Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    Hecate26: Ja się zastanawiam nad Tacko Duo któraś z was miała styczność z tym cudem??
    Chyba Edzia go używa.
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    Ogólnie mi sie podoba,tylko nie wiem czy warto wydać 2250 zl. Wiecie jak to jest czasem wózek nie spełni oczekiwań i trzeba zmienić. Ale firma Tacko mnie jeszcze nie zawiodła.:bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    Czy któraś z mam spotkała się z pokrowcem na wózek , który wyglądem przypomina duży "worek na kapcie do przedszkola" :wink: sorki , ale tylko takie porównanie przychodzi mi do głowy, kiedyś widziałam jak jakaś mama pakowała w taki wózek pod samolotem.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    IzUK - nie widzialam czegos takiego, ale jak znajdziesz to daj znac :)

    Treść doklejona: 10.05.13 19:42
    Izuk - do quinny sprzedaja specjalne torby, tak samo do bugaboo ;)

    Znalazlam jeszcze cos takiego na ebayu: uniwersalna torba na wozek :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    Dzieki Madziu , ale cena tej torby to lekka przesada! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    Mamusie, mam pytanie do posiadaczek jedo, czy macie jakieś patenty na ulepszenie spacerówki? Bo myśmy sie przesiedli no i cóż nie jest dobrze, najwiekszym problemem jest to że dziecko sie zsuwa. Ponadto wszędzie dziury ale z tym to jakos ujdzie w lato a w zime się czymś zasloni. Ale co zrobić żeby mi tak nie zjeżdżał???
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    Dzieki Madziu ten drugi link to już ciekawa oferta:)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    IzUK - tez wlasnie sobie zapisalam. Bo do bugaboo torba tez kosztuje prawie 100gbp. Narazie szukam spacerowki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMay 11th 2013 zmieniony
     permalink
    oranda: do posiadaczek jedo, czy macie jakieś patenty na ulepszenie spacerówki?


    mialam jedo i niestety raczej nic z tym nie zrobi sie-ja np kladlam kocyk pod pupe i szelki zmniejszalam, w sumie wydaje mi sie ,ze to ten material taki skory do poslizgu .Ja ze spacerowki korzystalam ok3 miesiecy i sprzedalam wozek .
    --
    • CommentAuthoredytak1984
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny a co sądzicie o graco symbio?
    --
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeMay 11th 2013 zmieniony
     permalink
    Mi bardzo się podobał, ale jak zobaczyłam go na żywo to zmieniłam zdanie. Gondola jest maleńka jak dla mnie i spacerówka też wydawała mi się bardzo mała. Ja szukałam coś większego :wink:

    Tutaj masz opinię o tym wózku
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    edytak1984: Dziewczyny a co sądzicie o graco symbio?

    mysiamm: Mi bardzo się podobał, ale jak zobaczyłam go na żywo to zmieniłam zdanie.


    mnie rowniez sie podobal na zdjeciach ale w sklepie juz tak mniej choc niby szukam czegos malego zgrabnego i lekkiego
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    oranda: Mamusie, mam pytanie do posiadaczek jedo, czy macie jakieś patenty na ulepszenie spacerówki? Bo myśmy sie przesiedli no i cóż nie jest dobrze, najwiekszym problemem jest to że dziecko sie zsuwa.


    Kocyk pod pupsko i jest git :) A po drugie nie przesadzać za wcześnie - u nas młody chyba w 10 miesiącu wylądował w spacerówce i po miesiącu była jak ulał :) Dziecię najwyraźniej musi "dorosnąć", żeby pasowało do spacerówki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Mam pytanko odnosnie wozka BABYACTIVE EL NINO http://image.ceneo.pl/data/products/17872388/f-babyactive-el-nino-gleboko-spacerowy-fotelik-citi.jpg
    Czy ktos widzial z Was dziewczyny ten wozeczek na zywo ?? Bo jak tak ogladam zdjecia wozkow i kolorow w internecie wstawione prywatnie to z lekka mnie zniechecilo .:shocked:

    Treść doklejona: 13.05.13 10:06
    a podobaja mi sie jego wymiary bo nie dosc ,ze wazy 9,5 kg wersji glebokiej wiec na schody w sam raz to i nieduze wymiary ma - wozek rozlozony z gondola 81cm x 65cm x 115cm
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 13th 2013 zmieniony
     permalink
    The_Fragile: Kocyk pod pupsko i jest git :) A po drugie nie przesadzać za wcześnie - u nas młody chyba w 10 miesiącu wylądował w spacerówce i po miesiącu była jak ulał :) Dziecię najwyraźniej musi "dorosnąć", żeby pasowało do spacerówki ;)


