Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    anairda... no właśnie też tak myślałam, ale jest napisane, że ta wkładka właśnie jest do spacerówki dla noworodka.. Kurcze, nie wiem czy gondola na lato to dobry pomysł, zwłaszcza że myślę o chuście
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    anairda1986: w quinny spacerówka nie rozkłada się centralnie na płasko bo ma siedzisko kubełkowe


    dokładnie spacerówka nie nadaje się dla noworodka
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    blubis: Kurcze, nie wiem czy gondola na lato to dobry pomysł


    Niby dlaczego? jak dla mnie gondola dla noworodka to najlepsze wyjście nawet w upalne lato;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    anairda1986: gondola na lato to dobry pomysł, zwłaszcza że myślę o chuście


    uważam, że to jest super pomysł.... jak będzie 30 stopni... a ty zamotana w chuście z dzieckiem to się razem uprażycie... a tak dziecko wystarczy przykryć tetrą i ma luz i przewiew...
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Nie wyobrażam sobie nie mieć gondoli, tym bardziej, że N. jeździła w niej prawie 8 m-cy... ( a urodzona 21.06)
    --
    •  
      CommentAuthorblubis
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    ok, dziękuję za odpowiedzi i pomoc. Już się nie waham i kupuję gondolę
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Blubuś gdybym miała inne warunki i miejsce na trzymanie wózka napewno kupiła bym gondole, bo sama się za nią rozglądałam.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Straciatella: W takim razie może to jakaś opinia konkurencji, albo kogoś kto miał wyjątkowo duże dziecko, bo podobno te Jedo to jedne z lepszych wózków.


    Straciatella, nasz Krasnal był wyjątkowo dużym dzieckiem (baaardzo długi) i jeździł całych 8 miesięcy :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    A ja dalej szukam wozka, bo tesciowa tego Pana co mial Urbo na sprzedaz, sprzedala go :( a byl w super cenie , mial nowa rame i nowe kolka :( no nic. Mam jeszcze kilka tyg, moze cos fajnego sie trafi.

    Ja nie wyobrazam sobie wozka dla niemowalaka bez gondoli. Moj synus powoli wyrasta z niej. Spacerowka kubelkowa, ktora mamy jest od 6 miesiecy. Chyba na weekend sie przesiadziemy, bo w gondoli sie nie miesci. ( Wczoraj gp - lekarz pierwszego kontaktu mi powiedziala, ze Karolek wyglada na roczne dziecko - wielkosciowo :shocked: - moze dlatego juz wyrosl - gondole mamy na 76cm).
    --
  1.  permalink
    The_Fragile: Straciatella, nasz Krasnal był wyjątkowo dużym dzieckiem (baaardzo długi) i jeździł całych 8 miesięcy :)

