Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    O, a kupowłaś w sklepie, czy przez internet? Bo ja tylko wszędzie już kolekcje z 2013 r. widzę. A z chęcią zobaczyłabym z 2012 r. a jeżeli jeszcze można byłoby w promocji kupić...
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    My kupowaliśmy w hurtowni z art. dziecięcymi. Było taniej niż w sklepach internetowych jeszcze przed przeceną. Zapłaciliśmy ( a właściwie moi rodzice, bo fundowali ;) 1399zł. (bez fotela, bo ten już wcześniej kupiliśmy).
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Wow, no to rzeczywiście dobra cena. Znalazłam te kolory z 2012 r. na stronie Jedo. Ja też w piątek się wybieram zrobić rekonesans po sklepach, ale ja chcę kupić z fotelikiem. Tylko i tak jeszcze teraz nie kupię, bo planuję tak za około 5-6 tyg. Ale nie chcę później, bo i z kasą na raz to nie wyrobimy i wolę mieć wcześniej w razie czego. My niestety na rodziców liczyć nie mamy co:sad:

    Treść doklejona: 20.02.13 15:13
    Tylko ja mam straszny problem co do koloru. Z jednej strony strasznie podobają mi się jasne - kawa z mlekiem z beżem jakimś, ale z drugiej to chyba mało praktyczne szczególnie na błoto jesienią - i w tym przypadku myślałam o brązie z beżem. Ale też nie chciałabym dziecka w taki ciemny wózek kłaść. To już chyba na skutek ciągłego gadania mojej mamy, że dziecko powinno być w jasnych kolorach. I wózek też nie powinien być ciemny.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Dżasti, mi też się te kremowe podobają, ale są niepraktyczne. Musiałabyś to co chwilę prać.
    Nasz też jest ciemny, bo gondolka i spacerówka czarno-szare i jedynie te fioletowe wstawki i moi rodzice się dziwili, że TAAKI CZARNY wózek;) Widać za ich czasów inaczej było. Pamiętaj, że wybór zawsze należy do Ciebie, a rodzice muszą zaakceptować decyzję.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    dżasti: jednak tyle mam go ma i jakoś dzieci z niego wyjmują i żadna jeszcze nie narzekała na to

    też tak pomyślalam, ale wolałam się upewnić :wink:
    Asiula, śliczny ten Tako!
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Flavia... Lu jest przepiękna!!!! Księżniczka mała ...ja gdybym nie znała wózka to tez bym sie w nim zakochała patrząc na zdjecia siedzącej w nim Lu ...normalnie za reklamę powinni Ci płacić :bigsmile:
    -- ,
  1.  permalink
    dżasti: To już chyba na skutek ciągłego gadania mojej mamy, że dziecko powinno być w jasnych kolorach. I wózek też nie powinien być ciemny.

    W Danii 90% wozkow jest czarnrego koloru (do tego te 90% to same ogromne Emmaljunga). Tutaj to zupelnie normalne. Tez mialam kupic czarny ale wyszlo inaczej :smile:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    No właśnie ja też widzę dużo czarnych wózków. Nie wyglądją wcale źle, może tylko w lato w czarnym wydaje mi się, że gorąco by dziecku było. Ale wiecie jak to jest jak ktoś ciągle gada. Ja i tak zawsze ostro dyskutuję z mamą, ale ona uważa, ze zawsze ma racje i wszystko wie najlepiej i się obraża jak ktokolwiek myśli inaczej. BO ONA WIE. i już. Wiem na pewno tylko, że chcę aby w środku był jasny, tzn budka od środka. A reszta powinna być chyba praktyczna. Zresztą nie widziałam jeszcze na ulicy wózka jasnego. A te ostre zielone, niebieskie, czy pomarańczowe mi się po prostu nie podobają. Więc chyba pozostanę przy moim pierwszym wyborze brąz ze wstawkami beżu.
    -- ,
  2.  permalink
    dżasti: ona uważa, ze zawsze ma racje i wszystko wie najlepiej i się obraża jak ktokolwiek myśli inaczej. BO ONA WIE. i już.

    Moja jest taka sama!!
    A te czarne w srodku sa zawsze jasne! Ciemnego w srodku nie widzialam!

    dżasti: brąz ze wstawkami beżu.

