Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny a jaki dobrze amortyzowany wózek polecacie?
    Od zawsze chciałam mieć Mutsy 4 Rider, teraz wyszła nowa wersja Mutsy Igo ale podobno on jest bardzo słabo amortyzowany, prawie w ogóle. Trochę czytałam o Emmaljungach, że są to jedne z lepszych wózków na trudne nawierzchnie, ale bardzo drogie (ok. 4.500 zł).
    Może macie jakieś swoje sprawdzone wózki?
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    niunki powiedzcie mi cos na temat TAKO LARET i Mutsy urban te ze skretnymi tylnymi kolami....
    zastanawiam sie i nie wiem
    --
  1.  permalink
    Hecate26, bardzo dziękuję! Moja siostra niedługo będzie rodzić, chcemy jej z rodzicami kupić wózek i trudno się zdecydować, a ona sama również nie ma dużego doświadczenia (pierwsze dzieci), więc nie ma jakichś "typów".
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    Ja moge polecic Bugaboo Cameleona 3, ma swietna amortyzacje (mozna regulowac). Nie wiem jaki macie buzdzet, ale ten wozek jest dosc drogi.
    --
    • CommentAuthorshantishanti
    • CommentTimeOct 17th 2013 zmieniony
     permalink
    On jest również w wersji dla bliźniąt?

    Znalazłam - już widzę, że jest. Tylko gwarancję dają (jak na tą cenę) krótką - 12 miesięcy.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 17th 2013 zmieniony
     permalink
    shantishanti:
    Znalazłam - już widzę, że jest. Tylko gwarancję dają (jak na tą cenę) krótką - 12 miesięcy.


    W jakims dziwnym sklepie ogladalas online. Producent daje gwarancje 24miesiace. Ale te wozki sluza lata, i starsze modele w dobrej cenie (niskiej) mozna kupic uzywane w bardzo dobrym stanie.

    Strona producenta (24 miesiace gwarancji). LINK

    Moze tam gdzie sprawdzalas, maja jakies lewe te wozki? Dziwne, ze nie posiadaja podstawowej gwarancji producenta.
    --
  2.  permalink
    GIENIA my mamy tako lareta- szaro-czerwony...Osobiście dla mnie jedynym minusem jest jego waga-16 kg i nisko osadzony kosz na zakupy. Dla osób mieszkających na parterze (jak ja), albo w domu moim zdaniem jest idealny.

    Plusem jak dla mnie i to największym jest łatwość w prowadzeniu tego wózka, amortyzacja kół jest świetna, u mnie w mieście są nieziemsko nierówne chodniki, tory. Dzieki tej amortyzacji Filip nie trzęsie się, nic nie skrzypi, wózek jest łatwy w prowadzeniu (spokojnie jedną ręką można prowadzić, dzięki skrętnym kołom).Dla mnie wózek bomba.Gondola bardzo duża, spacerówka łatwa w rozkładaniu,rozkłada się na płasko...