    Nasz Jaś za tydzień kończy 7 m-cy a jeździmy cały czas w gondoli:smile:a na pewno ma już 70 cm przekroczone:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    Madziu ja tez mam spacerowke kubelkowa i Oktawie przesadzilam jakos w tym samym wieku co jest teraz Karolek .
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny, a z tego co zauważyłam to spacerówki-parasolki raczej "przychodzą" bez toreb wieszanych na rączce. Czy jest jakaś uniwersalna torba (z Jedo nie bardzo to pasuje), czy są takie, które pasują tylko do parasolek?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Frag ja kupiłam torbę, z dodatkowymi uszami do zapinania na rączce( na drugim i trzecim zdjęciu widać takie uszy na rzepy. http://allegro.pl/torba-z-przewijakiem-bam-bam-262539-3-kolory-i3215564046.html
    Ją mam tą niebieską. jest dość duża przy dwójce maluchów powinna Ci wystarczyć. Na zdjęciu też nie widać kieszonek z przodu i po bokach.Kupiłam ją w sklepie w babicach ;)
    Wiesz co ją nie kopie w koła jak idę, czy ty masz dodatkowy pałąk pomiędzy tylnymi kołami?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 24th 2013
     permalink
    Asia, jakbyś mogła to będę bardzo wdzięczna :) Jest tam pałąk, niby daleko, ale ja chyba takie susy sadzę. Wczoraj mąż się jeszcze "przejechał" i też kopał w ten hamulec i kółka. Tylko, że on ma prawie 2 m wzrostu a ja niecałe 1,70...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 24th 2013 zmieniony
     permalink
    http://allegro.pl/bambam-torba-z-przewijakiem-czarno-nieb-wozek-wawa-i3236446543.html
    o tu lepiej widać:-)resztę pisałam wyżej :-) opisuje tą torbę że względu na system mocowania ;) takiej też szukałam;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 24th 2013
     permalink
    Dzięki Ci, dzięki! I jeszcze mają sklep u nas :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 24th 2013
     permalink
    To jest inny ale też u nich kupowałam ale zabawki dla Frana :-)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 24th 2013
     permalink
    No właśnie zależy mi na tym, żeby szybko torbę dostać, to jeszcze dzisiaj do nich podjadę :) Kupiłam tę biało-czarną w esy-floresy, będzie mi pasować nawet bez wózka ;))))
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 24th 2013
     permalink
    :-)
    --
    • CommentAuthorlalka32
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Ja też jestem na etapie poszukiwania upragnionego wózka. I jak już byłam zdecydowana na 99% na seville camarello Pani w sklepie poleciła mi Tutek Tirso. Wydaje się rewelacyjny, wysoki, duża gondolka, leciutki i zwrotny. Chciałam go jeszcze porównać z bebetto luca ale akurat wyprzedali ten model i nie było na sklepie. Jedyne co mnie troszkę drażni w tym tutku to materiał i mam właśnie pytanie do Karmazynowej, bo naisałaś że bardzo fajnie wygląda kolor szary. w tym sklepie co ja byłam mieli tylko ten brązowy i wydsaję mi się że w internecie wygląda lepiej niż na żywo. A ten szary nie sprawia wrażenia jakby takiego starego wózka? nie jest bardzo smutny? bo ten materiał nie jest taki gładki jak w innych wózkach. Widziałaś też inne kolory? Bo ja niestety na żywo nie będę miała raczej okazji zobaczyć innych niż ten brązowy.Czekam na Twoją opinię.
    Asiula a Ty już go widziałaś?
    Miałyście może do czynienia z tym Bebetto luca? bo też o nim mysle
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Ja kupiłam Bebetto Luca i jestem bardzo zadowolona:))) Ale jeszcze nie użytkuję bo czekam na dzidzię:)))
    Rozważaliśmy też Tutek Grander (ale ma w spacerówce brzydkie wykończenie przy nóżkach i wystaje metalowa rurka, która może oparzyć dziecko latem jak się nagrzeje;/) oraz Tako Laret (ale dla mnie za masywny i za ciężki).
    Także po wielu oglądaniach wózków wygrał Luca. My mamy na czarnym stelażu i super wygląda. Bo dziś akurat widziałam ktoś miał na białym to bym raczej nie zwróciła na niego uwagi bo wyglądał brzydko... Mamy kolor nr 148 - cappuccino.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Ja widzialam tirso tez brazowy, ale sprzedawca mowil ze tambero 100% lepszy. Bo w tirso cos nie ta z raczka, tylko dla bardzo wysokich osob, powiedzial ze mi majac 170 cm bd ciezko wpinac gondole bo trzeba od gory.. Po za tym jak sie idzie to sie kopie hamulec.. No on dopiero wchodzi i mowili ze musza ulepszyc :-) to poki co taki bardziej prototyp, dlatego my jednak sie wstrzymamy i raczej bedziemy brali tambero bo mozna zamowic na zyczenie brazowo bexowy :-)
    Przepraszam za litrowki ale pisze z tel i brak polskich znakow :-P

    Treść doklejona: 26.05.13 19:28
    Mamusie, a mam pytanie czym się różną poszczególne rodzaje wózka jedo fyn ? Bo właśnie przyjechała przyjaciółka z nim i nawet nam się spodobał, tylko nie wiem czym się różni classic, od freeline i memo :D?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Pytanie do mam, ktore korzystaly badz korzystaja jeszcze ze spacerowki kubelkowej? My taka mamy w naszym Cameleonie 3, i wczoraj oraz dzis wyszlismy na spacer w niej. Karolek ogladal swiat do okola, podobalo mu sie bardzo. Jednak w niej nie zasnal. Plakal najpierw, bo byl glodny - zjadl mleczko w parku. Pozniej plakal, bo byl spiacy i nie zasnal w tym wozku.
    Nie wiem czy to wina kubelka?