    Bardzo ladny kolor Ja mam oliwke z bezem!
    --
  3.  permalink
    Ja wlasnie wrocilam po wielkich bojach z zadowoleniem i xamowionym wozkiem. Postawilismy na Teutonie Cosmo z ichniejszym fotelikiem. Wozek bardzo skretny, lekki, latwy w obsludze, sklada sie do minimum i byla promocja z baza pod fotelik za calkiem dobre pieniadze. Bedzie w domu za 3-4tyg bo zamowilismy jasne kolory.. Uffff - przynajmniej jeden z glowy :) Dziekuje za wszystkie komentarze i opinie na zadawane przeze mnie pytania :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Kandy, czyli jednak wizyta osobista dużo zmieniała. I jednak jasne kolory. A ja właśnie tu się nad kolorami zastanawiałam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Kandy gratulejszyn... Teutonia Cosmo była moim internetowym faworytem, ale na żywo mnie nie powaliła, tzn wlaśnie było tak , że w sklepie jak byliśmy stała dość niedaleko Mutsy i dla mnie akurat Mutsy ma "to coś" czego ja szukam.
    Ale gratki wyboru , bo wózeczek super... można zapytać co dokladnie zamowiłaś i ile wyszło? (Bo naszym znajomym z kilkoma akcesoriami wyszło 4400 :shocked:)

    To kołka pewno piankowe wzięliście?

    a swoją drogą to lecisz z wyprawką, ja nie mam w sumie nic, a zamierzam kupić dopiero za miesiąc :wink: czasem mam wrażenie , że ocknę się jak będę na porodówce :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke co do Twoich pytań... Mamy skórzaną rączke a o czarnym koszyku nie mialam pojęcia... Wózek kupowaliśmy pod koniec 2011 i dostaliśmy katatog z tego właśnie roku tam jest rysunek urbanów standard(piankowa racska) na zdj ma czarny koszyk ale gabarytowo wydaje się identyczny co nasz. W sumie to nie przeszkadza mi jego kolor, raczej go nie używam ( zakupami zajmije się mój P) ale kilka razy zalowałam że jest tak mały, gdy Lu miała 3 mies wybraliśmy się nadmorze i kilka razy mi coś z niego wypadło, mimo wielkich kół po plaży musielismu go we dwójkę pchać/ ciągnąć:p


    Dziękuję za mile słowa w imieniu Łucji:shamed: a co i tu sobie reklamę zrobię, ją dzidziach jakoś przed;wczoraj wstawilam link do bloga z Luskowymi zdjęciami, nawet jest takm kilka zdj w wózku coby od głównego tematu wątku nie odbiegac- zapraszam:wink:

    A wracając do koszyka to kiedyś wstawialam tu zdj z butelkami dla porównania nie wiem na której str bo obecnie nie ma mnie w domu i pisze z telefonu:smile: EDIT znalazlam- 40 strona;)

    No i dzonilam do sklepu w którym kupiliśmy wózek, zamówiłam kółka będą na początku tygodnia... Zszokowala mnie cena tylko80 zł :shocked: już za parasolke zaplacilam 2 x tyle!!
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja bloga juz widziałam i zaglądać bede często :) cudowne zdjecia :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Flavia dzięki, obejrzalam już kosz z butelkami :peace:
    --
  4.  permalink
    Kochana mnie wlasnie teutonia bardzo przypasowala :) my dalismy bo byla promocja 3500 pln za : stelaz, gondole, spacerowke, fotelik, baze pod fotelik, adaptery, torbe, folie przeciwdeszczowa i ochronke na nozki w spacerowce.

    Kola piankowe. :)

    my juz zamowilismy lozeczko na ktore czekamy 4 tyg i mamy materac, przewijak na lozecxko i komode na ubranka.. lece z wyprawka bo maz ma wolne a potem znow kilka tyg jest zajety.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    No to bardzo dobra cena :) a stelaż brałaś srebrny czy czarny?
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Stelaż no właśnie chyba czarny - juz nie pamietam co tam wymyslił mój mąż bo stelaż on wybierał :)

    PS - jednak bedzie srebrny stelaz :)
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    A propos prania jasnych wózków:wink: ja mam biały - przejeździł jesień, zimę, nie prany ni razu, nadal śnieżnobiały, także ten:wink:
    (tyle że to gondola czyli wiadomo, wyżej niż spacerówka, no i w warunkach miejskich).
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    dżasti: jak rączka jest maksymalnie podniesiona czy się nie uderza nogami o ten pałąk łączący tylne koła. Bo zarówno i ja i mąż jesteśmy wysocy i już sprawdziła, że będę musiała mieć podniesioną rączkę jak najwyżej. A jak się okaże, że jednak się zawadza nogami o ten próg, to będę musiała zrezygnować z tego wózka. Możeci edziewczyny poradzić?


