Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    To pewnie będziecie mieli taką brykę jak my :D
    Tylko że mi się podobają kolory 07, 10n, 12n i 16 :D
    Widziałam, że są w jednej z olsztynskich hurtowni i chce tak pojechac zobaczyc co o nim sądzą :D
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Asiulko zawsze mialam rozowy woze fioletowy,turkusowy,czerwony,bordo,niebieski -a ze kochamy szary z moim to na odwaznego idziemy ,myslisz ,ze nie przeginamy ? a powiedz mi ,masz moze link wszystkich kolorow tych wozkow?
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Nie myślę, że właśnie jest fajny kolorek :) Taki delikatny i pasujący do obu płci :P

    http://www.babyactive.pl/elipso/

    Tu masz kolorki :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Asiulka dziekuje :hugging: oczywiscie w zaleznosci od plci dziecka cos tam dopne do budki chociazby :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    No i super :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Biedronka, facet w sklepie mi tak mówił, że producent dostarcza tylko sam stelaż spacerówki,a wszystko trzeba sobie przełożyć i zamontować. Ale skoro piszesz, że budka nic dziecku nie zasłania, to jestem spokojna. Wasze opinie, są dla mnie o niebo ważniejsze niż jakieś tam przypadkowe w necie.
    Jednak podoba mi się ten Jedo Fyn - nie ma co ukrywać. A kolorystyka też jest idealna dla mnie.
    Asiula - ja też jestem z Olsztyna:tooth:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Dżasti - trzeba założyć materiał na stelaż w spacerówce Fyna, ale my już to wypróbowaliśmy i nie ma w tym żadnej filozofii. Po prostu się obleka i już. Przecież do prania też będziesz go zdejmować. Z budką tak samo - zero problemów, tylko trzeba wiedzieć gdzie złapać.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    No i mi to wystarczy:bigsmile: Co za dużo myślenia to nie zdrowo:bigsmile: Bo jak tylko jakaś nowa nazwa wózka tu się pojawi, to ja szybko wchodzę do netu, oglądam, przeglądam i mi już mózg się lasuje. Najchętniej już bym zamówiła i miała z głowy, ale jeszcze się wstrzymać muszę. Choćby ze względów finansowych. Odłożyć trochę grosza trzeba :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    znalazlam tani wozek i nie wyglada na zniszczony ,moze ktoraj bedzie zainteresowana -cena to 450zl z wysylka


    http://szafa.pl/c13889239-tako-jumper-x-3w1.html
    --
  1.  permalink
    Ja mam wózek TAKO Captiva i jestem z niego zadowolona chcielismy z mężęm kupić nowy wózek i nie taki bardzo drogi cały zestaw razem z parasolką kosztowal nas okolo 1400 co prawda wózek jest dość ciężki ale my mieszkamy w domu wiec nie mam problemu z noszeniem i musze przyznac ze bardzo fajnie sie nim kieruje i super jest na polne drogi przez to ze posiada duże pompowane koła
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    agusienkaaaa no wlasnie ja tez jestem nim zauroczona ale ze wzgledu na schody potrzebuje lzejszy dlatgo tez zrezygnowalismy i wybieramy Babyactive Elipso
    --
  2.  permalink
    Nera86 gondola przesliczna:) a jaki kolor?
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    agusienkaaaan szary jeans http://www.sklepdziecka.com/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/9/19.jpg

    Treść doklejona: 25.02.13 13:16
    agusienkaaaa szary jeans
    --
  3.  permalink
    Nera86 i ciekawa ma tez torbę moj wozek ma taka sobie ale ja bardzo nie grymaszę ciesze sie z tego co mam
    a tak wyglada mój http://sklep-baby.pl/index.php/action,product,nr,53,sub,17,id,3.html mam z czerwonymi dodatkami
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    agusienkaaaa my mielismy wziasc ten kolor z tego modelu ,ale kolorystycznie ten caly szary mi bardziej przypasowal ,lubie nieypowe http://www.e-wozki.pl/sklep/galerie/t/tako-captiva-mohican-04_3724_k.jpg
    --
  4.  permalink
    mi sie najbardziej z twojego modelu bodoba ten malinowo fioletowy ale szary tez bardzo ładny a wiesz już czy będzie chłopczyk czy dziewczynka?
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    agusienkaaaa mialam juz fiolet z poprzednia coreczka , a co do plci pojecia nie mam i tez tak zostanie, zawsze wyskakiwalam z pytaniem -jaka plec ,tym razem stawiamy na niespodzianke,(to mjego pierszy dzidzius - mam dwie corki z poprzedniego malzenstwa, jak to w zyciu bywa nie wyszlo ) na roz patrzec nie moge wiec problemu z ubrankami nie bedzie,jest tyle pieknych kolorow
    --
  5.  permalink
    Nera86 ja mam 6 miesieczna Gosię i tez nie mam duzo różu stawiam na intensywne w barwie kolory :) ja tez kiedys z mezem rozmawialam ze jak bedziemy miec 2 dzidzie to tez chcemy miec niespodzianke
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    agusienkaaaa Gosia ,ladne imie :wink: moja imienniczka :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Nera ten szary jeans jest bezbłędny. Ja ogólnie nie chciałam szarości, ale ten wygląda rewelacyjnie. Taki inny. A mi te fioletowe wózki to bokiem wychodzą. Każdy ma coś z fioletem. A ten jest super.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    dżasti ten kolorek i ogolnie wozeczek podbil moje serce jak tylko go ujrzalam ,juz zapowiedzialam mojemu ,ze nie ma opcji na inny :devil: i ,ze trzeba zamowic preciutko bo jakos ten kolorek licho dostepny jest :boogie:

