Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Im wcześniej, tym pewnie lepiej, ja zaczęłam od drugiego lub trzeciego. Ale to nie jest poważny lek, tylko suplement właśnie, więc nie jest ważne kiedy zaczniesz, bo nie zaszkodzi ci. Ważne, aby po skoku przerwać, chyba że nie starasz się.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthormarqotka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Staram się, zatem przerywam po owulacji.
    Dziękuję za info :)
    •  
      CommentAuthorpokrzywa
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Hej dziewczynki :) .... wracam do gry :) .... po laparoskopii, pół rocznym leczeniu Danazolem .... znów jestem kobietą ;) (tzn. miesiączkuję hi hi hi)....
    Ponieważ 3 miesiące mam być bez żadnych chemicznych wspomagaczy, postanowiłam wspomóc organizm naturalnymi środkami, tj. ziółkami, wiesiołkiem, kwasem foliowym ....
    Kupiłam mieszankę ziół na I i II fazę cyklu. Wiem, że można ją samemu zmieszać, ale ja poszłam na łatwiznę i kupiłam gotową mieszankę na allegro. Nie mam czasu biegać i szukać ziół po sklepach zielarskich.
    Jakby ktoś chciał daję link: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=625499
    Bedę meldować o odczuciach i skutkach po tych ziołach :)
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    SUper pomysl. I spojnosc z nickiem wiecej niz zadowalajaca :):bigsmile:
    •  
      CommentAuthoran-dzia
    • CommentTimeFeb 25th 2009
     permalink
    Pokrzywa ja te mieszanki piłam w poprzednim cyklu i miałam ładną temperaturkę, wprost ksiązkową:)). ogólnie czułam sie dobrze. Teraz zaczynam nowy cykl i chyba dalej pozostane przy ziółkach:) oprócz tego folik+wiesiołek i guajazyl(paskudztwo). Dodatkowo biore clostylbegyt od 5 dc przez 5 dni. Dużo tego ale czego się nie robi...pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorsangoire
    • CommentTimeFeb 28th 2009 zmieniony
     permalink
    Wyszperałam w necie :bigsmile:
    Żel ułatwiający poczęcie Pre-speed
    Preseed jest odpowiednim srodkiem na zwiekszenie nawilzenia pochwy w czasie starania sie o poczecie dziecka. Ten lubrykant osobisty imituje naturalny sluz kobiety a tym samym tworzy odpowiednie srodowisko dla zycia i przemieszczania sie plemnikow. Ma on nastepujace wlasciwosci:
    - jego odczynnik pH jest tak dobrany by odpowiadal w swoim skladzie i dzialaniu plodnemu sluzowi z szyjki macicy;
    - jest on tak opracowany by nie szkodzic spermie;
    - ma wlasciwosci antyutleniajace;
    - pozwala na nawilzenie pochwy i szyjki macicy;
    - stosuje sie go dopochwowo przy pomocy aplikatora, ktory pozwala na nalozenie sluzu na scianki pochwy i szyjki macicy;
    - byl testowany klinicznie i jest polecany przez lekarzy;
    Jest od dostepny np. w USA jak rowniez w Unii Europejskiej w takich krajach jak:
    Austria
    Dania
    Francja
    Niemcy
    Holandia
    Norwegia
    Szwecja
    Szwajcaria
    Wielka Brytania

    Kilka dziewczyn po tym pozachodziło-tych,które miały problemy ze śluzem.Jedna miała stwierdzoną wrogość śluzu,po zaaplikowaniu zrobiła test PCT z ciekawości-70% plemników miało się świetnie,gdzie wcześniej po tym samym czasie wszystkie były już dawno martwe!!!Jak sama stwierdziła,pewnie tej wrogości wcale nie było,tylko jakość śluzu własnego była nieciekawa i wybijał on plemniki...
    Oczywiście kilka pytało swoich ginekologów o stosowanie-potwierdzili,że można :bigsmile:
    Nie jest to panaceum na wszystko,ale jak któraś ma problemy właśnie tej natury,to dlaczego nie.
    Wiem też,że jest już dostępny w Polsce (kiedy zaczynała się dyskusja,nie było go jeszcze w naszych aptekach).Ja znalazłam na jakimś sajcie do kupienia-coś chyba z 66 zł.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 28th 2009
     permalink
    U nas są użytkowniczki tego żelu.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsangoire
    • CommentTimeFeb 28th 2009
     permalink
    tak?Przeczytałam ten wątek i nie znalazłam,dlatego napisałam :cool:
    Ama-kto używa ?Gdzieś jest jakiś inny wątek o nim?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 28th 2009
     permalink
    Sangoire - stosuję od kilku miesięcy... i nic.

