teraz mam mętlik w głowie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Przez was dziewczyny to ja też mam spory mętlik w głowie, czytam i czytam, i juz sama nie wiem co chce. Czekam tylko na wypłatę męża 1 marca i jadę kupić wózek. Zastanawiamy się nad Jedo Fyn 4 lub Bartatina Elegant.
    Ale zaczął podobać mi się też Navington. I bądź tu teraz mądry :)
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Eveke...a ja po raz kolejny bede chwalić mutsy :bigsmile: ...drugi raz kupiłam ten sam wózek i nie żałuje wyboru... Ja nie widzę w nim aż tylu wad co inne uzytkowniczki i mnie satysfakcjonuje...miałam do wyboru Mime kobi/Xari albo Mutsy i wybrałam ten drugi.

    Każda z nas kieruje sie swoimi kryteriami przy wyborze wózka, każda ma inny gust (o tym oczywiście sie nie dyskutuje ) i inna kwotę do dyspozycji...ale przyznać musze ,ze zauważyłam pewna prawidłowość...im droższy wózek tym wiecej ma przeciwniczek :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    dżasti: Ale czy oby cięzko nie będzie się go prowadzić. Kurcze teraz mam mętlik w głowie.


    tak jak pisałam - ja jeździłam po sklepie nie pustym wózkiem tylko miałam w tą spacerówkę włożonego synka ważącego wtedy już prawie 11 kg i wózek prowadził mi się bardzo leciutko (waga Mateuszka + waga wózka = 29 kg !!!!)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Linden: ale przyznać musze ,ze zauważyłam pewna prawidłowość...im droższy wózek tym wiecej ma przeciwniczek :wink:

    Też to zauważyłam, ale to dziwne zjawisko bo z oczywistych przyczyn mniej osób tych droższych wózków używa :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    dżasti: Ja właśnie patrzyłam na bobowózki i tam były fajne zestawy, dużo taniej niż kupić wszystko osobno. Ale był też zestaw bez bazy z samym fotelikiem i jedo Fyn Clasic głęboko-spacerowy z fotelikiem maxi cosi cabrio fix i torbą kosztuje 1899 zł. Za kolor wózka który ja wybrałam +50 zł.


    ja właśnie też tam patrzyłam i też nie zwracałam uwagi na tę bazę, ale zaczęłam się zastanawiać stąd moje pytanie :bigsmile: a ceny jak na pierwszy rzut oka zadowalające
    -- ;
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    _kasiek_: ja jeździłam po sklepie nie pustym wózkiem tylko miałam w tą spacerówkę włożonego synka ważącego wtedy już prawie 11 kg i wózek prowadził mi się bardzo leciutko

    Kasiek wiem, ale po sklepie, gdzie jest równa podłoga to co innego niż po lesie i błocie a mi głównie o to chodzi, bo u mnie chodników na wiosce ni ma. Ale nic to chyba wezmę męża w obroty i niech chłop też się wypowie. Tylko on to musi zobaczyć, dotknąć, więc muszę go do sklepu zaciągnąć. Ja zawsze zdaję się na niego, bo ma chłop łeb do takich spraw i do estetycznych też.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    no niestety....ja miałam możliwość tylko po sklepie bo w końcu nie zdecydowaliśmy się na ten wózek
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Babelasek - gdybyśmy mieli isofix w samochodzie, to na 100% kupilibyśmy bazę. Nie dość, że wygoda, to sprzedawca w sklepie pokazywał nam jak zachowuje się fotelik w bazie, a jak bez niej. U nas jeszcze jest kwestia tego, że mamy dość krótkie pasy i trzeba będzie się gimnastykować z zapinaniem.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Ja szczerze mówiąc też się nad tą bazą długo zastanawiałam, ale u nas by egzaminu nie zdało, bo mąż ma różne samochody służbowe i przepinanie wciąż bazy byłoby kłopotliwe. No chyba że naprawię swoje auto, to wtedy może i się zdecyduję. Tylko baza prawie tyle samo co fotelik kosztuje, dlatego jest to u nas temat do rozważań.
    -- ,
  1.  permalink
    Dziewczyny a co sądzicie o X-lander X-Move ??? Oprócz Hartan Racer GT , zastanawiamy sie nad tym X-landerem chociaz wiadomo, że to są różne wózki...