    Dzasti, ja jakiś czas temu pisałam - mąż 2 metry, ja też niska nie jestem i nie kopiemy tego progu. Nie dość tego - jeździmy na rolkach z Fynem, a wiadomo,że przy jeździe na rolkach to raczej nie trudno walnąć - mnie się jeszcze ta sztuka nie udała ;)

    Kinga - to już wiem o czym mówisz - nie, nie było problemów z wyjmowaniem :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    No jak na rolkach nie potykasz, to spokojna jestem:bigsmile: Ja raczej na rolkach prowadzić go nie będę więc temat mam uspokojony. Odchaczona pozycja z zapytaniami:bigsmile:

    Treść doklejona: 22.02.13 17:38
    Byłam dziś na pierwszych oględzinach wózkowych w hurtowni. I tak jak się spodziewałam wróciłam ze zmąconym spokojem i z nowymi dylematami. Dziewczyny, czy słyszałyście o Tako Alive? Bo w dwóch sklepach faceci bardzo zachwalali. I o ile gondola nie jest niestety za duża, to jednak spacerówka bardzo mi się spodobała. Podobno jest o wiele lepsza nież w Jedy Fyn, a jak mam zamiar użytkować wózek długo, to jednak spacerówka też ma znaczenie. Tylko co mi się podoba średnio to kolorystyka i głośno zamykana budka.
    -- ,
  5.  permalink
    Po wizycie w sklepie do mojego wcześniejszego typu - dodałam Bebetto Murano. Czyli teraz na liście mam:
    - Jedo Fyn
    - Bebetto Murano
    Czytam i czytam o jednym i drugim. Bebetto ma nieco mniejszą gondolkę niż Jedo. Czy któraś z Wa miała okazję wypróbować jeden i drugi model (w innych warunkach niż sklepowe?)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    mia_mendoza moja kolezanka ma Jedo Fyn i jest bardzo zadowolona ,mnie polecala ten wozek ale mnie bardziej podoba sie TAKO Captiva ,niestetynie kojarzy by ktos mial Bebetto Murano ,chyba go nie widzialam nawet :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Mi się przypomniało co położna mówiła na temat wózków. Czyli, że to jaki się kupi zależy od preferencji rodziców, bo dziecku to wszystko jedno. Są gusty i guściki. A nie ma rzeczy bez wad.
    --
  6.  permalink
    Nera, też ładny ten TAKO... oj... za duży wybór, za duży
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    mia_mendoza ma bardzo maly koszyk ale jest mega zgrabniutki i malutki wiec do mojej filigranowej sylwetki jak znalazl :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Mi wczoraj mamy bratowa poleciła wózek baby active oni mieli model alu jet a teraz jest nowy elipso i waży uwaga z gondolą ok 8 kg ;oo także my pewnie na niego się zdecydujemy bo jednak waga jest u nas ważna, bo ja będę nosić dużo wózek a dowalić sobie +7kg w tako z własnego wyboru :D? chyba jednak nie :P
    -- [/url]
  7.  permalink
    ja zamówiłam który waży 16 kg.Ale to tez zależy od tego czy stelaż jest aluminiowy czy metalowy.Wszyscy mi mówią że te metalowe są bardziej wytrzymałe
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    No wlaśnie też tak słyszałam..
    Wszystko ma swoje plusy i minusy..
    w sumie od razu zakladam, ze wozek bedzie dla 1 dziecka,
    a po za tym pewnie trochę pojezdzimy w spacerówce i sprzedamy całość jak się uda, a bedziemy szukac jakiejs leciutkiej spacerówki..
    Ona tym alu jet jeździła ponad rok, sprzedali i kobietka, która kupiła bardzo sobie chwali :P
    Ciężka sprawa :D
    -- [/url]
  8.  permalink
    ja też zanim zamówiłam oczopląsu dostawałam taki teraz wybór na rynku jest.Ale zamówiłam passo w końcu ...widziałam go na żywo ale zamówiłam na allegro bo wychodzi 200zł taniej niż w sklepie:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Asiula - ja czytalam opinie o tych wozkach i ponoc duzo waza te z gonodola, 14kg plus. Ktory model wazy 7kg? Z ciekawosci pytam, bo nie moge takiego znalezc.
