Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Moim zdaniem zacznij brac clo, najwyrazniej po tabletkach mialas bardzo skapa miesiaczke. No albo wywolaj ja lekami-ale nie wiem czy to do konca bedzie ok, bo jesli te plamienia to byl @ to sobie tylko w organizmie namieszasz
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Jesli to nie była @ to też chyba namieszam biorac teraz CLO. Tylko pytanie, które namieszanie bedzie mniejszym złem.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Mysle ze mniejszym jak bys teraz te clo wziela, plamienia to plamienia-czyli skapy @
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Wyczytałam też że plamienie wczasie kiedy powinna byc normalna miesiaczka moze oznaczać ciąże..... Mój gin zawsze mi powtarzał żebym sie zabardzo nie wczytywała w to co pisza na interencie. I chyba miał rację bo zaraz tu dostane szału tyle jest różnych opini na ten sam temat. :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    a zrob jeszcze test ciazowy jutro na wszelki wypadek i jak bedzie negatywny to wez clo:)

    Treść doklejona: 30.07.12 19:24
    a co do czytania roznych opinii na necie TO PRAWDA lepiej sie nie wczytywac i nie nakrecac....ja juz pare razy "bylam " w ciazy, mialam raka itp. hehe
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Naprawde sie nakręcam. Na zrobienie testu jest i tak za wczesnie więc raczej napewno wyjdzie negatywny. Ale chyba sie poddaje. Zrobie jutro wieczorem test ciążowy. Jak będzie negatywny to wezme clo i co bedzie to będzie. Im więcej próbuje sie dowiedzieć tym mam wiekszy mętlik. Pozostaje mi pozostać w niewiedzy czy to jest rzeczywiście @ i dlaczego taka krótka faza lutealna ;( ?;(
    A jak bede w trakcie CLO i dostane prawdziwej @. Ludzie i jak tu zasnąć w nocy. Podziwiam was dziewczyny że dajecie rade. To mój pierwszy tak naprawde obserwowany cykl i juz świruję.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    hehe spokojnie!!!:) oddychaj!!! skontaktuj sie z jakims ginekologiem- tak bedzie najlepiej!
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Dziewczyny kochane zrobilam dzis bete i .... mala fasolka jest ze mna !!!
    Pierwszy cykl z Clo i przy zdiagnozowanym PCOS udalo sie !!
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    O matko!!!!!!!!!!! Gratuluje!!!!!!! Nareszcie jakies dobre wiesci!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze!!!!!!!! Przesylam pozytywne fluidki dla fasolki!:):):)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziekujemy poziomko ;P jutro zadzwonie by umowic sie na wizyte. Juz nie moge sie doczekac jak zobacze malenstwo na usg ;)
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Kochana informuj nas tu na bierzaco swoj stan zdrowia:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorbeagraf
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    poczytuje czasami po cichu bo kiedyś tu aktywniej przebywałam. Gratuluję zaciążonym a oczekującym życzę cierpliwości - przy dobrym lekarzu da się :-) U mnie nie działało Clo i dopiero laparoskopia uwolniła komórki - od razu ciąża. Teraz czekam na drugiego robaczka - o dziwo to ciąża spontaniczna. Tak więc do boju :-)
    -- Ona 2010, On 2013 :-)
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    gnieszka 81 Gratuluje :) Zaglądaj do nas.
    --
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    dziekuje , postaram sie was informowac na bierzaco ;)
    a Ty Sony, co postanowilas? zaczniesz Clo czy wywolasz @?
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    gnieszka jak maz zareagowal???? zadowolony!?:):P
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    bardzo szczesliwy, on od poczatku byl duzym wsparciem. wiedzial ze sytuacja kobiet z PCOS nie jest latwa .... wiele razy widzial jak wodzilam za dziecmi maslanym wzrokiem ... ciagle powtarzal przyjdzie twoj czas zobaczysz ;)
    w niedziele bylam na obiedzie u tesciowej - i cala rodzina sie zjechala, jak co weekend zreszta, ja juz wiedzialam ze drugi test byl pozytywny i czekalam na bete (nie informowalismy jeszcze nikogo o ciazy to jest nasz maly sekret ;) )... wiecie co mi moja szwagierka powiedziala .. "twoje oczy sa jakies inne dzisiaj bardziej zielone , niezmalze swieca!!" ... zycze wam wszystkim z calego serca abyscie mogly doczekac sie tej wspanialej chwili ;)
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    "twoje oczy sa jakies inne dzisiaj bardziej zielone"- az mi sie lzy w oczach pojawily GRATULUJE CI Z CALEGO SERCA!:kissing: zycze powodzenia :wink:
    jak mozecie to nagrajcie sobie miny w rodzinie jak zareaguja!- na pewno bedzie co ogladac za pare lat!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    nasza rodzina tutaj jest liczna ... co roku niemalze ktos jest w ciazy :bigsmile: , natomiast w Polsce ... jestem pierwsza corka ( z dwoch) ..tzn ze bedzie pierwszy wnusio!!! tam dopiero bedzie sie dzialo :bigsmile: zwlaszcza ze oni nic nie wiedza o PCOS, nie maja pojecia ze za kazdym razem gdy pytali kiedy beda wnuki moje serce pekalo na kawalki. w piatek mam wizyte USG, jestem bardzo ciekawa czy zobacze moja kruszynke .
    bardzo dziekuje za cieple slowa ... i mam nadzieje, ze juz wkrotce grono nas zafasolkowanych sie powiekszy