    do kupienia
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsangoire
    • CommentTimeFeb 28th 2009
     permalink
    kodama
    Zdaję sobie oczywiście sprawę,że ten żel może być skuteczny jedynie przy niewielkich problemach ginekologicznych (ewentualnie także endykrynologicznych ,ale leczonych),bo przecież nie sprawi,że ktoś z np endometriozom się z niej wyleczy.Jednak jako naturalny wspomagacz myślę,że może być kuszący :smile: A nóż widelec :wink:
    Mi mężyk kupi w Szkocji,ale za linka dzięki! :bigsmile:
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeFeb 28th 2009
     permalink
    Nie mam endometriozy i nie pomógł mi nawet podczas udanej stymulacji, choć mąż ma niezłe parametry. Ale wiadomo, można próbować.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsangoire
    • CommentTimeFeb 28th 2009
     permalink
    kodama-zawsze niestety pozostaje czynnik psychologiczny,jeśli wyniki badań są oki.Tylko jak nie dać się zwariować,jeśli bardzo się chce a nie wychodzi.Wyluzować jest zawsze bardzo trudno,chociaż czasem się udaje,czego wszystkim życzę :bigsmile:
    •  
      CommentAuthoragninga
    • CommentTimeMar 3rd 2009
     permalink
    Piszecie tu o wielu powaznych zaburzeniach - ja dodam do tego tego tematu - informacje troche z innej strony, o czym moze w ferworze staran i badan czesto sie zapomina,
    mianowicie ze bardzo dobrym wspomagaczem, o bardziej naturalny chyba sie nie da, moze byc orgazm.. okazuje sie ze skurcze macicy tak wywolane pomagaja w transporcie nasienia w jej glab:

    Orgazm kobiety a zapłodnienie
    Istnieje cały szereg dowodów klinicznych, które wskazują na pozytywną rolę orgazmu kobiety w mechanizmie zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik. Innymi słowy kobieta, która szczytuje podczas stosunku zwiększa swoje szanse na poczęcie nowego życia. W przeszłości sądzono, że orgazm przeżyty przez kobietę powoduje jej ukojenie, zmęczenie i tym samym pozostanie przez nią po stosunku w pozycji leżącej, co miałoby utrudniać wypłynięcie nasienia z pochwy. Potwierdziły to badania kliniczne, które dowiodły, że organizm kobiety wydala 35% złożonej spermy w ciągu pierwszych trzydziestu minut po stosunku. Jeżeli jednak kobieta przeżyje podczas współżycia orgazm, organizm jej zatrzymuje 70% spermy. Tak więc funkcja orgazmu polegałaby na wciągnięciu nasienia z pochwy do macicy. Potwierdziły to inne badania przeprowadzone na populacji niespełna czterystu kobiet. Dowiodły one, że w fazie podniecenia bezpośrednio poprzedzającej przeżycie orgazmu powstaje zwężenie w zewnętrznej części pochwy zwane platformą orgazmiczną. Zwężenie to utrzymuje się przez trzydzieści minut po stosunku i uniemożliwia wydostanie się spermy na zewnątrz. Badania nad fizjologią orgazmu kobiety pozwoliły ustalić, że w czasie szczytowania dochodzi do skurczów mięśni pochwy, szyjki macicy i samej macicy. Jest ich od kilku do kilkunastu i następują co 0.8 sekundy. Podczas tych skurczów dochodzi do wyciśnięcia z ujścia zewnętrznego szyjki czopu Kristellera, co uważane jest za jeden z warunków zapłodnienia. Po przeżyciu orgazmu czop śluzowy wraca na swoje miejsce, co ułatwia wessanie w głąb macicy męskiego nasienia. Wszystkie te wyniki badań jednoznacznie dowodzą, że orgazm kobiety nie spełnia tylko funkcji psychicznej, ale odgrywa zasadniczą rolę w mechanizmie prokreacji.


    inny cytat:
    Po co kobiecie orgazm?

