Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Mnie odrzucily depilatory wlasnie ze wzgledu na bol...Ale potem zacezlam kupowac plastry woskowe wiec juz sama nie wiem co gorsze hehe bo jendo i drugie boli,zwlaszcza przy depilacyji twarzy i wiasikow.Wlasnie nie wiem czy macie podobny problem,ale ostatnio zauwazylam coraz wiecej wloskow na brodzie sa one jasne wiec malo widoczne ale podczas nakladania kremu czy podkladu widac je...Po plastrach woskowych robia mi sie straszne krostki na twarzy juz sama nie wiem co jest dobre...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Na twarzy to nie mam, ale te na nogach mnie dobijają:/ I właśnie zostałam uświadomiona, że laser odpada, bo usuwa ciemne, grube, a ja mam blond, cieniutkie, ale dużo:/ Żesz to tak boli:/ Czyli tylko depilator, ale właśnie...może jest taki, co sprawia najmniej bólu?
    --
  2.  permalink
    Hanny: Na twarzy to nie mam, ale te na nogach mnie dobijają:/ I właśnie zostałam uświadomiona, że laser odpada, bo usuwa ciemne, grube, a ja mam blond, cieniutkie, ale dużo:/ Żesz to tak boli:/ Czyli tylko depilator, ale właśnie...może jest taki, co sprawia najmniej bólu?


    Wlasnie czytalam o laserze nie dosc z ebolesne to drogie w dodatku. Znalazlam w internecie taki produkt do depilacji nadaje sie on do twarzy i chcialabym sprobowac jest bezbolesny...:
    http://alejka.pl/sally-hansen-5038-krem-w-sztyfcie-do-depilacji-twarzy.html Jka myslicie warto sprobowac?Bo ja to juz wszystkiego bym sprobowala oby mnie bolalo i bylo an dluzej skuteczne...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    poszukajcie sobie fotodepilacji, dziala lak laser, trwale tak samo i o wiiele mniej bolesne aaa no i o polowe tansze
    --
  3.  permalink
    Trisha: poszukajcie sobie fotodepilacji, dziala lak laser, trwale tak samo i o wiiele mniej bolesne aaa no i o polowe tansze


    Wasnie przeczytalam.Kurcze dla mnie jednak za drogo musialabym wydac 300 zl bo 99 kosztuje jednek czesci ciala np.nogi....
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 15th 2011 zmieniony
     permalink
    tak, plus ok 100 na specjalny zel czy balsam do smarowania po tym. Tylko jak sie przeliczy ile sie wydaje przez 5 lat okolo na maszynki, kremy itp to okazuje sie, ze w kieszeni zostaje wiecej : ) no ale wiadomo ciezko wydac za jednym zamachem 400zl. Jak ktos potrafi, mozna odkladac, ale ja niestety nie posiadam tej zdolnosci :)
    --
  4.  permalink
    Trisha: tak, plus ok 100 na specjalny zel czy balsam do smarowania po tym. Tylko jak sie przeliczy ile sie wydaje przez 5 lat okolo na maszynki, kremy itp to okazuje sie, ze w kieszeni zostaje wiecej : ) no ale wiadomo ciezko wydac za jednym zamachem 400zl. Jak ktos potrafi, mozna odkladac, ale ja niestety nie posiadam tej zdolnosci :)


    Heheh no fakt mi ostatnio ciezko idzie z rozporzadzaniem pieniedzy,moze dlatego ze zbyt duzo wydatkow mam...ehhh zycie
    --
    •  
      CommentAuthorMigotka721
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Hanny, ja po kilku latach zmieniłam depilator z philipsa na braun właśnie i jestem bardzo zadowolona. Przy philipsie bardziej mnie bolało i mocno mi włoski wrastały, a przy braunie prawie nie wrastają, no i prawie nie boli, ale to jest chyba zasługą regularności. Bo jak się przez zimę zapuszczę (:bigsmile:) to potem na wiosnę boli, ale jak już wrócę do regularności to praktycznie nie czuję, a owłosienie mam obfite niestety :cry: Nawet twarz depiluję, zostały jeszcze do włączenia ręce i uda, jedne i drugie próbowałam parę razy, ale jednak zbyt mocno bolało aby szybko powtórzyć, a przydałoby się.... :confused:
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Mi kosmetyczka mówiła, że ta fotodepilacja właśnie odrasta:/ Chyba zrobię jeszcze jedno podejście do pasty cukrowej, a jak nie to tylko ten depilator zostaje:/ Ałć!
