Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeMay 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Nera86: Mam pytanko odnosnie wozka BABYACTIVE EL NINO
    Czy ktos widzial z Was dziewczyny ten wozeczek na zywo ?? Bo jak tak ogladam zdjecia wozkow i kolorow w internecie wstawione prywatnie to z lekka mnie zniechecilo .

    My mamy ten wózek już ponad rok. właściwie to mogę go ocenić na plus, chociaż nie mam porównania z innymi modelami. Z gondoli byliśmy bardzo zadowoleni, używaliśmy jej dosyć długo bo chyba do 7-8 miesiąca życia naszej córeczki. W spacerówce nie bardzo odpowiada mi rozkładanie oparcia za pomocą sznurków, teraz już przywykłam (albo sznurki się wyrobiły) ale na początku użytkowania miałam z tym problem. Dodatkowy minus to trochę ciężko w stelaż wpina/wypina się gondolę/spacerówkę. Mi akurat zawsze było komu pomóc przy składaniu wózka, jednak sama bym się z tym musiała trochę nagimnastykować. Zapięcie w torbie popsuło się (magnes wyrwał się z klapy) chociaż używaliśmy jej bardzo okazjonalnie, tylko na wizyty do lekarza, więc tej torby nie jest nam aż tak żal.
    Mieszkamy na 4 piętrze bez windy, więc niska waga wózka jest dla nas istotna. Wózek bardzo dobrze się prowadzi, nawet jak mam dziecko na rękach to po krętej alejce wózek mogę prowadzić jedną ręką. Tapicerka jest łatwa w utrzymaniu czystości, mamy kolor biało-granatowy i ewentualne zabrudzenia nawet z białej budy schodzą bez większego szorowania.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    Dziewczyny, a to, ze spacerowka jest tak, ze dziecko tylem siedzi do mnie a przodem do swiata i nie moge ja przekladac w druga strone, to jest wielka wada?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk: Dziewczyny, a to, ze spacerowka jest tak, ze dziecko tylem siedzi do mnie a przodem do swiata i nie moge ja przekladac w druga strone, to jest wielka wada?



    zależy od dziecka
    moja Nina np urządzała dzikie histerie jadąc w spacerówce przodem do mnie [jeszcze z zestawu 3w1]
    a obrócona przodem do jazdy potrafiła i 3 godziny przesiedzieć oglądając pieski, autka itp
    bo ileż się można na matkę patrzeć co nie ? :cool:


    natomiast co do koloru - my mamy taki średnio zielony [w sensie nie jasny ale też nie b. ciemny] i w lecie jest robalowy armagiedon
    lecą i obsiadają wózek aż przykro :neutral::cool:
    tzn przykro bo ja panicznie robalów się boję :confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Ja juz zadzwonilam na infolinie i anulowalam zamowienie. Zbyt wiele mialam watpliwosci :) Teraz albo znajde wozek uzywany z przykladabym siedziskiem, rozkladanym na plasko. Albo zainwestuje w torbe specjalna na naszego cameleona i wezmiemy go do Polski.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Dziewczyny ja też mam pytanie. Powiedzcie mi, jak w opisie wózka jest napisane "regulowane podłoże gondoli w 3 płaszczyznach (leżącą, siedząca, półsiedzącą)" to znaczy, że od którego miesiąca życia można maluszkowi ustawiać pozycję półsiedzącą i siedzącą? Czy to jest ważna funkcja, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze wózka?
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    My mieliśmy w gondoli podnoszone oparcie, ale nigdy z tego nie korzystałam... Gdy N. zaczęła siadać porostu przenieśliśmy się do spacerówki... trochę bałaby się sadzać dziecko w gondoli...
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Vsti dziękuję za odpowiedź.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, ja jednak anulowalam zamowienie tego wozka, ktoremu sie siedzisko nie przeklada i szukam dalej uzywanego.

    Czy ktoras z Was miala spacerowke Mamas and Papas Urbo albo Jane Rider?
    Oba wozki maja przekladane siedzisko.

    Urbo - waga 9kg.



    Jane Rider - waga 11kg.



