Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    Hmm, to ja nie kumam, bo u mnie nie "wisi" :sad: A w sumie :bigsmile:, bo może mam lepszy model ;)))
    --
  1.  permalink
    Hanny:
    Już nie jeden Jedo mijałam i tak samo budka wisiała, a poza tym na forach o wózkach ludzie też o tym piszą, więc chyba "ten typ tak ma" ;)

    U nas tez nic nie wisi i u mojej siostry tez. Mam tez dwie znajome z tymi wozkami i tez nikomu nic nie wisi ale jak Fragile pisze, trzeba dobrze zamontowac. A moglabys wkleic zdjecia jak ta budka wisi? Ciekawa jestem czy myslimy o tym samym. Ja moge wkleic zdjecie mojego jezeli chcesz, tak dla porownania. Tylko nie wiem czy z profilu czy z przodu, tylu?
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeMar 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Stokke ma opinie wozka "centrowhandlowych" bo jest mega wygodny i poreczny i fajnie wyglada, ale na warunki bardziej ekstremalne jest bardzo ciezko. moja kolezanka go miala, nieraz go prowadizlam jak sie opiekowalam małą i powiem tak - miedzy ppulkami sklepowymi rewelacyjnie i wygodnie, ale juz po nierownej drodze a jeszcze nie daj boze zabloconej, nierownej itp - meczarnia. Ona z perspektywy czasu tez mowi, że by juz nei kupila stokke chociaz jest designerski i po prostu ladny.
    --
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    A czy któraś z Was ma wózek Tako Laret? Albo go widziała na żywo? Bo przymierzam się do tego wózka ale na żywo jeszcze nie widziałam, muszę znaleźć sklep w którym jest. Zastanawiam się również nad Bebetto Luca bądź Navington Cadet (ale ten jest dość sztywny)...
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    Ja widziałam Tako Laret ma bardzo bardzo intensywne kolory, w sklepie był kobaltowy i zielony i mnie aż w oczy raziły :D
    Po za tym stał obok Bexy b4x fashion paris, tutka alive i tamte są dużo dużo lżejsze.
    Nam Pani powiedziała, że mają 2 ostatnie i czekają aż producent je zabierze, bo jest bardzo dużo reklamacji a teraz już są fajne polskie wózki mniej zawodne i w podobnej cenie więc nie poleca :)
    Ale oczywiście tylko mówię to co słyszałam, dla nas jest ciężkawy ale w sumie nie dla każdego to problem.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jeżeli któraś szuka wygodnej dla dziecka i lekkiej spacerówki to polecam peg perego si. Właśnie kupiliśmy dla małego, kolor denim, pięknie się prezentuje. Wcześniej miałam (i nadal mam) graco symbio, wózek bardzo fajny dla dzieciaczka tak do roku, spacerówka jest kubełkowa, co dla takiego maluszka jest fajną sprawą, ponieważ ładnie go siedzisko trzyma i nie siedzi krzywo i nie zjeżdża. Teraz jednak zamarzyła mi się lżejsza spacerówka ale musiała być wygodna dla Jasia. Szukałam długo i w końcu trafiłam, wózek waży 7 kg, składa się bardzo prosto jest niewielki a jednocześnie siedzisko ma dość duże i spokojnie do końca wózkowania nam wystarczy (obecnie mały nosi ubrania na 80cm i waży 9 kg, więc nie jest duży), podnóżek się reguluje, tak że Jaś jak śpi ma nóżki na tym samym poziomie co pupa, rozkłada się prawie na płasko i ma fantastyczną budkę. Oczywiście na ciężką zimę to ten wózek średnio mi się widzi, dlatego zostawiam sobie graco będzie dla drugiego malucha i może się przyda za rok jeśli nas zasypie. A na wiosnę, lato i jesień będzie si i teraz nie straszne mi już żadne autobusy :D
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    MS moja bliska znajoma ma Lareta... fioletowego - mnie jakoś nie raził w oczy, ładny
    i ona akurat go sobie chwali :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeMar 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja zastanawiam się nad kupnem beżowego Lareta:)

    Widziałam go na żywo i jest super! Minusem jest jego waga (16 kg) i dość obszerna rączka przez co wydaje się masywny a ja jestem raczej drobną i szczupłą osobą...
    Nie wiem czy mam patrzeć na wagę bo my mieszkamy na parterze, rodzice w domku, tylko teście na 2.piętrze ale zawsze ktoś mi pomoże wnieść...

