Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeSep 5th 2006
     permalink
    Ja mam hasełko od dawna, przecież zdążyłam już kogoś zaprosić, ale Oczekująca1 dzięki za pamięć :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeSep 5th 2006
     permalink
    Ale ja niechce abyś kogoś pomijał....:smile: poprostu jeszcze nikogo nie zaprosiłam a chciałabym zaprosić Magg....:wink:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthormargodo
    • CommentTimeSep 5th 2006 zmieniony
     permalink
    ja o programie 28dni dowiedzialam sie "grzebiac" w necie juz dokladnie nie pamietam gdzie to bylo:sad: ale od razu spodobala mi sie przyjemna (i przynoszaca nadzieje) szata graficzna tego programu, to raz:bigsmile: dwa: w koncu jest program po POLSKU o tak dobrze wybudowanej wersji no i co najwazniejsze ten program jest darmowy, nie bede musiala wykupic jakiegos "pakietu", zeby korzystac z calkowitych jego mozliwosci(mam nadzieje:wink:, ze tak pozostanie do konca).
    Nazwa programu na pewno krotka, choc dla mnie malo kojarzaca sie z cyklem kobiety, troszke mi sie kojarzy z ksiazka: W 80dni dookola swiata:wink: no i adresik ;)margodo@wp.pl. baaardzo dziekuuuuuje
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 5th 2006
     permalink
    Nikita, na razie jest darmowy. Allegro, Snip i inne też na początku były darmowe. Jak na razie czekamy na rozbudowanie.
    --
    • CommentAuthordwawer_
    • CommentTimeSep 6th 2006
     permalink
    Po raz pierwszy uslyszałam o stronce w telewizji TVN24 w programie o nowościach w internecje, od tego czasu czekam na otwarcie stronki.....
    A nazwa podoba mi sie bardzo krótka, prosta...I jak dla mnie kojarzy sie z cyklem miesięcznym kobiety bardzo dobrze.
    Będe baaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna za zaproszenie.
    USCISKI I POZDROWIENIA:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Musicie poczekać do oficjalnej. Nikt nie będzie zawiedziony :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    czy znamy jakąś przybliżoną datę?!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Czekajcie cierpliwie, to już tylko kwestia kosmetyki.
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    "to już tylko kwestia kosmetyki" - Damazy, czasami naprawdę mówisz jak kobieta :bigsmile: Chyba kontakt z nami zaczyna Ci się udzielać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Inez, przecie zwykli programiści tak powiadają. Żeńskie to wcale nie jest.
    Jeśli o programie można usłyszeć w TV, to można zapomnieć o darmowej wersji na przyszłość. Korzystajcie, póki można.
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    No wlasnie... damazy chyba nie zdementował spekulacji o płatności stronki... zobaczycie, że zaraz pojawi sie tu pełno reklam, wyskakujących okienek, a może i opłaty, jak na fertilityfriend, gdzie sporo opcji jest płatnych.
    Taka strona, okupiona wysiłkiem tworzenie nie jest raczej dziełem hobbysty, zapalenca w propagowaniu NPR, tylko kogoś, kto za pracę oczekuje zysków. Nie mówie, że to złe. Ale takie sa prawa rynku.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Ania, Damazy przynajmniej raz wspomniał, ze to efekt pracy zapaleńców, a nie biznesmenów.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    Damazy czy jest już jakiś termin rozpoczęcie bardzo bym chciała dostć to hasełko?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    Żadnych terminów, to już lada moment. :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    Czekamy dalej i liczymy na cud.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    Jak to cud? Nie rozumiem, Amazoneczko :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    No.... ja jestem na forum juz ponad tydzien, a tu ciagle widnieje obitnica "jeszcze kilka dni do otwarcia".... troche to mylące...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 10th 2006
     permalink
    Tydzień? Ja jestem od początku sierpnia i nic.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 11th 2006
     permalink
    A ja czekam na hasełko już 3 tyg. i nic! Damazy zlituj się!:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 11th 2006
     permalink
    Jeszcze troszke cierpliwości Magg. Naprawde warto.
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeSep 11th 2006
     permalink
    mówicie zmieni się forma korzystania na płatną? Damazy?? Możesz się wypowiedzieć w tej kwestii??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Hajduczek, to niewygodne pytanie. ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    ale trzeba na nie odpowiedzieć!:wink:
    --
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    No pewnie że niewygodne ale uwazam że nalezy je zadać temu kto tą stronę tworzy. Niestety ale to równierz przyniesie skutek odejścia niektórych osób jeśli okaże się że odpłatność będzie zbyt wygórowana.
    Wolę niespekulować i znać prawdę, co nie oznacza że potępiam odpłatność. Każda praca ma swoją cenę. Forumowiczki także dzielą się swoją wiedzą i praktyką.
    Jestem w tej dobrej sytuacji że sama nauczyłam się rozpoznawać swoją płodność (dzięki różnym publikacjom i wyszukiwanym wiadomościom + spotkania z ludżmi którzy stosują NPR) a jestem tutaj na tym forum ponieważ interesuje mnie ta tematyka.
    Program sprzyja systematyczności ale oprócz tego prowadzę własny zeszyt obserwacji więc ...... Mam wybór jak każda z Nas.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Istnieją nauczyciele metody, którzy uważają, że takie programy są ZBĘDNE. Wystarczy termometr za 10 zł + zeszyt obserwacji 4 zł/rok, długopis i linijka. Ot i cały koszt metody. Analiza automatyczna = zrzucanie odpowiedzialności za ludzkie dokonania na urządzenie.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Tak, płatności będą. Aby utrzymać i rozwijać tego typu inicjatywę są potrzebne środki finansowe. Bez nich 28dni nie ma prawa istnienia. Wokół piętrzą się koszty, które musza znaleźć właściwe pokrycie.
    Z drugiej strony chyba nie chcecie być targetowane masą reklam i innego typu ustrojstwami, które przeszkadzają i intrygują. Takie rozwiązanie jest nie do przyjęcia. Męczy i zabija obraz miłego i przejrzystego interfejsu, który macie do dyspozycji.

