Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Hihi, uwielbiam prasować, czyli mam zadatki na wieloródkę? ;) Chciałabym kilkoro dzieci...

    Zmywać też mi "nie wolno". Wyjątek: sesja, dopóki mąż studiuje.
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Fiufiu jak chodziłam do pracy to tez był większy podział teraz kiedy mój połówek pracuje od rana do wieczora to zamiast widziec go w kuchni to wole sama wcześniej posprzątac i miec go wtedy tylko dla siebie a poza tym mimo L4 nie przyzwyczajona jestem nic nie robic to chociaz powoli cos w domu robię, chyba ze faktycznie jestem nie do życia to wtedy dom "brudem zarasta" :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Magg Myszorka Kfiatuszku - wiem ze karmicie piersia i stad moje pytanie, ile wam urosl biust?? ja przed ciaza mialam 101/102 w ciazy na 108 poszlo ale teraz... juz jest 112.. obawiam sie ze historia sie powtarza i znowu do 120 dobije...jak jest z wami???
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    AniaM ja przed ciążą miałam 90 teraz po wyciumkaniu mam 100 jak są nabrzmiałe od mleka to jakieś 105 jak na mnie to mam BALONY :shocked: hihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Tylko 1 zdanie - JESTEŚMY W KOMPLECIE !!! Weroniczka leży właśnie z Tatusiem i się sobą cieszą (Tatuś córcią oczywiście) :cheer::cheer::crazy::crazy::cheer::cheer: Ja sama też idę się położyć na chwilkę - się cieszę !!!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    AniuM ja przed miałam 90 teraz mam 95, jakby nie ten wrzód to chyba ze 110 by było.W staniki się mieszcze i nawet lepiej wyglądają. A mam pytanie czy to prawda że z małym dzieckiem nie powinno się chodzić na cmentarz?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    And wspaniałe wieści :crazy::swingin: odpoczywajcie teraz buziaki!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Myszorka ja nie słyszałam czegoś takiego :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Myszorka pierwsze slysze!!! My juz 2 razy bylismy sie przejsc po cmentarzu bo akurat piekne tam sa drzewa a i do dziadkow na groby chceilismy zajsc. podejrzewam ze to znowu jeden z wielu przesadow.



    Magg a kopnac cie za te balony?? czekaj jeszcze i tobie urosna moze :fingersear:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co robić. Mały dzisiaj w nocy nie dać się przystawić do cyca, próbował i mu nie wychodziło. Nie wiem czy mam za pełne persi czy on poprostu nie może złapać moich brodawek bo są prawie płaskie? O 3 w nocy wysłałam mężą po mleko bo juz nie wiedziałam co robić ale wkońcu udało się i zjadł.

    No i jeszcze szwy: dzwoniłam do szpiatala i powiedzieli, że zakładają rozpuszczalne ale ja widzę ewidentnie wiszącą nitkę. Na pewno mam rozpuszczalne?

    Help! Wpadam już w panikę...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Jemma jesli idzie o karmienie to probuj ciut odciagnac pokarmu, strzyknij malemu ociupinke do buzi poczuje smak i zalapie. jesli masz takie malutkie sutki to moze kup te kapturki z aventu? tylko pamietaj sa 2 rozmiary jakby co. Mysle ze jeszcze Maksiu jest na tyle maly ze moze miec muchy w nosie i czasami takie syt. moga sie zdarzac. Zamiast podawac sztuczne mleko odciagnij lepiej swoje i gdyby takie placze znowu sie powtorzyly to podaj mu swoj pokarm z butli.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007 zmieniony
     permalink
    a co do szwow to nitki bedziesz widziala. przeciez nawet te rozpuszczalne musza jakos powiazac. ja nie mialam szytego krocza ale za to mialam kilka szwow w srodku (Gabrycha rodzila sie z raczka przy buzi) no i pamietam ze takie zielonkawe niteczki wyszly mi po 2-3tyg. na papierze po wizycie w kibelku zauwazylam. takze nie wpadaj w panike. tak moze byc i jest to normalne
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Jemma moja mała też nie chciała łapać jednego cysia i ja po prostu "doiłam" trochę tego cysia żeby się zrobił miękki i masowałam sutki trochę je wyciągając i dobry też jest sposób karmienia Ani M kładziesz się na plecach poduszka pod plecy i dzidzia na cysia - spróbuj może pomoże - tylko bądź cierpliwa buziaczki

