Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja w pierwszym roku życia woziłam Wojtka w Jedo i uważam,że dla takiego malucha jest to bardzo dobry wózek.
    Potem przesadziłam go do spacerówki Britaxa. Po pierwsze dlatego,że już chodził a po drugie- przeprowadziliśmy się do bloku bez windy.

    Drugie dziecko z pewnością będziemy w Jedo wozić i liczę się niedogodnościami typu wnoszenie/znoszenie wózka.

    Uważam,że w Jedo jest dobra relacja ceny do jakości.

    Ale... Jeśli dysponuje się większym budżetem, to czemu nie kupić czegoś innego. My w sumie na początku chcieliśmy Bebecara. Zrezygnowaliśmy z niego, bo trafiliśmy na Jedo, które wydało nam się sensowną konkurencją za niższą cenę.
    Koleżanka woziła swojego synka w Bebecarze i muszę przyznać,że to jest naprawdę świetny wózek(czasem nawet żałowałam,że jednak go nie mamy).

    Pamiętam,że wybór wózka to trudna sprawa. Wiem,że idealnego nie ma.
    Czasem tylko warto zaufać użytkowniczkom a nie rzeszy podwykresowych psiapsiółek, które nie zawsze stać na szczerą, obiektywną, popartą doświadczeniem opinię
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy spoko, ja nie twierdzę, że nie powinnaś czytać i sprawdzać, ale ja bym się ostatecznie w wyborze nie kierowała suchymi rankingami "eksperta".

    Poza tym opinie dot. bezpieczeństwa to jest zupełnie inna sprawa. Wiadomo, że bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia, a zaraz za tym idą jakieś tam wymagania każdej z nas co do tego jakie funkcje ma spełniać wózek.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Tak mi jeszcze przyszło do głowy w kwestii wyboru wózka...
    Nie znam dziecka, które nie mieszka w domku, a które by jeździło w wielofunkcyjnych wózkach do 3 rż, jak niby można wg producenta.
    Jak już dziecko jest chodzące, to naprawdę coraz mniej czasu spędza w wózku. A targanie ze sobą czołgu przestaje być zabawne.

    To tak w kwestii- czy warto wydawać potężne pieniądze na wózek[żeby nie było- nie neguję tego]
    Warto kalkulować kupno wózka jako ten, który będzie służył do roku i ewentualnie drugi. Bo okazuje się,że spacerówki to też niezły wydatek może być.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Kandyzowana: Jakie macie rozmiary gondoli i jaka jest najlepsza rozmiarowka ?

    Hmmm, tu mi się wydaje, że nie ma czegoś takiego jak najlepsza.. No, teoretycznie im większa tym lepsza, ale jeśli ktoś popitala codziennie tramwajami, po schodach z 3 piętra, sam ma 1,50cm wzrosu i ma mieszkanie 5x5 to te kilka centymetrów i kilogramów robi jednak różnicę i woli jednak wózek mniejszy i lżejszy.

    No ale może się mylę? :wink:

    p.s. ja dla nas wybieram coś w okolicach 80cm.
    --
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kamdy - jak dla Ciebie ważne są rzeczy, które wymienilas w powyższym poście. To ja mogę polecić Cameleona 3 Bugaboo - dla mnie rewelacyjny wózek. :)
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Madizu, bardzo fajny ale bardzo drogi chyba tyle nie jestem w stanie wydać na wózek..

    no wlasnie wiekszosc gondol jest miedzy 73 cm a 80 cm max.. w tych co ja sie psotkalam.. cyz gondola 74 cm bedzie akurat?