    Zapewniam, że płatności nie będą wyrwane z kosmosu i nie będą przeszkadzać w użytkowaniu. Ponadto będzie istniała również ograniczona wersja bezpłatna, z której każdy będzie mógł skorzystać bez konieczności uiszczania jakich kolwiek opłat.

    Myślę, że odpowiedziałem na Wasze pytania.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Tak, zmieniając własne zdanie, które padło, gdy było jedynie parę wątków.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Może jakieś ulgi w płatnościach dla osób, które pomagały w wyłapywaniu błędów :P
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Jak najbardziej. Nie ukrywam, że większa ilość osób, które pracują razem ze mna od początku będzie grantowane.
    :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Jakie kwoty wchodzą w grę ? Czy będzie trochę czasu na testowanie pełnej wersji bez kosztów ?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Kwoty poznacie w wersji oficjalnej. Niestety nie mogę udzielić jeszcze takiej informacji. Tak jak pisałem wcześniej, będą normalne i racjonalne.
    Po wybraniu planu, każdy przez 30 dni będzie mógł testować aplikacje w pełnej wersji. Po 30 dniach decyzja i płatności. Po płatności każdy ma ustawowo 10 dni na rezygnację.
    Płatności dowolną formą, a każdy otrzyma fakturę VAT.

    Pozostał tylko do ustalenia plan rok, 6 miesięcy, 3 miesiące czy tylko rok bez rozdrabniania.

