Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 20th 2013
     permalink
    Ja też twierdzę że pompowane
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 20th 2013
     permalink
    Ja też uważałam zawsze, że pompowane lepsze na śnieg ale jak miałam okazję jeździć emmaljungą city cross stwierdziłam, że świetnie jeździ po śniegu. On ma właśnie piankowe koła ;)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 20th 2013
     permalink
    Dziękuję dziewczyny! Nawet nie wiecie jak mnie cieszy taka Wasza zgodność :)
    Mi od zawsze marzył się wózek (gondola) w stylu retro. Śniłam o nim po nocach. Ale im bliżej "godziny zero", to górę biorą aspekty bardziej praktyczne w użytkowaniu wózka niż spełnienie dziewczęcego marzenia.
    I obecnie jesteśmy zdecydowani na wózek Mutsy Igo Lite. Przy zakupie jest właśnie możliwość wyboru kół i stąd moje pytanie do Was było.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Kissku widzę mega przeskok ze starego design do mega nowoczesnego, wózeczek bardzo ładny, ale ma Kissku amortyzatory czy raczej jest twardym wózkiek, miałaś możliwość nim pojeździć, bo jak ja szukałam swojego, to niektóre w sklepach, były owszem bardzo lekkie ale twarde strasznie a na nasze chodniki i nierówne drogi, a jeszcze na śnieg to mogą być mało praktyczne
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Elfika mówiłaś coś? :devil:
    Bo jak tylko widzę twój nick to jakoś sam wzrok ucieka, żeby nie czytać. Nie po drodze nam, więc daruj sobie wypowiedzi w moją stronę.


    Kasiu pisałam pod wykresem o tej amortyzacji :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    aaaaaaa Kissku zdecydowaliście się na "mój " wózek
    bardzo żałuję , że wszedł ledwo po tym jak kupiliśmy bo na 100 bym go wzięła
    jeszcze powiedz , że ten w kolorze turkusowym :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke poważnie go rozważaliście? :)
    Powiem Ci, że mi wpadł od razu w oko. Znasz to? "Zakochałam się od pierwszego wejrzenia" :)
    Turkus to mój typ! Ale nie mojego męża :) Dyskusja trwa :D

    Ale czekaj, czekaj, Ty masz Mutsy, nie? Dobrze kojarzę... Powiedz jak w nich jest z amortyzacją?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Kasiu nie mogłam go rozważać, bo nie było go w sprzedaży jak my kupowaliśmy... dojrzałam go na stronce mutsy jakies 2 miechy jak juz nasz stał w domu także ten...

    Stelaż jest sztywny, my mamy koła piankowe dodatkowo , ale nam nie przeszkadza , bo akurat nasza mala uwielbia jak trzęsie i od razu zasypia, dodatkowo zawsze wjeżdzam gdzieś na nierówności , bo wtedy jeszcze szybciej zasypia, a jadąc po naszych gładkich chodniczkach wózek jedzie elegancko tylko nic nie telepie i małej dłużej schodzi zaśnięcie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Eveke my jestesmy zdecydowani :) Jedziemy go we wtorek obejrzeć i ewentualnie wpłacimy zaliczkę i będziemy grzecznie czekać :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 21st 2013 zmieniony
     permalink
    daga282: No i spacerówka to jest porażka.


    podpisuję się rękoma i nogami pod Twoimi słowami (całym Twoim postem) na temat tego wózka;) Gondola super i tylko tyle zamierzam z niego korzystać raz jeszcze;)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    No ja się mogęnwypowiedzieć tylko comdo gondoli Jedo Fyn. Ale my mamy memo, także spacerówka jestmjuż trochę zmieniona. Ma swoją budkę i podobno jest ulepszona. Gondola jest fantasyuczna ze względu na jej dlugość, szerokość oraz głębokość.wózekmjest leki, zwrotny, świetnie się prowadzi.
    A co domskładania stelaża to ja nie mam z tym problemów. Przed zakupem wiedziałam, że będę musiala zdejmowač przedniemkoła, ale szybko i łatwomsię to robi. Ja jeżdżę bardzo często samochodem z Maksiem i zawsze pakuję stelaż. Mniej więcej 2 razy w tyg. Też tylko nie odkryłam po co jest to coś plastikowe z boku, to o czym daga pisze.
    Ja nie muszę nosić gondoli, więc mi akurat to różnicy nie robi.
    Ale jeżeli miałabym wybierać wózek biorąc pod uwagę tylko kwestię wizualną to bym inny wybrała.
    Ja myślę, że nie ma co się kierować ślepo sugesiami i wyborem innych. Każdy pwoinien wybrać wózek dostosowany do potrzeb, do tego czy mieszka w domu czy na 4 piętrze, czy dziecko rodzone latem czy zimą i ile w gondoli pojeździ.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013 zmieniony
     permalink
    dżasti: Gondola jest fantasyuczna ze względu na jej dlugość, szerokość oraz głębokość.