    Rozważam też Bebetto Luca. I plusem jest jego lekkość (12,8 kg). Może ktoś ma i się wypowie na temat tego wózka?
    -- ,
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Witam się ponownie! Wczoraj byłam w jeszcze jednej hurtowni wózkowej, żeby zobaczyć czy mają Jedo Fyn Memo i obejrzeć kolory. I tak tam zjechali ten wózek, że w ogóle kto go teraz kupuje, skoro on ma już 7 lat. Dodam, że o Memo nawet nie słyszeli. I polecali gorąco wózek z dużą gondolą Passo. Nie pamiętam jaka firma to robi. Pierwszy raz o tym wózku słyszałam. No taki możliwy. Kolorystycznie fajny był czekolada z beżem. I podobno lepiej wykonany i lepsza spacerówka i jak się stelaż skłąda, to kół nie trzeba zdejmować, no i tańszy. Dużo. Czy coś o nim słyszałyście? Bo nigdzie żadnych opinii nie mogę znaleźć. On jest modelem z zeszłego roku.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Kochana, a byłaś w Bobasie ?
    Bo właśnie jak my byliśmy w bobasie, to nam o tym passo powiedzieli, ze gondola fajna, ale że spacerówka tragedia.. Ten podnóżek jest taki miękki i ma z boku dziurki, że dziecku w to nogi wpadają i jeeszcze, że w spacerówce jest taki za głową jakby daszek ( cieżko mi to opiasać ) , ale taki materiał który cały czas spada na główkę... A i że ta blokada trzymająca dziecko można ją regulowac i nie dość że tak pstryka to, ze dziecko zaraz załapie o co chodzi i może wypadnąć z wózka..
    Ale oni to chyba tam zmieniają co chwile zdanie :p chyba, że byłaś gdzieś indziej, albo może już wyszedł jakiś odnowiony :D:P
    Bo o tym mówisz :D ? http://www.euro-cart.eu/nasze_produkty/passo.php?image=spacerowka

    I chyba Dominiczka ma ten wózek to możesz jej podpytać co i jak :D
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Nie tym razem byłam w Maluszku - to jest hurtownia pod kościołem, na przeciwko Bobasa. Bo w Bobasie już byłam, ale obsługa tam doprowadza mnie do szału. Właściciel jakby ok, ale ten blondyn jest tragiczny. Gada i gada i w ogóle nie słucha czego ja chcę. Uważa, że nie ma co ma necie opinii czytać, bo Natalia24 może być prezesem jakiejś firmy. I to powtarza za każdym razem jak tam jestem, to ostatnio mu powiedziałam, co myślę na temat jego sądów.
    Ale do rzeczy. Dzięki Asiula za opinię. Właśnie tak myślałam, że gdyby on był taki super ekstra, to by się dziewvczyny tu o nim rozpisywały.A ja nic o nim nie czytałam. A jednak Fyna już wiele dziewczyn ma i chwali.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Kuurde a my utknęliśmy z tematem wózka... Chyba za tydzień w wekend już będziemy musieli gdzieś podjechać, bo jeszcze nie byliśmy ani razu..:/
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    dżasti: I tak tam zjechali ten wózek, że w ogóle kto go teraz kupuje, skoro on ma już 7 lat.


    Eee? No wystarczy na ulicę wyjść i popatrzeć ;) Ja na razie obserwuję, że jest od groma i ciut ciut Jedo i XLanderów. A jak byłam w ciąży i miałam sieczkę w głowie z wyborem to aż wstyd się przyznać, ale zaczepiałam babki na ulicy i w centrach handlowych i pytałam o wózki, które prowadziły... Ponieważ posiadaczki Jedo ogólnie sobie bardzo chwaliły (te od Bartatiny też) i opinie na necie miał niezłe to zdecydowaliśmy się na Fyna w końcu. Ale matko, nie był to łatwy wybór, chyba już samochód łatwiej kupić.

