Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Blubis - ja sprawdzalam Stokke w sklepie i nie jest on wcale taki lekki. Chyba z gondola 12-13kg wazy (tak sprzedawca mowil). Pokazywal nam wszystkie nowoczesne wozki ;) ale ten nie przypadl nam do gustu akurat. Raz, ze waga dla mnie za duza (szukalam czegos z gondola ponizej 10kg) , dwa brak amortyzacji - nawet w Londynie sa wertepy ;) przynajmiej tam gdzie ja chodze na spacery ;) no i trzy ten plastik - maz od poczatku nie chcial na niego patrzec, ja bylam ciekawa..ale mnie nie przekonal.
    --
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    madziauk - a jaki masz wózek jeśli mogę zapytać? :-) Bo dla mnie ważna jest waga i szerokość kół.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Mamy Cameleona 3 Bugaboo, w miescie sprawdza sie rewelacyjnie.
    --
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Dzięki, zaraz poczytam :)
    --
  1.  permalink
    blubis ja pomagalam.w opiece kolezance co miala ten wozek i czesto musialam go prowadzic... plus : skretny ale.to wozek dobry dla mamus.malych dzieci do galerii handlowych.. jest nieporeczny i niewygodny w terenie. mnie sie go po ulicy nierownej zle prowadzilo.. jest twardy i dziecko ma sredni kimfort.
    moim zdaniem to wozek dizajnerski i fajny dla mamusi oka ale nie dalabym w zyciu za niego tyle kasy i fakt: jest maly.
    Niemniej ja jestem na nie z tym wozkiem a naprawde duzo go prowadzilam.. Kolezanka tez powiedziala z edrugi raz w zyciu by nie kupila tego wozka.i to za takie pieniadze..

    ale... kto co lubi:) o gustach sie nie dyskutuje hyhy. Moze dla Ciebie biedzie wlasnie wygodny i spelni Twoje oczekiwania:)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 16th 2013
     permalink
    dziewczyny mam pytanie odnoście spacerówki parasolki.... szykuje się majówka nad morzem i ogólnie wakacje przydało by mi się coć na te wyjazdy żeby bagażnik nie był zawalony samym wózkiem... i tak szkoda mi wydawać kasy bo u nas na wiosce i tam w nim nie pojeździ.. chciała bym tak góra do 250zł za niego dać? ma może któraś taki wózek proszę o opinie...
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Witajcie. Zastanawiam się nad spacerówką typu parasolka. Mam jedo fyn ale chciałabym jeszcze lekki wózek na wyjazdy. Wstępnie wybrałam quinny zapp extra.
    http://allegro.pl/quinny-zapp-xtra-2013-extra-gratisy-wysylka-w-24h-i3164507018.html
    Miała któraś z Was ten wózek?
    --
  2.  permalink
    Witajcie. Czy któraś z Was użytkuje może wózek Roan Teo? Albo zna kogoś kto go użytkuje i mogła być coś o nim napisać?
    • CommentAuthorMartaZq
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    A co z wózkiem firmy Seka? Któraś z was miała z nim do czynienia?

    [wpis zmieniony przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    kasiakuzniki a bierzesz pod uwagę używaną parasolkę, bo jeśli tak to na allegro jest sprzedawca, który tanio sprzedaje parasolki firmy mamas papas i innych dobrych marek...a madzinka np. zadowolona z parasolki mama spapas jest ;)
    Mnie podobają się parasolki peg perego więc pewnie taką zakupimy...
    Dziś widziałam maclarena - hmm nie podobał mi się w ogóle nie wiem jak się nim jeździ ale te kółeczka jakoś tak wirowały po płaskim asfalcie, że nie wiem czy to jakiś wadliwy model był czy co...:O
    marta mam wrażenie, że twoje posty to reklamy...:/ pewnie się nie mylę...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    hopelight: bo jeśli tak to na allegro jest sprzedawca, który tanio sprzedaje parasolki firmy mamas papas i innych dobrych marek..

    a sprawdzony jest?? jak tak to poproszę jego nazwę:)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    http://www.babydesign.eu/produkt/id/66
    Ją miałam taką parasolkę i byłam z niej bardzo zadowolona...nawet pozostała dla Franka :-) i czeka na swoją kolej:-)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Z lekkich spacerówek to mieliśmy espiro magic 3 i sprawdził się świetnie.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Rowniez polecam espiro magic, ale 4 :)
    --
    •  
      CommentAuthorszerka
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    ja od mies. testuje codziennie na różnym terenie wózek joolz day i z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka wózka w tym stylu. Jest bardzo lekki, szybko się składa, gondola wystarczająca. Świetnie się prowadzi zarówno po dołach jak normalnej nawierzchni.Nie polecam osobom które chcą podczas spacerów robić zakupy bo koszyk na dole jest mały i nie pomieści dużo.
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    U nas miało być espiro magic a jest bene beni izzy 2013.