    Nie zgadzam się do konca;), Dominik też się zsuwa, sam nie siada tylko posadzony siedzi więc jeździ na półleżąco czasem się zlituje bo mi go szkoda i sobie siedzi na chwilkę. W gondoli już od dwóch miesięcy nie jeździ bo raz...jest za duży i się nie mieści, dwa ma potrzebę oglądania świata i ludzi i w ogóle wszystkiego ;) Probówalam go w gondoli układać na brzuszku ale był ryk..więc spacerówka u nas się sprawdza od 6 miesiąca. Są różne dzieci ja nie wyborazałabym sobie 6-miesięcznego Dominika w gondoli, bo każdy spacer byłby do bani...młody darłby się niemiłosiernie i w końcu pewnie wylądowałby na moich rękach...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Hope, ale chodzi o to, ze starsze sie juz nie zsuwa, bo jest na tyle duze gabarytowo, ze pasuje jak ulal ;) No i inaczej siedzi, pewniej sie trzyma w pionie.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Na klej przykleić i się trzymać jak nic będzie:jumping:
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Dzasti, ze tez mi to do glowy nie przyszlo! Tanio i sukces murowany:)))))
    --
  1.  permalink
    The_Fragile: Kocyk pod pupsko i jest git :) A po drugie nie przesadzać za wcześnie - u nas młody chyba w 10 miesiącu wylądował w spacerówce i po miesiącu była jak ulał :) Dziecię najwyraźniej musi "dorosnąć", żeby pasowało do spacerówki ;)


    Frag, a jaki mieliście patent na coraz bardziej wiercące się dziecko w gondoli? Nasz Jaś jeszcze się mieści spokojnie, ale zaczyna bardzo przewracać się na boki, nogi z pupą non stop w górze i czasem za bardzo chwyta się brzegów gondoli (wygląda to jakby próbował podciągać się do siadu). Zaczynam się bać, żeby mi nie wypadł...ale z drugiej strony leży jak naleśnik, więc pewnie na spacerówkę za szybko?
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Violet, mój się podnosi jak nic nie widzi, podnoszę mu wtedy lekko oparcie w gondoli i leży spokojnie. A jak uśnie to opuszczam oparcie i jest ok :) tylko nie wiem czy u Was o to chodzi..
  2.  permalink
    isiula: Violet, mój się podnosi jak nic nie widzi, podnoszę mu wtedy lekko oparcie w gondoli i leży spokojnie. A jak uśnie to opuszczam oparcie i jest ok :) tylko nie wiem czy u Was o to chodzi..


    isiula z oparciem też już próbowaliśmy, tylko on za bardzo tymi nóżkami manewruje i bardzo przekręca się na boki i tuta troszkę się boję, żeby lada dzień nie przekręcił mi się za bardzo....
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Violet, Krasnal jak sie krecil to go na brzuszek dawalam, tak, zeby nozki mial pod budka :) Albo zdejmowalam bude i sobie patrzyl :) Tez byl wiercidelko :D
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 15th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy ktoras z Was miala wozek spacerowy NUNA PEPP ? Ciekawa jestem opinii.
    --
    • CommentAuthoragatekf
    • CommentTimeMay 15th 2013
     permalink
    madziauk ja miałam nune. po dwukrotnym użyciu sprzedałam:bigsmile: źle zrobiłam, bo kupiłam go bez oglądania na żywo- jedynie zdjęcia w necie. wózek fajny, zwrotny, lekki,ale nie nadaje się na dłuższe spacery. bardzo fajnie sprawdzi w centrum handlowym, na zakupy, na lotnisko, ale według mnie to wszystko. taki malusi ten wózeczek- nie ma nawet podstawki na nogi dla dziecka. i strasznie mnie denerwował odgłos jaki wydawały z siebie kółka- takie trykotanie.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 15th 2013
     permalink
    Dzieki Agatekf :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    Madziauk koleżanka ma ten wózek i jest bardzo z niego zadowolona:-) jeździ w nim teraz roczniak.
    My mamy espiro magic pisałam o nimwyzej.
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    Czerwinko możesz powiedzieć jak prowadzi się espiro magic?
    Na necie czytałam opinie, że jest wywrotny i hamulec często się zacina. Po za tym bardzo mi się podoba
    Zastanawiam się jeszcze nad quinny zapp extra, ale brak pałąku i podwójna rączka to wielki minus jak dla mnie. Wydaje mi się też, że gorzej się składa niż espiro
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    Szczerze super jedną ręką wkładamy do samochodu, jedną rozkładam. Prowadzi się super jednym palcem, absolutnie nie jest wywrotny( chyba że na rączce powiesić się cięzką torbę z zakupami widziałam to w sklepie, dziecko było na rękach a mamuska powiesił dość masową torbę dziecka i dwie siadki z zakupami i wózek upadł do tytułu ale chyba każda lekka spacerów tak by się zachowywała ), hamulec zaciskał się ale we wcześniejszym modelu, kolekcja 2013 ma poprawiony i nic się nie zacina. To jest mój wózek na zakupy i wypady do rodzinni i znajomych, spacery po innych parkach tam gdzie trzeba dojechać samochodem. Jestem bardzo zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziękuje bardzo. To się już nie zastanawiam tylko zamawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    violet_flower: nogi z pupą non stop w górze i czasem za bardzo chwyta się brzegów gondoli (wygląda to jakby próbował podciągać się do siadu). Zaczynam się bać, żeby mi nie wypadł...ale z drugiej strony leży jak naleśnik, więc pewnie na spacerówkę za szybko?