    Nie będzie reklam i niepotrzebnych rozpraszaczy, a pozostanie czysta i osobista przestrzeń aplikacji. Nikt nie będzie ingerował w Wasze treści, a klient płaci to żąda.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Proponuję wziąć pod uwagę, że jeśli dacie tylko rok to mało kto się zdecyduje, będzie wiele dylematów "a co jak zajdę w ciążę w drugim cyklu.. to może i nieduże pieniądze (zależy też dla kogo) ale jednak pieniądze". Niektórzy mogą zrezygnować na starcie.
    A jeśli uwzgldnić płatnoć kartą czy przelewem to kwota jest zdecydowanie mniejsza nić przez sms (ale to pewnie już wiecie). :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    popieram ngL rok to za długo może by zrobić odpłatność raz na kwartał ? Chyba że ktoś świadomie decyduje się zapłacić za rok np. na razie chce testowac swój organizm a potem dopiero sie starać ( taka osoba mogłaby wówczas zapłacić troszkę mniej bo płaci za cały rok), no i koszty nie wiemy jaka kwota wchodzi w grę niektórym łatwiej zapłacić mniej raz na kwartał niz od razu wydać kwotę na cały rok, mniej odczuwalne po kieszeni.
    --
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    no to chyba wszystko jasne, popieram ngL takie ewentualności trzeba wziąść pod uwagę, no i konto bankowe mile widziane
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Mikropłatności odpadają na starcie, warunki są nie do przyjęcia - 50% to haracz operatora.
    Przelewy prawdopodobnie będą realizowane przez platnosci.pl czyli wysyłający przelew wysyła kwotę tak jak do swojego banku.

    Mimo, że sercem systemu jest wykres nie będzie on jedynym elementem, za pomocą którego można korzystać z 28dni. Zakres opcji będzie ciągle rozszerzany na życzenie użytkowników, a ich pomoc odpowiednio grantowana. Będą ludzie, ktorzy czuwają i opiekują się systemem. Eksperci, napewno też za darmo nie będą chcieli dzielić się swoją wiedzą. Dajmy na to, że mamy dostęp do specjalisty ginekologa, specjalisty NPR, dietetyka, sp. ds prawnych i innych.
    Co więcej nie będzie to jedna osoba a kilka. W takiej sytuacji można zasięgnąć porady i otrzymać kilka odpowiedzi na jedno pytanie.

    Wyobraźcie sobie sytuacje, w której płacicie za dostęp do narzędzia, ono samo idzie za Waszymi potrzebami dostarczając tego co potrzebne i wymagane. Dodatkowo są fundusze any organizować spotkania, imprezy, rozsyłanie prezentów i wiele innych atrakcji.

    Z drugiej strony budujemy coś do czego każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę, a co więcej będzie mógł się identyfikować z 28dni. Wiele by tu jeszcze można powiedzieć. :bigsmile::bigsmile:

    Wiadomo, każdy jest przyzwyczajony do szeroko rozumianej darmowości jaką oferuje internet, ale trzeba się zastanowić co tak naprawde oferuje i w jakiej jakości?
    ufff :bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    pożyjemy zobaczymy Damazy każdy człowiek jest inny i czego innego oczekuje jednakże są pewne wartości które są zbiorem oczekiwań wszystkich :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Damazy pamiętaj o rozsądnej cenie bo inaczej wypłoszysz użytkowniczki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Jaka to jest rozsądna cena za rok korzystania z narzędzia jakim będzie 28dni?

    Po za tym pytaniem już na start wyrasta ciekawa opcja szkolenia, spotkania dla użytkowników.
    Zorganizujemy poważne osoby, zorganizujemy krótkie szkolenia dla użytkowników w okolicach listopada-grudnia.
    Ciekaw jestem czy inicjatywa miałaby zainteresowanie wśród Was?
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Drogi Damazy a co Ty na to, by poidawać konto do przelewów? Przecież wtedy operator nie pobiera zadnych opłat. Zgadzam się, że ktoś musi te przelewy kontrolować ale na początku przecież tych płatności wcale nie będzie wiele.
    Przynajmniej na początku. potem jak się rozkręci to będziesz mógł targować % z operatorem.