    Czy któraś ma doświadczenie z X-landerem X-Move?? Bede wdzieczna za opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    apropo X Landerów może ktoś się orientuje czy będą w tym roku wprowadzać nową kolorystykę (zeszłoroczna jest dla mnie fatalna i mnie odstraszyła od tych wózków) , a "specjalista" w sklepie nie miał pojęcia... może ktoś coś wie na ten temat?
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Ja patrzyłam x-landera x-move. Bo moja koleżanka x-landera i bardzo go zachwala. Tylko ona ma z 2011 r. Tak to do tego jej wózka ja nie mam zastrzeżeń, jest lekki, fajnie się prowadzi. Ale niestety spacerówka jest w półleżu, nie da jej się podnieść tak do 90 stopni. No i ma małą gondolę. Ale zależy co komu potrzebne. Tylko te kolory co są na stronie x-landera te z nazwami kontynentów jak dla mnie są nie do przyjęcia. No i jakoś ta obecna stylistyka mi się średnio podoba. Jakiś taki daszek kanciasty. Ale na żywo tych z 2013 roku nie widziałam. Tak czy siak koleżanka zachwala x-landera bardzo.
    -- ,
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Elfika, nie wiedziałam nawet że jest taka możliwość - fajna sprawa. Bo to zawsze większa pewność niż kupno bezpośrednio od kogoś.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Elfika, a jakis namiar na to x-next, bo nie znalazlam. Ja chce sprzedac swojego x-landera i kupic inny, chyba skusze sie na jogger f.i.t.
    --
  2.  permalink
    No wlasnie ja sie zastanawiam nad X-landerem albo Hartanem ale zalezy mi na tym, by gondola slużyla jak najdluzej mimo wszystko i dlatego ciekawa jestem wymiarów - X-Lander podał , że X-Move ma ok 79cm długosci gondoli a Hartana jeszcze nie znalazlam wymiarów..

    Prosz eo namiar tez na ten x-next :)
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    EDIT: Dobra juz znalazlam. Dam jednak do komisu u nas, lepiej sie oplaci.

    Ponawiam pytanie - czy ktoras uzywa X-run z X-landera? Albo moze polecic wozek do biegania, ale zeby byl tez w miare uniwersalny (czyli skladal sie, mial kieszen na dole na rzeczy itd).