    buzka
  1.  permalink
    Gnieszka gratulacje :cheer::flowers:
    Takie wiadomości naprawdę dzialają pozytywnie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    "dziekuje , postaram sie was informowac na bierzaco ;)
    a Ty Sony, co postanowilas? zaczniesz Clo czy wywolasz @? "

    Co do wywołaniea to obejdzie się bez. Dziś mam lekkie krwawienie tak jak zawsze w pierwszym dniu miesiączki, Czekam jak sie sytuacja rozwinie i jeszcze myślę który dzień mam teraz liczyć za pierwszy nastepnego cyklu.
    --
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    SONY chcialabym Ci pomoc ale nie wiem jak ... mialam nadzieje ze wczesniejsze krwawienie mogo byc krwawieniem implatacyjnym ... ale teraz to juz naprawde nie mam pojecia co o tym wszystkim myslec ... najlepiej byloby udac sie do lekarza
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z gin. Sam nie wiedział co mi powiedzieć w sprawie tego plamienia. Powiedział że to nie jest scisła reguła że mam wziąść w piątym dniu i w tej sytuacji jak jest to nietypowa sytuacja ( bo zwykle miałam tylko 1 dzień plamienia a nie 4) to mam to jakos wypośrodkować i policzyć dzisiejszy dzień jako 3 cyklu i sie świat nie zawali. Co do monitoringu to powiedział że przy takiej małej dawce nie jest to konieczne a dla świetego spokoju to zaprasza. Wogóle to nie był zadowolony że mu zadaje takie pytania..miał akurat pacjentkę.
    --
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    wspaniale ze udzielil ci informacji , to jego obowiazek !!! ;) skoro sam powiedzial ze twoja sytuacja jest nietypowa to znaczy ze nalezy Ci sie wyjatkowe traktowanie ;) zrobi liste pytan przed nastepna wizyta i do dziela .. zaczynamy cykl z CLO ;):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Pisałam wczesnie o wizycie u innego lekarza która mam dopiero na 28 listopada. Udało mi sie załatwić do niej namiary ale to już prywatnie. Może uda sie wcześniej bo po tej rozmowie to mam chęci zmienić lekarza.