    Zdanie zmieniłam w ostatniej chwili bo przeraziły mnie niepochlebne opinie na temat blokujących się hamulców i kół.

    Bene beni kupiłam w ciemno, wózek mam od paru dni i jestem mega zadowolona. Lekki, zwinny, zgrabny, duże koła jak na koła piankowe, kolorystyka w moim guście, szczególnie ta fuksja!, budka duża - regulowana na różne sposoby, siedzisko również, kosz taki sobie ale wszystkiego mieć nie można kupując wózek za 6 stów.

    Waga - 8 kg

    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Nie widziałam tego wózka espiro magic :) urzekł mnie wizualnie ale skoro polecacie to pewnie i fajnie się nim jeździ. Pomyślę nad nim:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas jako druga spacerówka (lekka) będzie najpewniej Britax B-Agile 4. Przekonał mnie recenzją na Baby Gizmo, a poza tym stelaż pasuje do fotelika samochodowego, w którym można przewozić niemowlę na leżąco, chcemy się weń zaopatrzyć.
    Bardzo podobny do tego wózka wydaje się też Baby Jogger. Kilka koleżanek z portalu bardzo go sobie chwali.
    Takie konstrukcje przemawiają do mnie bardziej, niż parasolki. Są nieco cięższe i inaczej się składają, ale wydają mi się wygodniejsze i bardziej solidne, choćby wizualnie.
    britax b-agile 4
    baby jogger
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja z espiro magic nie jestem zadowolona. Tylko fajnie wyglada.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Montenia a mozesz uzasadnic?? kurcze chyba jednak przydałaby się nam parasolka choćby do rodziców gdzie często jesteśmy...i nie wiem jaka...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Idac na usg spotkalam po drodze wozeczek jest ciezki bo 16kg ale zajebiscie zgrabny ,idac ciagle sie za nim odwracalam,oczu oderwac nie moglam i cenka niska ze az szok,moze komus sie przyda
    http://allegro.pl/twing-super-promocja-super-zestaw-5gratisow-karex-i3130574647.html
    --
  3.  permalink
    Nera wozek rzeczywiscie zasluguje na uwage. Ciekawe jakie ma opinie.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    Nera, ja mialam cos podobnego (kolory inne,a tak wyglada identycznie). Mialam/mam w zasadzie tylko ze dziecie juz nie jezdzi Nestor Quenne. I super sie sprawdzil. W gondoli corka jezdzila 8 m-cy :wink:

    Treść doklejona: 19.04.13 20:58
    Hopelight, no tez espiro to wg mnie nadaje sie tylko do jazdy po super rownych chodnikach,po markecie itp. Jak dla mnie jest zbyt miekki,jakby mial za duzo amortyzatorow (choc model nowszy od mojego juz probowalam i juz wydaje mi sie bardziej sztywny, w sensie,ze sie tak nie przechyla na boki).
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeApr 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Jeszcze ten jest nie drogi,zgrabny (ma 2 cm szersza gondole niz wozek twing
    http://allegro.pl/2w1-wozek-gleboki-baby-merc-q7-deluxe-i3150626135.html
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Hmm to ja już nie wiem w jaką parasolkę zainwestować....ma ktoś jakieś doświadczenia na temat wózka herlag bari?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Dziewczyny, w sobotę zamówiłam wózek:bigsmile: Wybór już dawno padł na Jedo Fyn Memo, tylko z kolorem walczyłam. Ale w końcu zdecydowałam się na mój pierwszy typ, czyli kolor brązowy z beżowymi wstawkami z eko skóry i stelaż też beżowy. Ma być za 3-4 tygodnie. Wzięłam głęboko spacerowy, a fotelik Maxi Cosi Cabio Fix montowany na adapterach. Fotelik czerwony - mąż wybierał. Jak już będę miała w domu to cyknę fotkę, żeby się pochwalić.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Dżasti, gratulacje zakupu!

    A ja wreszcie przywiozłam nasz wózek od teściów, gdzie zimował od stycznia, uprałam wszystko, co się dało i wyposażyłam go w kocyk i torbę. Już wygląda mniej ponuro, stoi dumnie w salonie i czeka na pasażera, a ja nie mogę się powstrzymać i co jakiś czas sobie do niego podchodzę i bujam :shamed:
    Dziś było trochę radości, bo jeździliśmy po komisach samochodowych szukając auta, więc wzięliśmy wózek do przymiarki. Wiem, że krótko i rzadko się jeździ z gondolą, ale chcieliśmy mieć jakiś punkt odniesienia co do wielkości bagażnika. Także mogłam sobie legalnie lawirować po placach samochodowych :cool:

    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    dżasti w sklepie kupiłaś, czy przez internet? Fotelik w zestawie? Ja chyba za jakiś miesiąc zacznę się konkretnie rozglądać, ale od początku skłaniam się ku jedo, więc zbieram dane ;)
    -- ;
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    aravls , bąbelasek super wybor! bedziecie naprawde zadowolone :wink: sama mialam jedo
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Nera moja okolica opanowana przez Jedo, a ja na spacerze i w sklepach atakuję matki i zbieram opinie :wink: Wszystkie bardzo zadowolone i zachwalają wózek
    -- ;
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Bo Jedo to naprwde baardzo dobry wozek ,ja tym razem nie kupuje go tylko ze wzgledu na wage
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Nera, dzięki, liczę, że będę zadowolona, tylko że u nas to nie Jedo akurat :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    aravls: Nera, dzięki, liczę, że będę zadowolona, tylko że u nas to nie Jedo akurat :wink:


    najwazniejsze we wozku sa kola a przede wszystkim by byly stabilne bo po km jazdach po naszych Polskich drogach lipne wozeczki zaczynaja osemkowac :wink: z reszta napewno bedziecie zachwycone ,aaa i jeszcze taka mini rada (ale oczywiscie jak kto woli)dla mnie osobiscie lepsze sa wozki na pasach niz wahaczach ,te na wahaczach takie sztywnawe i dzieciaszka mi sie niewygodnie jakos bujalo ( to bedzie moj 8 wozek stad to porownanie hehe )
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Ważne info dla posiadaczek P&T
    klik
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 21st 2013 zmieniony
     permalink
    I dla posiadaczek Baby jogger city versa. KLIK.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeApr 21st 2013
     permalink
    Bąbelasek, ja kupowałam w sklepie, ponieważ w jedo fyn było tyle opcji odnośnie stelaża, że bałam się na necie zamawiać, żeby czegoś nie pokićkać. No i ważna kwestia też była taka, że w razie reklamacji reklamuję do sklepu, nie muszę się bawić w zamawianie kuriera itp. Oraz to, że się dogadałam, że jak mi koła nie będą pasowały, to mi zamienią (w sensie czy szprychowe czy plastikowe). Ale na necie jak patrzyłam zestaw z tym fotelikiem, to wychodził w takiej samej cenie co mnie wyniesie tylko dodatkowo dorzucają moskitierę i folię p.deszczową. Ja co do czego fotelik kupuję gdzie indziej a wózek i adaptery gdzie indziej. Bo fotelik znalazłam w innej hurtowni o 66 zł taniej. Ale osłonę p. deszczową kupię nie firmową jedo (bo ona taka srebrna jest) tylko taką zwykłą, na wszystkie wózki pasującą. Koszt takiej osłony to 20 zł.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeApr 21st 2013
     permalink
    Ja wracam do pierwszej decyzji i chyba zostaniemy przy quinny moodd. jakieś opinie? :-) wiem, ze IzUk chyba go ma i napisze do niej ale będę wdzięczna za inne komentarze. chciałabym zamówić w tym tygodniu.
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeApr 21st 2013
     permalink
    dżasti: [/quote][quote=dżasti]Ale osłonę p. deszczową kupię nie firmową jedo (bo ona taka srebrna jest)