    A.D.: Jeden powód już mamy: orgazm ułatwia zajście w ciążę. U samic ssaków często występuje wtedy zasysanie nasienia. Kobiece skurcze powodują podobny efekt


    za zrodlo podam np. taki ciekawy artykul z wyborczej (tutaj o tym wspomniane na stronie 1)
    http://wyborcza.pl/1,81388,3817449.html

    to moga potwierdzac rowniez przypadki, kiedy pary sobie w koncy odpuszaczaj i wrzucaja na luz - i wlasnie wtedy do ciazy dochodzi ! :)

    zatem - przedewszystkim: przyjemnych staran zycze :)
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Hej witam wszystkich jestem nowa na forum:swingin: bardzo zaciekawiły mnie wasze wpisy dotyczące ziółek wspomagających byłabym wdzięczna za jakieś rady ziółek wpomagających owulację lub innych środków witaminowych. Wspomnę tylko iz biorę duphaston od 16dc a następnie 2 dc biorę clostilbegyt, wspomagam się kwasem foliowym i piję pluszzzzz multiwitamina z żeń szeniem co jeszcze bym mogła zrobić? chłop mój bierze body max z żeń szeniem czy coś innego może jeszcze polecacie dla mężczyzny?
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Paaula, poczytaj sobie na watku o zolnierzykach. Tam znajdziesz info co moga brac mezczyzni.
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    dzięki wielkie jutro sobie poczytam bo dziś wykonczyło mnie tworzenie wykresu ale jakoś idzie ;) mam pytanko jaka temperaturka oznacza owulację?
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Paaula, nie ma takiej temperatury.
    3 wyzsze tempki po szesciu nizszych (3cia z tych 3 powinna byc wyzsza o co najmniej 0.2 stopnia od najwyzszej z tych 6ciu nizszych) oznaczaja, ze gdzies w okolicach tego dnia z pierwsza wyzsza nastapila owulacja (od 4 dni przed do 3 po, jesli dobrze pamietam).
    Koniecznie wybierz metode i zaopatrz sie w wiedze drukowana. A jak sie z nia juz zapoznasz to bedzie Ci glupio, ze zadalas takie pytanie :bigsmile:
    Jak sie odezwiesz do mnie na priva to moge Ci podrzucic jakies skromne wprowadzenie. A zeby poznac dobra metode musisz przeczytac podrecznik, to sie nie da strescic w poscie na forum.
    Przejrzalas forumowe watki z serii 'okienko eksperta - ABC ...'? Zanim zakupisz podrecznik mozesz tam doczytac podstawy.
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 11th 2009
     permalink
    oki dzięki:shamed: trochę się w tym nie łapie bo pierwszy raz sobie mierzę tempkę
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 11th 2009
     permalink
    Nie szkodzi. Każdy kiedyś zaczynał i był zielony. Z czasem samodzielnie nauczysz się rozpoznawać okres płodności i niepłodności.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsangoire
    • CommentTimeMar 24th 2009
     permalink
    Paula-możesz dodać albo wiesiołek (tylko do owulacji),albo olej z lnu (można stosować cały cykl).Kwasy omega są bardzo ważne w diecie a przy okazji oba powodują poprawienie jakości śluzu w dni płodne.Wieśka masz w Oeparolu, natomiast Olej z lnu w Linocomplex.Babeczki na starankowych polecają len,bo można go brać cały czas,włącznie z ciążą :)
  1.  permalink
    witam.
    jutro mam 7 dzień fl.
    chciałam zrobić badanie prl i progesteronu, ale nie wiem czy to coś da, bo mnie przeziębienie złapało i mam 37,6 gorączki i gardło boli, do tego strasznie łamie mnie w kościach jakby mnie walec przejechał :(
    ta choroba nie zaburzy wyników?
    • CommentAuthorMarisa6
    • CommentTimeJun 18th 2009
     permalink
    Ja polecam PROMEN, preparat dwufazowy dla panów, mój mąż go zazywa i nasienie sie poprawiło.
    • CommentAuthormartencja
    • CommentTimeJun 23rd 2009
     permalink
    czesc dziewczyny:)) mam takie pytaneczko:) moja ginekolog chce mi zapisac clotilbegyt, czy któraś może brała ten lek, czy działa i w ogole wszytsko?? może on mi pomoże w zajściu w upragnioną ciążę:)))
    pozdrowionka:):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 23rd 2009
     permalink
    Na 28dni są ciąże w 1. cyklu brania clo.
    Przygotuj się na działanie uboczne: pogorszenie jakości śluzu.
    W czasie brania jest potrzebny monitoring cyklu.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkatiamal
    • CommentTimeJun 26th 2009
     permalink
    Witam wszystkie starajace sie:)
    Mam pytanie: czy ktoras z was brala Kaprogest na pekanie pecherzykow.
    Stwierdzono u mnie LUF i moja gin przepisala mi wlasnie Kaprogest, ktory ponoc ma wspomoc pekanie pecherzykow.
    • CommentAuthorMarisa6
    • CommentTimeJul 2nd 2009
     permalink
    Witam,
    A czy któraś z was stosowała Femifertil. Jest to mieszanka witamin i ziół, które podobno zwiększają płodność kobiety.

