Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorib_
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    i wiesz co, tez mi się ostatnio cykle skracają... zwykle miałam 30-34 dni, a tu ostatnio 27, czyli absolutny rekord... jakis magiczny związek ze slubem?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Tak, odkładam, wszelkie szczegóły w w profilu i na wykresie. Nie trzeba daleko szukać.
    Ja też mam ponad 30 dni i wkrótce długość cyklu może przekroczyć tę magiczną granicę. Ostatni miał 31 dni tylko. Cykl ślubny to jednak 41 dni. Dużo jak na mnie.
    Może ślub ma dobry wpływ? Na uspokojenie, niejaką pewność jutra?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    a może cykl się skraca w związku ze zmianą aury ? minęły upały , teraz chłody...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Dlatego to tylko hipoteza, zbyt mało danych do porównania. Zuza, masz taki całoroczny cykl cykli, że w zimie są krótsze, a latem dłuższe?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    a mnie się wydaje że to wpływ męskich feromonów...może :cool:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    No tak, nigdy nie było ich tak dużo i tak blisko, hi hi hi.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Amazoneczko Ja nie chcę odkładać bo pytałaś... To on raczej sam chyba nie jest pewny. Praca go przerasta. Za dużo sobie na głowę wziąż. Dzisiaj jeszcze się dowiedziałam ze jednak na ukończeniu robota miała być a tu teraz wskoczyły dodatkow 2 inne :( cholera co za zycie złośliwe :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    ale na pocieszenie bank sląsku przysłała mi katrę z wizerunkiem biedronki hi hi hi jest booooska :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Wiemy, że nie odkładasz. Takie są uroki pracy w prywatnej firmie, że musisz być zwarta i gotowa o każdej porze dnia i nocy. Chyba nie odmawia Ci starań?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Amazonko a ja mam na odwrot,mi latem sie skracaja do 26dni:) a przynajmniej tego lata, poprze. musialabym sprawdzic w kalendarzu:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    A mnie brakuje narzędzia do szybkiego liczenia długości cykli - wtedy bym wiedziała, jakie są zależności. Na pewno stres wydłuża u mnie cykle.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    moje cykle sa na maksa popierdzielone.... nie rozumię jak mozna mieć regularnie? przecież stres, alkohol, zmiana klimatu i takie tam inne mają na niego wpływ :))

    Amazonko mój mąż czasami odmawia jak jest zmęczony! śpi raczej po 5,5 godzinki więc to mało ..... To chora prawda ale prawda :( Poza tym to są uroki pracy u ojca w firmie :(
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Dziewczyny teraz w sercu mi gra Piotr Rubik - Psalm dla Ciebie hmmm lubię ten utwór chyba ze względu na słowa ...Lady już jestem hahaha :crazy:
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Rubik- słowa ok... nawet bardzo, ale stylistyka... cos, jak wczesne płyty Ich Troje. Nie zakocham sie w tej muzyce.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Rubik jako facet jest niezłym ciasteczkem .... :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    weekendu początke od razu widać :( wszystkie pouciekały :)) a Ja siedzę dupskiem na krześle :( i mi urośnie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    oj a teraz GG mi w sercu gra SYLVER shalow water - och ale mam sentyment do niej - ryczałam kiedyś jak ją słuchałam bo miło mi się wspominało :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Dzisiaj dzionek pochmurny ale serducho moje spokojne :)) troszkę radosne gdy obserwuję jednego niedowiarka co do swjej ciąży :))
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Lady a zdradzisz nam tego niedowiarka?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    to kobieta z innego forum ale jest wspaniała :)) od dłuższego czasu się stara! Zazwyczaj miała regularne cykle a tempka mówiła ze tylko raz jej w górę skoczyła pnad 37! Teraz już 4 dzień jest w górze.... życzę jej jak naj naj najlepiej :)) bo ona wciąż nie wieży! w poniedziałek idzie na bete.... jestem już ciekawa co jej wyjdzie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    wieży = wierzy ( sorki za orta )
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    No to ja dołączam sie i trzymam za Nia kciuki , a co do niedowiarka , to wcale się Jej nie dziwie , to takie uczucie że ma sie cały czas nadzieje , jednocześnie niedowierzajac że akurat sie udało. I ciężko strasznie zrobić test , bo boimy sie , że wynik ujemny pozbawi nas tej nadziei.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    mona zerknij na ten wykresik i powiedz jak to widzisz:

    http://www.fertilityfriend.com/home/14bac9

    to właśnie od tej laseczki :))
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    no rzeczywiscie obiecujaco wyglada , tempki wyzsze niż w poprzednim cyklu . Teraz ma dopiero 29 dc , a ostatni cykl trwał 31 dni , jak jutro nic sie nie zmieni i tempka nadal bedzie tak wysoko to ma duże szanse . trzymam za Nia kciuki.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    mona Ja to w kościele już się za nią pomodliłam i wierzę, że jej się uda.... tempka zazwyczaj jej spadała na około 2 - 3 dni przed a teraz.... oby jej się udało :)) to naprawdę fajniusia laseczka :))
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    No no wykresik ładny - na moje oko coś będzie
    daj znać jak bedzie wynik bety - jestem ciekawa :tongue::tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 14th 2006 zmieniony
     permalink
    Piękny wykres trójstopniowy. Porównując do poprzedniego wykresu - dziewczyna może mieć duże nadzieje na zafasolkowanie ze względu na temperatury o kilka kresek wyższe niż poprzedni cykl - po owulacji (przy tej samej wysokości linii pokrywającej).
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    no Ja liczę na to, że zafasolkowała bo swoje juz się wyczekała :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    ach i Ja bym taki chciała mieć ładny cykl jak ona z takimi tempkami na zapowiedź radosnej wiadomości o ciązy :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Ladybird, działaj, to będziesz miała taki wykres.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Amazonko działam - nie działam.

    Na razie jakaś zła aura nad moim małżeństwem wisi :( a Ja siedzę i sobie piszę pozew o rozwód - sama nie wiem po co (...)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Może daj sobie spokój z takimi pomysłami i poczekaj aż aura przeminie. Czy to pierwszy raz tak było?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Amazonko nie od jakiegoś czasu się ciągnie...... Wieczorem się uspokoiło. Ja się uspokoiłam!
    Wczoraj wieczorem dał mi popalić film ZAKLINACZ KONI bosieeeee ale się zryczałam mocno :) piękniusi film naprawdę piękny....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Zaczynam się dzisjaj zastanawiać czy NPR jest aż tak dobre aby poświęcać mu swój czas. Dla mnie to kolejna dawka złości i nerwów. Patrzę na ten swoj wykres i wkurzam się na wszystko co na nim widzę. Zastanawiam się tylko po jaką cholerę Ja go prowadzę! Gdyby go nie było nie musiałabym sie zamartwiac nad tym co się dzieje ze mna teraz, nie wyczekiwałabym na nadejście @ a ciąża by była większą niespodzianką... Nie wiem już co robić! Zadaję sobie również pytanie czy o takich długich cyklach lekarz powinien być natychmiast informowany czy powinnam poczekać jeszcze......
    Kolejną wizytę zapowiedział mi za pół roku! i przez ten czas powinnam zastanawiać się nad swoimi cyklami?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    mętlik mam w głowie co robić ?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    biedronko - jesteś zła nie na NPR tylko na męża który Cię kompletnie (z tego co widzę) nie wspiera i nie poświęca Ci tyle czasu ile potrzebujesz...a życie to nie praca, pracy się na tą drugą stronę nie zabierze...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Lily Ja to chyba na wszystko jestem zła i marudna się zrobiłam jak mało kiedy :))

    Na szczęscie znajome co jakiś czas mnie odrywają od tych zmartwień swimi wizytami. Przy nich nie mogę dać poznać po sobie niczego :))

    Dobrze, że Was tutaj mam moge pozrzędzić i się powyżalać i wypłakać :)) do monitora hi hi hi
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Lady - to zawsze pomaga . Ja też niekiedy nie mam komu sie wyzalic , a bliskim nie chce robić przykrości . Mam na szczescie jeszcze w realu przyjaciółke której moge powiedzieć wszystko i ona mnie zawsze wesprze. :hugging:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    to prawda ale człowiek nawet przyjaciółki nie chce obciążać swoimi problemami ;)) Tu Was jest wiele i każda coś poradzi i jest inaczej - lżej...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Zaklinacz koni - wyciskacz łez. Dla mnie najbardziej poruszająca była pierwsza scena. Niejeden kierowca trąbi na jeźdźców, zwłaszcza w Polsce! :-( No i bardziej ciekawa była historia córki, a nie matki, która tak naprawdę była główną bohaterką.
    Starasz się, to poświęcasz czas na wykres. Możesz wszystko rzucić w cholerę i oczekiwać niespodzianki. Ale co wolisz?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Amazonko - zaklinacza widziałam po raz pierwszy. Koń śliczny. Wyłam jak idiotka :)) Trąbiącym kierowcom nieraz bym przytrąbiła bo tego nienawidzę :( czasami bez konkretnej przyczyny to robią :(