    Treść doklejona: 31.07.12 18:38
    dzięki gnieszka81...uf jak ja Ci zazdroszczę :)
    --
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    W piatek bylam na pierwszym usg .. widzialam mala fasolke ... do mnie nadal nie dociera ze jestem w ciazy :bigsmile:
    w tej chwili mam brac jedynie kwas foliowy i progesteron dopochwowo dwa ray dziennie aby podniesc szanse na szczesliwe donoszenie.
    W przyszlym tygodniu nastepne usg :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    Super..powodzenia :)

    Treść doklejona: 08.08.12 20:12
    co tu taki zastój?
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny zrobiłam ostatnio badania w 4dc.
    I stosunek LH do FSH wyszedł mi 0,53 czy to dobrze czy żle?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeAug 9th 2012
     permalink
    stosunek LH do FSH wiekszy niż 2 chyba potwierdza PCOS.
    Ja np miałam LH - 14,79 a FSH - 4.15...ewidentnie widac że stosunek LH do FSH jest u mnie dużo wiekszy.
    --
  3.  permalink
    Właśnie też czytałam troche że wysoki stosunek LH do FSH może potwierdzić PCOS.
    Ale w takim razie jeśli mam tak niski to nie mam pojęcia co to może oznaczać.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeAug 9th 2012
     permalink
    A badanie robiłaś że tak to nazwe "na czysto" czy po jakiejś terapi lekowej? Mi po odstawienu anty np badania wyszły w normie.
    --
  4.  permalink
    Badanka robiłam na czczo i wczesniej nie brałam żadnych tabletek- także na czysto.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 19th 2012 zmieniony
     permalink
    ja miałam w 3dc stosunek LH:FSH >3 i nie mam pcos, więc jak dla mnie te stosunki niczego nie potwierdzają...
    --
  5.  permalink
    Witajcie, ja tez mam pcos, od 2 lat nie miałam owulacji, A wczoraj moja ginekolożka stwierdziła na podstawie wykresu, że mogłam mieć owu! Jestem w szoku i musiałam się z kimś swoim szokiem podzielić ;)
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 22nd 2012
     permalink
    Camerondiaz- to wspaniala nowina! Cieszymy sie razem z toba!
    A czy gin robila ci jakies usg zeby to potwierdzic czy tylko po wykresie to stwierdzila?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  6.  permalink
    Robiła mi też usg. Nie było widać żadnego rosncego pęcherzyka więc teoretycznie coś mogło juz pęknąć, endometrium 7mm. Z wykresu wynika że szczyt śluzu już za mną, szczyt temperatury też, choć wzrost był minimalny i mam temperatury zakłócone więc ja przekonana nie jestem. No ale ginka chciała się ze mną zakładać, więc może coś w tym jest ;)
    Tak czy owak badania progesteronu coś powinny powiedzieć. Robię dziś, w piątek i poniedziałek.
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 22nd 2012
     permalink
    Badanie progesteronu na pewno wykaze czy owulacja byla!:) trzymam kciuki za Ciebie I jestem dobrej mysli!!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthoranusia2017
    • CommentTimeAug 24th 2012
     permalink
    Witam wszystkie dziewczyny ;)
    Jestem tutaj od dziś.
    Chciałam się podzielić moim problemem,a mianowicie...stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników,jestem na duphastonie już ponad pół roku.W ostatnim cyklu zaczęłam brać clostilbegyt od 1 dnia miesiączki do 5 po jednej tabletce + od 16 dc do 25dc duphaston,takie połączenie.Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was miała te dwa leki w połączeniu ze sobą i jakie były efekty??Wspomnę jeszcze,że staramy się z mężem od ponad roku o dzidzię,ale nic z tego,mam nadzieję,że po tych lekach będzie wszystko ok :) Pozdrawiam i proszę o odpowiedź .
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja brałam te dwa leki jednocześnie i efektem była ciąża.
    A tu masz wątki, które powinny Cię zainteresować:
    klik1
    klik2
    Przenieś się tam, aby nie powielać wątków :-)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 24th 2012
     permalink
    ja tez mam policystyczne jajniki, biore clo i luteine i bede miala w tym cyklu pierwsza owulacje;)
    glowa do gory- tutaj dziewczyny sie staraja dlugo i zachodza takze wszystko przed toba:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  7.  permalink
    u mnie owulacji jednak nie było :( Cóż, może innym razem...
    • CommentAuthorKlaaarra
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    poziomkaUK: i bede miala w tym cyklu pierwsza owulacje;)