    Ja tam Fyniaka będę bronić do utraty tchu, mam go nadal, kocham i przy drugim nie zamierzam zmieniać tego egzemplarza, bo jest naprawdę debest - dla mnie przynajmniej.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Mi sie tez wydaje ze jedo fyn to jednak dobry wybor :-)
    Nam w maluszku polecali bexe b4x chromme, baby active a reszta tez mowili ze lipa.. Kazdy poleca to od czego ma placone chyba :-P a w bobasie za to tutek tambero i tyle :-P
    My w wakacje pojedziemy do bobo wozkow w gdyni tam jest duzy wybor to moze cos,nam wpadnie w oko :-D
    -- [/url]
  2.  permalink
    A wiecie jakie foteliki pasują do tego Passo? Wygląda nieźle ale na stronie nic a nic o kompatybilności z fotelikami innych firm a mi zależy na Recaro lub Maxi Cosi.
    Nadal jednak... chyba Jedo Fyn Memo wygrywa.
    --
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeMar 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja byłam wczoraj oglądać wózki i zamówiliśmy Jedo Fyn Memo. Jestem tym wózkiem oczarowana i nie mogę się doczekać aż w końcu przyjdzie przesyłka (muszę na nią czekać 3 tyg.) Wybraliśmy kolor 227, srebrny stelaż, felga ze szprychami. Za wózek będziemy płacić 1539 zł. W tym mamy darmową przesyłkę do domu, moskitierę na gondolę i spacerówkę, folię przeciwdeszczową na gondolę i osobną na spacerówkę, torbę, ochraniacz na nogi do spacerówki i ostrzegawczą naklejkę na auto.

    Wersja Memo jest dużo lepsza niż poprzednia wersja. Jest osobna budka do gondoli i spacerówki. Buda jest bardziej solidna zarówno w gondoli jak i spacerówce (chodzi mi o stelaż budki, jest masywny, bo poprzednia wersja miała budkę na takim miękkim stelażu i chwiała się na boki). Budka w spacerówce jest lepiej dopasowana, stara wersja miała dużo materiału i miała gdzie nie gdzie luki z których mogło by wiać. Pałąk w spacerówce jest bardziej bezpieczny i obity eko skórą.

    Wózek kupowaliśmy i oglądaliśmy na żywo w sklepie http://www.markowymix.pl/esklep/
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Mysiam, to dobrą cenę Wam zrobili. Kolor śliczny. Ja właśnie teraz nad koloreem intensywnie się zastanawiam. Chcę coś beż, brąz i nie wiem co dokładnie wybrać. Chciałam jeszcze zobaczyć na żywo jak wyglądają kolorystycznie.
    mia_mendoza: A wiecie jakie foteliki pasują do tego Passo?

    Podobno poprzez adaptery wszystkie. Jak w innych firmach. Tak przynajmniej kobieta w sklepie mi powiedziała.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    mysiamm: Wersja Memo jest dużo lepsza niż poprzednia wersja.

    Mysiamm nie widziałam na oczy wersji Memo, ale zgadzam się:) My kupiliśmy wersję Freeline (ten sam kolor co Ty) i teraz żałuję, że nie poczekaliśmy aż pojawi się nowa wersja. No ale kto to wiedział;)
    Na pewno ta budka jest bardziej funkcjonalna i lepiej wygląda.
    --
  3.  permalink
    dżasti, przyjrzę się temu Passo dokładniej w sklepie.
    --
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    akirka: My kupiliśmy wersję Freeline (ten sam kolor co Ty) i teraz żałuję, że nie poczekaliśmy aż pojawi się nowa wersja.

