Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    marcycha spokojnie.
    Mi wczoraj w 11 dc wyszedł pozytywnie - kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej wiec na bank pozytywny... tylko ze ja jestem po CLO i teraz pregnyl wiec chyba się przyśpiesza owulacja a u Ciebie może będzie ok 13-14 dc? cierpliwosci
    --
  2.  permalink
    Tak też mi sie wydaje powtórze test koło środy i wtedy zobaczymy! Objawy i odczucia niby wyraźne, tylko śluz taki sobie
  3.  permalink
    marcycha - trzymam kciuki - cierpliwości ;-) a śluz sie pojawi odpowiedni.. Mi się pojawił taki płodny dopiero tego samego dnia praktycznie co test owu pozytywny ;-)
    --
  4.  permalink
    Kandyzowana: Zobaczymy jak wyjdzie test w środę. A póki co jajniki nieźle dają mi w kość :bigsmile:
  5.  permalink
    P.S Kandyzowana- Ja też bardzo mocno trzymam kciukasy za owocny cykl :bigsmile: Obyś świętokała Nowy Rok z Picollo :thumbup:
  6.  permalink
    Marcycha, heeh, fajny avatar :P ja tez taką nadzieję posiadam i już rozglądam się za picolloo ;-P i myślę jaki finalnie kupic :-P
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Kandyzowana, prosze napisz jak dawkowac OEPAROL , bo zakupiłam i nie wiem jak go brac , proszę
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    hej dziewczyny podgladnelam wasza rozmowe, ja narazie biore tylko folik,
    mieszkam w uk ale poszukam tego wiesiołka.
    jak go zarzywac?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Izuka85 - zamiast wiesiolka mozesz kupic siemie lniane - ja kupije w tabletkach olej z siemienia lnianego, w holland and barret maja, nazywa sie Flaxseed (linseed) Oil - 1000mg :) biore 2 razy dziennie po 1 tabletce, siemie lniane ma ta zalete, ze mozna je brac caly cykl. Wiesiolka trzeba odstawic przed owulka. Moj lekarz polecil mi siemie, mimo, ze mam wiesiolka w domu, biore tylko siemie. :) polecam :)
    --
  7.  permalink
    Izunka : Ja go biorę dopiero w tym cyklu. Dziewczyny tutaj pisały że trzeba go brać do skoku temp. a potem odstawić !
  8.  permalink
    Dokładnie siemię podobno bezpieczniejsze :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    dzieki:) znaczy do skoku i koniec, dzieki za informacje
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    super dziekuje madziauk - takze kupuje siemie lniane:)
    i najlepiej kapsulkach :)
    dzieki dziewczyny jeszcze raz,
    teraz slownik i do dziela:)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    nie wiem czy moge wklejac tu linki do stron ,ale znalazlam cos takiego jak :Holland & Barrett - Flaxseed (Linseed) Oil Capsules (1000mg)
    --
  9.  permalink
    Izunka - to to o czym pisala madziauk zobacz wyżej
  10.  permalink
    :-) możesz odnośniki dawac ;-)

    Ja juz dziś nei biore wiesiolka tylko LINOCOMPLEX :-)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=67&prodid=473&cid=20&sid=0