    polecam!
    -- [/url[/url]
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    madziauk nasz budzet to ok 3000 zł, ale chciałabym w tej cenie miec 3w1, tzn. gondole, spacerówke i fotelik. Bugaboo cameleon 3 ma bardzo małe przednie koła i nie wiem jak by się sprawdzały na nieutwardzonych, polnych drogach. U nas większości właśnie takie są, jakieś żużlowe, piaszczyste, dziurawe itp.. Jak popada do błoto straszne... Dlatego wozek musi być dobrze amortyzowany i łatwo się prowadzić w takich waunkach. Nie chce zeby malenstwo sie trzeslo na kazdej dziurze
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    Esperanca - Bugaboo Bufalo ma wieksze kolka. Ale pewnie tez cenowo stoi wysoko, bo to nowosc Bugaboo. A szkoda, bo te wozki naprawde co jak co, ale amortyzacje maja rewelacyjna :) Ja jezdze po kostce brukowej codziennie, nierownych kraweznikach, w zimie jak byl snieg tez jezdzilo sie ok. Wozek jest lekki, moze dlatego nie bylo problemow na sniegu.
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    madziak a te przednie kolka mozna zablokowac co by na dziurach sie nie obracaly? jezdzilas kiedys lesnymi drozkami tym wozkiem? jak wtedy on sie sprawdza. cena dosc wysoka, podobna do emmmaljungi.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    Esperanca - jezdzilam nim tylko po takich polnych drogach w moim rodzinnym miescie. Okolice dzialek. Po lesie nie. Ale po parku tak i bylo ok. Przednich kolek sie nie blokuje, ale masz przekladana raczke. Mozesz tez przelozyc cala gondole/siedzisko. Latwo sie prowadzi wozek duzymi kolkami z przodu. Ja tak czasem robie, jak Karol jedzie w spacerowce przodem do swiata i zasnie. Wtedy przekladam raczke, obnizam siedzisko do pozycji lezacej i jedziemy. Tzn. ja prowadze, on spi. Moge sobie na niego patrzyc do woli. Jade z przodu majac te duze kolka. Najlepiej wozek zobaczyc w sklepie stacjonarnym. Kazdemu co innego pasuje. Mozna wtedy wszystko sprawdzic. Ja kupilam Cameleona 3, bo mi podpasowal. Teraz wzielabym jeszcze pod uwage Bufalo (bo to nowy model, rok temu go nie bylo). Niestety na temat Bufalo nie wiem nic, oprocz tego, ze ma wszystkie duze kola i polecany jest jako wozek na wypady w gory :)
    To sa solidne wozki, jak juz dziecko urosnie to po kilku latach od zakupu mozna sprzedac za calkiem przyzwoita cene :)
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    madziauk bede musiala gdzies poszukac i sobie poogladac te wozki, faktycznie buffalo ma wieksze kolka i pewnie bylby dla mnie na wertepy troche lepszy. Cena nie jest niska, ale za komfort i jakosc sie placi. A jak z fotelikiem samochodym? mozna dkupis adaptery i wpiac np maxi cosi?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    Esperanca - tak, do maxi cosi sa adaptery. :) My takie mamy, nawet nieuzywane ;) Bo akurat w foteliku synka balam sie wozic wozkiem. Tylko tyle co w taxi ze szpitala wracal. A tak to wszedzie metrem jezdzimy (mieszkamy w Londynie). W Polsce tez fotelik tylko w samochodzie uzywany byl. Wiec jak cos to mam nowki nie smigane adaptery do maxi cosi dla Bugaboo Cameleon 3 ( do innych modeli jest inna wersja, wiec do Bufalo sa inne).
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    madziauk dzieki za rady, na pewno skorzystam, a wozek wezme pod uwage. wyglad tez ma bardzo fajny.
    Moze dziewczyny macie jeszcze jakies inne wozki godne polecenia na trudne drogi?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 17th 2013
     permalink
    esperanca: madziauk dzieki za rady, na pewno skorzystam, a wozek wezme pod uwage. wyglad tez ma bardzo fajny.
    prosze bardzo :)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeOct 17th 2013 zmieniony
     permalink
    esperanca my mamy Jane slalom pro i mogę polecić ten wózek z czystym sumieniem. Używaliśmy zestaw 3w1 i co jest fajne, że gondole i fotelik wpina się w stelaż na tzw. klik ;) Teraz będzie jeździł w nim nasz drugi dzieć :) Ma dużą gondolę i duże siedzisko w spacerówce, które rozkłada się prawie na płasko. Jasiu sporadycznie w nim jeździł jeszcze jak miał 3 lata i 9 miesięcy :wink:

    Moja przyjaciółka mam natomiast emmeljunge city cross i to jest następny wózek na który bym się zdecydowała jak bym nie miała slaloma. City cross jest najlżejszy ze wszystkich wózków emmeljungi i super się nim jeździ.
    --
    •  
      CommentAuthorzanettt86
    • CommentTimeOct 19th 2013
     permalink
    Ja mam mniejszych budżet niż w esperance ale to pewnie dlatego że trzecie dziecko i nowego nie kupujemy.Do 800zl chciała bym wydać myślę o x lander xa kolor czerwony 3w1 :)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeOct 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Zaneta -no ja swoj budzet chcialam ograniczyc do 400zl ale chyba musze podwyzszyc stawke:)
    a powiedz mi czytalas w necie opinie na temat x-landera? i jak?
    --
    •  
      CommentAuthorzanettt86
    • CommentTimeOct 19th 2013
     permalink
    Tak czytałam opinie mieszane głównie negatyw za to że spacerówka może być tylko tyłem do ciebie i siedzisko nie można zrobić na prosto całkowicie.To mi akurat nie przeszkadza bo poprzednio miałam możliwość robienia tak i tak spacerówki to i tak chłopaki woleli tyłem do mnie bo wszystko widzieli a siedzisko mieli niżej zawszę bo wkładałam poduszkę.

    Treść doklejona: 20.10.13 00:03
    Mam znajomą która ma ten wózek dwójkę dzieci przewoziła w nim teraz trzecie w drodze i jest bardzo zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    ja mam x landera x move - spacerówka w obie strony rozkładana na płasko - generalnie mam go rok i jest b. zadowolona :) pierwszy wózek którego nie mam ochoty sprzedać po roku ;)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    zanettt86: Ja mam mniejszych budżet niż w esperance ale to pewnie dlatego że trzecie dziecko i nowego nie kupujemy.Do 800zl chciała bym wydać myślę o x lander xa kolor czerwony 3w1 :)


    Ja kupiłam jeszcze jeden zestaw slaloma 3w1 używany za 399 zł ;) Teraz mam dwa dokładnie identyczne zestawy.

    A swoją drogą dużo jest wózków, że siedzisko jest tylko do kierunku jazdy. Jak dla mnie to akurat nie miało żadnego znaczenia.
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    siedzisko przodem do mamy jest potrzebne wtedy, kiedy przesiadka do spacerówki wypada w okresie późna jesień/zima, wtedy wolałam żeby moje dziecko jechało buzią do mnie skierowaną, było wtedy jakoś lepiej osłonięte od wiatru, deszczu i śniegu (takie odnosiłam wrażenie)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    niunki powiedzcie mi cos na temat TAKO LARET i Mutsy urban te ze skretnymi tylnymi kolami....
    zastanawiam sie i nie wiem


    Ja mam urban ridera, gondola dla mnie super, spacerówka super ale przodem do kierunku jazdy, tyłem nie bardzo aczkolwiek woziłam małą tak ale krótko, minus taki że nie rozkładana zupełnie na płasko, ale moja mała i tak nie śpi w wózku ona potrafi spać tylko w swoim łóżeczku gdzie może łazić po całym i się turlać... ogólnie jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z pompowanych kół bo są naprawdę duże i żadne śniegi nam nie straszne, troszkę mały kosz na zakupy, ale ja się jakoś zawsze zmieściłam, tylna oś skrętna dla mnie super, trzeba się na początku przyzwyczaić ale zawsze można ją zablokować, hamulce dobre, czyści się super, pokrowiec ze spacerówki zdejmuję i wrzucam do pralki, budka jak się zabrudzi to niestety ręcznie, ogólnie nie żałuję zakupu, kupiłam używany za 800zl sprawuje się super
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Dziewczyny - Łodzianki! Gdzie mają największy wybór wózków w Łodzi?
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    hopefully, dużo jest na Piotrkowskiej w DINO - w bramie mają częśc z wózkami.
    A może byś chciała kupic uzywany trzyfunkcyjny bebetto solaris? jak coś to na priv
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Myślałam raczej o nowym z racji pierwszego dziecka, ale jak coś dam znać :) Akurat ten Dino mi pasuje, bo będę na warsztatach mamo to ja w Grand Hotel, więc się przejdę :)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Ja w dino kupowałam przez neta wózek dla Jasia w 2007r :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    W Łodzi Dino/ Słoń/ Mama i Ja - ceny we wszystkich można jeszcze przeważnie negocjować :)
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Na razie chcę się porozglądać i "podotykać", później będę szukała konkretnego modelu w jak najprzyzwoitszej cenie ;-) Zaglądnę do Dino i na ul. Pojezierską do Słonia? :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    anairda1986: Plusem jak dla mnie i to największym jest łatwość w prowadzeniu tego wózka, amortyzacja kół jest świetna, u mnie w mieście są nieziemsko nierówne chodniki, tory. Dzieki tej amortyzacji Filip nie trzęsie się, nic nie skrzypi, wózek jest łatwy w prowadzeniu (spokojnie jedną ręką można prowadzić, dzięki skrętnym kołom).Dla mnie wózek bomba.Gondola bardzo duża, spacerówka łatwa w rozkładaniu,rozkłada się na płasko...