    Sama nie wiem co wolę Amazonko. Znalazłam się na wielkim zakręcie mojego zycia i jest mi troszkę cieżko! wiele spraw prywatnych nałożyło się na siebie i ten wykres oraz te starania i ta wielka niewiadoma co do mojego cyklu i jego długości mnie przerasta :( Moze jak uda mi się połapać kilka spraw i wyprowadzić na prostą o moze zacznę mniej emocjonalnie podchodzić do tego wszystkego. Na tę chwilę jest mi ciężko :( i zostałam sama ze swoimi problemami bo nie chcę w to nikogo z bliskich mieszać.... Was mieszam.....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Ladybird, jeździłaś już w teren?
    Może zatem nie przejmuj się staraniami? Nie w tym cyklu, to w następnym się uda. Podobno najlepszy miesiąc na starania do grudzień. Obserwujesz cykle od niedawna?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    PAŹDZIERNIK Amazonka ! :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Też się nada.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    na starania czas dobry to październik listopad i grudzień :)) wieć zobaczymy co będzie :)) a jak nie będzie teraz to potem hi hi i

    Tak w terenie byłam! Przymusowa nauka galopu :)) i skakania przeszkód :)) na koniu, który jak mi mówili przed wyjazdem to to, że mogę wracać do stajni piechotką :)) a koń sam. Prawie byłam bliska dreptania z buta :)) Głupia instruktorka ciągle galopowała. Utrzymywałam się ale tego się nie da opisać! Koń uwielbia chyba pościgi za innymi koniami
    Nieźle rozwijał galop, że jak wylądowaliśmy na jakiejś polanie i kazano nam galopować a ten idiota Rakoczy zobaczył daleko gdzieś konia w galopie to myślałam ze cwałem biegnie! to był koszmar. Te odstające jakieś patyki wyrastające z ziemi i moja wizja jak na jednym z nich ląduje......... Potem droga powrtona i połozone na ścieżce drzewo. Przeszodę pokonałam wcześniej ale w spokojniejszym galopie. Upadek niezły. Koń przeskoczył, fiknął baranka kopytami a Ja lot na ziemię miałam.... Nic się nie stało na moje szczęscie ale tę walniętą instruktorkę, którą prosiłam o zwolenienie bo nie daję rady myślałam ze walnę.....


    Teraz galopuję a raczej uczę się na czym to polega i jak to zrobić bez wspomagaczy ,tylko na ujeżdzalni! cieżko mi się jest rozluźnić jak wiem ze będe musiała przejść do galopu. Wiecznie nie wiem którą nogę wystawiam za popręg a która noga działa na konia :( jak zrobię to co niby mam zrobić i do tego użyję bacika i jeszcze powiem albo galop albo hop to udaje się .. a potem przejście do kłusa .... oj uczę się uczę ...........
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Niezła ta instruktorka! Jak to możliwe, że początkującym daje ciągnące konie i to w teren. Wiadomo, że zaczną się niebezpieczne wyścigi.
    Ja też w czasie swojego pierwszego terenu miałam przymusową naukę galopu zakończoną upadkiem z wrażenia i prychnięciem instruktora: "Wstawaj, konie są po galopie, muszą stępować!" Wrrrr...
    Macie krytą ujeżdżalnię?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Amazonko niestety krytej nie ma i to jest wielką bolączka.... nie wiem jak to będzie zimą - wolę nie myśleć :(( jadę w tym tygodniu na stajnię i pojeżdzę bo miałam 2 tygodnie przerwy - wystarczy :( tęsknie już za moją Batutą :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 17th 2006
     permalink
    to jest link do teścika Joasi o której wspominałam

    http://www.fertilityfriend.com/home/14bac9

    jak myślicie co BETA wykazała?
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 17th 2006
     permalink
    a teraz gra mi w uszach Cyndi Lauper - You Don't Know :wink:
    Lady mam nadzieję, że wynik jest pozytywny :crazy: bo wykresik ładny:thumbup:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 17th 2006
     permalink
    czekanie na @ mnie wykańcza jesiuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.