    Ja się cieszę, że poczekałam. Też chciałam kupić Freeline już w styczniu, ale mąż kazał poczekać. Dobrze, że poczekaliśmy.
    --
    • CommentAuthoryanmi
    • CommentTimeMar 29th 2013
     permalink
    Hej moge dolaczyc do watku :)
    rozgladam sie za wozkami wpadl mi w oko quinny moodd chcialabym zapytac o spacerowke? na zdjeciach wydaje sie mala, ma ktoras z was ten wozek? nie wiem czy bedzie wyodny dla dziecka? moge prosic o opinie?
    drugi jaki znalazlam to ten
    http://allegro.pl/cosatto-giggle-3-in-1-wozek-z-charakterem-i3132143531.html
    ale nie wiem czy spacerowka(siedzenie kubelkowe) jest wygodne.
    jestem 1 ciazy i nie wiem co wybrac aby bylo wygodne i funkcjonalne.
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeMar 29th 2013
     permalink
    yanmi wg mnie oba wyglądają ciekawie ale to chyba jedyna ich zaleta. Jak szukałam wózka ponad 5 lat temu to najpierw wpadł mi w oko quinny buzz ale jak go zobaczyłam na żywo to stwierdziłam, że porażka. Osobiście szukałam wózka z dużą, przestronną spacerówką, bo tej używa się najdłużej.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 29th 2013 zmieniony
     permalink
    My byliśmy wczoraj looknąć na wózki i sprzedawca wychwalał Tako pod niebiosa...
    Co do Emmaljungi mondial duo, bardzo nam się podoba nadal, ale dopatrzyłam się kilku niedociągnięć co za te cenę sprawia, że zastanawiam się czy warto wydać tę kasę... :/
    niby bzdurki ale jednak, dlaczego nie można zrobić tego porządnie?
    Tylko nie widziałam tam żadnej alternatywy, żadnego wózka, który nawiązywałby stylistyką, zastanawiam się gdzie szukać? Inglessina to wiem i ktoś tu kiedyś podawał jeszcze nazwę jednego wózka, oglądałam go i są bardzo podobne w wyglądzie, ale nie pamiętam nazwy. :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeMar 29th 2013
     permalink
    Mangaa może chodziło o Roana Martitę?
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 29th 2013
     permalink
    Tak! Dzięki! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFullMoon
    • CommentTimeMar 29th 2013
     permalink
    Witam czy ktoś wie może jaki najlepiej kupić wózek dla bliźniąt? Oczekujemy dwóch bobasow jeszcze mamy kupę czasu na takie zakupy ale chciałabym poznać opinie dziewczyn które maja blizniaki jakich wózków uzywacie.Zastanawiam sie nad Icandy pear tandem travel system ?
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Yanmi - nasza forumowa koleżanka Izuk ma quinny mood. Możesz jej zapytać sie o opinie :))
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMar 29th 2013
     permalink
    Mangaa my mamy Tako Acustic i będę go wychwalać pod niebiosa! Cudowny, rewelacyjny, wygodny:-)Jeśli nie musisz go nosić i masz samochód.typu kombi to naprawdę polecam:-)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Tak, właśnie ten nam polecał :D Musze obadać temat.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny chcę kupić dla Gosi jakaś spacerówkę-parasolkę, żeby moja mama miała u siebie, jak będzie się małą opiekować. Wózek ma służyć na krótkie trasy po mieście (zakupy, wyjście na ogródek działkowy). Ma być lekki i nie rozpaść się po kilu użyciach. Co polecacie? W sumie cena nie jest najistotniejsza, ale jako że to drugi wózek "zapasowy", to nie chciałabym wydawać tysiaka (jak np. za maclarena).
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Podłączam się pod pytanie Madzi ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Manga, zobacz jeszcze wózki Navington Caravel. Też mi przypominają wyglądem Emmaljungę, ale nie wdawałam się w szczegóły:) Gdybyśmy brali pod uwagę wózek bez skrętnych kół, to pewnie właśnie Navingtona byśmy kupili, bo widziałam w sklepie i bardzo mi się podobały.
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Madzinka my mamy peg perego pliko mini - bardzo lekki i za to go chwalę, szybko się składa i rozkłada i ma całkiem dobre opinie, kosztował coś ok 600zł
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Ja w zasadzie chyba będę szukać dwóch spacerówek: jednego tarana, do jeżdżenia po naszych wiejskich (uh- podmiejskich) drogach, typu kamienie, doły, las itd. na dużych, pompowanych, nieskrętnych kołach. Ma się rozkładać na płasko, mieć regulowany podnóżek, przekładaną rączkę...(jak mi się coś przypomni to dopiszę :devil: ).

    A drugi ma być a) lekki b)tani :wink: c) składany-parasolka. Tylko, żeby go wrzucić do bagażnika i przejechać z miejsca na miejsce, ew. na godzinę na zakupach.

    Dobre rady bardzo pożądane :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    madzinka a zagladalas tu? my tez planujemy kupno parasolki ale za jakiś czas..moze na wakacjach jak gdzies bedziemy wyjezdzac;)

    http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/category/wozki-parasolki-opinie-forum/
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Madzinka, a używany MacLaren? Mój chrześniak z siostrą katują go ostro od ładnych paru lat i jest podobno cudowny...
    Azniee, z kategorii czołgowych polecana bywa Emmaljunga City Cross. Dziewczyna, która prowadzi bloga, ma pewne skrzywienie w kierunku wózków i sporo przetestowała na własnych ramionach i dwójce dzieci.

    Edit:
    Istnieje kilka przyzwoitych miejsc z recenzjami wózków, może komuś się przyda:
    Recenzje na YT, po angielsku., użytkownik BabyGizmoCompany
    Polski blog o wózkach.
    Podobny blog, ale po angielsku.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 5th 2013
     permalink
    aravls: Madzinka, a używany MacLaren?