    polecam!

    i ja polecam :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    Użytkowniczki baby joggera city select ( w wersji dla dzieci rok po roku). Nie ukrywam, że troszkę na sliwsonka liczę;) Co zamówić dodatkowo do tego wózka? Na pewno jedna gondola i dwie spacerówki. Na pewno osłona p. deszczowa do gondoli i 2x do spacerówki. Ale czy będę potrzebować tackę i pałąk do wózka? Czy coś jeszcze dodatkowo zamówić. Mam fotelik maxi cosi cabrio fix z adapterami.
    --
    •  
      CommentAuthorLusia29
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    na Pojezierskiej nie ma Słonia, teraz są tam meble Vinotti.
    W Dino jest ciasno i mały wybór, najlepiej do Mama i ja na Piłsudskiego , jak ktoś chce pooglądać
  3.  permalink
    Lusia29: na Pojezierskiej nie ma Słonia, teraz są tam meble Vinotti. W Dino jest ciasno i mały wybór, najlepiej do Mama i ja na Piłsudskiego , jak ktoś chce pooglądać


    Lusia jest słoń na Pojezierskiej:) Przenieśli go trochę dalej, na Pojezierską 99. Przy ul Bukowej :)
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Słoń jest nadal :) Na Pojezierskiej przy Brukowej :)

    My tam kupiliśmy sporo rzeczy (bo z Teofilowa po prostu mamy blisko) i zawsze udaje się zejść trochę z ceny...w najbliższym czasie planujemy u nich zakup wózka (Inglesinia Trip) i zamawiamy fotelik, którego na stanie co prawda nie mają ale nam sprowadzą (Romer Versafix)

    Btw. jakby ktoś planował zakupy w Dino i chciał skorzystać z opcji bezpłatnego parkowania to trzeba powiedzieć o tym przy kasie, wtedy oni odliczają godzinę parkowania od rachunku (a na parkingu płaci się tak czy inaczej)
    --
  4.  permalink
    sardynka85: My tam kupiliśmy sporo rzeczy (bo z Teofilowa po prostu mamy blisko) i zawsze udaje się zejść trochę z ceny...w najbliższym czasie planujemy u nich zakup wózka (Inglesinia Trip) i zamawiamy fotelik, którego na stanie co prawda nie mają ale nam sprowadzą (Romer Versafix)


    nasz wózek był o 100zł tańszy właśnie w tym sklepie Bejbi na Przybyszewskiego, dlatego też trzeba trochę pojeździć, poszukać rabatów etc.