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Mam depilator Braun i też boli jak cholera. Myślę, że regularność łagodzi ból:) przestałam używać w ciąży, bo byłam bardziej wrażliwa na ból. Ależ jestem zacofana bo o paście cukrowej do tej pory nie słuszałam:shocked: muszę się zapoznać z tematem:)
    Na początku ciąży byłam może raz albo dwa razy w solarium, ale dlatego, że nie wiedziałam o swoim błogosławionym stanie. Odkąd wiedziałam, że spodziewam się dziecka, moja noga w solarium nie stanęła:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Ja odkąd jestem w ciąży golę się maszynką jednorazową, tak mnie boli depilatorem:shocked: Wcześniej nie miałam z tym problemów, choć nie jestem z mojego depilatora zadowolona (nie polecam Brown Silk-epil), to jednak bolało tak w miarę, że dawałam radę, nie było problemu. Tylko że niestety teraz golenie codziennie lub co 2 dzień i to jest upierdliwe, na ale cóż ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    No właśnie. Mam ten sam depilator i efekt identyczny;/ do tego mam grube, czarne włoski, więc co drugi dzień minimum muszę golić;/
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    A kremy do depilacji?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Nie zdają rezultatu. Mam za mocne włoski;/ szybciej skórę mam podrażnioną, niż dokładnie wydepiluję.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Rzeczywiście wystarczą 3 minuty?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    Po 3 minutach udaje mi się usunąć tylko te najsłabsze włoski. Po dłuższym czasie skóra już piecze i depilowanie jest bolesne.
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 16th 2011
     permalink
    laser tez po pewnym czasie odrasta i nalezy powotrzyc zabieg
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2011
     permalink
    ja uzywam kremu do depilacji, super ,nic nie boli...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 16th 2011
     permalink
    Po jakim czasie włosy zaczynają odrastać? Parę dni?
    -- [/url]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 17th 2011
     permalink
    mnie po3 tygodniach, ale ja to blondynka,mam malo wlosòw i cieniutkie...
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeMay 17th 2011
     permalink
    ehhhhh te niechciane wlosy na nogach...:-/
    ja zazwyczaj stosuje do ich usuwania depilator i nawet calkiem niezle znosze bol; w moim przypadku czestotliwosc depilacji wplywa na odczuwanie bolu. im czesciej uzywam depilatora tym mniej mnie boli. a jak juz mi sie zdarzy, ze troche sobie odpuszcze (i zapuszcze), to uzywam plastrow woskowych. potem ponownie wracam do depilatora. uzywam braun silk-épil ale sie zestarzal... wiec nabylam inny , ale jeszcze nie dostarczyli. po uzyciu zdam relacje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMigotka721
    • CommentTimeMay 17th 2011
     permalink
    Ja mam bardzo podobny, model 7281 i jestem bardzo zadowolona :clap:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Mam Phillips Satinelle Ice, jest bardzo sympatyczny z uwagi na nakładkę chłodzącą. Ale z lenistwa używam raczej plastrów, a depilatorem robię ew. poprawki.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 19th 2011 zmieniony
     permalink
    O właśnie Fiufiu mi chodzi o te nakładki! A porównywałaś ze zwykłym (bez nakładek), bo nie chcę przepłacać jeśli nie za bardzo działają, ale jeśli choć trochę uśmierzają ból to jak najbardziej w taki bym się zaopatrzyła;)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Szczerze powiedziawszy nogi depiluję z nakładkami tylko po dłuższym okresie zaniedbań, potem się przyzwyczajam i nakładki sobie leżą w zamrażarce - są ja znalazł na guzy moich dzieci :wink:.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Ale czy widzisz różnicę między goleniem z i bez nakładek (chodzi mi tylko o ból)? Bo właśnie się zastanawiam czy nie podskoczyć do Media Makt po takie "cudo" właśnie;)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Tak, jest różnica, ale ja zasadniczo mam wysoki próg bólu.