    Sama szukalam bardzo lekkiego wozka, mimo, ze po schodach go nie nosze - jednak to mniej kg do pchania ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Madziu 8 kg ważą Baby Active model Elipso Polski producent :-)
    Tako Alive które mi się podobają prawie 16kg więc po co drugie tyle dźwigać :-P
    Ciekawa jestem opinii jakiegoś sprzedawcy o tym wózku ale jest jeszcze czas :-)
    -- [/url]
  9.  permalink
    Asiula też zastanawiałam się nad tym elipso ale zdecydowałam się na cięższy gdyż mi nie robi zbytnio problemu waga wózka:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Asiula - oo to super :) fajnie wiedziec, moze kiedys komus sie przyda :) Sama jestem fanka lekkich wozkow :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Jasne jak ktoś wie że nie będzie go nosić to nie ma co się ograniczać tym wyznacznikiem :-)
    my mieszkamy w Olsztynie jedni rodzice na pomorzu 130 km z tad, drudzy nad morzem więc trochę będzie go trzeba pakować składać nosic w ta i spowrotem :-P nawet ja z uwagi że studiuje może być konieczność jechać komunikacja miejska na uczelnie z wózkiem to nie chce być uzależniona od kogoś w sumie że mi go wtacha :-P
    ten tako mi się bardziej podoba ale nie mogę niestety tylko na to patrzec :-(
    Pewnie i tak będziemy kupować gdzieś lipiec/sierpień więc jeszcze może wyjdą jakieś wózki :-)
    -- [/url]
  10.  permalink
    Asiula jak coś to ten elipso na żywo też jest bardzo fajny także miej go w uwadze zwłaszcza że leciutki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    No właśnie :-D podstawa to zobaczyć go na żywo :-)
    Będzie czas to pojeździemy do jakiejś hurtowni pochodzę pomacam :-P
    i wtedy będziemy wybierać :-P
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Asiula, mo właśnie tenTako Alive też się spodobał i nie wydał mi się jakiś ciężki, łatwo się wypina, ale ta gondolka taka malutka...
    Za to nabierasm coraz więcej wątpliwości co do jedo Fyn, ponieważ podobno spacerówka jednak jest kiepskawa. Trzeba samemu przekładać materiał i budkę i budka podobno jwst za nisko i dziecku wszystko zasłania. I do tego te ześlizgiwanie się dziecka... Już sama nie wiem, czy postawić bardziej na dobrą gondolę, czy raczej na dobą spacerówkę.
    -- ,
    • CommentAuthorŁososiowa
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu. Jeszcze miesiąc temu też miałam szał co do wyboru wózka... Teraz mam mniejszy, bo chyba ostatecznie zdecydowaliśmy się na jedo fyn freeline. Została kwestia koloru. Widziałam go na żywo i słyszę większość dobrych opinii. Widzę też wady, ale tylko w spacerówce, ale pocieszam się, że nie ma wózka idealnego!!! Poza tym kieruję się też słowami mojej dobrej koleżanki (ona akurat ma Maritę): "te wszystkie wady i zalety i kolor będa niesamowicie ważne do pierwszego spaceru, potem przestaniesz zwracać na to aż taką wielką uwagę". Ciekawa jestem czy to się sprawdzi w ogóle... Nasz maluch urodzi się na przełomie marca i kwietnia. Mam takie głupie pytanie: upatrzyliśmy już wózek w hurtowni i nawet kolor nam odpowiada, ale ja wymyśliłam sobie, że może lepiej zamówić ten wózek, a nie brać ten z wystawy (bo niewiadomo ile tam stoi i każdy go wypróbowuje, ogląda, sprzedawca go prezentuje ileś tam razy zdejmują i zakładając budkę i spacerówkę) Myślicie, że to ma znaczenie???