    :confused:
    --
    • CommentAuthorlalka32
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    mi akurat wysokść triso pasuje bo do najniższych nie należę więc schylać się tak nie trzeba, ale zwróce jeszcze uwagę na ten hamulec, no i koniecznie muszę go porównać z luca. ms 86 wybrałaś mój kolor jak się zdecyduję na lucę to tez wezmę 148. w nim też bardziej podoba mi się spacerówka. a co powiesz o jego wadzw? bo dla mnie to też ma duże znaczenie (4 pietro bez wndy). ach.... ciężki wybór
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeMay 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Asiula, różnią się wyglądem budki (memo ma oddzielną do gondoli i spacerówki, pozostałe dwa mają jedną, którą trzeba przełożyć), gondoli i spacerówki. Na stronie producenta można każdy obejrzeć w wizualizacji 360 stopni.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    madziauk: Nie wiem czy to wina kubelka?



    nie wiem czy kubełka, ale moja Ninka odkąd została do spacerówki przesadzona to ANI RAZ JEDEN w wózku nie zasnąwszy :shocked::smile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    TEORKA: nie wiem czy kubełka, ale moja Ninka odkąd została do spacerówki przesadzona to ANI RAZ JEDEN w wózku nie zasnąwszy

    :shocked: Moze to taki urok spacerowki, ze dziecko nie chce spac :confused: Moze za malo byl zmeczony :confused:

    W ogole dalej jestem w lesie z wozkiem na wylot do Polski ( ten co mi sie podobal zostal juz sprzedany), dalej szukam uzywanego, ale nic ciekawego nie ma :devil: zostaly mi 2,5tygodnia tylko :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeMay 26th 2013 zmieniony
     permalink
    O... widzę, że temat spacerówek na topie. My też póki co jeszcze wozimy Marcelka w gondoli, ale jego nogi już wystają (Marceli ma już 74 cm)... Kładzie sobie, albo podciąga jak żabka. Każdy mi radzi, aby póki nie siedzi sam nie zmieniać na spacerówkę więc tego nie robię.
    Natomiast w planach mamy lot samolotem, wiec szukamy jakieś wygodnej spacerówki (jeśli takowa istnieje) ;-) Chodzi o to, aby nie było problemu z nią w samolocie oraz aby mały mógł pospać na płasko. Nasz Marcepan jest śpiącym królewiczem i zasypia w każdej sytuacji (niektóre mogą to potwierdzić, które znają mojego Marcelka) ;-) Dlatego szukam czegoś dla niego. Mój wybór na razie jest pomiędzy ESPIRO, LIRA 4 oraz TORINO.. No i nie wiem, który z nich wybrać... :-/
    -- ___
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Spidermanka :) dawno Cie nie czytalam ;)

    Dziewczyny, czy ktoras z Was uzywala spacerowki Jane Muum ? Wyglada calkiem ok, rozklada sie na plasko, ma przekladane siedzisko i jest lekkim wozkiem. Szukam opinii, bo zastanawiam sie czy nie kupic. :wink: Na necie ma sporo pozytywnych opinii, no ale sa takie "obce" ;). Moze ktoras z forumowych mamusiek ma ten wozek?
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Moje pchły jeżdżą w kubełkach od pół roku i sypiają jak aniołki. A jak nie chcę żeby spały, to ustawiamy je przodem do kierunku jazdy obie (zazwyczaj jeżdżą twarzami do siebie) i jak patrzą na świat to nie ma opcji spania.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    doti_p: Moje pchły jeżdżą w kubełkach od pół roku i sypiają jak aniołki.
    A normalnie je do kubelkowych wlozylas po raz pierwszy? Bo ja podkladalam pod pupke i troche pod plecy pieluszki, by wyrownac poziom :shamed:. Moze niepotrzebnie. Jakos sie obawiam, ze ten kubelek mu zaszkodzi :shamed:. Choc wozek mi sie bardzo podoba, jednak te opinie na necie sa podzielone i mam troche "stracha" :shamed:.
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Moje przesiadły się zimą - kombinezon i śpiwór :) możesz mu podkładać, są też takie wkładki zmniejszające do wózka, mi koleżanka pożyczyła.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 26th 2013
     permalink
    Doti_p - wlasnie jechal na spiworku zimowym (oczywiscie nie przykrywalam go nim tylko pod spodem mial, by bylo wyzej, wygodniej itd.), plus te pieluszki, by wyzej troszke bylo. Ale mam takie dziwne wrazenie, ze mu nie wygodnie w nogami do gory. Choc jest zadowolony, rozglada sie i nie wierci w ogole. Jedyne co to nie spal, no i plakal. (ale mamy skok, i chyba kolejny zabek idzie, bo ma objawy, ktore byly przy wczesniejszych zabkach).
    --
  2.  permalink
    madziauk: Spidermanka :) dawno Cie nie czytalam ;)