    No tak sardynka z teofilowa masz bliziutko do SŁONIA, ja ze Śmigłego Rydza muszę przez całe miasto przejechać:)
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    anairda1986: nasz wózek był o 100zł tańszy właśnie w tym sklepie Bejbi na Przybyszewskiego, dlatego też trzeba trochę pojeździć, poszukać rabatów etc.No tak sardynka z teofilowa masz bliziutko do SŁONIA, ja ze Śmigłego Rydza muszę przez całe miasto przejechać:)


    No w Słoniu większość cen jest średnio opłacalna, ale nam się zawsze udawało zbić do ceny konkurencyjnej, więc nawet nie bardzo chce nam się jeździć i szukać :D
    Myślę, że taka polityka jest w większości tych sklepów, więc najlepiej podjechać tam gdzie blisko i się dogadać :cool:
    --
  5.  permalink
    sardynka85: No w Słoniu większość cen jest średnio opłacalna, ale nam się zawsze udawało zbić do ceny konkurencyjnej, więc nawet nie bardzo chce nam się jeździć i szukać :DMyślę, że taka polityka jest w większości tych sklepów, więc najlepiej podjechać tam gdzie blisko i się dogadać --


    dokładnie :) Ja ten sklep Bejbi mam koło domu, więc po wszelakie akcesoria kupuję właśnie tam :)Teraz idę zamawiać meble do Filipowego pokoju bo już go przenosimy i też tam je zamówię.:)

    ile kosztował was ten fotelik o którym pisałaś? I od ilu kg on jest do ilu?
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    anairda1986: ile kosztował was ten fotelik o którym pisałaś? I od ilu kg on jest do ilu?