    Życzę powodzenia :) I trzymam mocno kciuki :)

    I tak przy okazji czytam wątek i zastanawiam się nad sobą... kilka dni po wizycie u gina naszły mnie takie myśli: po pierwszym badaniu usg, na którym lekarz widział dużo niepękniętych pęcherzyków, stwierdził PCOS. Nie dał mi skierowania na żadne badania hormonów, tylko kazał brać luteinę od 13 dc przez 11 dni. I poszłam znowu na badanie, powiedziałam, że owulacji nie zaobserwowałam u siebie (mierzyłam temperaturę, sprawdzałam śluz i robiłam testy owu). Miałam znowu usg w 13 dc i był jeden pęcherzyk, ale jak to lekarz ujął - "mały". I zastanawia mnie to, że nadal nie dał mi skierowania na badania krwi, mimo, że mówiłam o przyroście wagi i o tym, że włosy to rosną mi już chyba wszędzie. No i gin odpowiedział tylko, że to źle, że nie ma owulacji, że na pewno będę musiała wybrać się do "kliniki in vitro", że to są tylko niektóre objawy PCOS i tak właściwie to nie wiadomo, czy to PCOS. I najlepiej zrobić od razu HSG a potem Clo. I tak sobie myślę nadal nad tymi badaniami. Czy można tak od razu praktycznie bez badań stwierdzić, czy wykluczyć PCOS? Piszecie, że Wasi lekarze robią Wam badania poziomu hormonów i dopiero na tej podstawie podejmują decyzję, co dalej... No i jeszcze wkurzyło mnie to, że gin gdzieś posiał moja kartę :angry: I w ogóle nie pamiętał, co mi mówił, czego nie... No i wyczytałam, że przed HSG powinna być robiona cytologia. A u mnie tylko usg i zwykłe badanie. No a jeśli nawet zrobię hsg, to przecież hirsutyzm i waga nie znikną same...
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    dziwne ze ci lekarz nie dal skierowania na badania hormonow, u mnie gin stwierdzil pcos przy usg ale kazal na potwierdzenie zrobic badanie hormonow no i testosteronu, z tego co opowiadasz o usg i twoje objawy swiadcza o tym ze masz pcos. Moim zdaniem skonsultuj sie z innym ginekologiem albo odrazu zmien tego co masz:)
    ja nie mialam hsg a clo biore juz 2 miesiac i w tym miesiacu mialam owulacje:) jutro badanie a w piatek potwierdzenie:) takze zrob badanie hormonow i idz do innego gin:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorKlaaarra
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Poziomko, wybieram się do ginekologa - endokrynologa. Ale najpierw chcę we własnym zakresie zrobić badania krwi.

    Kiedyś miałam niedoczynność tarczycy (jeszcze w średniej szkole), ale lekarka rodzinna szybko się zorientowała (właśnie po badaniach krwi), co jest grane i wyleczyła mnie. I już wtedy miałam problemy z miesiączkami, które najpierw były bardzo nieregularne (jak dostałam @ w 7 klasie podstawówki, to przez 1,5 roku nie miałam go wcale), a potem były bardzo bolesne. Do tego doszedł hirsutyzm. I zaczęłam brać tabletki anty - przez kilka lat był spokój z bólami, cera ładna, włosów też rosło mniej. Potem odstawiłam - 5 cykli jak w zegarku, a później zatrzymanie miesiączki, coraz gęściejszy zarost (rany, jak to brzmi...) na coraz to nowych partiach ciała...

    poziomkaUK: u mnie gin stwierdzil pcos przy usg ale kazal na potwierdzenie zrobic badanie hormonow no i testosteronu