    Szukam wozka, ktory moge zabrac do Polski na 2tyg, i na wakacje gdzies w Europie we wrzesniu.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    obczaiłam na szybko filmiki na YT o obydwu wózkach i wg mnie dużo lepszy ten pierwszy
    pomijam już, że wizualnie ładniejszy, ma świetną, bardzo rozłożystą budę [dzięki czemu parasolka niepotrzebna] i chyba łatwiejsze przekładanie siedziska
    ten drugi ja bym odrzuciła bo się nie rozkłada na płasko do spania, tylko bardziej te kubełkowe spacerówki przypomina
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ja niestety kompletnie jeszcze na spacerówkach się nie znam. (Dopiero co kupiłam wózek głęboko-spacerowy), ale widzę Madziauk, że zdecydowana jesteś jak ja:tooth: Też potrafię coś kupić, a później dzwonić i anulować, bo mi to spać nie daje.
    Mimo tego, że żółty wózek mi się podoba, to nie polecałabym na wyprawy do lasu. Ja raz włożyłam żółtą bluzkę... robaki mnie pokochły od razu.
    Co do przekładanej rączki, to ja uważam, że dobrze jeżeli dziecko może jechać przodem do mamy. Szczególnie jak jest jeszcze malutkie. Co innego jak ma 2 lata, ale takie 6-7 miesięczne dobrze mieć na oku. Szczególnie jak zaśnie w tej spacerówce, czy żaden komar czy osa na nim nie usiądzie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    OneKiss Kasiu mi się przydało regulowane oparcie w gondoli, gdy moja Ninka już zaczynała się dźwigać, a jeszcze była za mała na spacerówkę, to podwyższałam jej oparcie ona widziała co się dzieje wokół niej i był spokój.
    Ja mam jedo bartatinę i tam spacerówki są duże, więc nie mogłam jej tam zbyt wcześnie sadzać, bo mi leciała na boki i bałam się o jej kręgosłup a tak w gondoli trochę pojeździła.
    Zresztą moja urodziła się we wrześniu więc zależało mi aby do marca przynajmniej jeździła w gondoli, bo tam jest cieplej po prostu a jak już był chyba maj to przesadziłam ją do spacerówki jak już potrafiła stabilnie siedzieć i nie leciała na boki, bo powiem Wam szczerze, że nie mogę patrzeć jak zbyt małe dzieci jeżdżą w spacerówkach i krzywo siedzą i lecą na jeden bok
    --
    •  
      CommentAuthorAgosa
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was może wypowiedzieć się na temat wózka CAMARELO SEVILLA?

    Byłam dziś w sklepie bliżej zapoznać się z wózkami (preferujemy polskie firmy). Na oku od jakiegoś czasu mamy JEDO FYN MEMO, ale babeczka polecała nam właśnie Camarelo:smile:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dzieki Dziewczyny. Utwierdzacie mnie, ze ten urbo fajniejszy :) Moja siostra to samo stwierdzila. Zatem postaram sie odkupic uzywany, nie bedzie mi szkoda jak go porysuja w samolocie (oby nie). Musze poczekac na informacje od sprzedawcy kiedy mozna go zobaczyc na zywo i kupic :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Ja ostatnio widziałam mamas papas ora - całkiem fajny wózeczek (tylko nie wiem czy z przekładanym siedziskiem chyba nie). Madziauk a brałaś pod uwagę peg perego? też podobno fajne (kolezanka sobie chwali) i na pewno przekladane siedzisko.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    kachaw: Kasiu bardzo Ci dziękuję. Twoja odpowiedź porywa się z tymi, które usłyszałam od kuzynek i koleżanek, które są już mamami.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hopelight - per perego? To ta wloska firma, nie? widzialam takie parasolki tylko na necie. Z tego co wiem to oni wspolpracuja z Mamas and Papas. Wiec pewnie niektore wozki z M&P w UK sa z tej firmy wlasnie.