    poszukam dzis w sklepie.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Izunka85 - tak, wlasnie taki mam :) ten sam :) 2 razy jedna tabletka, jak chcesz mozesz brac 3 razy dziennie :) bo na pewno nie zaszkodzi :) jak cos to polepszy sluz :))
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    super dzieki:)
    dopiero doczytalam ze tez jestes z uk?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Izunka85 - :) jestem, dokladnie Londyn :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    a ja pod Londynem:)
    --
  11.  permalink
    hej dziewczyny. jestem tu pierwszy raz i czytam o tych wspomagaczach. nie widze tu nic o leku Parlodel, wiecie coś o nim? jak się go stosuje, w którym dniu cyklu, jak długo itp.
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    Parlodel to lek na hiperprolaktynemię jest to lek na receptę
    • CommentAuthormalgosia75
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Witam wszystkich serdecznie. Jak tu fajnie :) i tak aż miło się czyta. Jestem pierwszy raz na takim forum, ale planuje właśnie dzidziusia i z przyjemnością przeczytałam Wasze porady. Przyznam, że jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o zwroty (skróty itp). :wink: ... no cóż ... każdy się kiedyś uczy :tongue:
    Będę wdzięczna za porady, mianowicie jak poznać kiedy mam dzień płodny - kupiłam test owulacyjny i zrobiłam wczoraj pierwszy - wynik negatywny :cry:,a jestem teraz w 13 dc. Wydaje mi się jednak, ze owulacja już była .... teraz mam powiększone piersi (nabrzmiałe i bolące). Nie bardzo wierzę w obserwację temperaturową, bo dodam, że teraz jestem trochę przeziębiona, więc nie ma sensu mierzenie temperatury. Dziś (niestety dopiero:shamed:) zaczęłam brać Folik.
    Będę wdzięczna za rady.
  12.  permalink
    Witam Witam :))))
    Ja własnie zaczęłam brać femifertil. opinie ma bardzo dobre, są to zioła po prostu witaminy poczytajcie sobie ;) i zawiera też folik w sobie :) www.jestemplodna.pl
    mężowi też kupiłam wspomagacz :) cynk bardzo dobrze działa na jakość nasienia, więc kupiłam mu po prostu witaminy z cynkiem w roli głównej :))
    Bierze bez żadnego ale :D bo faceci są jakie małe dzieci, na leki i lekarza trzeba ich po prostu namawiać, ale ponoć bardzo dobry jest też Salfazin -cynk i witaminy tylko zapomniałam nazwy jak byłam w aptece :))) no i co jest ważne -> mężczyźni nie mogą przegrzewać krocza! :)))
    Pozdrawiam :bigsmile:
  13.  permalink
    Znajoma zapodała mi link :

    http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html?gclid=CMWgtf_2964CFYEx3wodtC3Rvg


    Czy któraś z Was stosuje to?
    -- , ,
  14.  permalink
    Hej dziewczyny :) coś tu cichutko. Ja trochę poczytalam o rożnych wspomagaczach i bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie mieszanka ziół O.Sroki nr 3. Jestem już w połowie cyklu, ale chce zacząć je pić od następnego :) ... ciekawe czy coś pomoże ?!!!! :)
    --
    • CommentAuthorPatkaka77
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Witam....Ostatnio przeglądając różne wątki dotyczące palnowania ciąży i problemów z zajściem znalazłam taki preparat FEMIFERTIL. Podobno reguluje cykle i wspomaga zajście w ciążę. Czy któraś z Was zna ten preparat? jakie są Wasze doświadczenia?
  15.  permalink
    tak ja znam. Dużo kosztuje i jak już pisałam wcześniej trzeba mieć wiarę w takie preparaty.... Ja wierzę w luz i na pewno się uda ;) Nic nie kosztuje i jest najpewniejszy :)
    •  
      CommentAuthorjakmalina
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Dziewczyny olej z wiesiołka bierze sie od 1 dc ale w jakiej dawce?
    •  
      CommentAuthorkejt_busz
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    ja mam wiesioła Oeparol, biorę 3x dziennie po 2 kapsułki
    •  
      CommentAuthorjakmalina
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Sporo, dzięki :surprised:
    •  
      CommentAuthorkejt_busz
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    no to jest maks. dawka, ale czasem zapominam :wink:, więc w praktyce to tak 4-6 kapsułek dziennie :smile:
    •  
      CommentAuthorjakmalina
    • CommentTimeSep 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja też zapominam o lekach niestety. Mąż się śmieje, że powinnam mieć takie specjalne pudełeczko na lekarstwa - jak starsi ludzie :wink:Teraz jak pójdę do apteki to kupię i jemu wyprawkę i potrzebne będą dwa pudełeczka :rolling:
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    Tak dużo tych kapsułek dziennie? Ja też mam olej z wiesiołka firmy oeparol i szczerze mówiąc dawkowania nie konsultowałam z nikim, tylko biorę tyle ile jest napisane na ulotce. 2 kapsułki dziennie. Ale fakt faktem jakoś nie zauważyłam, żeby mi szczególnie pomógł. Pewnie właśnie dlatego, że za mało go brałam. Ale podobno ten olej można brać tylko do owu. Czy bierzecie go również po owulacji?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkejt_busz
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    hmm. na moim Oeparolu stoi tak: "Dorośli i młodzież 1-2 kapsułki 3 razy dziennie". Jak nie działa, to może spróbuj brac 2x2 kapsułki.

    Malina świetny pomysł z tymi pudełeczkami, haha ;) Obawiam się tylko, że moja porcyjka by się do jednego pudełka nie zmieściła :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    Ja biore 3 x 2 tab. W cyklach bez clo taka kuracja dziala na mnie rewelka :-)
    • CommentAuthorMarzenka88
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    WITAM JESTEM TU NOWA MAM 24L I WRAZ Z MEZEM STARAMY SIE OD LIPCA O DZIDZIE BIORE TYLKO FOLIK....CO MOGE ZACZAC DO TEGO BRAC WRAZ Z MEZEM OCZYWISCIE HEHE BEZ KONSULTACJI LEKARZA??