    AniaM a co nie balony :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Magg moj maz twierdzi ze nie :tongue: zreszta przy dekoltach wyglada to hmmm faaaajnie tylko szkoda za mam malo rzeczy w ktore wchodze cycowo :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Dzięki dziewczyny :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    AniaM ale to takie balony w pozytywnym znaczeniu- bez urazy. ja ostatnio takie miałam 8 lat temu więc teraz dekolty po pępek noszę :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Magg no ja biust z natury mam C ale teraz ... coooz D przestalo juz pasowac :D
    czy w nocy tez zalewasz sie mlekiem? ja nie znosze spac w staniku wiec jestem mega sexy mamma i spie z pielucha tetrowa wcisnieta pod koszulke nocna :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    HIHIHIHIHIHI AniaM ja tak samo w nocy śpię bez stanika z pieluchą tyle że wciśniętą pod t-shirt i zalewa mnie strasznie :))))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    A właśnie mam pytanko może się orientujecie kobiety kochane czy karmiąc piersią można używać kremów na celulit albo wyszczuplających np VICHY?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Magg nie no to ja staram sie byc sexy mama i spie w normalnych krociutkich koszulkach :) niech maz tez cos ma z tego :rolling:
    a co do kremow to mozna pod warunkiem ze nie zawieraja kawy i jeszcze czegos tam. mysle ze w aptece pani bedzie wiedziala jak zapytasz. ja np nie wiedzialam ze sprayu p/bolowego na stawy nie mozna ale juz wiem i zdycham raczej z bolu nizli sie nim popryskam :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    fajnie się macie mamuśki z tym pokarmem, ja takiego nawału niestety nie mam.Ale zaczynam zamrażać i mam już 4 woreczki i jeden pojemnik na mocz :bigsmile:
    a co do środków przeciwbólowych do smarowania to przez 2 godziny od posmarowania nie powinno się karmić tak powiedziało mi 3 różnych specjalności lekarzy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    z tym mleczkiem to sa + ale i -
    czlowiek by gdzies poszedl a tu ni z gruszki ni z pietruszki strozki ci ciekna. zdarza sie ze przeleje mi wkaldki (gerbera) i biustonosz i mam mega cudne plamy na bluzce. ostatnio jak sie zgapilam i karmilam malego to przeciekla mi tetrowa i wygladalam jak ostatnia fleja - kiecka byla zalana po sam pas :devil:
    a co do mazidel to ja bym mogla tylko ok 23 zastosowac jesli taka przerwa byc musi. wczesniej nie ma takiej opcji bo nigdy nie przewidze czy Krzys zglodnieje za godzine, poltorej czy dwie... jakos i tak wole sobie dac na luz
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007 zmieniony
     permalink
    dziewcyzny mam takie male pytanko - zdecydowalyscie sie juz jaka antykoncepcje bedziecie stosowaly po porodzie? ja jestem mega przeciwniczka depo provery bo mialam po niej straszne przeboje zdrowotne no i teraz myslalam zeby wziac cerazette ale naczytalam sie ile to onie skutkow ubocznych nie maja (m.in. plamienia trwajace po wiele wiele tygodni) i totalnie mi sie juz ich odechcialo. na spiralke nawet jakbysmy sie chceili zdecydowac to po cc trzeba pol roku odczekac... wyglada na to ze zostaja nam gumki... a jak jest z waszymi wyborami?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Aniu po proverze ja miałam spore przeboje i napewno się nie zdecyduję. Co do innych anty - przy karmieniu wybór jest minimalny i jak urodziła się Gabi p dr stwierdziła że z tego co może dać to Provera jest najbezpieczniejsza bo inne mogą wywołać krwawienia u dziewczynki (Gabi) Nie wiem na ile w tym prawdy na ile nie - nie dociekam nawet :D zostaje przy NPR - z bardzo wielką dyscypliną :devil: jak kiedyś mi się znudzi to wtedy będę się martwić (a może już będzie skuteczna pigułka dla chłopa :D )
    A bardziej na poważnie - po tym co miałam po prowerze po prostu boję się anty chemicznej a na spiralę się nie zdecyduję bo wiem jak ona działa i nie po to walczyłam o moje dziecko by inne wydrapał ze mnie kawałek drutu ... sorki ale ja to tak widzę ...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    AniuM ja biorę cerazette i teraz jestem już zadowolona, na początku były małe plamienia około 5 czy 6 dni ale teraz jest już w porządku. Nic mnie nie boli typu glowa czy jakiś wzmożony apetyt wręcz przeciwnie jestem szczuplejsza niż przed ciążą. Jedyny - cena 33zł dwa razy w miesiącu bo bierze sie bez robienia przerwy.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Aha co do plusow jak nie tolerujesz to zawsze mozesz odstawic a przy innych środkach typu zastrzyk czy spirala to już się musisz męczyć.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Myszorko jesli spirala to z pewnoscia nie hormonalna. cerazette tez sie boje bo ja bardzi zle znosze hormony. wymioty, pryszcze, wypadanie wlosow, tycie... totalnie wszystkie skutki uboczne mnie dotykaja. no i kurcze niesety znam tylko 1 osobe ktora przy stosowaniu cerazette na dluzsza mete byla zadowolona plus taka ktora zaciazyla. przy tych tabletkach samodyscyplina jest mega wazna- spoznienie dluzzse niz godzina tudziez chorobsko zmniejsaja skutecznosc i to bardzo...npr dla mnie jest zbyt ryzykowne i niewygodne. moze jest inaczej jak sie planuje jeszcze jakies maluchy ale mi sie juz odechcialo skutecznie no a poza tym po cc przez 2 lata ciaza niewskazana wiec chcialabym cos w miare pewnego.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    Spiralę można wyjąć w każdej chwili i nie trzeba się męczyć. :-)
    Ryzyko metody można poznać po liczbie nieplanowanych poczęć. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    Powiem Wam że ja też ostatnio myslę nad antykoncepcją bo choć mieliśmy problem z zajściem to natura lubi byc przekorna i wolę nie ryzykować! Myślę że najprędzej to będą prezerwatywy do 6 miesiąca a potem spirala chyba że doktorek mi coś doradzi za tydzień :)
    Pozdrowienia dla mamusiek... A co tam u Ineż i Lady wie ktoś może?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2007 zmieniony
     permalink
    Magg moj gin sie smial ze skoro u nas Krzys to takie dziecko cudu to teraz lepiej podwojnie sie zabezpieczac zeby kolejnego nie bylo ;)