    Treść doklejona: 24.02.13 15:39
    Tako Alive widziałam i o ile spacerówka rewelacyjna to nie podoba mi się gondola(raz że mała, a dwa, że ma taki dziwny spód jak w łódeczce- ale to kwestia gustu):bigsmile: no i kolory też mnie nie przekonują.
    •  
      CommentAuthorswisssky
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    Hej Dziewczyny! :) Postanowiłam zajrzeć do Was, bo już głupieję z powodu niedoinformowania;/ Chodzi mi o wózek EURO CART PASSO. Może miałyście z nim do czynienia? Niestety nigdzie go jeszcze nie spotkałam. Ja w zasadzie jestem na niego zdecydowana, ale mój mąż pesymistycznie stwierdził, że sama nie poradzę sobie z jego składaniem. Na Allegro znalazłam sprzeczne informacje, że stelaż jest aluminiowy, a innym razem - metalowy. W internecie tylko kilka opinii, a jakiegoś filmiku instruktażowego niestety brak :sad:
    Być może takie pytanie już kiedyś się pojawiło, ale bardzo proszę o pomoc.
    DominiczkaA - widzę, że Ty możesz mi pomóc :bigsmile:
    -- Już Cię kochamy Maleństwo:*
  11.  permalink
    swisssky oczywiście że mogę pomóc...ja ogólnie ten wózek widziałam w sklepie na żywo a oprucz tego mijałam kiedyś dwie dziewczyny które były jego posiadaczkami i zakochałam się w nim.Oczywiście zamówiłam na allegro bo wychodzi 200 zł taniej niż w sklepie
    :bigsmile::bigsmile:Jutro ma przyjść także wstawię zdjęcia i jakiś opis:bigsmile:
    Na allegro pisze że ma stelaż metalowy...jak będziesz dalej na niego napalona dam ci namiar lub link do sprzedawcy...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 24th 2013
     permalink
    dżasti ja bym postawiła na lepszą spacerówkę...

    łososiowa ja bym nie brała wystawowego, chyba , że skusi Cię dobry rabat (takowy powinnaś wynegocjować dodatkowo za towar powystawowy)
    --
  12.  permalink
    dżasti: Trzeba samemu przekładać materiał i budkę

    Co mas zna mysli...?

    dżasti: budka podobno jwst za nisko i dziecku wszystko zasłania

    Nic podobnego!!!!! Maly widzi wszystko i NIC nie jest za nisko!
    A material sie slizga jak dziecko jest w kombinezonie- cienki kocyk rozwiazuje problem!

    innych wad nie widze!
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    jesli komus nie przeszkadza ciezki wozek to goraco polecam BARTATINA ALU PLUS CLASSIC (sluzyl mi z druga corka) jezdzi swietnie ,niemalze sam sie prowadzi :thumbup: ale tym razem szukam malego lekkiego i zgrabnego wozka z tego wzgledu ,ze Bartatina wazy z gondola 14,5 kg

    Treść doklejona: 25.02.13 09:31
    a tu znalazlam porownanie wozkow

    BABYACTIVE ELIPSO a TAKO CAPTIVA ZONE

    http://dzidziusiowakraina.blogspot.com/2012/08/babyactive-elipso-czy-tako-captiva-zone.html
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Nie wiem Nercia, ale ja jak patrzyłam to babyactive z gondolą waży ok 8 kg a nie 13 kg :P
    -- [/url]
  13.  permalink
    W sklepie Asiula go testowałam i jest naprawdę leciutki:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorŁososiowa
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Eveke, dzięki za podpowiedź :-) rzeczywiście na to nie wpadłam :-) Biedronka, a Ty kupowałaś wózek przez internet czy w sklepie? My jak zaczęliśmy dzwonić na aukcje z allegro to się okazuje, że niektórych kolorów z kolekcji 2012 już nie można dostać... a w sklepie stoi właśnie taki jak chcemy (chociaż wahamy się nad jeszcze jednym kolorem, ale jak trzeba będzie długo czekać to nie bardzo nam to pasuje). Wiem też, że wózek dość ciężki jest, my mieszkamy na 2 piętrze, ale co tam, królewną nie jestem i dam radę, zresztą mąż się tym raczej zajmować będzie :-)
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Już znalazłam bo ten testowany model to jest 2012, a ten "mój" jest z 2013 i już jest ulepszony :D:P
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Asiula_6_9_91 obejrzalam wozek z moim i bardzo nam przypaswal do gustu a wiec zakupimy Babyactive Elipso Szary Jeans

    http://www.sklepdziecka.com/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/9/19.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Łososiowa: Biedronka, a Ty kupowałaś wózek przez internet czy w sklepie?


    Przez internet, mam kolor 147 ten w kratke (chyba z 2011 roku).
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.