    z góry dzięki za info.
    Pozdrawiam

    Jak Działa femifertil™

    femifertil™ zawiera pełen zestaw witamin i mikroelementów prenatalnych (w tym kwas foliowy), które, jak wykazują badania naukowe, są istotne dla optymalizacji płodności i dlatego warto je przyjmować już przed planowaną ciążą. W skład zestawu wchodzą: Witamina A (beta karoten), witamina C, witamina D3 (cholecalciferol), witamina E (d-alfa tokoferol), ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.

    femifertil™ zawiera aminokwas l-argininę, która poprawia krążenie i wspiera rozwój wyściółki macicy.

    femifertil™ zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:
    jagody niepokalanka – regulują owulację i miesiączkowanie, a także prawidłowy przebieg menstruacji. Badania kliniczne wykazały wyższą liczbę poczęć w grupach pacjentek przyjmujących wyciąg z jagód niepokalanka, niż w grupach placebo;
    liść maliny – łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
    zielona herbata – zawiera silne przeciwutleniacze (polifenole) działające antystarzeniowo na komórki ciała i poprawiające przemianę materii;
    żeń-szeń syberyjski – reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy
    kwiat koniczyny łąkowej – zawiera izoflawonoidy, które wspomagają funkcję jajników i promują owulację.
    •  
      CommentAuthoraczkolwiek
    • CommentTimeJul 3rd 2009 zmieniony
     permalink
    FemiFertil
    Ja stosuję trzeci cykl, z tym, że zaczęłam w środku, więc nie wiem jak liczyć :-)
    W drugim cyklu praktycznie nie odczuwałam już, żadnych objawów PMS, ale wcześniej nie było jakoś tragicznie. W każdym razie różnica była odczuwalna, ale to zasługa niepokalanka (jak mnie ktoś uświadomił - pozdrawiam :-)). A niepokalanek wchodzi także w skład castagnusa, który jest dużo tańszy.
    Ja wybrałam femifertil też ze względu na pełny zestaw witamin i minerałów, chociaż czasem mam wątpliwości, czy to jest potrzebne przy sensownej diecie jeszcze sobie tak dokładać.
    Wątpliwości mojego męża budziło natomiast to, że preparat można kupić tylko w jednym miejscu, że nie jest on dostępny w aptekach.
    Trudno ocenić wpływ na owulację i pracę jajników. Ostatnie usg wyszło dobrze, pęcherzyki szybko rosną i miałam owulację, a wcześniej bywało różnie. Cykle mam regularne, więc pod tym kątem też nie ocenię, zresztą można popatrzeć na moje wykresy, czy coś się zmienia ;-)
    Oprócz femifertila nie biorę już właściwie nic, no czasem herbatka z pokrzywy. Ostatnio zaczęłam większe dawki magnezu+B6. No i... zobaczymy :-)
    •  
      CommentAuthorwolanka
    • CommentTimeFeb 25th 2010
     permalink
    Kochane, mam pytanko : czemu ziolka o. G.Sroki nr. 3 trzeba pic przed snem? pytam, bo one na mnie dzialaja moczopednie i musze w nocy chodzic kilka razy siku, co pozniej odbije sie na tempce. Czy nie mozna ich pic troszke wczesniej? Prosze o pomoc :)
  2.  permalink
    mam pytanko, bo zamowilam sobie femifertil-czy ktoras go stosowala i mogla by sie wypowiedziec ??? Ponoc pomaga regulowac cykl,sluz,reguluje owulacje by szybciej doszlo do poczecia... ;)
  3.  permalink
    nikt nie stosowal ????????
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 18th 2011
     permalink
    Skorzystaj z wyszukiwarki po nazwie cyklu.
    -- [/url]
  4.  permalink
    dziekuje:)
  5.  permalink
    Witam, czy któraś z Was zna lek Femifertil?? Czy możecie coś o nim napisać, czy jest skuteczny???
    • CommentAuthorjustyska84
    • CommentTimeApr 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny :)
    Ostatnio analizowałam różnego rodzaju specyfiki "ułatwiające" poczęcie dzidziusia i natknęłam się na dwa o których wcześniej nawet nie pomyslałam.
    A więc: WIT E - działa u kobiet i u mężczyzn. Nie będę się tu rozpisywać ale znalazłam fajny artykuł: http://www.eioba.pl/a/1u5r/witamina-e-ta-od-spraw-bardzo-osobistych możecie poczytać sobie w wolnej chwili.
    Drugi to selen - ale to głównie dla mężczyzn (zwłaszcza tych, którzy palą papierosy) - oczyszcza org i wzmacnia żołnierzyki :) Ja kupiłam z firmy Naturel i kosztował ok 16 zł
    Mam nadzieje,że trochę pomogłam :)
    Nie zaszkodzi spróbować, a nóż będą efekty :) Pozdrawiam i życzę powodzenia