    No właśnie - dawno mnie nie było, mieliśmy u siebie babcię z Torunia. Teraz musze ponadrabiać... Stęskniłam się już za Wami... :-) A niestety za 1,5 tygodnia wracam już do pracy...
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    madziauk: mam takie dziwne wrazenie, ze mu nie wygodnie w nogami do gory.

    dla tego ja na kubełkowe w ogóle nie patrzyłam ja bym nie zasnęła z nogami do góry...
    -
    ms_86: Ja kupiłam Bebetto Luca

    mam nadzieję że będzie się spisywał ja miałam bebetto aquarius i wytrzymałam z nim 5 miesięcy prowadził się tragicznie ciężko się nim manewrowało nie było mowy o prowadzeniu jedną ręką bardzo zgrzytał co szybko wybudzało Milkę(ona śpi jak ptaszek szybko się wysypia i wszystko ją wybudza) jak byłam na spacerze z koleżanką nad Odrą to po nierównościach prawię się wywracał w ogóle miał za dużo amortyzatorów i strasznie się bujał w skutek czego Mila się bała i płakała..... kupiłam x-landera xa i jestem z niego bardzo zadowolona można go palcem prowadzić Milcia od razu go polubiła spała w nim słodko.....
    -
    a spacerówkę mam taką za 250zł bez rewelacji ale po sklepie czy na wyjazd jest ok....
    --
    • CommentAuthorkarobella
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny, jako że dobiegam do połowy ciązy ( 19 tc 4 d) zaczęłam rozglądać się za wózkiem no i namiętnie podczytuję ten wątek :) . Dzięki Wam wiem chociaż na co teoretycznie zwracać uwagę przy wyborze wózka :). Jak do tej pory spodobał mi się wózek jedo fyn , jednak za nowy trzeba dać trochę kaski i tak się zastanawiam czy aby nie kupić tego jedo ale używanego w dobrym stanie. W grę jak dotąd wchodzi jeszcze wózek ceneco tolego 3 lub 2 w 1 (nowy z racji mniejszej ceny) i tutaj mam do Was pytanie, czy któraś miała do czynienia z tym wózkiem ? Jako że mam termin na koniec października, dzidzia całą zimę zapewne pojeździ w gondoli a na wiosnę pewnie przerzucimy się na spacerówkę i ciekawi mnie właśnie jak ta spacerówka się sprawdza. Jak któraś z Was miała z nim do czynienia to proszę o radę :)
    --
  3.  permalink
    A czy ktoś z was ma wózek TAKO LARET?
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    Ana moja dobra znajoma ma i ponoć zadowolona :)
    --
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeMay 27th 2013 zmieniony
     permalink
    *lalka32*
    Waga wózka Bebetto Luca to 12,8 kg więc myślę, że nie dużo i stelaż ma naprawdę lekki. Ja jestem drobną, szczupłą osobą i patrzyłam przede wszystkim na wagę... W porównaniu do Tako Laret, który waży 16 kg;/// Jeśli ktoś nie musi go wnosić to jest też super.
    Prowadzi się go lekko i nic nie skrzypi ale wiadomo, tyle co wypróbowałam w sklepie i w domu. Ale baaaaardzo mi się podoba i jestem z niego zadowolona.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    anairda1986: A czy ktoś z was ma wózek TAKO LARET?


    Ma moja szwagierka. W niedzielę miałam okazja sama nim pojeździć. Byłam w szoku jak się lekko prowadzi, jak jest zwrotny.
    Mimo, że ja nie rozglądam się za takim wózkiem, bardzo mi się podobał z uwagi na to lekkie prowadzenie.

