Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Mialam te same spotrzezenia co Zoska.Ja dopiero sie ucze korzystac z kalendarzyka i chodzilo mi glownie o interpretacje. Jezeli bedzie automatyczna super.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    Wszystkie osoby, które odpowiedziały na pytania oraz wysłały email otrzymają zaproszenia. Z godziną 10:22 dzisiejszego dnia (03 sierpień) nie rozsyłam już nowych zaproszeń. Nie mniej jednak, kolejna tego typu akcja znów się powtórzy. Proszę bacznie obserwować fourm. :bigsmile::bigsmile:

    Za pomocą tego wątku dostęp otrzymało oczywiście :bigsmile: ponad 28 osób. :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Cały zespół 28dni dziękuje wszystkim za cieple słowa. :cheer::cheer::cheer: Jesteście super, a my robimy to dla Was. :clap::clap::clap:
    •  
      CommentAuthorasikpro
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Witaj Damazy!
    Czyżbym sie nie załapała na zaproszenie?
    Wypowiedziałam sie w tym wątku, ale niestety nic nie dotarło na moją pocztę:cry:, a czekam z ogromna niecierpliwością.
    Pozdrawiam cieplutko.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Witaj asikpro
    Jeśli napisałaś i wysłałaś email, napewno otrzymasz zaproszenie. Troszke cierpliwości.
    •  
      CommentAuthorSofijka_
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Hej hej!
    Asikpro ja tez jestem w takiej sytuacji jak TY...tzn nie moge sie doczekac wiec czekam i czekam i co chwile sprawdzam maila:bigsmile: ale skoro Damazy obiecal...to tego sie trzymam:bigsmile:Pozdrawiam cieplutko z Wroclawia
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Czekam niecierpliwie na kolejną akcje :)
    •  
      CommentAuthorasikpro
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Nie żebym nie miała cierpliwości, ale jakoś w tym wypadku wyjątkowo mi trudno:bigsmile: No, ale nic to, postaram się jeszcze trochę wytrwać.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    asikpro Chyba nie dostałem od Ciebie e-malika. :beard:
    •  
      CommentAuthorasikpro
    • CommentTimeAug 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    Próbowałam wysłać jeszcze raz ze strony 28 dni, ale pojawiła się informacja, że jest już w waszej bazie. :shocked: Może masz inną propozycję Damazy???
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    :crazy: AJ aj jaj jaj :crazy:
    Na mój email poproszę, tak jak pisałem w pierwszym wątku. :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorasikpro
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Jak jestem gapa, to i mam, co chciałam :jumping: Ale już się poprawiłam. Mailik poszedł:swingin:
    •  
      CommentAuthorSofijka_
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    A ja juz jestem i witam i radoche mam straszna:boogie:bardzo mi sie tu podoba.....szal wprowadzania danych do kalendarzyka i ogolnie fajna sprawa....bardzo podoba mi sie szata graficzna 28dni....no i Wy jestescie,a to tez niezwykle wazne.POzdrawiam:swingin:
    •  
      CommentAuthorasikpro
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    Dzięki Damazy! Nareszcie jestem:swingin: Bardzo mi się podoba :thumbup: Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeAug 3rd 2006
     permalink
    buuuuuu a ja wpadłam tu dopiero teraz i też bym chciała obejrzeć te wszyskie bajery :(. O stronce dowiedziałam się ze strony o naturalnym planowaniu rodziny i odrazu z uśmiechem na twarzy tu zajrzałam. Napaliłam się jak nie wiem a tu nic oprócz forum nie działa i nie mogę się doczekać. Mam już dosyć tych moich zeszytów z wykresami i jestem wam wdzięczna za to co tworzycie, choć nie miałam okazji tego zobaczyć. Wpuście mnie plisssss!!!