    PS.BARDZO CIEPLUTKO TU U WAS;-) I MAM NADZIEJE ZE JAKOS MI POMOZECIE;-))))

    [post przeniesiony przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Marzenko, witamy na forum.
    Po pierwsze - pisanie wielkimi literami oznacza w języku netykiety krzyk. Nie sądzę, że na nas krzyczysz, więc wyłącz, proszę, CapsLock i pisz normalnie. Staraj się również używać polskich znaków i znaków interpunkcyjnych. To znacznie ułatwia czytanie.
    Po drugie - Formu jest całkiem rozległe. Aby zaistnieć nie ma potrzeby zakładać nowych wątków - wystarczy skorzystać z wyszukiwarki i "podpiąć" swoją wypowiedź pod już istniejące. Np.
    WĄTEK O WSPOMAGACZACH
    WĄTEK O KWASIE FOLIOWYM

    Polecam również wątek dla starających się, całkiem obszerny, cieplutki i dość idoczny z tego co wiem, choć mogę się mylić, bo ja z inne kategorii.
    Jednym słowem, dośc mocnym - szukanie nie boli.
    Życzę przyjemnego pobytu na forum i bardzo przyjemnych starań o upragnione dziecko.
    Pozdrawiam.


    [post przeniesiony przez moderatora]
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    • CommentAuthorMarzenka88
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Przepraszam pewnie że nie krzycze;-) jestem tu pierwszy raz chciałam się podpiąć ale wyszło inaczej...ale juz doszłam do tego;-) Pozdrawiam


    [post przeniesiony przez moderatora]
    • CommentAuthorMarzenka88
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Witam dziewczyny jestem tu nowa,zdążyłam troszke poczytać tu u was...i chciałabym żebyście mi pomogły....Wraz z mężem staramy się o dzidzie od lipca i lipa;-( Ja biore tylko folik...co mogłabym do tego jeszcze brać żeby wspomóc zajście w tą upragnioną ciążę? No i coś dla mężusia też by się przydało;-))

    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorfausta2
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    czy ktos stosowal beparent dla mezczyzn?
    --
    • CommentAuthormonka_na
    • CommentTimeFeb 22nd 2013
     permalink
    dziewczyny, znalazlam w superpharmie na promocji zelik conceive plus. Macie jakies doswiadczenie z nim?
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    Hej.U mnie jest 1dc i kupiłam sobie wiesiołek.Zaczynam go przyjmowac i zobaczymy czy da jakies rezultaty.Dodam tylko ze od 5dc bede przyjmowac jeszcze clo.
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Dziewczyny czy macę przyjmuje się przez cały cykl? Również w drugiej części? Olej z wiesiołka na pewno wzmocnił mi włosy a śluzu raczej miałam tyle samo. Ale pewnie to sprawa indywidulana. Za to wydaj mi się, że po wiesiołku bardziej bolały mnie piersi w progesteronowej.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    ja tez po wiesiołku nie odczułam żadnych zmian raczej wydaje mi sie że własnie śluzu mam mniej eh dobrze ze skończyłam opakowanie bo juz nie kupie tego na mnie to niedziała
    --
    • CommentAuthorMama_Anka
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny czy przyjmowała któraś Femibion? Szukam opinii.
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Ja brałam w ciąży i podczas połogu opakowanie. Co do opinii... Mała urodziła się dość duża, położna zapytała, jakie witaminy brałam, na odpowiedź, że Femibion, pokiwała głową i odparła, że to wszystko wyjaśnia. Niestety się nie dopytałam, po 36h porodzie nie miałam głowy do takich spraw :tongue:
    --
    • CommentAuthormonka_na
    • CommentTimeOct 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jakie opinie o żelu Conceive Plus? Któraś z was stosowała?
    • CommentAuthormala86
    • CommentTimeNov 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Czesc dziewczyny ja wlasnie zamowilam femifertil staram sie o dziecko od czterech lat chodzilam do lekarzy i nic to nie dalo leki nie pomagaly dalej nie wiadomo czy mam czy nie mam owulacji wiec zaczelam szperac po necie i trafilam na te tabletki .Jesli ktos je bierze to niech sie o nich wypowie czy widzicie jakies zmiany odkad je bierzecie
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.