    Ja szukam uzywanych, tylko na czas pobytu w Polsce i urlop. By nie bylo mi szkoda, jak porysuja w samolocie itd. Narazie sklaniam sie ku Urbo. Jak sprzedawca sie nie "wysypie" to kupie tego co znalazlam. Bo cena jest naprawde bardzo atrakcyjna. :) A wozek ponoc ma nowy stelaż i kolka :)
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Madzia ten urbo fajnie wyglada, spodobał mi się od razu. ;). Kupuj ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Addictive - mam nadzieje, ze kupie. Czekam na sprzedawce, napisal mi, ze wozek jest poza Londynem u jego tesciowej, bo im miejsca brakowalo. I da znac kiedy bedzie w Londynie. Napisalam mu kolejna wiadomosc, ze jestesmy zdecydowani na kupno :) Ciekawe co odpisze.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Mi to się strasznie podobają wózki
    cosatto

    oczywiście nie do zdobycia w Polsce... ale kolorystykę mają cudną :bigsmile:

    Obecnie używamy Mutsy Urban Rider i jestem z niego zadowolona, ale tylko dlatego, że mieszkam w bloku z windą :wink: Całość waży 16kg więc nie jest to lekki wózek, ale pompowane koła to duży plus - świetnie sprawdza się na krzywych chodnikach (czyli na 90% chodników w Łodzi) i w terenie :bigsmile:
    Jednak powoli zaczynam się rozglądać za lekką spacerówką, którą będzie mi łatwo wrzucić do bagażnika samochodu.... słyszałam dobre opinie o Inglesinie Trip użytkuje któraś z Was ten wózek? Sprawdza się?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Sardynka85 - cossato sprzedaja na angielskim ebayu, rozne modele, widze, ze w Europie jest darmowa przesylka.
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Cossato są cudasne, uwielbiam ich kolorystykę.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    No pewnie można kupić na ebayu, albo przez kogoś zawsze, ale chyba spacerówka ma kubełkowe siedzenie z tego co widzę, więc raczej odpada (funkcjonalnie), no i kiepsko, że nie można ich w Pl obejżeć :)
    W każdym bądź razie kolorystykę mają prześliczną :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dla mnie te cossato sa zbyt pstrokate :) Moze dla dziewczynki jeszcze prosty wzor by u mnie przeszedl. ;) Narazie mam chlopca, wiec nie zwracam uwagi na takie wozki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Mi się bardzo podobają , ale nie jestem na tyle odważna chyba...:-)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    IzUK: chyba...:-)


    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ja to bym się zdecydowała na cosatto, gdybym miała pewność, że jest funkcjonalny i dobry gatunkowo a nie tylko śliczny :) ale vhyba jeszcze poszperam w necie, poczytam opinie i może się zdecyduję ;)
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Sardynko, którąś Inglesinę parasolkę używała chyba Limonka. Nie była szczególnie zadowolona, ale musiałabyś do niej bezpośrednio napisać po szczegóły, nie wiem, czy czyta forum. To jedna z moich e-przyjaciółek.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    O rany, te Cossato są zajebiaszcze :))))

    A ja czekam na moją parasolkę Lira4, dzisiaj ma przyjść :) Miała być pistacjowa, ale mieli jedynie fioletowe... No cóż, Krasnal się nie obrazi ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    Frag to widzę że kolorek już przyszlościowy ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    A ja czekam na wózek Lira 3 kolor pistacjowy :smile: Do samego końca się zastanawiałam czy zamówić 3 czy 4. Zobaczymy czy nie będę załowała
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    madziii22: zastanawiałam czy zamówić 3 czy 4.


    porównamy doświadczenia :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    Fragile koniecznie daj znać jakie wrażenia po obejrzeniu wózka na żywo
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    ja się rok temu też nad LIRĄ zastanawiałam ale zrezygnowałam ze względu na podwójną rączkę
    w sensie nie cały pałąk tylko dwa pojedyncze..

    wg mnie to jednak przeszkadza i widzę, że producenci w/w wózka tez chyba do tego doszli bo wózki z 2013 r już rączki mają połączone :wink:


    ciekawa jestem jakie będą Wasze wrażenia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    TEORKA: ja się rok temu też nad LIRĄ zastanawiałam ale zrezygnowałam ze względu na podwójną rączkę
    w sensie nie cały pałąk tylko dwa pojedyncze..