    Pytam bo moja kolezanka ma corke - 8 mcy i jeszcze nawet nie raczkuje i wozi ja w gondoli nadal ale ona ma firme ktorej zupelnie nie znam i nie jest az tak zadowolona a gondole ma na 80 cm... dzidzia wiem, ze nosi ubranka teraz na 74 cm i nie wiem ile jeszcze bedzie wozona w gondoli ? :o
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy- my mamy gondole dlugosci 76cm, tak podaje producent. Ale wydaje mi sie jakby większa. Bo Karolek mimo, ze wysoki (ma juz 66cm) to ma sporo miejsca i pod nóżkami i nad głowa.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy gondola 74 cm. nie posluzy na dlugo. Jesienia zaczniesz synka ubierac cieplej, plus kocyk i miejsca bedzie brakowalo.
    Wez tez pod uwage, ze chlopcy sa troche wieksi od dziewczynek(zerknij na siatki centylowe)
    --
  1.  permalink
    Twoja dzidzia ma juz 66 cm ?! :o duży chłopczyk :P

    No to gondola wlasnie taka pewnie jest w wiekszosci wozkow.. t ktore mnie interesuja to maja 74 - 75 cm podobno... ale jutro to sprobuje sprawdzic centymetrem :P
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy - tak 66cm, nosi ubranka na 68 :) ostatnio pochowalam wszystkie mniejsze. Dokupilismy tez troszke na 68 ;) szok, ze tak szybko rośnie.
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Ucaluj KArolka od e-cioci:)

    A zna ktoś tą firmę :

    www.tutek.pl ?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    FLAVIA ja jeszcze w urban riderze korzystam z gondoli i jestem też zachwycona, a powiedz mi jakie widzisz minusy w spacerówce? My pewnie gdzieś za 2,5 miesiąca będziemy się przesiadać, więc jeszcze nie wiem co mnie czeka:wink:, więc jak mogłabyś mi napisać to bym wiedziała czego się spodziewać
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Fever dzięki , że się odezwałaś, skoro kółka piankowe teraz nie dziwna mi opinia Twojej koleżanki :wink:
    Natomiast ja biorę pompowane :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    madziauk: Kandy - tak 66cm, nosi ubranka na 68 :) ostatnio pochowalam wszystkie mniejsze. Dokupilismy tez troszke na 68 ;) szok, ze tak szybko rośnie.

    Wow :D
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandyzowana kochana bardzo dobrze, że się wypowiadasz i napiszałaś co sądzisz i co przeczytałaś o Jedo Fyn, bo właśnie na tym to polega. Każda z nas coś gdzieś usłyszy, przeczyta i może się z innymi podzielić. I dzięki temu każda z nas ma nadzieję wybrać jak najbardziej optymalny dla niej i dla dziecka wózek. A wydaje mi sie o czarnym PR jak ktoś napisał to nie chodziło o Ciebie, tylko o tych, co wózki sorzedają. Się nie nerwuj kochana. Dla mnie każda uwaga jest mega cenna, bo bez Was to pewnie bym teraz ryczała nad stronami internetowymi i nie wiedziała na co zwracać uwagę.
    A co do gondol - to też dzięki Wam stwierdziłam, że jednak potrzebuję większej. Szczególnie, że maluch urodzi się w lipcu, więc w styczniu już będzie duży a jeszcze w gondoli będę go potrzebowała wozić. Poza tym ja nie będę z wózkiem chodziła do sklepu ani jeździła autobusami itp, więc u mnie ma być przede wszystkim wygodnie dla dziecka. I kg też nie są aż takie ważne.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorBlueCactus
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Flavia....sprostowanie...standardowo Urban Rider ma skrętną tylnią oś (musieliśmy się nauczyć prowadzić go), ale my mamy dodatkowo komplet mniejszych skrętnych kółek na przód :-) Dostaliśmy w pakiecie, ale i tak wygodniej mi na tych duzych jeździć.
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Mi właśnie też się podobają wózki tutka :D
    widziałam na ulicy a w przyszłym tyg moja koleżanka będzie miała w domu więc zdam relację :D
    -- [/url]
  2.  permalink
    No ja wlasnie zaczynam Tutka brac pod uwage bo mam dwie kolezanki co go maja i sa bardzo zafowolone. do tego cena jest baaardzo przystepna :) jutro jedziemy ogladac znow wozki to je sobie porownam :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    _K_i_n_g_a_: Hej, mam pytanie do użytkowniczek Jedo Fyna: czy umiejscowienie rączki, a właściwie elementu stelażu tak blisko daszku gondoli nie przeszkadza w zaglądaniu do maluszka i wyjmowaniu go z niej? I czy ta przekrzywiona ku środkowi raczka jest wygodna?