    oj to fakt -ta oslona jest kosmiczna -normalnie jak mi dostarczyli wozek i zaczelam te gratisy rozpakowywac (nie zwracalam w sumie uwagi przy zamoweniu na to ,a ze dali to dali )to oczy z orbit mi wyszly :shocked: okropne! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 21st 2013 zmieniony
     permalink
    aravls
    dobrze zrobiliscie, my chyba w 4tym miesiacu ciazy zmienialismy auto i maz bardzo chcial kombi a ja na co i po co przeciez to pierwsze dziecko, no i sie posluchal ...nie potrzebnie :shamed:
    My odwrotnie pojechaliśmy autem do sklepu z wózkami i okazuje się, że nasz wchodzi na styk!
    Szukalismy rozwiązania bez dodatkowej gondoli z racji braku miejsca.
    Mamy quinny mood jak do tej pory jestem bardzo zadowolona, prawda ze stelarz ma ciezki, chyba 14kg, ale śmiało wciągam go po schodach, jest bardzo zwrotny i leciutko sie jezdzi, do tego stopnia,że często na spadzistych chodnikach włączam sobie blokade przedniego koła bo wózek musze dobrze trzymać by mi nie zjezdrzal na boki. W wyposarzeniu mieliśmy śpiworek, klips na parasolke ( bez parasolki:devil:)i osłone przeciw deszczową oraz gratis dostaliśmy fotelik samochodowy z adapterami, trafiliśmy na promocje.
    Uważam osobiście,że za tą cene wypadało by chodź parasolke dorzucić!
    Spaceruje po parkach, jezdzimy po trawie, byliśmy w lasku, zakupy z mamą oczywiście obowiązkowe...i jak narazie sprawdza się wszędzie.
    Koszyk ma niestety bardzo mały, ale my większe zakupy robimy raz w tygodniu, a po świerze bułeczki i mleko mi narazie wystarczy.
    Paradoks iż nie chcieliśmy wózka 3 kołowego :tongue: ale można dokupić 2 koła do przodu, więc jeśli dzidź będzie większy i bujał się w spacerówce to chyba tak zrobimy.
    Czy bedzię się sprawdzał u starszego dziecka sie okaże...
    Wózek ma 3 wysokosci, na płasko, pół leżąco i na siedząco.
    Minusem jak dla mnie bardzo drogie orginalne akcesoria, na ebayu jak do tej pory do tego modelu nie można dokupić nic używanego bo poprostu nic nie ma ...
    Więc jeśli nie sprawdzi się u roczniaka myśle , że nie będzie problemu ze sprzedażą.
    --
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    IzUk - super, bardzo dziękuję za opis i opinię. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    No problem ;-)
    Oczywiście można dokupić gondole tak jak chyba planujesz?
    Mogą koleżanka ma Buzza i żałuje , że nie kupiła tej wersji.
    w święta Wielkanocne byli u nas moi rodzice i wózek bardzo przypadł im do gustu, każdy zachwala jak się super prowadzi. A jaki kolor chcecie ?
    --
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Gondolę bierzemy natural delight ze względu na to, że to będzie lato i nie chcę, by miał za gorąco, całość black irony, czyli biały stelaż, czarny materiał. Widzieliśmy w sklepie i fajnie to wygląda. Zastanawiam się jeszcze nad kołami 4, ale nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Ja już naszym espiro spróbowała jeździć po lesie i dał radę ;))) Hamulec, jak na razie ani razy się nie zablokował :))
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Visit pisz więcej o tym wózku chce go kupić jako dodatkowy do samochodu (Espiro Magic :) bo nasza karoca jest cudowna ale do samochodu samej mi sie ja cięzko łąduje :)
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny a zna może któraś z Was wózek mikrus yetti lub mikrus speed 0-3lata?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Widzialam ten espiro magic w niedziele na festynie i trochę mnie rozczarował jeśli chodzi o wygląd (bo nadal nie wiem jak z komfortem jazdy a to przeciez wazniejsze;)) ja się skłaniam ku herlag bari ale mąż kiwa nosem bo jest dość drogi. Kuzynka przyjeżdza z UK i może kupić mi nowego mamas papas za 70 funtow więc to jest też dość kusząca propozycja:)))) tylko boje się, że tam nie ma pałąka... to chyba wada co?? jakoś bezpieczniej mi się wydaje z nim.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight: ja się skłaniam ku herlag bari



    ja bym go od razu odrzuciła ze względu na to, że ma dwie rączki zamiast jednej długiej
    w sensie wiesz o czym mówię ?
    wg mnie dużo łatwiej prowadzić wózek jedną ręką [kiedy np rozmawiasz przez telefon] jak ma jednak całą rączkę a nie dwie osobne

    co do Espiro Magic - moja Ninka jeździ w jego "podróbie" :cool:
    coto baby torino i ja osobiście bardzooooooo polecam :wink:
    mamy go od sierpnia 2012r. i spisuje się cały czas rewelacyjnie
    nawet po śniegu dawał radę :cool:
    a przede wszystkim rozkłada się zupełnie na płasko [chociaż w sumie Nina nigdy w nim nie śpi, no ale jakby jej się zachciało.....] i można ustawić oparcie zupełnie na pionowo a w większości spacerówek, jakie oglądałam maksymalna pozycja to była taka raczej nie do końca siedząca
    dla mnie to było ważne bo jak Ninka młodsza była to musiała siedzieć a nie "półsiedzieć" :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    [off topic]
    Teo, u mnie wózek ma duuuuuużego plusa za sam fakt, że do sprzedaży oferuje go sklep DUDEK. Przecudna nazwa :bigsmile:
    [/off topic]
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Aravls, my od roku uzywamy B-Agile.
    Super, naprawde super wozek. Przede wszystkim megaaaa latwo sie go sklada- doslownie jedna reka.
    Polecam:)!
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Jah, miód wylałaś obficie na serce me, bo nie znałam nikogo, kto by go używał! Cudownie, macie wersję z trzema czy czterema kołami? Mnie cztery jakoś bardziej przekonują. Cholipka, wczoraj skończyła się aukcja na eBay'u, gdzie byłby w dobrej cenie. Hamulec, jak sądzę, do naprawienia. Ale mąż stanął okoniem, że póki co jeden wózek mamy, a drugi się kupi później. Ma rację, moje 100% rozsądku...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.