    Lady nie ma jak przy kompie siedziec przez jej przypadlosci poporodowe ale Julcia chociaz daje jej odpoczywac, wiem ze dzisiaj miala jechac na zdjecie szwow. miejmy nadzieje ze wkrotce zlapie sil troche i wpadnie opisac nam porod
    Inez z Bastkiem dalej sa w szpitalu ale wszystko wam sama opisze po powrocie. Na razie Maly ladnie przybiera na wadze i smacznie nocami spi. Teraz miejmy ze szybkoi sie wszystko wyklaruje i niedlugo wroca do domu.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    ja mam jeszcze takie male pytanko - co moglabym zjesc co przedostaje sie do mleka matki i spowoduje biegunke lub przyspieszy wyproznianie? od razu powiem ze ja problemow nie mam ale Krzysiolina od soboty nic tylko gazy a wiadomo u nas brak pakunkow pieluchowych to od razu stresior i zaczynam lapac schizy. nie moge juz patrzec na buraki, od paru dni po litrze jak nie soku z burakow to barszczu wypijam, zre sliwki suszone, zarlam juz nawet surowe mlekiem zapijajac i nic... znacie jakis taki sposob na przeczyszczenie zeby i Malego ruszylo??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    Aniu a sok z jabłek lub jabłka? Ja wczoraj piłam sok jabłkowy taki z kartonika i od nocy nie nadążam z przewijaniem :D
    Ewentualnie jak Krzysiaczek ma twardy brzusio to włóż mu w pupcie końcówkę od termometra - mojej Gabi to pomagało ...

    Czy któraś z Was poci się w nocy jakbym nie wiem jaka temp była i polopiryna wzięta ? Wstałam i w nocy i rano tak spocona że aż córy kołdre brałam bo moja była mokra na wylot! a majty i stanik do wykręcania się nadawał. kurcze nie wiem co sie dzieje :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    And no wlasnie o to chodzi ze mlody nie ma ani twardego brzuszka, ani wzdec ani nawet nie placze czy sie nie prezy. tylko wiadomo u nas to juz kiepski objaw takie rzadkie wyproznianie. Sok jablkowy nie dzialal, buraki i sliwki tez widac nie... termometr wczoraj aplikowalismy ale tez echo... jak sie nic nei ruszy to jutro rano pol czopka mu dam, nie ma wyjscia... jestem w sumie ciekawa czy czopek lepszy czy lewatywa, sama juz nie wiem...