    Kinga, nie łapię pytania za bardzo :D Rączka ta do prowadzenia? To zmieniasz jej położenie, może byc niżej, może być wyżej. A pierwszej części też nie zakumałam, ale spokojnie do maluszka można zaglądać i nie ma problemów z wyjmowaniem.

    Co do tych testów - Kandyzowana, z tego linka co wrzuciłaś to prawdę mówiąc wynika, że wózek jest niezły ;))

    "Wózek dla dzieci Jedo Fyn 4DS otrzymał najwyższą ocenę w kategorii : Komfort
    natomiast najniższa nota została przydzielona za : Obsługa
    • Średnia ocena eksperta (opinia o wózku) wynosi : 4.06"

    Trzeba też zwrócić uwagę na to, że eksperci oceniają 3w1 - czyli również fotelik, który z tego co się orientuję nie ma żadnych not w testach (dlatego wybrałam Maxi Cosi) - a to obniża ocenę wózka...
    --
  3.  permalink
    Pewnie masz racje - wazne by zainteresowanym Jedo Fyn pomogły opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    A ja nawet nie wiedziałam, że jest aż tyle wózków:shocked: W tym rankingu na 2013 r. jest ich prawie 400. Super, że Kandy dotarłaś do takiego rankingu, bo ja ciemnota jedna nawet nie pomyślałam, żeby wpisać w google "ranking Wózków" :) przejrzałam kilka pierwszych pozycji i wydaje misię, że to zależy komu co potrzebne. Bo są wysoko w rankingu również wózki z niższej półki cenowej, ale jak się bliżej im przyjrzałam to nie mają tego co potrzeba akurat mi. A już gust to już bardzo indywidualna sprawa. I tylko wyszło mi ta no, że są one wszystkie bardzi zbliżone do siebie, kwestia tylko taka, że na któryś się zdecydować trzeba:bigsmile:
    A co to za wózki Tutka? Jakiś konkretny model macie na myśli?
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Z tego co ja wiem to Tambero i Tirso to są nowe modele :)
    To co akurat mi się podoba to fakt, że można sobie wybrać inne kolory gondoli i spacerówki :) Fajnie bo się tak kolor nie opatrzy :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Też obejrzałam sobie te Tutki i wydają się bardzo fajne w necie. Szczególnie podoba mi się ta kolekcja Grander Black.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    ktos tu napisał o x-landerze x-move. Ja go uzywam i narazie nie mam uwag :) jakby ktos cos chciał wiedziec to chetnie słuze :)
    -- mama piątki :)
  4.  permalink
    Mooniia - ja prosilam o opinie o Xlander Xmove ;-)

    Dżasti ja tez nie wpadlam na to - mój mąż sie sam za to zabrał i on wie wiecej o tych wózkach niż ja i to on jest wybredny bo techniczno-praktycznie zwraca na nie uwage a ja tak uzytkowo wizualnie ;-) Ciesze sie, że mogłam pomoc chociaz w ten sposób :)