    Badania jakich hormonów robiłaś? I w których dniach cyklu?
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Klaaarra ja mam podobnie jak Ty tylko że problemy z brakiem miesiączki i tradzikiem. Jak nie biore anty to po 3 miesiącach znowu wyglądam jakbym znowu okres dojżewania przechodziła, miesiączka nieprzychodzi a trądzik wraca.
    Jeśli chcesz coś na własną ręke zanim sie doczekasz wizyty u lekarza to zrób te badania hormonów gdzieś koło 3 dnia cyklu. Bedzie jakaś podstawa do rozmowy z lekarzem.
    --
  8.  permalink
    Klaaarra zrób badania koniecznie. Będziesz już miała z czym iść do lekarza. Ja się w końcu wzięłam i w poprzednim cyklu zrobiłam chyba z 20 badań. Trochę to kosztowało no ale przynajmniej lekarka wiedziała od razu co jest grane.

    Ja robiłam: FSH, LH, PRL - to podstawa
    TSH, T4, T3, fT3, fT4, ATG, aTPO - T4 i T3 możesz sobie narazie odpuścić, ale resztę warto zrobić, zwłaszcza jeśli miałaś kiedyś problem z tarczycą
    testosteron i androstendion - przy PCOS któryś z tych będzie na pewno podwyższony
    DHEAS, E2 - to możesz ewentualnie narazie olać,
    insulina i glukoza- na czczo oraz po obciążeniu 75g glukozy, godzina po i 2 godziny po

    Treść doklejona: 29.08.12 16:38
    aha i najlepiej robić ok 2-3 dnia cyklu
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Klaara to co napisala camerondiaz to wlasnie sa podstawowe wyniki, mi lekarz kazal zrobic miedzy 2-5dc LH, FSH, TFT, Oestrodiol, Testosteron, SHBG I prolaktyne, pozniej musialam te badania powtorzyc w 20-22dc.

    Treść doklejona: 29.08.12 17:19
    Plus progesteron, no ale ja owu nie mialam wiec nie wyszlo nic:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorKlaaarra
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Dziewczyny, bardzo dziękuje Wam za odzew. To naprawdę wiele dla mnie znaczy :)

    camerondiaz: zrób badania koniecznie. Będziesz już miała z czym iść do lekarza. Ja się w końcu wzięłam i w poprzednim cyklu zrobiłam chyba z 20 badań. Trochę to kosztowało no ale przynajmniej lekarka wiedziała od razu co jest grane.


    Dokładnie taki mam plan. Fakt - kosztuje, u mnie w Luxmedzie za jeden hormon płaci się 24 zł, ale w końcu chcę być zdrowa, urodzić zdrową dzidzię a przede wszystkim wiedzieć, co się w moim organizmie dzieje.

    Jeszcze jedno ważne pytanie: dziś jest mój 14 dc. Czy któreś z tych badań mogę zrobić jeszcze w tym cyklu, czy ze wszystkimi czekać do następnego? Bo szczerze mówiąc planowałam po niedzieli (czyli ok.20-go dnia c.) zrobić LH, FSH, PRL, progesteron i testosteron i jeszcze w tym cyklu wybrać się do innego lekarza. Czy jeśli teraz zrobię te badania, to wyniki będą przekłamane?
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Mi ogolnie lekarz kazal zrobic 2razy w cyklu badania, ale ja nie mialam okresu pare miesiecy wiec musieli sie wzorowac na tych wynikach co mialam robione pod koniec cyklu. No I stwierdzili przez nie pcos-tzn. Potwierdzili.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorKlaaarra
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Ja teraz też nie wiem, kiedy będę mieć okres. Miałam 7 24-dniowych cykli z luteiną (od marca), a w tym już nie będę jej brała, więc nie wiem kiedy @ przyjdzie - czy tak samo, czy się cykl wydłuży.
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Roznie bywa wlasnie po odstawieniu luteiny, czasami jest normalnie a czasami dluzej
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.