    Violet ja dlatego Kinię przesiadłam do spacerówki 2 tygodnie temu, bo zaczęła się podciągać i w ogóle teraz przez ostatnie 2 tygodnie zaczęła tak kombinować, że jej opuściłam łóżeczko 2dni temu:wink:

    Treść doklejona: 16.05.13 14:39
    a w gondoli miała jeszcze też miejsce:cool:, do tej pory miałaby jeszcze 4cm luzu na maksymalnie wyprostowanych nóżkach, ale bezpieczeństwo wygrało, bo ja bardzo lubiłam gondolę
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    Dziewczyny, dziś dzwonili do mnie ze sklepu, że przyszedł mój wózeczek :cheer: Jutro jadę go odebrać. Jak już go ogarnę to wrzucę fotki. (W końcu będę musiała się nauczyć jak to się robi...)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    Super ja niestety nie dowiedziałam sie nic ciekawego na temat tako duo jumper :( bede musiała jechać do Opola go zobaczyć i stwierdzić czy warto sobie nim głowę zawracać.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    dżasti koniecznie wstaw zdjecia :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy ktoras z Was uzywala parasolki spacerowki Lira4? Szukam rozkladanej, zeby maly mogl pospac w ciagu spaceru i z jedna raczka obowiazkowo... I znowu problem, bo jest ich duuuzo za duzo...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Frag ten wózek wygląda dokładnie jak nasz espiro magic ....tylko że ma dwie rączki...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Oooo? A z tego co czytalam to Wasz sie dobrze "prowadzi" :)))))
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Dokładnie jako wózek miejski jest super:-) dłuższy spacer po lesie czy trawie odpada. To zdecydowanie wózek miejski.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Dzieki!
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Proszę:-)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Poza tym lira chyba nie ma regulowanego podnóżka...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Ma tak jak espiro.
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 17th 2013 zmieniony
     permalink
    W wersji 2013 ma pojedynczą rączkę. Wydaje mi się, że lira ma fajniejszy materiał. Espiro ma bardziej błyszczący i śliski
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    O to ja chyba widziałam, jakiś starszy model, bo nie miał tak, jak espiro ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Umówmy się że jest to regulacja tylko dwu stopniowa.;)
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate chyba Edzia503 uzywa takiego wózka, napisz do niej na pewno Ci odpowie :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Super zaraz wyślemy wiadomość priv :wink::bigsmile::bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Kupilismy dzis spacerowke, na wyprawe do Polski. Ma byc w piatek u nas w domu. Ja do konca nie jestem przekonana. Chcielismy Bee Plus - ale wlozeniu Karolka do tego wozka, wyszlo, ze jest waski i podnozek ma krotki, ze mu nozki wystawaly.
    Poza tym sprzedawca nam odradzal jako drugi wozek Bee Plus, powiedzial, ze ten co mamy jest lepszy. (Camaleon). To juz drugi sprzedawca, ktory nam odradzal ten wozek. Wiec oto stalismy sie wlascicielami Mamas and Papas Sync.
    Wozek wyglada tak, wazy 9kg, rozklada sie do pozycji lezacej. Ma podnoszony podnozek. Jedyne co to nie ma mozliwosci przelozenia siedziska, tak by byl Karolek twarza do mnie. No ale to ma byc wozek na wakacje, a na codzien bedziemy jezdzic Cameleonem.








    Kolor tego M&P Sync, mamy cytrus. Troche sie obawiam tego, ze beda siedzialy na nim wszelakie owady. Prawda to? Do wyboru byl jeszcze fiolet. Wiec taki wybor to nie wybor. Ehh.. Mam nadzieje, ze sie bardziej do niego przekonam. I ze nie obsiadzie nas plaga owadow.:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormisia-ludek
    • CommentTimeMay 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Podobno żółty i zielony i pomarańczowy to kolory, do których lgną osy itp my mamy pomarańczowy i zielony i jakoś Majki nie obsiadały owady:bigsmile:
    Wózek fajny i kolor też, chociaż będziecie widoczni dla kierowców:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFullMoon
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie Chce kupic baby jogger city select double ale Chce do niego dokupic tylko foteliki maxi cosy Tzn nie Chce kupowac gondol?! Czy ktoras z was nie uzywala gondol? Wiem ze dziecko w foteliku nie powinno byc dluzej niz 2 godz.Prosze o porady na ten temat.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    Misia-ludek - czyli jest jakas nadzieja, ze nas nie obsiada ;) Wysciolke zmienie na jasny turkus, bo mam z Bugaboo. A daszek zostanie taki jaki jest. Moze nie beda siadac, a jak beda to cos kupie w aptece na owady (mam nadzieje, ze cos takiego jest).
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.