    Nam sie najbardziej podoba Tutek Grander Karbon ale inne tez są b.ladne :P jurtro je pooladam na żywo:)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Akirka też mi się one podobają i te z kolekcji Afryka, z tirso moim faworytem jest tirso TR Eco 2 granat-biel :)
    No i ich ceny też są zachęcające :)
    Póki co oceniam tylko wygląd ale na ulicy bardzo mi się spodobał :)
    i fakt, że koszyk jest taki zamykany więc w razie chlapy czy deszczu nic nam się nie zamoczy :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy widzę, że mamy podobny gust, jakbym widziała siebie rok temu. Nasz pierwszy typ to był x-move, do teraz czasami jak go widzimy do wzdychamy, że może jadnak mogliśmy go kupić (nie to, że narzekam na mój wózek, bo uwielbiam go, ale może x-move'a też bym uwielbiała:)) Na tutka też zwróciłam uwagę. I bugaboo też skradł mi serce, w czwartek jadę z kumpelą, która ma bugaboo na spacer i pooglądam go sobie :).
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandyzowana jest cos konkretnego co chciałabys wiedziec? ja generalanie jestem zdowolona. Wczesniej miałam tako jumper wiec bez porownania x-lander jest przyjemniejszy w obsłudzie. z minusów ktore zauwazyłam na juz - to koniecznosc dokupienia folii na spacerowke ?( 89zl oryginal) torby (160zl oryginal), brak oznakowan na adapterach do fotelika besafe ktory jest ktory (ja oczywiscie załozyłam odwrotnie a potem nie mogłam ich wyjac) mogłaby byc ciut lepsza amortyzacja bo na snieznych zlodzonych ubitych nierownosciacg nieco telepie - ale to cyba tylko wozki na paskach zachowuja pełna płynnosc. składa i rozkłada sie go jedna reka wlasciwie, ma pojemny kosz ;). gondola - mysle ze jesli dziecko nie urodzi sie wieksze niz 60cm to spokojnie wystarczy do momentu siadanie. moja mała narazie w niej ginie mimo kombinezonow. gondola ma podnoszone plecki co jest fajne u ciut wiekszychh maluszkow. spacerowka montowana jest w obie strony.
    -- mama piątki :)
  5.  permalink
    No jutro dzien sądny - powiedziałam meżowi , ze jutro chce mieć sprawe wózka załatwioną bo im dłuzej sie slucha i czyta itp tym bardziej głupieje :D

    Mooniaaa:) Dziekuje z aopinie - no wlasnie w xlanderze to kwestia amortyzacji kuleje ale to do zniesienia przeciez...

    Madiznka :D Ciesze sie, że ktoś ma podobny gust do mojego :D P
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Kandy, ja już nie wiem czy to pisałam, ale ta moja koleżanka, która ma x-landera narzeka, że w spacerówce jej syn nie siedzi, tylko pół leż. I on teraz ma 1 rok i 4 miesiące i ona na wiosnę zdecydowała się kupić wózek parasolkę.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    eveke mam więcej informacji na temat tego Mutsy, o którym wczoraj pisałam. Mutsy Evo, kupiony ze względu na to, że się fajnie składa,mieści się nawet w mniejszym bagażniku, zajmuje mało miejsca, można go złożyć i zarzucić na ramię (cokolwiek kolega miał na myśli :wink:) Z minusów to tak jak pisałam kiepsko się prowadzi, na nierównościach dzieckiem strasznie trzęsie, a w przypadku spacerówki to płytkie, mało zabudowane boki.

    Nie wiem, czy pomogłam, ale mam nadzieję, że nie namieszałam bardziej :wink:
    -- ;
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    bąbelasek dzięki :bigsmile:

    No i właśnie w modelu EVO nie można wybrać kół pompowanych, a na piankowych... cóż nie dziwię się , że znajomemu się źle prowadzi na nierównościach :bigsmile:

    Widzisz właśnie ile to rozjaśnia , ja dopytywałam o model Evo , ale właśnie ze względu na koła go nie wezmę.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    The Fragile chodzi mi o taką różnicę w stelażu, jaka jest widoczna poniżej
    w BARTATINIE część stelażu kończąca się rączką przechodzi przy nóżkach dziecka, a w FYNie tak jakby przy brzuszku i czy to nie utrudnia dostępu do maluszka?
    A co do rączki to nie chodziło mi o regulację wysokości tylko o sam uchwyt, że on nie jest taki całkiem prosty tylko się podwyższa ku środkowi o tak : __/\__ :wink: Może teraz wyraziłam się jaśniej :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    sysiajaw: powiedz mi jakie widzisz minusy w spacerówce?