    --
    •  
      CommentAuthoragapeel
    • CommentTimeMay 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Mnie te wszystkie nakładki tylko wkurzają, bo spowalniają depilację. Pisałyście o tej paście. Czy widzicie jakąś różnicę we wrastaniu włosków? Mi tak po 3 depilacji depilatorem zaczęły potwornie wrastać włoski i to na dużej powierzchni. Używam peelingu, ale to nic nie daje. Swędzi okropnie.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Po depilacji posmaruj się balsamem, najlepiej takim dla alergików.
    --
    •  
      CommentAuthoragapeel
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Jakiś specjalny możesz polecić? Mówisz o jakimś na wrastanie włosków? Bo takim zwyczajnym to się zawsze smaruję.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Mieszkam w Niemczech i tu jest świetny balsam Sagella, nie wiem, czy dostaniesz go w PL.
    --
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Dziewczyny, a czym depilujecie okolice bikini?
    Chyba jestem totalnie zacofana bo ja póki co to tylko jednego depilatora używałam (szybko poszedł w odstawkę), ze dwa razy kremu, a tak to tylko maszynką się męczę.
    Tyle że po maszynce jednorazowej w okolicach bikini strasznie mnie swędzi.
    Myślałam ostatnio o kremie do depiliacji. Zastanwaim się tylko czy można w tych okolicach używać, jeśli tak to które sa w mairę delikatne?
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Ja zawsze smaruję kremem do depilacji -używam Bielendy do okolic bikini. Bielenda ma teraz kilka rodzajów- wypróbowałam chyba wszystkie (głównie czarna oliwka)i jestem zadowolona :-)
    --
  5.  permalink
    a co myslicie o depilacjo laserowej diodwej? czy któraś stosowała?
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    ja stosowałam i jestem bardzo zadowolona :) zero włosów, nic po prostu gładkie nogi, pachy i bikini już na zawsze!
    ale jest parę warunków, trzeba to zrobić w porządnym zakładzie i na porządnym laserze, nie będzie tanio, robi się to jesienią i zimą, nie wolno się opalać, no i broń boże w okresie starań o dzidziusia :) trochę boli, zależy od miejsca i lasera, ale efekt poprostu bajka :)
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    ja od ponad dwóch lat stosuję depilator http://polki.pl/uroda_kosmetycznenowosci_pielegnacja_artykul,10009353.html. Jestem zadowolona, choć początkowo miałam problemy z bólem, ale dało się wytrzymać. Nakładkę stosowałam może ze trzy razy, za dużo zachodu, zabawy i depilacja trwa dłużej, myślę, że nie ma sensu w nia inwestować, bo ten sam model bez nakładki jest tańszy. Na rynku depilatorów jedyne na co należy zwracać uwagę, to na fakt z czego są wykonane pęsety i jak dużo ich jest, a reszta to już zwykły marketingowy bajer, począwszy od wyglądu, kończąc na wszelkich gadżetach, którymi nas szczują :) Uważam, że stosowanie depilatora pomaga na dłużej cieszyć się gładką skórą, a przy okazji naprawdę osłabia włoski i w moim przypadku odrasta ich o wiele mniej. Na depilację woskiem się nie dałam namówić, po tym jak słyszałam krzyki w gabinecie, poza tym nie czułabym się super komfortowo w gabinecie przy okazji depilacji okolic bikini. Ale to może tylko takie moje "widzimisię". W każdym razie zdecydowanie polecam depilatory :):):)
    --
  6.  permalink
    anula36 czy znasz jakieś dobre miejsce w Szczecinie ?