    wg mnie to jednak przeszkadza i widzę, że producenci w/w wózka tez chyba do tego doszli bo wózki z 2013 r już rączki mają połączone :wink:


    ciekawa jestem jakie będą Wasze wrażenia :wink:


    te wózki też mi się podobają, i w sumie Teorka ma rację, że lepsza jest wersja 2013 z połączoną rączką, jednak ja bym się obawiała tych maleńkich kółek zimą, przed nami jeszcze na pewno dwie zimy w wózku i jestem ciekawa jak sobie takie wózki dają radę na śniegu. Ja mam Mutsy Urban Rider gondole kochałam bardzo, spacerówkę mniej .. ma parę swoich wad, aczkolwiek bardzo nie przeszkadzają, ale ma za to wielkie pompowane koła, które pierwszej zimy zdały egzamin na 6+. Spacerówki typu Lira mi się podobają bo są małe i lekkie, w ogóle sympatyczne, ale boję się o te kółeczka zimą bo ostatniej zimy kiedy ja bez problemu przejeżdżałam zaspy, widziałam mamę która miała spacerówkę podobnego typu i pchała przez te zaspy całym swoim ciałem bo nie dawała rady i nie wiem czy to taki egzemplarz (bo nie wiem co to było) czy to taki urok parasolek. W tym roku na pewno z Mutsy nie zrezygnuję ale kto wie może jak Kinga będzie dużo cięższa to za rok kto wie.... jak wy widzicie te kółka zimą??
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Nina ma bardzo do Liry podobny wózek [wzięliśmy ten właśnie ze wzgl na rączkę] i niestety po dużych śniegach nie było opcji przejechać
    bo się właśnie te przednie kółka blokowały
    na samych tylnych dawało radę ale to z kolei ciężko się pchało :tongue:

    także u nas w zimie królowały sanki
    no chyba, że śniegu nie było aż tak dużo to się po chodniku w miarę odśnieżonym jechać dało.....


    no ale ogólnie wózek jest super i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni [w porównaniu z poprzednią spacerówką z wózka 3w1]
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Sysiajaw ja ze spacerówki Lira będę tylko korzystała na wyjazdach. Chodziło mi właśnie o taką lekką parasolkę, którą można wrzucić do bagażnika i łatwo rozłożyć.
    Na spacerach koło domu korzystamy ze spacerówki jedo fyn. Jest super jak na spacery w terenie i na śnieg ze względu na duże, pompowane koła. Ale jak mam go składać i pakować do bagażnika to już taki fajny nie jest :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    madziii22: ja ze spacerówki Lira będę tylko korzystała na wyjazdach. Chodziło mi właśnie o taką lekką parasolkę, którą można wrzucić do bagażnika i łatwo rozłożyć.



    e no to bankowo będziesz z wózka zadowolona :wink::wink:
    --
    • CommentAuthorskorpionka27
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    A co myślicie o wózku HARTAN Racer GT XL 2013 + gondola Falt ??
    Widzialam go w sklepie i ma rewelacyjna amortyzacje :-)

    [wpis zmieniony przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    hej dziewczyny, jakie wózki polecacie gdy ktoś mieszka na 2 piętrze bez windy i bez mozliwości przypięcia czy pozostawienia go na parterze.. będę musiała dźwigać, niestety...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    TEORKA:
    e no to bankowo będziesz z wózka zadowolona

    Mam nadzieję. Tak sobie teraz myślę, że zbyt pochopnie zdecydowałam się na trójkołowy:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    No my tak samo jak Madziii, bardziej do samochodu, na wyjazd, polatać po sklepach. Krasnal wózek toleruje tylko do spania, a tak to jest be.