    przede wszystkim nie rozkłada się na płasko, choć wcześniej mi się tak wydawało, bardzo ciężko jest z dzieckiem obrócić spacerówkę ( albo mam jakąś felerną albo stelaż ma za szeroki bo z jednej strony wepnę a z drugiej mam luzu 1-2 cm i trzeba sie nasiłować, a gonodola się wpinała łatwo i błyskawicznie)
    gdy obrócisz spacerówkę 'przodem do mamy' to osłona na nóżki obciera i hamuje koło przy skręcaniu
    Łucja w kombinezonie strasnie się zsuwała co ja denerwowało...
    do tego pasy mimo że 5 punktowe to są stanowczo za wysoko dla takiego małego dziecka, Lu ma 10 mies i jeszcze nie sięga...
    dla mnie szokiem było jak wsadziłam Młodą do spacerówki i miałam wrażenie że 'jedzie tyłkiem po ziemi' :P
    z ogólnych minusów- nie potrafię zamontować parasolki tak aby mi się nie zsuwała etc:(
    BlueCactus: Flavia....sprostowanie...standardowo Urban Rider ma skrętną tylnią oś (musieliśmy się nauczyć prowadzić go), ale my mamy dodatkowo komplet mniejszych skrętnych kółek na przód :-) Dostaliśmy w pakiecie, ale i tak wygodniej mi na tych duzych jeździć.

    a no właśnie bo coś mi się nie zgadzało:P teraz wszystko jasne, zszokowało mnie jak na samej skrętnej osi idealnie się wszędzie miścisz:P ja mam z tym duży problem, o opcji doczepianych skrętnych kółek zapomniałam, ale jakoś nie wyobrażam sobie jak to wygląda, wygoogluję sobie:)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Flavia a masz jakieś fotki Lu w Mutsiaku? tak bym chciała sobie to jakoś zobrazować :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    _K_i_n_g_a_: czy to nie utrudnia dostępu do maluszka?

    Absolunie nie! :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorBlueCactus
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Flavia....pomogę wyobraźni i pokażę jak to wygląda:



    Z tymi małymi skrętnymi wózek prowadzi się jak każdy inny "przednioskrętny". Mi wygodniej jest jednak prowadzić na dużych kołach z tylnimi skrętnymi. Mąż natomiast zawsze w "cywilizowane" miejsca zabiera te przednie skrętne. Obie babcie muszą mieć poblokowane wszystkie koła, bo tak im najwygodniej. Nawet w jedenj rodzinie, każdy ma inne upodobania. Na szczęście Mutsiak daje radę :-) Swoją drogą możliowość wyboru kół (małe skrętne, duże) czyni wózek wielofunkcyjnym. Bez problemu jeździmy po markecie, czy po zaspach. Zacny pomysł poroducenta :-)

    A tak wygląda w wersji "niecywilizowanej":



    Idzie przez zaspy jak czołg :-)
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    BlueCactus podoba mi sie z tymi kółkami, chyba je wyprobuje ...ja mieszkam nad samym morzem i pod domem nie mam plazy tylko taka ścieżkę z wertepami wzdłuż morza i na tym terenie duże koła sprawdzają sie fantastycznie...w centrum handlowym tez mi nie przeszkadzają ale lecę niedługo do PL więc sobie sprawdze, bo tu w IE w ogóle nie ma Mutsy.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.02.13 11:28</span>
    P.S. ...u nas od kilku dni cudowna wiosna...piękne słońce i w taka pogodę nawet wózkiem sklepowym mogłabym małego wozić....mowie Wam jak nas pogoda ostatnio rozpieszcza :jumping:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Przyznam, że fajny patent z tymi dodatkowymi kółkami :D
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja zobaczyłam dziś na mieście wózek TAKO ALIVE i się zakochałam!!
    Piękny jest!!
    Fuksja, Elektric blue i beżowy moje faworyty!!