    Treść doklejona: 25.02.13 14:11
    no wlasnie ja tez juz zyg.. tymi kolorami ,ilez mozna -niebieski ,fiolet,zielen,czerwien ,roz i tak non stop , tego nie popuszcze :tooth:
    --
  6.  permalink
    akirka: Dżasti - trzeba założyć materiał na stelaż w spacerówce Fyna, ale my już to wypróbowaliśmy i nie ma w tym żadnej filozofii. Po prostu się obleka i już. Przecież do prania też będziesz go zdejmować. Z budką tak samo - zero problemów, tylko trzeba wiedzieć gdzie złapać.
    akirka: Dżasti - trzeba założyć materiał na stelaż w spacerówce Fyna, ale my już to wypróbowaliśmy i nie ma w tym żadnej filozofii. Po prostu się obleka i już. Przecież do prania też będziesz go zdejmować. Z budką tak samo - zero problemów, tylko trzeba wiedzieć gdzie złapać.

    Dokladnie tak jak pisze Akirka. Material trzeba nalozyc i tyle. Naprawde poradzicie sobie bez problemu! :smile:
    --
  7.  permalink
    Zdjęcia EURO-CART passo pod moją kartą ,dla zainteresowanych tym modelem:bigsmile:Ja się zakochałam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMadRat
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    madziauk: Kandy- my mamy gondole dlugosci 76cm, tak podaje producent. Ale wydaje mi sie jakby większa. Bo Karolek mimo, ze wysoki (ma juz 66cm) to ma sporo miejsca i pod nóżkami i nad głowa.
    madzia, z uwagą podczytuję Cię od dawna, bo mam chętkę na cameleona, tylko ta cena.... także czekam na wszytskie Twoje kolejne uwagi i opinie :) a jak z szerokością gondoli w zimie? bo wydawała mi się wąska: jak ubierzesz Karolka w taką pogodę, to mieści się na szerokość?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    MadRat - miesci sie bez problemu, ubieram go w taki spiworkowy kombinezon + gruby kocyk podwojnie zlozony. Gondola faktycznie nie jest bardzo szeroka, ale wydaje mi sie, ze normalna szerokosc jest.

    Treść doklejona: 26.02.13 12:37
    Znalazlam na polskiej stronie bugaboo wymiary gondoli :

    Wymiary gondoli:

    - długość - 76 cm

    - szerokość - 32 cm

    - głębokość -18 cm

    My pewnie bedziemy sie przesiadac w maju/czerwcu na spacerowke. Tylko ta kubelkowa nadal mnie nie przekonuje.
    Jak sie nie przekonam, to bedziemy sprzedawac nasz wozek i kupimy Bee Plus, bo tam prawie na plasko sie rozklada spacerowka :) Ale zobaczymy jeszcze. Dam znac, jakby ktoras dziewczyna z forum byla zainteresowana kupnem uzywanego Cameleona 3, to napiszcie na priv. Wiem, ze sa kurierzy co jezdza do Polski i do domu przywoza rzeczy. Koszt chyba okolo 20 funciakow ;) No ale narazie nie sprzedajemy ;) Takze ten tego ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMadRat
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    madziauk: No ale narazie nie sprzedajemy ;) Takze ten tego ;)
    szkoda ;) i dzięki za info :)
    --
    •  
      CommentAuthorswisssky
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    DominiczkaA: Zdjęcia EURO-CART passo pod moją kartą ,dla zainteresowanych tym modelem