    :tongue:
    •  
      CommentAuthorpirat_
    • CommentTimeApr 10th 2011
     permalink
    Moja bliska koleżanka brała przez 2 miesiące preparat Prenatal pro Baby (http://www.prenatale.pl/produkt/prenatal-probaby ). To taki zestaw witamin i mikroelementów dla osób starających się. Starali się ponad 2 lata i zaskoczyła po tych witaminkach :) Koszt niestety jest dość wysoki, choć gdy próbowałam zrobić podobny zestaw z kilku rożnych suplementów, cenowo wyszło podobnie :/ Przez internet jest taniej niż w aptece, więc zakupiłam. A teraz zobaczymy....
    Wersja dla kobiet niestety jest paskudna w smaku, ma na końcu posmak metaliczny, łeeeeee ........ zaraz po wypiciu muszę szybko coś przekąsić, bo inaczej wizyta w wc murowana, tak mi niedobrze po tym :(
    Ale czego człowiek nie spróbuje ;)
    W opakowaniu jest 30 saszetek po 15 dla kobiety i mężczyzny. W ramach "oszczędności" biorę pierwsze opakowanie w pierwszym dniu po zakończeniu @.
    •  
      CommentAuthor_Dotti_
    • CommentTimeApr 11th 2011 zmieniony
     permalink
    A co z tymi mieszaknkami ziół na poprawienie przebiegu faz cyklu? Któraś z was się skusiła i mogłaby by subiektywnym zdaniem się podzielić ;)
    Ja osobiście biorę folik, wit. B i mogę potwierdzić, że obraz śluzu się poprawił i łagodniej zniosłam PMS ( właściwie to go nie było ;) ), dorzuciłam sobie jeszcze skrzyp naturalny, ale to na włosy, paznokcie i cerę.
    A męża faszeruję cynkiem 2 tydzień, wit. B zaraz bedzie miesiąc, folik standardowo, i poza tym euthyrox na tarczyce musi brac.. Zastanawiam się nad jakims zestawem wit. i pierwiastków dla niego, bo pali i ma lekka nadwagę. Co moglybyscie polecic? (poza cwiczeniami ;) ) Przed nami 4 podejscie.. oh gdyby sie udalo :)
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 12th 2011
     permalink
    Aha, czyli efekt nie jest za bardzo miarodajny, jeśli idzie o ten femifertil.
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeApr 14th 2011
     permalink
    hello , kupiłam Asmag i wg ulotki powinno się zażywać 3 tabl 4 x dziennie - faktycznie tak zażywacie ? nie wiem czy można to przedawkować
    --
    •  
      CommentAuthorMerenRe29
    • CommentTimeApr 27th 2011
     permalink
    Ja biorę juz ostatnie kilka tabletek Femifertilu, mnie nie pomogły w zajściu w ciąże, ale to przecież nie lek cudotwórca,. Uregulował mi cykl, przedłuzył faze lutealną, poprawił śluz, to juz dużo, tak uważam. Zazywałam na noc więc żadnych skutków ubocznych nie doświadczyłam:)
  6.  permalink
    hej, brala ktoras z was te tabletki cyclo progynowa i zaszla w ciaze dzieki nim ??
    • CommentAuthorandziaa30
    • CommentTimeMay 8th 2011
     permalink
    hej ja powie szczerze ze ziola nr 3 sroki dzialaja ja zaszlam w ciaze z nimi po 13 latach staran bezkutecznych szkoda tylko ze paare dni puzniej po wyniku pozytywnym dostalam okres i poronilam ale mam nadzieje ze w tym cyklu mi sie znow uda i ze doczymam a 13 lat temu mialam ciaze obumarla wiec wierze nadal ze mi sie uda
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeMay 8th 2011
     permalink
    a propos ziółek , zaczęłam pic na II fazę i miałam straszne bóle brzuch i biegunkę więc odstawiłam po trzech dniach. Fakty że fl przedłużyła mi się do 14 dni ( zazwyczaj jest koło 10 ) , ale czy te objawy są normalne ?
    --
    •  
      CommentAuthorLily26
    • CommentTimeMay 8th 2011
     permalink
    Mój mąż brał selen. Ja kupowałam Chela Selen dlatego, że ja go też biorę na tarczycę. Czy mu pomógł - hmmmm.... chyba tak, bo w ciążę zaszłam. Ale jak duży wpływ miał ten selen na jego nasienie tak naprawdę to się chyba nigdy nie dowiemy :) Oprócz tego kupowałam mężowi Promen i do tego Acetyl L Karnitynę (dużo tańsza wersja polecanego przez lekarzy Proxeed'u) ten sam skład tylko właśnie w promenie brakuje tej Acetyl L Karnityny, która jest w Proxeed. Ja sama nie brałam nic ze wspomagaczy, ale wiedziałam, że wsio jest ok z moimi jajnikami.
  7.  permalink
    Hejka Kochane :* dla przypomnienia od stycznia z mężem staramy się o dzidzie . Teraz jest na początku @ dokładnie 3 dzień cyklu i postanowiłam poważnie od tego miesiąca do tego podejść . Poszłam do apteki z mężem i kupiłam :
    -wiatamine B6 ( czytałam u kilku dziewczyn że ją też biorą )
    -Castangus ( też czytałam o nim dużo pozytywnych komentarzy , że jest sprawdzony i wielu kobietą niby pomógł zobaczę jak to będzie u mnie , a mam też troszkę podwyższoną prolaktynę szczególnie po obciążeniu czyli hiperprolaktynemie czynną a ten lek niby obniża poziom tego hormonu)
    -Kwas foliowy co prawda biorę go już od stycznia
    -Oeparol-czyli olej z wiesiołka - też słyszałam że wielu kobietą pomógł bo działa lepiej na śluz