    http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=69&virtuemart_category_id=2
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Blue dziś wyciągnę mojego na zakupy, obecnie te kółka stały się moim must have'm:)
    Flavia a masz jakieś fotki Lu w Mutsiaku? tak bym chciała sobie to jakoś zobrazować

    w sensie w spacerówce?! ano kilka mam:) poszukam to dodam ( jak Luśka zaśnie:P)
    6miesięczna Luśka:


    a tu ponad 9 miesięczna:



    przypominam że Lu jest z końca kwietnia( 25) wiec podobnie do Twojej majowej Niny;)
    a gondola mimo niewielkich rozmiarów przy kLusce ur 58cm 4kg starczyła moim zdaniem na długo
    przesiedliśmy sie do spacerówki bo nie tolerowała płaskiej pozycji, wyjątkowo ciekawa świata
    w domu usypiałam ja w wózku ( gondoli do 8 miesiąca ) i nie miała nóg poza wózkiem, ale zaczęła sie obracać przze sen i sie denerwować że ja wózek blokuje
    połowa pażdziernika w kombinezonie, jeszcze luz ma:

    koniec października, 6 miesięcy:



    :wink:
    z ciekawości jak wstanie wpakuję ją do spakowanej już gondoli i cyknę fotkę, obstawiam że już za mała, bo ostatnio trochę laska mi się wyciągnęła ;)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Asiula ten Tako też fajny :)

    Flavia no w spacerówce , zatem czekam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    DONE:)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    _K_i_n_g_a_: w BARTATINIE część stelażu kończąca się rączką przechodzi przy nóżkach dziecka, a w FYNie tak jakby przy brzuszku i czy to nie utrudnia dostępu do maluszka

    O to rzeczywiście jest różnica. Nawet nie zauważyłam tego. Ale ja bym bardziej dostrzegała problem w Jedy Fyn nie w tym, że się maluszka nie wyjmie (bo jednak tyle mam go ma i jakoś dzieci z niego wyjmują i żadna jeszcze nie narzekała na to) tylko w tym, czy jak rączka jest maksymalnie podniesiona czy się nie uderza nogami o ten pałąk łączący tylne koła. Bo zarówno i ja i mąż jesteśmy wysocy i już sprawdziła, że będę musiała mieć podniesioną rączkę jak najwyżej. A jak się okaże, że jednak się zawadza nogami o ten próg, to będę musiała zrezygnować z tego wózka. Możeci edziewczyny poradzić?
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Flavia !! Ja tam nie wózek podziwiam ale córcia piękna!!
    Jaka księżniczka!! A jakie oczy i ten płaszczyk morski <3
    Przepiękna!
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Flavia dla mnie wózek wygląda super- jednak to jest miłość :devil:

    o Lusi nie wspomnę , bo cud miód dziewczynka :bigsmile:

    ps. macie raczkę skórzaną czy piankową?
    Widzę , że kosz macie ten przezroczysty, ja się zastanawiam nad czarnym, ale nie wiem w sumie czy jest jakaś różnica prócz wyglądu.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    czy się nie uderza nogami o ten pałąk łączący tylne koła. Bo zarówno i ja i mąż jesteśmy wysocy i już sprawdziła, że będę musiała mieć podniesioną rączkę jak najwyżej.


    Dżasti, ja też o to tutaj pytałam przed zakupem. Ale dziewczyny powiedziały, że o nic się nie zahacza. Przetestowałam to w sklepie i faktycznie i mąż i ja mogliśmy swobodnie iść i o nic nie zahaczać.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzięki Akirka. Bo się trochę zmarwiłam prawdę mówiąc, ale mnie uspokoiłaś. Ufff. A Ty się już na niego zdecydowałaś, czy jeszcze się zastanawiasz? A jeżeli tak, to jaki kolor wzięłaś?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja mam go już w domu :) Wzięliśmy wózek z kolekcji 2012, bo bardziej nam odpowiadały kolory i była wyprzedaż. Mamy kolor 228, czyli szary z fioletowym wnętrzem. Urzekł mnie od samego początku ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.