    Dżasti czy te wymiary, które znalazłam w necie odpowiadają tym, które ma Wasza gondola?

    80/20/35 cm (dł/wys./szer) "Jedo, Fyn 4 DS z gondolą Memo".
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Ja się pochwalę, że mój wózek już jest w domciu, jak mąż zadzwonił i mu powiedziała że już go złożyłam i Ninka w nim wozi swoje lalki, to oczy zrobił jak 5 zł jak to złożyłaś, w ciąży jesteś nie możesz dźwigać - tylko że ten wózek rozkłada się jednym palcem, pyk pyk i kółka i gondola były na miejscu. To duży plus bo to ja będę musiała go pakować do samochodu więc musi mi być wygodnie
    Ja też szukałam wózka z dużą gondolą nasza ma wymiary - 79/34/19, więc też fajne wymiary
    zrobię zdjęcie jakoś przy okazji
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny, a czy któraś z was ogląda Przepis na życie, tam ma jedna z bohaterek fajny wózek spacerowy. Jej mężem jest w tym serialu Adamczyk. Co to za wózek jest??
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    A no,chodzi o wózek Kornelci.córci żabci i pani dr Darmięty :tongue:
    pojęcia nie mam co to za model
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    O ten chodzi?

    sss

    Kolorek ma fajny :) ale nie wiem co to za model.
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Maxi cosi mura wg mnie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Macku! TAK :) pasuje jak ulał :D

    To maksi cosi mura.

    aaa

    Masz oko i znasz się na wózkach :D
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    a ta budka się nie rozkłada bardziej? bo jeśli tak to u mnie odpadłby ten wózek na wstępie. Poza tym całkiem fajny, na pewno wygodny :)choć wygląda na ciężki.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Ja nie wiem co z tą budką, nigdy go na żywo nie widziałam ani o nim nie czytałam. Nie brałam go pod uwagę.
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Kissku :bigsmile: W sumie podobają mi się te wózki ale tylko wizualnie. Według mnie ma zbyt małe siedzisko :wink: Ja bym go nie kupiła :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Dzięki dziewczyny. Zobaczyłam i stwierdziłam że taki solidny jest.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 22nd 2013
     permalink
    taki wózek ma moja szwagierka wg mnie porażaka, budka mała nie chroni przed niczym chyba , siedzisko wąskie, małe 1,5 roczny synek już ma w nim ciasnawo, gondola tez taka sobie - wg mnie szkoda kasy na niego
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 23rd 2013
     permalink
    ja też kiedyś patrzyłam na maxi cosi i o ile gondola ujdzie to właśnie spacerówka wydawała mi się jakaś mała i niewygodna także wózek odpadł u mnie w przedbiegach
    --
    •  
      CommentAuthoragi500wtn
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Ten wózek to na 100% Maxi Cosi Mura :)
    Emi_787: Dla mnie minusem okropnym był brak regulacji rączki