    Ale zdania nie zmieniam, u nas będzie na początek sama gondola (styl coś a'la retro), a spacerowkę kupię jak przyjdzie odpowiedni czas.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    Madziauk, ja mam spacerówkę - parasolkę Jane (zresztą, pierwszy wózek też tej firmy - Nomad Air), ale inny model - Sonic Evo (nie wiem, czy jeszcze jest produkowany). Zaszwankował nam hamulec, poza tym byliśmy zadowoleni. Marcie do dziś (ma blisko 3 i pół roku) zdarza się w niej zasnąć na wyjazdach, przy całodziennym zwiedzaniu. Dodam jednak, że używaliśmy jej od momentu, gdy Marta skończyła ok 15 msc -kupiliśmy przed wylotem na wakacje.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    U nas sukces :)
    Karolek dzis przespal godzinke na spacerze w naszym wozku z kubelkowym siedziskiem. Nawet wygodniej mu chyba bylo, bo nie wiercil sie tak jak w gondoli ( w ktorej juz mu ciasno). Poza tym dzis ma super humor, nie plakal nic, zadowolony jechal.
    I teraz dumam nad tym czy nie kupic specjalnej torby na wozek i czy nie zabrac go do Polski. Mozna zawinac w folie babelkowa jeszcze na dodatek. Musze do Ryanair zadzwonic i sie dowiedziec czy nam przyjma taki wozek.

    :confused:
    --
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeMay 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Witajcie..watek podczytuje ale czas najwyzszy zdecydowac sie na jakis wozek.. całym serce bylam za Hartanem, dopoki maz nie zabral mnie do sklepu z wozkami Bebecar...i stąd moje pytanie- co slyszalyscie o Bebecar? Bardzo podobają mi się te wozki, sa po prostu piękne.Wtym duzym stelażu przednie kola sa skretne, ten mniejszy sklada się super, gondolka 80cm. Opinie na forach zagranicznych pozytywne, w Polsce średnie i mało kto miał styczność z ta firma.. Znacie kogoś kto ma/mial taki wózek? Trochę boje się kupić tak w ciemno..



    • CommentAuthorlalka32
    • CommentTimeMay 27th 2013
     permalink
    Ms 86 dzięki za podpowiedzi, koniecznie muszę zobaczyć go na żywo :-)
    •  
      CommentAuthorKejtu
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    Cześć, ja po raz pierwszy tutaj :) i mam problem. Mam 176 cm a mój Mąż 190 szukam wózka, który będzie adekwatny do naszego wzrostu. Przeczytałam powyżej że Tirso jest taki wyższy, ale czy macie jeszcze jakieś propozycje? Bardziej właśnie zależy mi na tej wysokości niż na ultra lekkości. Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    Kejtu ja mam 181 a maz 187 i uzywamy wozka Xlander x move - super sie prowadzi i nie ma najmniejszego problemu z dostosowaniem do naszego wzrostu :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    Kejtu, mój mąż wyższy od Twojego i b. zadowolony z Jedo Fyn.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 28th 2013 zmieniony
     permalink
    adenozynka: co slyszalyscie o Bebecar? B

    Znajomi mają bebecar stylo at (ten model ze skrętną tylną osią). Wózek bardzo fajny, jeździ już 3 lata i teraz posłuży kolejnemu dziecku. Są zadowoleni. Jak dla mnie za ciężki, ale koleżanka jakoś sobie radzi z nim znosząc go z 2 piętra.
    My mamy Hartana, którego kocham bardzo, na pewno zostanie dla kolejnej dzidzi.

    Na poprzedniej stronie, ktoś pytał o hartana. My mamy model starszy od racera gt, czyli r1. Ten nowszy naprawdę fajny. Gondolkę mam typu kombi nakładaną na spacerówkę, ale przy drugim dziecku dokupię sobie flat. Ja do wózka nie mam zastrzeżeń, no może poza beznadziejnym zaczepem na pasy bezpieczeństwa (mąż musiał obcęgami zacisnąć, żeby pasy się nie odczepiały). Poza tym lekki, zwrotny, wygodny (Gosia bardzo chętnie śpi w wózku na spacerkach), jako gondolka był ok, ale jako spacerówka naprawdę rewelacja.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    adenozynka: stąd moje pytanie- co slyszalyscie o Bebecar?


    Koleżanka ma Bebecara, ale nie wiem, jaki model. Wozi trzecie dziecię i jest b. zadowolona :)
    --
  4.  permalink
    właśnie mimo swojej wagi ten Tako Laret jest bardzo zwrotny, ja wprowadzać wózka nie muszę-mieszkam na parterze, a pewnie i tak zakupimy na lato 2014 jakąś parasolkę...
    -- [/url[/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.