  7.  permalink
    do jesieni moze trochę kasy odloże ;P :bigsmile:
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    niestey nie, ja jestem z okolic łodzi, a może masz jakiś zaufany gabinet medycyny estetycznej? chodzi o to, że ja zaczęłam laser próbować wiele lat temu i najpierw wpadłam w ręce oszołomów, wydałam kupę kasy (naprawdę dużo) a efekty były mizerne, potem znalazłam gabinet w łodzi http://www.aesthetic.com.pl/ i okazało się, że są różne lasery i różne efekty :) za mniejszą kasę po kilku zabiegach byłam gładziutka jak jedwab :) trzeba po prostu poszukać, popytać, nie iść gdziekolwiek
    ale szczecin to ogromne miasto (i jakie piękne :) na pewno coś znajdziesz do jesieni :)
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    poleciłam ten gabinet, chociaz patrzę teraz na ich stronie że nie ma usuwania owłosienia chociaz mają masę zabiegów laserem :) nie byłam tam ze 2 lata, więc nie wiem o co chodzi, ale ja byłam zadowolona :)
    --
  8.  permalink
    dzieki, na przyszły tydzień na konsultację w gabinecie medycyny estetycznej się umówiłam, znalazłam gdzieś na forum dobre opinie o tym gabinecie zobaczymy :) A jakim laserem robiłas?
  9.  permalink
    w tym gabinecie doktóregosię wybieram jest laser diodowy LEDA EPI 808
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 23rd 2011
     permalink
    Napisz potem, jakie będą wnioski z konsultacji.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorurszulka2010
    • CommentTimeMay 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    dobrze, na razie jak się zdecyduje to ewentualnie pachy i bikinie lub same pachy, bo nogi to raczej są narazone na słońce w okresie lata ;) więc trzeba poczekac do jesieni
  10.  permalink
    już po konsultacji , zapiałam się na zbieg bikini +pachy , z tego co powiedziała pani doktor to wydaje sie być skuteczne napisze po pierwszym zabiegu jak to działa
    •  
      CommentAuthorurszulka2010
    • CommentTimeMay 27th 2011 zmieniony
     permalink
    wnioski to takie, ze im większy kontrast między skórą a włosem (ciemniejszy) tym lepsze efekty ;)
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    tak, włosy musza być ciemne, żeby laser je złapał, dlatego depilowanie ud może dać mizerne efekty, bo często włosy sa tam jaśniejsze, a co do pierwszego zabiegu to powinnaś zobaczyć różnicę, jednak trzeba go powtórzyć, ile razy, to już ocenia sie na bieżąco, a jakie przerwy? przeważnie 4 - 6 tygodni? fajnie, życzę powodzenia :)
    --
  11.  permalink
    w gabinecie pani doktor powiedziała, ze spokojnie moge poczekać nawet 8 tygodni, bo wtedy więcej włosków odrośnie i więcej ich się zniszczy
    anula36 czy robiłaś diodowym laserem ARION ? bo taki właśnie ma ten gabinet do którego idę
    a włosy goliłaś dzień przed zabiegiem czy tego samego dnia? a poza zabiegu po jakim czasie się goliłaś? ja będę robiła pachy i bikini czy używałaś jakiegoś kremu znieczulającego czy dało sie przeżyć bez?
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    ...nie pamietam dokładnie tego lasera, to było parę lat temu... ale jakoś Alex... teraz pewnie sa jeszcze lepsze :) włosy goliłam przed pierwszym zabiegiem dzień albo ze dwa wcześniej, różne są teorie, niektórzy mówią że lepiej jak troszkę je widać, ale przecież laser penetruje skórę parę mm wewnątrz, po zabiegu przez parę dni jakby mi same wypadały, ale po jakims czasie widać które włosy zostały "żywe", no i przez 8 tygodni do następnego zabiegu trzeba się chyba będzie ogolić :) ja sobie zażyczyłam krem znieczulający do okolic bikini, nogi jako tako, pachy idą szybko... ale to indywidulna sprawa, możesz spróbowac bez, a jak nie dasz rady to niech smarują :)
    --
  12.  permalink
    mi przepisano taka maść znieczulającą na receptę, I po tych kilku latach nie musisz się depilować? ? a ile to lat ?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.