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 19.02.13 10:31</span>
    Kandyzowana, gondola x-landera jest moze nie najwieksza, ale moja corka gigantka - wzrostowo caly czas na 97 centylu i wagowo 9 kilo - ma prawie 8 miesiecy i jeszcze w niej jezdzi w zimowych ciuchach. Wiec spokojnie wystarczy.
    --
    •  
      CommentAuthorBlueCactus
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    To też podzielę się swoją opinią na temat wózków Mutsy Urban Rider. Użytkujemy go bardzo intensywnie codziennie i dla mnie jest to wózek idealny i nie zamieniłabym go na żaden inny model. Mieszkamy w domku przy lesie, więc głównym kryetrium wyboru była łatwość prowadzenia po leśnych ścieżkach. Mutsy daje radę! :-) Wychodzę z synkiem na spacer codziennie i nie ma drogi, czy zaspy po której nie przejedziemy. Wózek ten stworzony do jazdy w terenie. Raz w tygodniu bywamy też na zakupach w C.H, i równiez dzięki skrętnym kółkom płynnie lawirujemy między półkami. U nas kółka zdejmuje się bezproblemowo, budka też nie jest głośna przy zamykaniu :D Mimo swoich rozmiarów pakuję go do swojego malutkiego samochodu bez większego wysiłku. Waga w ogóle nie jest dla mnie kryterium, bo wózek "parkujemy" na werandzie. Jeżeli ktoś szuka solidnego i przyjmenego w prowadzeniu wózka to szczerze polecam, zwłaszcza jak się mieszka poza miastem. Dodam, że moja sąsiadka (rodziłyśmy w tym samym terminie) kupiła Maxi Cosi i nie jest w stanie towarzyszyć nam podczas spacerków, gdy są mega zaśnieżone drogi (zwłaszcza leśne, które nie są odśnieżane). Nasz wózek kupiliśmy "z rynku wtórnego", i mimo, że nie jest nówką sztuką chodzi idealnie, co też świadczy o jakości materiałów z jakich jest wykonany. Myślę że posłuży nam jeszcze przez najbliższe lata, również przy kolejnym dziecku.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy, a czemu Twój wzrok skierował się na X-move? Pytam tak, bo ja z niego zrezygnowałam między innymi dlatego, że nigdzie tutaj nie był zachwalany.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Wiesz co, pojezdizlam nim, jest podobnie skonstruowany do Hartana, sprzedawca powiedzial ze to jedne z nielicnzych modeli ktory moze na Polskie warunki mimo wszytsko sie nadawac i ze sa ludzie zadowoleni. Mi sie nim dobrze jezdizlo, podoba mi sie sposob skladania i rozkladania i jest to banalne. Jedyne minusy jakie zauwylismy to plastikowe wykonczenia kół, a w Hartanie sa metalowe co daje wieksza pewnosc nieylamywania sie kół no i inne wywazenie z amortyzatorkami co powoduje ze Hartan jest idealny na kazde warunki w tym kostki brukowe itp.. Xlander juz nie jest taki miekki ..
    I tak pewnie pozostaniemy przy Hartanie ale jeszcze sie nad Xlanderem zastanawiam. Jak to powiedzial mój mąż - to ma mnei sie dobrze i wygodnie prowadzic i ma byc wygodnie dziecku. Za to eksperci wózków ds testowania bezpieczenstwa i jakości w ogole nie polecaja np. Jedo Fyn a jest on lubiany i znany wśród mam i zachwalany wiec tez nie wiem już na co zwracac uwage i na jakie opinie reagować chociaż u mnie to po obejrzeniu Jedo Fyn akurat odpada jakoś nie przypadł mi i meżowi do gustu ;)


    Powiem Wam , że ja już zgłupiałam z tymi wózkami i myślałam - oh, to bedzie prosty wybór ale okazalo sie ze jest on trudniejszy od kupna auta xD
    --
  3.  permalink
    Kandyzowana: Za to eksperci wózków ds testowania bezpieczenstwa i jakości w ogole nie polecaja np. Jedo Fyn

    A skad te informacje?? Pytam bo mam ten wozek.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    A mnie się wydaje, że każdy sprzedawca będzie polecał to, co ma u siebie (wiadomo) i za co dostaje większe profity u producentów. My odwiedziliśmy 3 sklepy, w każdym polecali co innego, ale widać było, że najbardziej polecają wózki, których modeli mają najwięcej. Cieszę się, że u nas bryka już stoi i czeka, a Wam życzę powodzenia w decyzjach :)
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    eveke była znajoma i kółka są piankowe lub inne, na 100% nie są pompowane.
    Wózek nie jest zły, może jej się taki model trafił. Gondola też jest spora chociaż 4 miesięczniak w śpiworze dużo miejsca już nie ma.
    Wybór wózka to bardzo indywidualna sprawa, jedni muszą go nosić po schodach, inni mieszkają na wsi. Ja mój wózek uwielbiam, tu gdzie mieszkam chodniki są proste, śniegu w zasadzie nie ma. W Polsce miałam z nim problemy i na warunki polskie się nie nadaje, bałam się że go uszkodzę.
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Tez uwazam ze kupno wozka jest jak z kupnem auta :D
    My jak przerabialismy temat wozkow, to pozniej na ulicy mielismy teleturniej, bo zgadywalismy marki wozkow , ktorymi ludzie spacerowali :P.
    Smiesznie bylo:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy, podbijam pytanie Biedronki, bo ja ostatnio czytałam,że zajmuje drugie miejsce w testach.
    To, o czym piszesz wygląda mi trochę na czarny PR konkurencji.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandyzowana: Za to eksperci wózków ds testowania bezpieczenstwa i jakości w ogole nie polecaja np. Jedo Fyn