    No i przyszła "nasza" Lira4, jest śliczna, taka mała w porównaniu do mojej "kobyłki" Jedo (którą i tak kocham :)), ładny kolor, łatwo się składa, jednym "klikiem". No i ta rączka - jedna, cała :) Prowadzi się wygodnie, na razie Krasnal ją przetestował i jeździł po całym osiedlu. Nie pozwolił się wsadzić do środka, ale to nic. Zdam relację jak już pojeżdżę z nim w środku :)

    Treść doklejona: 22.05.13 21:06
    Aha, na razie widzę jeden minus - cięęęężki dostęp do kosza... Bardzo kiepski. Za to ma taką fajną kieszonkę z tyłu, gdzie można telefon/klucze/kasę schować (na razie tam jest folia przeciwdeszczowa).
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Dobra, oficjalnie stwierdzam, że kocham Jedo Fyna nad życie, wolę tamtą spacerówkę i wolę ją nawet 10 razy dziennie składać i rozkładać :(

    Lira4 - prowadzi się niby dobrze, ale jakoś tak... nie wiem, jak to nazwać - miękko, mam wrażenie, że wózek się zaraz rozpadnie. Może to po solidnym, bardzo solidnym Jedo. Da się prowadzić jedną ręką, jest ładny, nawet łatwo się nim obraca.

    Wady:
    - tragiczny dostęp do kosza
    - podczas chodzenia stale kopię w hamulec i wózek się gwałtownie zatrzymuje (albo ja takie susy daję, albo hamulec jest w złym miejscu)
    - kopię też w kółka/pałąk, co mi się w Jedo nawet na rolkach nie zdarzyło
    - małemu nóżki od połowy łydki "wiszą" jak podniosę podnóżek

    I takie rzeczy wyszły po jednym spacerze. Mam nadzieję, że reszty już nie dodam.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Ooo, no to cieszę się , że spacerówka Jedo Fyn lepsza dla Ciebie niż typowa spacerówka. Ja dopiero wypróbuję ją za jakieś 7-8 m-ce, ale podoba mi się ultra :bigsmile: I ma właśnie cechy takiej typowej spacerówki, jak podnóżek plastikowy regulowany, że nóżki nie będą mu wisieć.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorstraciatella
    • CommentTimeMay 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ile długości ma gondola Jedo Fyn? Niby pisze w internecie że ma dł. 80cm, ale podobno gdzieś na forum (nie tutaj) doczytała że gondola nie jest duża i nie wystarcza na długo. Koleżanka planuje zakupić (przez internet), nie widziała na żywo, a dzieciątko będzie miała z września/października. Nie może już niestety odwiedzić sklepu, bo leży od tygodnia z zagrożoną ciążą i prawdopodobnie leżeć już będzie do rozwiązania.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.05.13 14:55</span>
    Dodam że chodzi o Jedo Fyn Classic.
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    straciatella: Dziewczyny ile długości ma gondola Jedo Fyn?

    Z tego co wiem to jest jedna z największych gondoli. Ponoć ma 80 cm
    Mojego Wojtusia woziłam w gondoli 6 miesięcy.Przesadziłam Go do spacerówki gdy siedział samodzielnie. Nie wiem jakim cudem ale mieścił się w gondoli pomimo 79cm długości i to jeszcze w kombinezonie!
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    My mamy jedo vedi i gondola 80 lub 82cm, wystarczyła na 8 miesięcy.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
  1.  permalink
    Dziękuję za opinię, przekażę koleżance na pewno;) W takim razie może to jakaś opinia konkurencji, albo kogoś kto miał wyjątkowo duże dziecko, bo podobno te Jedo to jedne z lepszych wózków.
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Dziękuje Fragile za opinie.
    Czekam na moją Lire3 i ocenie ją.
    --
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie - może IzUk zajrzy :-) albo ktoś inny doradzi..
    Chodzi o Quinny Moodd - w końcu muszę zamówić

    - czy spacerówka może być dla noworodka? Zastanawiam się nad zakupem http://www.youkids.pl/ocieplacz-baby-cocoon-quinny-do-wozka-moodd.html zamiast gondoli.. Ale nie wiem jak z kręgosłupem itp.
    --
  2.  permalink
    blubis wątpię...w quinny spacerówka nie rozkłada się centralnie na płasko bo ma siedzisko kubełkowe i dla maluszka to moim zdaniem niewskazane. Ale nie jestem fizjoterapeutą.Osobiście moim zdaniem dla noworodka należy kupić gondolę. Maluch nie pojeździ w niej za długo bo gondole w Quinny w ogóle są maluśkie, dlatego my zrezygnowaliśmy z tego wózka.
    -- [/url[/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.