    Emi, dzięki za zwrócenie na to uwagi. Nawet nie zauważyłam, że nie da się jej regulować. U nas też odpada, bo między mną a mężem jest 40cm różnicy :sad:
    --
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    A ja sie wypowiem na temat wozka Jedo Bartatina, ma pompowane kola, duza gondola dobrze sie prowadzi i najwiekszy plus ma pasy.Dzieki nim kłade mala do wozka i ja kolysze a ona spokojnie zasypia, niewyobrazam sobie kolysania jej caly czas na rekach. jeden minus nie ma skretnych kol ale mi to nie przeszkadza jestem bardzo zadowolona z niego innego napewno bym nie wybrala
  1.  permalink
    Dziewczyny a ma któraś z was wózek "Retro"?
    Kurcze mam na niego straszną chrapkę.....wizualnie wygląda przepięknie! Ale chciałabym wiedzieć czy warto go kupić i jak się sprawdza w praktyce.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    anutka99: i najwiekszy plus ma pasy.Dzieki nim kłade mala do wozka i ja kolysze a ona spokojnie zasypia,


    i do tego potrzebne Ci są pasy? toć ładnie musisz kolibać tym wózkiem... pamiętaj , że małego dziecka nie wolno gwałtownie kołysać, trzepać, bujać w wózku ze względu na wciąż rozwijający się mózg i zagrożenie jego uszkodzenia :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    ale to chyba nie chodzi o pasy "bezpieczeństwa", tylko paski, dzięki którym wózek się buja :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    eveke: małego dziecka nie wolno [...] bujać w wózku

    Bez przesady, kiedyś były wózki tylko na paskach i jakoś się pokolenia uszkodzeń mózgu nie nabawiły :wink:
    Nie sądzę, żeby ktokolwiek normalny telepał tym wózkiem tak, żeby krzywdę swemu dziecku zrobić, anutka wyraźnie napisała, że kołysze swoją córkę, a nie ją "kolibie".
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    Wózki na pasach są suuuuper. Jednak ja nie kupiłabym, bo nie mają skrętnych kół. Bujanie jest delikatne i płynne. Chyba telepanie w wózku na piankowych kołach, na sztywnym stelażu i celowe najeżdżanie na nierówności może "uszkodzić" mózg.
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    Teraz już wiem dlaczego niektórzy jednak mają uszkodzone mózgi hihi....i nie chodzi mi o Was dziewczyny:)...
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Biedronka, nie było większej fanki wózków retro ode mnie :) Najpierw to był Jarfex, skórzana buda i wilkinowa gondola na dużych kołach. Później Ingelsina Classica.
    A koniec końców własnie przede mną stoi Mutsy Igo :)
    Jak go tylko zobaczyłam zakochałam się z miejsca :) Nie było innej opcji, do tego jest lekki i zwrotny i świetnie się prowadzi. Jest nasz :)
    Inglesina jest piękna! PIĘKNA! Widziałam na żywo. Bardzo mi się podobała, ale jedną ręką nie dałam nawet rady jej oderwać od podłoża. Bez wahania bym ją wzięła, jakbym miała domek z ogrodem :)
    I jeszcze co się przekonałam, że nie ma wózka idealnego :wink: Po prostu nie ma takiego :)
    Ale mam tak ze wszystkim co kupuję (buty, ciuchy, meble itd), że spojrzę i ta rzecz do mnie przemawia i ja wiem, że muszę ją mieć. Tak było z mutsy. Spojrzałam i KONIEC! Miłość od pierwszego wejrzenia :D
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    aaaaaa
    no kurde nie wiem czemu nie wpadłam na to, że to te paski... może jakby napisała "paski" a nie "pasy" :wink:

    Kinga dobra , nie wiedziałam , że chodzi o te paski do bujania, myślałam , że przypina małą pasami i wtedy na spokojnie może ją bujać, to pomyśl co sobie wyobraziłam :shocked:
    oczywiście bujaniem w wózku na paskach nikt nikomu krzywdy nie zrobi

    daga- tak tak delikatne telepanie na pewno uszkadza mózg , kobieto toć nie wjeżdzam na gruzowisko tylko na nieasfaltową drogę, bądź niewyremontowany chodnik :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 25th 2013 zmieniony
     permalink
    pamiętaj , że małego dziecka nie wolno gwałtownie kołysać, trzepać, bujać w wózku ze względu na wciąż rozwijający się mózg i zagrożenie jego uszkodzenia