    fotelika jeszcze nie kupiliśmy (teoretycznie mają go kupić dziadkowie na gwiazdkę) - z tego co rozmawialiśmy to cena tego koloru, który chcemy będzie wynosić 1080 zł. A fotelik jest od 9 do 18 kg
    --
    •  
      CommentAuthorLusia29
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    A to przepraszam ; ) Ostatnio bylam w starym sloniu a tam meble , myślałam, że sie w ogóle zamknęli bo na rydza tez zniknął.
    • CommentAuthorlinea
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    madziauk jeśli dalej szukasz wózka może zobacz Jane Muum? ja już mam zamówiony, czekam tylko na przywiezienie bo koloru nie było. Ale jak tak testowałam w sklepie jeździ się ok, lekko, płynnie, ma fajna gondole, wybrałam z fotelikiem mam nadzieje też będę zadowolona. Wiele osób go zachwala. Sprzedawczyni też zarekomendowała że porządny, małe rozmiary po złożeniu no i regulacja wysokości rączki. To dla mnie zbawienie bo oboje ponad 180 cm
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    linea - dzieki, ale nie szukam wozka :) jestem mega zadowolona z tego co mam :) szukalam drugiego wozka, na wyjazdy do Polski (maly, lekki, zwrotny i najlepiej z tymi funkcjami co moj Cameleon :) Jane Muum obczajalam na necie. Ale srednio mi przypadl do gustu, dokupilismy torbe podrozna bugaboo do naszego Cameleona 3 - i sprawdza sie super. Z wozka jestem bardzo zadowolona i nie zamienilabym go na inny ;)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Gienia my tez mamy mutsy Urbanridera jestem zadowolona z niego, do prowadzenia trzeba się przyzwyczaić mnie tylko denerwuje jazda do tyłu ( jakbyś samochodem cofała)
    jak sysia napisała spacerówka nie rozkłada się na całkiem płasko- do tej pory nam to nie przeszkadzało, ale kilka dni temu Łucja chciała zasnąć na brzuchu, że się nie dało to spać nie poszła i jęczała całą drogę do domu... no i my za niego prawie 3000 zł zapłaciliśmy...
    --
    •  
      CommentAuthoragatatka
    • CommentTimeOct 23rd 2013
     permalink
    Ja przy dwójce dzieci przerobiłam trzy wózki.Obecnie mam właśnie wspomniany Mutsy igo, powiem tak amortyzacja rzeczywiście słaba,ale ogólnie prowadzi się dobrze,poza tym jak dla mnie wygląda super. Duży plus za spacerówkę tyłem i przodem do kierunku jazdy-jak dla mnie ma to znaczenie, moje dziecko ma 8 miesięcy i lubi jeździć przodem do mnie, po roku zmienie ustawienie. KOlejnym plusem jest,że zajmuje mało miejsca w samochodzie po złożeniu. Mój pierwszy wózek to x lander xa, byłam bardzo zadowolona,minusem było,że oparcia nie dało się podnieść na całkiem prosto i właśnie spacerówka tylko przodem do kierunku jazdy (podobno w nowych modelach już jest w obu). Jeszcze jeden wózek który miałam okazje testować to Jane Unlimit Reverse na dużych piankowych kołach, jednak dla mnie nie zdał egzaminu, tu dopiero amortyzacja koszmarna była, poza tym źle się prowadził,koła wykrzywiały w końcu jedno z kół odpadło, w serwisie Jane zapłaciłam 200zł za naprawę, co najlepsze zapowiadało się,że z drugim kołem może być to samo. Szczerze powiem,że trudno jest znaleźć idealny wózek,żeby był piękny, miał dobrą amortyzację, najlepiej jeszcze lekki...Podoba mi się tez Maxi Cosi mura 4 plus, właśnie fajnie,że oparcie się rozkłada całkowicie na leżąco, bo jak dla mnie to jedna z podstawowych kryteriów wyboru
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeOct 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny wiem że mam jeszcze mnóstwo czasu ale jak wiadomo doczekać się nie można i zaczęłam przeglądać wózki. Jeszcze jak zaglądałam na ten wątek by pomóc przyjaciółce w ty temacie to zakochałam się w Emmie ale koleżanka inna dała mi linka do Bebecar, że jej znajomi mają i są zadowoleni i powiem wam że bardzo podoba mi się ten wózek.Wizualnie może i bardziej Emma bo ja chciałam ta klasyczną ale prowadziłam ją i jednak trochę nie fajne jest to że przy każdym skręcie trzeba ją podbić i Bebe wydaje mi się fajnym rozwiązaniem bo ma przednie skrętne. Chodzi mi o ten model http://bebecar.pl/pl/wozki_akcesoria/wozek/10 Proszę zerknijcie i powiedzcie czy ma wszystko to co powinien mieć, bo jesteście już bardziej w temacie a może któraś z Was ma go?
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    jestem szczęśliwą uzytkowniczką tako laret:)))))))) jest super zwrotny, lekko sie prowadzi, świetna amortyzacja, naprawdę polecam ;p póki co testujemy gondolę ale jesteśmy z Mężem bardzo, bardzo zadowoleni :DDD

    Treść doklejona: 29.10.13 09:57
    aaaaaaa i pokona każdą przeszkodę ;p
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
  6.  permalink
    salinos: jestem szczęśliwą uzytkowniczką tako laret:)))))))) jest super zwrotny, lekko sie prowadzi, świetna amortyzacja, naprawdę polecam ;p póki co testujemy gondolę ale jesteśmy z Mężem bardzo, bardzo zadowoleni :DDD


    jaki kolor wybraliście ??? niech wam się dobrze sprawuje :D bo my zadowoleni na maxa :D
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    A czy któraś z mamusiek przetestowała już |Tako City Move?
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    anairda1986: jaki kolor wybraliście ??? niech wam się dobrze sprawuje :D bo my zadowoleni na maxa


    fioletowy zawrót głowy :)))))))) my też zadowoleni maksymalnie :))))
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    uś: A czy któraś z mamusiek przetestowała już |Tako City Move?

    Przyłączam się do pytania, bo też pod uwagę biorę :-)
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    uś: A czy któraś z mamusiek przetestowała już |Tako City Move?

    Jutro będę testować na prawdziwym spacerze (do tej pory tylko balkonowałam), więc postaram się dać znać :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.