    Damazy a może poszukać sponsora? Jedna reklama na stronie głównej to nie to samo co wyskakujące okienko czy latający wkurzający "okienek" :) Wiele serwisów prosperuje w ten sposób całkiem zgrabnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się nam uratować forum przed komercją (3300 Użytkowników) i działamy już w ten sposób długo. Sprawdza się.
    Nieograniczona ilość miejsca na serverze, bywają tylko problemy z przeładowaniami, forum jest czasem przeciążone ale i nad tym pracujemy, też da się rozwiązać - jak dobrze poszukasz to znajdziesz :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Może zrobimy mały ranking co do " rozsądnej" ceny za użytkowanie programu ? Może ktoś ma dane z FF jakie tam są ceny i czy wydają się do przyjęcia ?
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 12th 2006 zmieniony
     permalink
    O jezu zuza nie pytaj :D Ceny są nie do przyjęcia ale dla Polaka bo dla nich to inne koszta. Dla mnie 16 zielonych za 3 miesiące to sporo mimo, że nienarzekam na swoją sytuację finansową. Po prostu za tyle kasy to ja mogę sobie robić w zeszycie.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Konto jak najbardziej będzie podane. Nie ma innej możliwości :bigsmile::bigsmile: Z reklamodawcami już przerabiałem temat, nic z niego nie wyszło.
    Co do rankingu to poproszę. :bigsmile::bigsmile: Proszę, załóżcie nowy wątek w związku z tym.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 12th 2006 zmieniony
     permalink
    NPR = zeszyt 4 zł/rok + termometr 10 zł + długopis.
    28dni spowoduje, że będzie drożej niż na tabletkach?
    A po co w NPR dietetyk albo prawnik? Może lepiej ksiądz? he he.
    Pamiętaj, że bez analizy ani rusz - wielu na tym zależy.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Wziąłeś pod uwagę producentów termometrów i wydawców książek o NPR oraz organizacje jako reklamodawców?
    Co z mTransfer? To najwygodniejsze.
    No tak, modne zloty internautów... Tu niestety trzeba pomyśleć o rodzinach. Jak widać z tabel w Wiki, znaczna część użytkowniczek ma swoje rodziny i nie może ich zostawić.
    --
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    o ile w ogóle będą zainteresowane takimi spotkaniami
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 12th 2006 zmieniony
     permalink
    mTransfer może i najwygodniejszy Amazonko ale warunkiem jest by Użytkownik również posiadał konto w mBanku!
    Nie jest to chyba najrozsądniejsze wyjście. Ja tam konta nie mam i mieć nie będę (mam w innym banku, BZ WBK) a wpłaty powinny być tak samo łatwe dla wszystkich.
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeSep 12th 2006
     permalink
    Zloty fajna sprawa, ale ja jestem w domu z synkiem uziemiona. Za to jestem aktywnym internautą i wiele spraw załatwiam przez internet.

    Zgadzam się że wpłaty powinny być tak samo łatwe dla wszystkich. Akurat mam konto w mBanku, ale jeśli nie będzie mTransferu tylko zwykły przelew to narzekać nie będę bo i na co?

    Co do wysokości opłat to nie mogą być wygórowane bo prawie każdy stosujący NPR patrzy na tę metodę jako na metodę bezpłatną(prawie).
    Dorzuciłam swoje 5 groszy do wątku o opłatach za korzystanie z 28 dni.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 14th 2006 zmieniony
     permalink
    Od początku zainteresowania NPR szukam kursów na ten temat, ale wszystkie już się odbyły albo są daleko. :-(
    Wydaje mi się, że najlepiej skupić się na NPR - na poprawności wykresu i interpretacji. Chyba jeszcze nie pora myśleć, rozważać gadżety. Może oprócz czasu niepłodnego, jak jest teraz, oznaczać także czas największej płodności za pomocą np. kontrastowego koloru? W końcu użytkowniczki odkładają i starają się, a więc potrzebują znać oba bieguny.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.