    No właśnie Kandy gdzie znaleźć takie informacje? I z drugiej strony to komu wierzyć, jak mamy użytkujące Jedo Fyna zachwalają, to chyba coś w tym musi być. Ale zmartwiłaś mnie, tym, że przez ekspertów nie jest on polecany... Nie wiem już nic:cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Hej, mam pytanie do użytkowniczek Jedo Fyna: czy umiejscowienie rączki, a właściwie elementu stelażu tak blisko daszku gondoli nie przeszkadza w zaglądaniu do maluszka i wyjmowaniu go z niej? I czy ta przekrzywiona ku środkowi raczka jest wygodna?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    BlueCactus: i równiez dzięki skrętnym kółkom płynnie lawirujemy między półkami.

    urbanrider nie ma skrętnych kół :wink:
    ja się nigdzie nie mieszczę i mam duży problem z manewrowaniem;/
    również mieszkamy przy lasku i w terenie sprawdza się rewelacyjnie i zawsze powtarzam, ze nie wyobrażam sobie jechać po dołkach/ korzeniach
    wózkiem z małymi kołami to jest duży plus... ale już piałam kiedyś że miałam przyjemność przestwiać Jedo Ulci i umarłam z zazdrości w porównaniu do Jedo to Mutsiak prowadzi sie jak czołg, w śniegu dla mnie masakra ( ale nie mam porównania z innymi wózkami wiec moze każdy ciężko się prowadzi w takich warunkach)
    wielkość gondoli mi nie przeszkadzała, mimo że Lu udziła sie duża to jeszcze teraz się na styk mieści... spacerówka ma więcej minusów.
    szkoda mi go sprzedawać bo przy gondoli byłam zachwycona! jeszcze kiedyś sie przyda:)) może tylko spacerówkę wystawię na sprzedaż (?)
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/jedo-fyn-classic/

    ja nie mam nic do Tych wozkow bo ja nie pracuje w tym i nie znam sie na tym w ogole. Napisalan ze mnei nie przekonuja - mogłam to napisac?

    Napisałam również co uslyszalam i co przecyztalam w opiniach ale napialam tez jak widzialyscie - ze mamy sa zadowolone i zachwalaja wiec nie wiem na co zwracac uwage - tak? wiec jaki czarny PR? Matko boska.. jak zwykle ataki :o

    To jest dyskusja wiec prosze na mnie nie naskakiwac bo moge sie chyba swobodnie wypowiada ctak? Lepiej napisac: ja uważam inaczej bo mam ten wozek a nie: To mi wyglada na czarny PR :/

    kazdy wybierze wozek taki jak jemu odpowiada i czy to bedzie Jedo Fyn, czy Tutek czy Xlander - najistotniejsz eby sie danej osobie dobrze uzytkowalo. A opiniami chyba tu sie dzileimy i ewentualnie obalamy mity i wproadzmay fakty tak? :/ a skoro sie czyms dziele to chyba nie wyssalam sobie czegos z palca tylko podzielilam sie cyzms co uzyskalam za informacje ale NIE MAM ZAMIARU NIKOGO NA NIC NAStawiAC BO SAMA SIE Nie ZNAM NA TYM !

    Poz atym dla kazdego przy wyborze wazne jest co innego. Dla jednyk Amortyzacja, dla innych wielkosc gondoli, dla jeszcze innych tylko wyglad albo bezpieczenstwo , dla pozostalych komfort skladania i przemieszczania.