    a te poty to norma... hormonalne takie... ja po obydwu porodach przez to przechodzilam. lekarze na to mowia uderzenia goraca
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    No to chyba czopek będzie lepszy niż lewatywa choć obie metody to już jakaś ingerencja w organizm. Wiem że u Krzysia to niepokojący obiaw ale myślę że to się wyreguluje u niego i będziecie się z tego niebawem śmiać :)

    lekko mnie uspokoiłaś z tymi potami bo rano miałam strachowe. Zimno mi dzisiaj a jak przysnę to się pocę :( a śpię z doskoku przez pół dnia - chyba odsypiam stresy. Przytulam maleńką do cyca i sekund pięć łapie mnie drzemka ona kńczy jeść a ja już obudzona. Póki nie ma dzieci idę jeszcze lulu na pół godz :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    dziewczyny mam kilka pytań:
    1.jak czyścicie uszka maluszkom?
    ja myje wodą a jak widzę wydzielinę z wystającą już z na brzegu uszka to delikatnie patyczkiem usuwam
    2. jak czyścicie nosek?
    ja psikam wodą morską i też patyczkiem a najlepszy dla mnie sposób to położe Matusia na brzuszku i same koziołki wychodzą
    3. jakich chusteczek używacie?
    ja najczęściej nivea, ale teraz kupiłam te robione przez tesco, zobaczymy jak się sprawdzą
    4. czy jest nadal oliwia baby?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    uszka po kapaniu delikatnie patyczkiem, nosek tak samo (ale bebok sam wyszedł wiec tylko pomogłam patyczkiem), chusteczki nivea krem ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    Myszorko
    ad1 - patyczkami dzidzius raz na kilka dni :)
    ad2 - nosek czyszcze gruszka jak cos tam widze. jak nie chce wylezc to kropelke mleczka strzykam z cyca odczekuje i wtedy odsysam
    ad3 - chusteczki tylko i wylacznie pampers ale te tradycyjne z zielonego opakowania, lawendowe wg mnie cuchna a sensitive sa za slabo nawilzone. mialam nivea ale mi nie podeszly. inne pzretestowalam na Gabrysi i jestem wierna pamkowym
    ad4 - chodzi ci o gazete baby? nie widzialam juz bardzo dawno
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    wiecie co... dzisiaj bede krolowa!!! czeka mnie noc na tronie ale co sie dziwic wypilam litr soku burakowego, litr jablkowego i 100g sliwek sliwej wrabalam :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    A małego ruszyło?
    Ja miałam nadwyraz spokojną noc i mała jadła po 23 a następnie o .... 7 rano!!! jak wstałam aż sprawdzałam czy oddycha !!! A teraz od 7 Weroniczka pije ze mną kawę i zaczepia kota :) (a może kot ją) Chyba pójdzie w ruch buteleczka z zapasów mojego mleka, bo smoczysko jak się obudziło wycyckało oba cycuszki - zagłodzone dziecko :D

    Ja dziś chyba wyjdę na pierwszy spacer - nie wieje nie pada i ma być niby 23st więc chyba to wykożystam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    AnD mnie ruszylo ale malego nie :(
    troche sie prezyl wiec dostal czopek bo maz stwierdzil ze synus musi sie wyspac
    z lekka jestem przerazona bo zrobil mocno zielona kupke. Nie wiem czy to na skutek przyjmowania multiwitaminy czy moze to moje jedzenie tak wplywa. w sumie zjadlam kilka morelek, a w niedziele dostal ostatnia dawke zelaza. a moze to leki??? cebion i cebion multi dostaje codziennie po 3kropelki + 1/2kwasu foliowego + 1/4wit B6. jak ja kocham taka niepewnosc!!! powiem tak jestem troche zeschizowana na punkcie jego kupali ale mam cicha nadzieje ze za dzien czy dwa znwou pojawia sie 'musztardki'...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie DO KARMIąCYCH PIERSIą:

    czy któraś z Was ma uszkodzone brodawki czy też same sutki od karmienia? Jeśli tak to może macie jakieś sprawdzone metody wyleczenia i uniknięcia bólu!
    Osobiście powiem, że odechciewa mi się karmić :(( i boję się kolejnego przystawienia do piersi!
    Wczoraj kupiłam mleko dla Niusi ale jakoś nie mam odwagi jej go podać! Chciałabym jakiś czas móc mieć ją blisko siebie przy piersi ale.... no właśnie ale ból zwycięża z każdym dniem coraz bardziej :((
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Lady musisz zmienić technikę karmienia. jeśli mała złapie i boli to od nowa przystaw tak aby mała złapała dobrze. na razie kiedy Cię boli spróbuj kapturków. na bolące sutki dobry jest Bepanthen (może dostałaś go w reklamówkach na oddziale)
    <a href="http://www.bepanthen.pl/">
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Zawsze możesz wykapać kilka kropelek mleka i zostawić na brodawce i pobyć z gołymi cycuszkami między karmioeniami - chyba najlepiej koi ból. Jest jeszcze maść Bepanthen jedni se ją chwalą i mi przy Gabi pomogła ale teraz niezabardzo - trochę łagodzi ból ... Myślę że czas najlepiej pomże i tak jak napisała Bladykot - kapturki narazie póki mocno boli ...

    Aniu zielona kupka to normalny obiaw u dzidzi na cycu nie tylko w pierwszych dniach życia dziecka i wg mnie nie ma powodu do paniki kolor może być od lekko żółtej - prawie białej po prawie czarną no i konsystencja nawet lekko śluzowata - problemy z kupkami i paniki przy nich miałam z Gabi (fakt zdrowe dziecko) ale wtedy p dr mi powiedziała że dopóki nie ma "niteczek" czy plamek krwi nie mam co panikować.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Hahaha nie zauważyłam że Bladykiciuś podał już nazwę tej maści :)

    Miłego dnia Babolki idę na spacer !!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    co do maści to mam dwie dobre tzn MALTAN - jest warta polecenia i z MEDELI ale co z tego, że wietrzę, smaruję mleczkiem i kremami jak przerwy są zbyt małe na wygojenie :((

    Co do kapturków to też się zastanawiałam ale nie wiem czy ona będzie chciała przez nie pić jeśli cyckanie smoka to u niej nie przechodzi - ma odruch wymiotny :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    no Ja na specer też bym się przeszła ale cholerka nie mam nic do ubrania jak na złość - ten przejściowy etap jest chyba najgorszy :(( nic na mnie nie pasuje hi hi hi

    Poza tym mam dziwne mrowienie w piersiach aż niemiłe! i jak tylko jest mi chłodno to dodatkowo to jest uciążliwe i bolesna! Może nieco później też mi się uda wyskoczyć z domku!
    Na razie idę pod prysznic :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Lady moje wszystkie znajome twierdza ze bepanthen przy avent sie umywa., dobra jest tez z medeli PURELAN tyle ze patrzac po opiniach znajomych avent jednak wygrywal bo po kilku aplikacjach wsyztsko przechodzilo a dziewczyny kamrily co 2h i czesciej, warunek nakladasz masc i golym cycem swiecisz :) co do kapturkow to bym uwazala tak jak z butelka bo dzieciaki sie latwo do nich przyzwyczajaja i pozniej samego cyca nie chca a wiadomo dochodzi wyparzanie ich pozniej wiec dodatkowa robota.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    And z tymi kupkami to jest u nas jak wiesz sprawa kluczowa stad moje schizowanie. od razu sobie wyobrazam ze moze cos sie z jelitkami dziac. wiem ze czarnowidztwo nic nie pomoze ale to jest ode mnie silniejsze. mam troche sprzeczne info co do zalatwiania sie bo w centrum zdrowia dziecka lekarka powiedziala ze jak 2 dni kupki nie ma to 3 dnia trzeba dziecku pomoc natomiast neonatolog mowi ze kupka moze byc raz na 5-7dni. koeljna wizyta w centrum dopiero 24sierpnia wiec troche to potrwa nim bede sie mogla od nich wszystkiego wywiedziec
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Powiem Wam że juz nie wiem jak walczyć z tymi kolkami.... Tosia bardzo cierpi codziennie od 20 jest jeden wielki krzyk, kropelki nie pomagają, plantex też dopiero po czopkach jest mała poprawa. Chyba będe piła tylko wodę może wtedy coś się poprawi....Najgorsze że te ataki potrafią trwać i do 24 :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Lady wiem co czujesz :) jatez mialam tak poranione brodawki ze jak mały ciumkał to ja kurczowo trzymałam sie poreczy łozka bo tak bolało .. ale mały chciał jesc wiec mu dawałam :) pare razy sobie posmarowałam swoim mleczkiem ale przeszło samo :) a co do tego jak jest chłodno to ja nadal czuje taki dziwny bol :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.