    Pozdrawiam ewela
    --
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeAug 5th 2006
     permalink
    Ja też chcę, proszę :cry:
    • CommentAuthorgianna
    • CommentTimeAug 6th 2006
     permalink
    :swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin:
    Witam serdecznie, wszystkich!!!
    O 28 dni dowiedziałam się od mojej koleżanki.
    A jeśli chodzi o nazwę to jest dość trafna,gdyż w większości publikacji podaje się jako standardową długość cyklu kobiety właśnie 28 dni.A że program ma pomagać w prowadzeniu obserwacji podczas cyklu i w interpretacji tych o bserwacji, to wydaje mi się bardzo trafna ta nazwa. :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    Pozdrawiam wszystkich pomysłodawców i tych którzy tworzą tę aplikację. :threesome:
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeAug 6th 2006
     permalink
    I ja tez chce, pliiiiiiiiis, zapowiada sie naprawde fajny programik i w koncu cos po polsku.SUPER.:bigsmile:
    • CommentAuthormadzik
    • CommentTimeAug 7th 2006
     permalink
    na stronke weszłam przypadkowo z googli, badzo mi sie ona podoba, nazwa jest jak najbardziej na miejscu, 28 dni kojarzy się każdej kobiecie z cyklem nawet tej u której cykle są dłuższe lub krótsze. Mam nadziej żę będzie to supre program czekam. Maila wysłałam z niecierpliwością czekam na zwrotnego.
    Pozdrowienia dla wszstkich tworzacych tę stronkę.
    :clap::clap::clap::clap:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 14th 2006
     permalink
    Ojej , ja mam nadzieje że załapie sie na 28 dni. Wersje po angielsku i niemiecku nie są dla mnie . gubie sie . O 28 przeczytałam na forum mama-tato. Zaczynam ponowne starania o dzidziusia ( niestety na razie nasz model rodziny to 2+1psiak ). Jestem juz 9 lat po ślubie , zaraz bede miała 30 na karku , wieć czas nagli . Program 28 dni bardzo mi pomoże w staraniach o dzidziusia.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeAug 16th 2006
     permalink
    mona wejdź na zakłądkę zaproszenia i tam popros o nie. Pozostaw swój email i proponowany login.
    --
    • CommentAuthormonikaa
    • CommentTimeAug 19th 2006
     permalink
    wydaje mi się że chyba każdy powinien dostać zaproszenie .myślę że to super program dla każdej z nas
    • CommentAuthorRosa_
    • CommentTimeAug 20th 2006
     permalink
    hihi mona ja tez tak myslam ze sie teraz zalapie na zaproszenie :)
    a tu koniec tej akcji :)
    damazy prosimy o wiecej zaproszen :rainbow:
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Halo - jak to jest - boecujecie na głównej stronie, a potem żadnych zaporszeń :)
    A ja tu propagande sieje na innych forach i polecam stronke - prawda ROsa?? :) Miło Cie tu spotkać :)
    Buzaki dla wszystkich :surprised:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    :whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    Ja już jestem z Wami, więc to co napiszę nie ma związku z zaproszeniem.

    Jestem moderatorem na 2 innych forach kobiecych. O 28dni dowiedziałam się od Admina jednego z nich. Od razu zapisałam się jako osoba oczekująca i chętna do testowania. Wkońcu udało mi się do Was dostać. Co do nazwy nie mam zastrzeżeń, gdyż książkowy cykl trwa właśnie 28dni. Jest to dość jednoznaczne skojarzenie.
    Powiem jeszcze, że jestem zauroczona możliwościami programu, dlatego chętnie polecam go znajomym. Jednak nie tylko możliwości, a także atmosfera, która tu panuje sprawia, że z przyjemnością spędzam z Wami swój wolny czas :bigsmile: Zwłaszcza, że odnalazłam osoby, które tak jak ja starają się o fasolkę i wiem, że będę miała w nich oparcie. Sama także chętnie użyczę własnego ramienia w celu wypłakania się :wink:

    Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Vall jak to sie stało, że Cię pominąłem?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Inez, najważniejsze są możliwości programu, ułatwianie życia, pomoc w interpretacji itp.
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Amazonka, możliwości i owszem, ale atmosfera, możliwość udostępniania wykresów i komentarze dziewczyn, pomijając już to wsparcie na forum - super :wink:

    Przyznam, że mam porównanie do innego programu i 28dni ma rzeczywiście super możliwości. Jak na razie nie znalazłam tu nic, co wzbudzałoby moje zastrzeżenia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Inez, używałaś polskiego czy innego?
    Komentarze dobrze służą pomocy mniej doświadczonym użytkowniczkom NPR.
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    polskiego - wciąż tam jestem modem, ale tamten dopiero raczkuje :sad: Jeśli chcesz dla porównania to możesz zajrzeć na http://kalendarzyk.home.pl :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Dzięki! Używałam trochę tego programu w starej wersji. Nie wiedziałam, że ma inną stronę. Jest jednak bardzo ograniczony i zapis dokonuje się przez zamknięcie programu. Przez to straciłam 5 lat wpisanych długości cykli, wrrrr...
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    No Damazy..jakos tak wyszło... Narazie pomału odnajduje się na forum..hehe..bo troche techniki i sie człowiek gubi :)
    Oki - będę ciepriwie czekała na zaproszonko... ma tu jedną przyjacióleczke :) hehehe
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Vall podeślij emailika -> damazy@28dni.pl
    Jutro podeślę zaproszonko :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Damazy czekam na zaporszenie pod adresem mvall@wp.pl :):swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 24th 2006 zmieniony
     permalink
    Witaj Damazy! Program sama wyczaiłam! przeglądałam wszystko co jest możliwe w tym temacie i proszę ... znalazłam! SUPER nazwa! od razu wiadamo o co chodzi! Czekam z niecierpliwością na zaproszenie, tym bardziej, że właśnie jest u mnie @ więc mogłabym zacząć wszystko zapisywać jak trzeba! :bigsmile: Pozdrowionka!Adres: iwona.jednorog@op.pl
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    Damazy dzieki za maila.. no i czekam :) licze że mnie nie zwodzisz i dostane wieczorkiem zaproszonko :):swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    Damazy - czy zniknął temat "Zaproszenia", czy mnie oślepiło? To już koniec zaproszeń użytkownika przez użytkownika?
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    Halo - damazy..bo sie zezłoszcze..nic mi nie przysłaleś...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    dzięki:cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    no jasne... ktoś mnie w 'trąbę' robi :/
    • CommentAuthormonikaa
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    proszę o zaproszenie z góry dziekuje i pozdrawiam
    piekara78@tlen.pl:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    ja tez chce:bigsmile:
    myszorka@op.pl
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    agnieszka_ wielokrotnie wysyłałem email z zaproszeniem dla Ciebie. Nie mniej jednak serwer pocztowy onetu odrzucał moją wiadomość z powodu braku miejsca w Twojej skrzynce.

    Jeśli zrobisz miejsce w skrzynce, nie będzie problemu z przesłaniem wiadomości o koncie, które już dawno założyłem.
    pozdr
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    [b]Damazy[/b]- bardzo mocno przepraszam :shamed:
    Moja wina- odbieram pocztę przez outlooka (ściągam maile z kilku kont)- i poprostu nie zauważyłam, że skrzynka na onecie jest pełna...
    zrobiłam porządek i już powinno być ok.

    Jeszcze raz serdecznie przepraszam za zamieszanie,
    czekam na maila
    pozdrawiam ciepło,
    Aga
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    [b]Damazy[/b]- dziękuje serdecznie i jeszcze raz przepraszam za nadmierne 'napastowanie' :wink:
    Teraz obiecuję być grzeczną użytkowniczką :shamed::wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Trzymam za słowo :) - zaznacz formatowanie BBCode bo znaczniki widać :)
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    tak jest! :cool: :wink:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    hej. od kiku cykli korzystam z kalendarzyka ale w wersji angielskiej :( znajoma przesłała mi link do 28 dni - od razu podałam swo adres email, niestety do tej pory nie otrzymałam zaproszenia :( szkoda, bardzo szkoda - a tak bardzooooooooooooo chciałam już z niego korzystać. stram sie własnie o dzidziusia i myślę że kalendarzyk byłby bardzo pomocna formą poznania samej siebie. pozdrawiam serdecznie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.