    Koniec .
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Kandyzowana: Matko boska.. jak zwykle ataki :o

    Yyyyyyyyyyy, eeeeeeeeeeeeee.... Jakie ataki:shocked::shocked::shocked: Jakie, jak zwykle:shocked::shocked::shocked:?

    Kandy, wrzuć na luz...
    Po prostu dziewczyny zapytały o źródło, bo dopiero co na tym wątku był wrzucany ranking,wg którego Jedo zajmowało 2 miejsce.
    I Tobie nikt czarnego PR nie zarzuca przecież...
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Jaheira , kochana, chcesz ranking jaki ja znam?

    http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/wozki-ranking/

    prosze.. tu jest co innego ;)

    wg tego źródła np:

    miejsce 183. Jedo Fyn 4DS (4.06)

    I jak tu wiedziec o co kaman i gdzie sie podpierać przy wyborze wozka dla naszej dzidziulki??
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandyzowana: A opiniami chyba tu sie dzileimy i ewentualnie obalamy mity i wproadzmay fakty tak?

    Owszem, choć czasem przyszłe mamusie szukają w tym wątku wyłącznie potwierdzenia,że wózeczek jest super,że jest ładny...
    Często się zdarza,że są oburzone/głuche na opinie użytkowniczek danego modelu.
    Powątpiewam więc czasem,czy ten wątek rzeczywiście ma służyć obalaniu mitów i pokazywaniu faktów.
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Jaheira i tu sie z Toba w 100% zgodze. Dlateg pisze w wypowiedziach ZA i PRZECIW temu co uslyszalam.

    Mi sie podobaja np: Mutsy, Tutek, Hartman, Xlander, Kadex i JEdo Fyn tez całkiem całkiem tylko ja przy wyborze z mezem zwracam uwage na straszne duperele i to powoduje ze mam metlik w glowie i duperele potrafia sprawic z ejuz nie zdecyduje sie na taki wozek chociaz innym mamom on pasuje - i super, bo nei musi im pasowac taki jak mnei bedzie:P

    a czytajac tu patrze na co inne mamusie wzracaja uwage i to mi albo pomaga przy dokonaniu wyboru albo mnei nie rusza bo np - ja na to nie zwracam uwagi ;)

    Mamusie - kupujcie jaki bedzie dla Was najlepszy i przepraszam jesli kogoś uraziłam :/
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    A ja bym się w ogóle nie kierowała takimi rankingami...
    Tzn jaka jest różnica pomiędzy oceną 4,5 a 5 w skali 1-6? no niewielka ale miejsca na lisćie już mega odległe... Poza tym jak była oceniana relacja ceny do jakości? :tooth:
    Bardzo łatwo o manipulacje. Poza tym wydaje mi się, że jednak powinien być podział na wózki nowoczesne i klasyczne - bo teraz mamy do czynienia z sytuacją że top rankingu to wózki które kompletnie mnie nie interesują przez swoje skrętne koła...
    Szukałabym jednak opinii użytkowniczek o podobnych kryteriach wyboru wózka.
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Mangusia, wiesz, ja jestem swiezyna i to moje pierwsze dziecko.. dlatego czytam co moge a jednak opinie po testach roznych i bezpieczenstwa itp sa dla mnie wazne.
    dla mnei najwazniejsza jest dobra amortyzacja i skretnosc oraz dobry lekki stelaz co sie do minimum sklada bo mam malutkie auto.
    Do tego wygoda dzidizusia w gondoli i spacerowce i to , zeby wozek starczyl na dluzej niz rok.. a te wozki ktore mnei inetersuja to akurat nie ma za bardzo widze uzytkowniczek co moglyby sie wypowiedzie cos o ich uzytkowaniu bo znaczna wiekszosc ma te, ktore widze , ze akurat mnie nie interesuja hehehe... ;)


    ok zmieniajac temat bo o gustach sie NIE DYSKUTUJE.

    Jakie macie rozmiary gondoli i jaka jest najlepsza rozmiarowka ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.