    Hej! Dziękuję za zdjęcia:)
    -- Już Cię kochamy Maleństwo:*
  8.  permalink
    proszę bardzo:bigsmile::bigsmile:Obiecałam więc dodałam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    ooo wozek typowy na nasze polskie drogi haha

    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyWLzBV0B6lQ3oOYiWSz3f2MB0t5k-to1zXXZB8DSL4jVgmOyr
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Nera86 - to jest zdjecie spacerowki wozka, ktory mam. Nie wiem jak spacerowka, ale gondola sprawdza sie na krzywych londynskich chodnikach ;) a na tym zdjeciu raczka przelozona jest i tylnie kola sa z przodu :P
    A! i to jest stara wersja Cameleona, ja mam 3 :P ;) Widac po stelazu ;) Wozek jest rewelacyjny, lekki, prowadzi sie jedna reka, w ogole sie nie mecze prowadzac go ;) Jak pchalam kiedys mutsiaka z moja chrzesnica w Polsce, to masakra, spocona bylam, ze hej :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    madziauk ja sobie nie wyobrazam lodzkich chodnikow i tego zgrabnego wozeczka :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Nera86- uwierz mi, ze swietnie sie sparwdza na chodnikach z nierownymi plytkami i na kostce brukowej ;) wiem, bo ostatnio szukam tras extreme, bo moj synek wtedy zasypia ;) inaczej to jest ryk ;) musi sie wozek bujac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk a na sniegu ?? mnie osobiscie sie nie podoba ale jesli sie sprawdza to czemu nie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Nera86 - na śniegu takim 8 cm sie sprawdza, innego nie było w Londynie :) Wiem, ze jak wrócimy do Polski i będziemy mieć drugie malenstwo to kupię taki sam. Mimo, ze będziemy mieszkać na wsi ( budujemy dom). Myśle, ze bez problemu sie sprawdzi :)
    --
    •  
      CommentAuthormisia-ludek
    • CommentTimeMar 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, ma któraś z Was taki wózek, bo zastanawiam się nad zmianą ze wzgędu na skrętne i duże koła, biorąc pod uwagę dziurawe tomaszowskie chodniki. Spacerówka z małymi kołami się u nas nie sprawdziła. Drugi wózek (głęboko-spacerowy) - wożę w nim teraz Wojtka - jest mega ciężki (ponad 20kg) i ostatnio prawie bym złamała palca wkładając go do bagażnika.
    Ten wózek ma możliwość przewożenia już noworodka

    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    ja się nie znam, ale jak dla mnie fajnie wygląda :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    Dziewczyny zna ktoś wózek firmy Bexa b4x fashion chromme ?
    Całkiem fajnie wygląda mega lekki ładny, Pl firma, ale ciekawa jestem czy się sprawdza...
    http://www.bimbelot.pl/pl/p/Wozek-BEXA-B4X-PARIS-Chrome/359

    Wczoraj byliśmy zobaczyć co jest w sklepach i Pani polecała ten, babyactive elipso i tutek tambero :)
    W sumie wszystkie w fajnej cenie i pewnie na któryś z nich się zdecydujemy :)
    Ale chcielibyśmy wybrać najlepszy..
    -- [/url]
  9.  permalink
    Ja też mam pytanie dotyczące wózka - po wczorajszych oględzinach w sklepie spodobał nam się Espiro Enzo Envo. Czy któraś z Was zna ten wózek i może coś powiedzieć na temat użytkowania?
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    Asiula_6_9_91 ja tam jak osiol uparta :swingin: jak mi sie spodobal babyactive elipso to juz amen :boogie: innych juz nie ogladam :tooth:
    --
  10.  permalink
    Asiula ten elipso widziałam na żywo i mi się bardzo podobał...ale ten co dodałaś teraz tez jest boski naprawdę:bigsmile:Cieszę się,że wybór bryki mamy już za sobą,a znajomi jak przychodzą mówią ze jest boski także jestem zadowolona jak na razie zobaczymy jak w praktyce:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    A ja dziś zamówiłam Jedo Bartatina Alu plus Elegant kolor 308 na paskach, fajnie się prowadził, tylko szkoda, że czeka się na niego ok. 4-5 tygodni :/
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    misia-ludek warto by chyba pisać o jaki model wózka pytasz , bo czasem z samego zdjecia pewnie ciężko wydumać...