    eveke masz chyba złe wyobrażenie na temat tego wózka, ja miałam jedo bartatinę i to na prawdę był świetny wózek, właśnie na paskach, chodzi o to, że jak podjeżdżasz pod krawężnik to lekko można podjechać, na kocich łbach, których u mnie w mieście jest pełno (chyba znów jest moda na odsłanianie starych fragmentów ulic) lekko i płynnie jeździ, nic dzieckiem nie telepie.
    Może Anutka mało precyzyjnie się wyraziła z tymi paskami, ale one świetnie dają radę właśnie w naszych warunkach, ja użytkowałam przez dwa tyg wózek quinny speedi - dostałam od teściowej i sprzedałam po 2 tyg użytkowania, bo na każdej nierówności miałam wrażenie ża moja córka mi mini wstrząs mózgu, jeszcze te trzy kółka były tak wywrotne że musiałam uważać aby się nie przewrócił
    Nie ma wózków idealnych, trzeba znaleźć złoty środek

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.09.13 23:51</span>
    Ps Eveke tak długo pisałam swój post, że nawet nie zauważyłam że wy już się dogadałyście w temacie pasków :bigsmile:
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    eveke: daga- tak tak delikatne telepanie na pewno uszkadza mózg , kobieto toć nie wjeżdzam na gruzowisko tylko na nieasfaltową drogę, bądź niewyremontowany chodnik
    Skoro sugerowałaś, że mózg można wózkiem na paskach uszkodzić to idąc takim tokiem rozumowania Twoje działania tym bardziej szkodzą. Swoją drogą wierzyć mi się nie chce w "lekkie telepanie" wózkiem na piankach. Na pompowanych z amortyzacją trzęsie na nierównym chodniku, a co dopiero na takim sztywnym.
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Jeszcze nie slyszalam ze bujanie w wozku ktory ma pasy moze uszkodzic mozg......A napisalam "pasy" a nie" paski" dlatego ze one maja szerokosc okolo 4 cm.A nuie wyobrazam kolysania dziecka w wozku sztywnym to dopiero mozna zrobic krzywde.Te dziewczyny ktore maja podobny to potwierdza jaka jest wygoda w jego uzytkowaniu.
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Zgadzam się Anutka99 z Tobą, wózek jest rewelacyjny, koła pompowane to był strzał w dziesiątkę. Jak na razie to czekam na zmianę na spacerówkę, ale pasy są WOW. A co do skrętnych kół, to przynajmniej wiem gdzie jadę :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Biedronko ja mam Tako acustik i jestem niem bezgranicznie zakochana :) Jest w stylu retro, jak dla mnie nie jest piękny i cudny w użytkowaniu :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    "Skoro sugerowałaś, że mózg można wózkiem na paskach uszkodzić to idąc takim tokiem rozumowania Twoje działania tym bardziej szkodzą. Swoją drogą wierzyć mi się nie chce w "lekkie telepanie" wózkiem na piankach. Na pompowanych z amortyzacją trzęsie na nierównym chodniku, a co dopiero na takim sztywnym. "

    Nie. Sugerowałam uszkodzenie mózgu po przypięciu dziecka pasami i kolibaniu go z nieludzką siłą, a nie po bujaniu w wózku na paskach.
    Skoro sprostowałam iż źle zrozumiałam na temat pasów to nie wiem po co te wywody a tym bardziej oskarżanie mnie , że robię krzywdę dziecku :shocked: bo to z deko poniżej pasa.