    No właśnie po przeczytaniu na necie różnych recenzji, stwierdziłam, że chyba postawię na używany, ale z trochę wyższej półki. Dołożyliśmy do pieniążków Gosiaka ze świąt i kupiliśmy używany mamas&papas tour, bliźniaczo podobny do maclarena questa. Ciekawa jestem, jak się sprawdzi.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny, dzisiaj na Grouponie są wózki Jane jakby któraś była zainteresowana. Pi razy drzwi za pół ceny w różnych zestawach.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 6th 2013
     permalink
    fajna Gosiakowa nowa bryka:) też weźmiemy go pod uwagę za jakiś czas... :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 6th 2013
     permalink
    Ma ktoś wózek Mutsy Evo? Potrzebuję o coś dopytać :wink:
    --
  4.  permalink
    ja polecam przyjrzec sie teutonii cosmo. ;) ja mam w domku i czeka na Adasia a mam dwie znajome vo juz z nich korzystaja.i sa.mega zadowolone z buemieckiej precyzji wykonczenia elementow i jest lekka i latwa w obsludze.. oczywiscie polecam siw tylko przyjrzecbo najwazniejsze byscie wybrali z mezami takie jak Wam bedzie sie najlepiej prowadzic i podobac. :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 7th 2013
     permalink
    To ja wrzucam naszą brykę
    Na razie tylko zakochani wizualnie i w lekkości... w trakcie użytkowania się okaże :tooth:


    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us



    --
  5.  permalink
    eveke przypomnij mi jak nazywa się wasza bryka? kolorek mi się nieziemsko podoba:)



    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 7th 2013
     permalink
    Ana to jest Mutsy Evo :bigsmile:



    --
  6.  permalink
    aaa no własnie bo my dzisiaj oglądaliśmy wózek GRACO EVO...:)

    I tak spojrzałam że na wózku jest EVO, ale coś inny był:D

    dzięki:)



    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeApr 7th 2013
     permalink
    to i my pokażemy naszą bryczkę , niedroga , w opcji tylko gondola (takiej szukałam ) bo spacerówki w zestawach są często bardzo ciężkie i niepraktyczne a fotelik kupiliśmy wcześniej ;D przyjdzie do nas pod koniec tygodnia , także wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 7th 2013
     permalink
    FullMoon: Witam czy ktoś wie może jaki najlepiej kupić wózek dla bliźniąt? Oczekujemy dwóch bobasow jeszcze mamy kupę czasu na takie zakupy ale chciałabym poznać opinie dziewczyn które maja blizniaki jakich wózków uzywacie.Zastanawiam sie nad Icandy pear tandem travel system ?

    Ja mam Baby Jogger City Select i bardzo polecam. Składa się do bardzo małych rozmiarów, a przy tym w miarę lekki (jak na bliźniaczy) i kompaktowy (wchodzi do starych wind).



    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 7th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, chciałabym kupić dostawkę do wózka, COŚ TAKIEGO mniej więcej. Mam Roana Maritę. Czy któraś z Was orientuje się, czy do tego wózka są takie dostawki? Albo czy są jakieś uniwersalne, które do tego modelu będą pasowały?



    --
    • CommentAuthorBegi
    • CommentTimeApr 7th 2013 zmieniony
     permalink
    A ja mam wózek serialowy. Ostatnio można go zobaczyć w serialu o prawnikach. Mecenas Gawron wozi swoje dziecko orbit baby g2 i ja też mam ten wózek. Jestem z niego zadowolona, jest to wózek godny polecenia, widziałam też że do tego wózka tylko był to poprzedni model - w polsce niedostępny - była dostawka i można było wozić 2 bobasów w tym samym wieku ponieważ montujesz sobie co chcesz. Dodatkowo w moim wózku były płozy dzięki czemu mam też bujaczek-kołyskę fajnie co nie?

    http://m.ocdn.eu/_m/e7e6bfb3384909bc80ae208028c48cf9,62,37.jpg



    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 7th 2013
     permalink
    Begi wygooglowałam sobie ten wózek bo nie oglądam tv wygląda kosmicznie, nie dla mnie!
    ale pomijając szpanerski wygląd skreśliłam bym go za kubełkową spacerówkę...

    Mutsy też ma możliwość dokupienia specjalnego stelaża który po zamontowaniu siedziska od spacerówki tworzy leżaczek bujaczek



    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.