    Mąż za tydzień idzie na badanie nasienia mam nadzieję że wszystko będzie dobrze .
    A ja miałam robione :
    TSH wynik 3 ,58 norma jest : 0,27-4,7
    prolaktyna wynik 25,0ng norma jest : 2,8-29,2
    kolejny raz prolaktyna 16,5ng/ml a po obciążeniu 173,2ng/ml czyli hiperprolaktynemia.

    To chyba wszystko opisałam co jak na razie zrobiłam w kierunku starań .
    I tylko jak skończy się @ zacznę mierzyć temperaturę to będzie mój pierwszy cykl z temperaturą .
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 2nd 2011
     permalink
    jeju po co tą samą wypowiedź kopiowałaś do stu różnych tematów ? :confused::confused::confused::confused::confused::confused:
    --
  8.  permalink
    żeby w którymś temacie dostać odpowiedź .
    •  
      CommentAuthorTres
    • CommentTimeJul 3rd 2011
     permalink
    Julitka, czy badałaś inne hormony tarczycy (ft3,ft4) czy tylko TSH? Radziłabym zbadać, bo to TSH wprawdzie pozornie w normie, ale tak naprawdę ta norma jest dla całej populacji, a dla młodych kobiet norma jest do ok.2 (idealnie ok.1). Przeczytaj wątek dla tarczycowych:) No i mierz temperaturę - zawsze poznanie swojego cyklu może tylko pomóc. Trzymam kciuki;)
    --
  9.  permalink
    Miałam zwykłe TSH a po tych badaniach już mi moja ginekolog nie dała na inne kazała tylko na wszelki wypadek iśc do endokrynologa zobaczyc co z tą prolaktyną . Dziękuję za odpowiedź :*
    •  
      CommentAuthorCarlain
    • CommentTimeSep 22nd 2011
     permalink
    Witajcie!
    Czy miałyście już coś wspólnego z tymi żelami? żele prawdopodobnie Zwiększają ruchliwość plemników i wydłużają ich życie,Wspomagają zapłodnienie.
    Podzielcie się swoimi opiniami, zastanawiam się nad kupnem tych lubrykantów.
    -- Czekam na majowego księcia ;)
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeSep 22nd 2011
     permalink
    Też jestem ciekawa. Nie słyszałam o tych żelach a wszystkie te które wpadły mi w ręce nie były zalecane w okresie starań.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.