    Treść doklejona: 26.09.13 11:33
    Wierzyć w nic nie musisz, a jeśli takowego wózka nie posiadasz to się po prostu nie wypowiadaj co do tego jak się go prowadzi. Amortyzację posiada.
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    eveke: Sugerowałam uszkodzenie mózgu po przypięciu dziecka pasami i kolibaniu go z nieludzką siłą, a nie po bujaniu w wózku na paskach.
    To, że nie wiesz co do wózek na paskach i pomyślałaś, że ktoś może przypiąć dziecko pasami w wózku i nim trząś wyjaśniłaś później, zanim ja napisałam co moim zdaniem jest bardziej szkodliwe dla mózgu dziecka. Do głowy mi nie przyszło, że można w taki sposób zinterpretować wózek na paskach.
    eveke: robię krzywdę dziecku bo to z deko poniżej pasa.
    Cóż za nadinterpretacja i przewrażliwienie.Ja napisałam, że skoro bujanie w wózku Twoim zdaniem zrobi dziecku krzywdę to co dopiero jeżdżenie po nierównościach. Poza tym to Ty zarzuciłaś użytkowniczce, że uszkodzi mózg dziecka.
    eveke: Wierzyć w nic nie musisz, a jeśli takowego wózka nie posiadasz to się po prostu nie wypowiadaj co do tego jak się go prowadzi.
    Nie trzeba posiadać, żeby wiedzieć, wystarczy myśleć i mieć odrobinę wyobraźni, co Tobie widzę jest obce skoro tak prosto myślisz.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 26th 2013 zmieniony
     permalink
    daga przestań mnie obrażać, bo dyskusja zaczyna schodzić na poziom podstawówki (nie umniejszając dzieciom)

    Sama chyba szukasz zaczepki, nikomu nic nie zarzucam, napisałam grzecznie aby uważała- bo w ten sposób może stać się tak i tak. Może akurat pod wpływem tego , że dosłownie chwilę temu czytałam artykuł na ten temat i o groźnym podrzucaniu dzieci i bujaniu, a widoki typu kolibanie wózkiem ile wlezie nie są mi obce i uwierz , że ludzie naprawde tak robią mało dziecko z wózka nie wyskoczy.

    Ale skoro chodziło o paski pod wózkiem to w ogóle nie ma tematu.

    A skoro nie trzeba posiadać danego wózka aby się wypowiadać to po co tu toczyć dyskusje i dopytywać, skoro Tobie wystarczy wyobraźnia to zastanawiam się co w ogóle robisz w tym wątku?
    Generalnie opisz nam wszystkie modele wg swojej wyobraźni i będzie wszystko jasne, po co będziemy dopytywać użytkowników.

    Finito OT.
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    eveke: Generalnie opisz nam wszystkie modele wg swojej wyobraźni i będzie wszystko jasne, po co będziemy dopytywać użytkowników.
    Śmieszna jesteś, tekst małej dziewczynki i to nawet nie z podstawówki. Zresztą po co Ci to, najważniejszy przecież jest kolor :devil:
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Wiecie co dziewczyny ja was nie rozumie bo co te klotnie o byle glupote??? Napisalam swoje opinie o wozku ze moze komus pomoze a tu..........Moze i ja cos zle napisalam a moze ktos zle zrozumial co napisalam a wy sie klocicie o glupoty. Czasami szkoda sie odzywac bo wychodza takie cyrki
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    na wyprawce nieporozumienia,na wózkach to samo
    kurde chyba pogoda nie służy do dyskusji.....
    az czytac forum sie nie chce
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Hej, hej :smile: Drogie Dziewczyny, mam do Was pytanie, czy któraś z Was kupowała może wózek poprzez stronę Bobowozki.pl ? Mają naprawdę atrakcyjne ceny i chciałam dopytać, czy któraś z Was miała jakieś niemiłe doświadczenia związane z tą firmą, jak wygląda kwestia ewentualnych reklamacji itp. ? Będę Wam bardzo wdzięczna za opinię.

    Pozdrawiam !
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    karolajnas: czy któraś z Was kupowała może wózek poprzez stronę Bobowozki.pl

    ja kupowałam nasz bliźniaczy ale to było 7 lat temu.
    problemu zadnego nie było,wysyłka szybka,dobrze zabezpieczona.reklamacji nie miałam
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    , dziękuję bardzo za odpowiedź ! :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    ja kupowałam już kilkukrotnie przez ta strone :) i wózki i foteliki i naprawdę super, szybka dostawa jak nie było jakiegoś koloru to natychmiast dzwonili wyjaśniali proponowali ew inne rozwiązania . Mogę z czystym sumieniem polecić :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Cieszę się, że Wy również potwierdzacie dobre opinie. W sieci jest sporo dobrych słów o tej firmie, ale wolałam dopytać na forum, do którego mam największe zaufanie :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.