    My chyba zostajemy przy mutsiaku i może za 2 tyg zamówimy :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    No dla mnie jednak jednym z wyznaczników jest rozmiar po złożeniu i waga :)
    Póki co poczekam będę podczytywać opinie, pewnie z czasaem bedzie ich więcej :)
    Koleżanka zamówiła Tutek Tambero więc zobacze na własne oczy jak się prowadzi i sprawdza w terenie ;D
    Jak już zobaczyłam ten Bexa to tak trochę odrzuciłam Babyactive bo najzwyczajniej nam się bardziej podoba a waga ta sama :)
    Byliśmy w 2 hurtowniach w jednej mieli Tutka a w drugiej Bexa i w obu nawzajem zachwalali swoje a drugi oceniali negatywnie ;d no cóż reklama dzwignia handlu :D
    A może jeszcze okaże się, że w lipcu wyjdzie jakiś inny fajny :D i wybierzemy takim :D
    -- [/url]
  11.  permalink
    Asiula - bylismy w sklepie firmowym tutka i powiem tak - tylko i włącznie ten nowy - TIRSO. Bajeczny i niedrogi :) Tambero i pozostale uwierz mi - ciezko sie prowadza i maja nizsze gondole a TIRSO jest wyzszy i super sie maluszka wyjmuje. Jakbym nie kupila Teutoni to tylko Tutek Tirso - to ja polecam ale musisz sama zobaczyc:)

    poza tym ma wiele unowoczesnien ktoych tambero nie ma;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    A no widzisz :)
    zaraz zobaczę gdzie oni mają sklepy i zobaczymy :)
    Jeszcze dużo czasu, ale właśnie jest tak, że każdy chwali to co ma na sklepie... jak widzi ze Ci sie nie podoba ten styl, to zaraz pokazują coś innego.. no taka praca ;d
    A wlasnie jakbym trafila do takiego sklepu gdzie by byla bexa i tutek to by bylo juz w ogole super ;d bo wtedy powiedzieliby obiektywnie ktory lepszy :D
    -- [/url]
  12.  permalink
    Asiula nie wiem gdzie są Tutki, wiem tylko że maja dwa sklepy - W MArkach kolo Warszawy i gdzies koło Radomia... nie wiem cyz inaczej niz przez net gdzies go jeszcze ozbaczysz. My widzielismy wszytskie modele i kolory i prowadzilismy je i wagowo jest nie za lekki i skladanie na pewno jest wiekszy niz Teutonia ale jak na swoja cene Tutek - rewelacja :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    No jasne wszystko ma swoje plusy i minusy :)
    My tak się na początku nastawiliśmy na wózek tak za 2500 zl, a poki co gdzie nie idziemy to sprzedawcy mówią że nie warto w jednym nam wczoraj pokazali teutonię i mi się podobał :) Pewnie i tak decyzję będziemy podejmować gdzieś lipiec/sierpień ale teraz poki mam czas szukam, czytam :P
    W sumie ważne są opinie innych bo w sklepie prawie wszystko się dobrze prowadzi ;D
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    Ja dziś też na żywo kilka wózków widziałam i przyznam, że Tutek grande jest na prawdę nisko. Aż się zdziwiłam. No i kwestia gustu, ale jak dla mnie to on jest za "ciężki" wizualnie. Jak taki kiepsko stuningowany samochód (tak mi się w sklepie skojarzyło).
    Za to oglądałm w końcu spacerówkę jedo Fyn i swierdzam, że jest jeszcze bardziej super niż gondola. Więc decyzja zapadła.
    Tylko teraz pytanie do dziewczyn, które też o jedo myślą. Na ich stronie pojawił się nowy rodzaj gondol i spacerówek - memo/ Czy już widziałyście na żywo? Podobno w nich spacerówka ma już swoją budkę. A i gondola też zmieniona.
    -- ,
  13.  permalink
    Przyznacie dziewczyny ze kupno wózka jest bardziej skomplikowane niż kupno samochodu?? To moja refleksja jak juz mam woze ale przypomne sobie ile dni i h spedizlam w sklepach z mezem wybierajac :o
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 3rd 2013
     permalink
    Mój mąż, to bardziej zainteresowany fotelikami samochodowymi i tu wybierał kolory i czytał, analizował. A wózek to powiedział,że i tak kupimy taki jaki ja będę chciała. Kolor - też taki jaki ja będę chciała. I to jest niespotykana postawa u mojego męża :bigsmile: Ale wiesz Kandy, z samochodami to już chciał nie chciał jakieś obycie się ma. Zna się marki itp. A tu to nowość totalna. I na początku to jak dziecko we mgle. Ale na szczęście można się na tym wątku wszystkiego wypytać i fachowe porady dostać!
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.