Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    Szukam pomysłu na prezent dla męża z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu. Myślałam o puzzlach ze zdjecia ślubnego czy innego... Ale może macie inny pomysł kobitki kochane? Doradźcie! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    Fiuf-fiu wymyśliła bardzo fajny prezent, może jak wejdzie to się zechce podzielić :))
    a z moich doświadczeń - my sobie powiedzieliśmy, że bez prezentów robimy, urządzaliśmy imprezę dla znajomych i drugą dla rodziny i szczęście nasze i miłość i sexik były najlepszymi prezentami w tym dniu :))
    Puzzle - fajny pomysł, o ile ślubny lubi układać - ja kiedyś swojemu kupiłam puzzle 3d - ułożył ze 3 klocki a resztę ja z wypiekami na twarzy :))
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Zechce, zechce :) Mój dostanie album, a w nim dosłownie kilka zdjęć: jedno ze ślubu, jedno testu ciążowego, wydrukowałam też jako zdjęcie wykres z 28dni, do tego oczywiście zdjęcia z USG i odpowiednie podpisy. Dorzucam rożki do zdjęć, pióro dostałna ostatnie urodziny. No i teraz będzie miał za zadanie kontynuować ten album :)

    Nota bene zdjęcia z USG wskanowałam i wydrukowałam na papierze fotograficznym, bo boję się, że oryginały wyblakną.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    ja na pierwsza rocznice slubu dostalam od M telefon domowy bezprzewodowy bo duzo gadam buehehehe
    on dostal prozaicznie bardzo bo zestaw kosmetykow takich moich ulubionech :)

    pozostale rocznice slubu obchodzimy wspolnie fundujac sobie cos extra. raz byl to wypasiony robot kuchenny (obydwoje lubimy gotowac) kiedy indziej dvd a teraz na 6 rocznice slubu kupilismy sobie 'lepsiejszy' aparat cyfrowy bo fotografia jest pasja kazdego z nas
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Ja dostałm 25 róż , bo w I rocznicę ślubu kończyłam 25 lat ( braliśmy śub w moje urodziny)
    --
  1.  permalink
    my na pierwsza rocznice nic sobie nie kupowalismy bo zwyczajnie brakowało nam jeszcze wtedy na wszytsko kasy...na druga to pojechalismy sobie na weekend a w tym roku ja już dałam M prezent chociaz rocznica za 13 dni dopiero,dostał telefon komórkowy bo swój aparat juz miał strasznie wysłużony,mi pozwolił sobie wybrac co chce,a ja tradycyjnie jako że lubie błyskotki wybrałam złoty wisiorek na łańcuszek...o taki
    !Image Hosted by ImageShack.us
    !




    ale ogólnie to uważam że facet lubi prezeznty praktyczne
    --
  2.  permalink
    Mam inny problem...co kupić TESCIOWEJ????!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    na rocznicę Waszego ślubu? :wink:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
  3.  permalink
    hahahaha akurat ma imienyny dzień przed nasza rocznica...dobre pani_wonka jeszcze tego by brakowało
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Ciacho - to jest problem, ja bym poszła w coś babciowego, np kubek z napisem: będę babcią, czy też jestem babcią, albo kocham wnuczka, albo coś w tym stylu, a jak nie to hmmmm, mojej mamie najczęsciej kupuję kosmetyki - dogadujemy się co by jej się przydało, teściowej ostatnio daliśmy figurkę kota (bo wcześniej dostała od nas kota i jest zakochana w kotach) na figurce - na spodzie była dedykacja dla babci (tak się dowiedziała, że nią zostanie), a może bardziej prozaicznie - obrus albo pościel - hmmm, no sama nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Tesciom i moim rodzicom zawsze kupujemy cos praktycznego. wiem ze z nowej torebki czy CD player'a uciesza sie bardziej. dodam ze my np kupujemy 1 duzy prezent na kilka okazji i mowimy ze to juz na urodziny i imieniny (moja mama ma je w odstepie tygodnia) albo gwiazdkowy to juz wspolny jest... wiem ze moja mama marzy o suszarce do grzybow i owocow ale na razie okazji nie ma zeby kupic moze na wiosne dostanie :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Wszystko dla miłośników kotów: Kotomaniak
    W tej chwili nie działa, ale może to chwila przerwa techniczna.

    Ocena sklepu Kotomaniak
    --
  4.  permalink
    a wiecie co wymyśliłyśmy ze szwagierką?że złożymy sie i kupimy jej masazer do stóp.za 150 zł super u nas w media expert jest.no i już mamy z głowy:)
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Temat dla męża zdominowały teściowe :cool:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    prezentowe topiki już były tutaj:wink: czasami pomysły są bardzo uniwersalne:)
    polecam:
    prezent na ślub
    na święta- pogotowie mikołajowe
    dla dzieci
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeOct 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Super!! Dziewczyny, jesteście bardzo kochane! Od razu kilka pomysłów się znalazło!!!

    Ja zamówiłam na stronie www.fotopuzzle.pl puzle A-3 z 216 elementów ze zdjęcia naszego ślubnego w plenerze. Ok, może wkleje je tu:

    darmowy hosting obrazków

    Wpadł mi też do głowy prezent koszulka dla męża, na którym można stworzyc np. napis... "Najkochańszy mąż na świecie" czy cos podobnego ;P

    Pomysł Fiufiu jest super i chyba nie zaszkodzi dołączyc go do puzzli :) A ładnych albumików jest duzo, więc można jakis wybrac, reszta to juz nasza kreatywnosc.

    Bardzo Wam dziękuję, wpisujcie jeszcze!!!!!

    })i({
  5.  permalink
    no zapomniałam własnie o tej koszulce z napisem"supertata"ze znaczkiem jak superman.podobała sie bardzo.takie fajne koszulki można zamówić na portalu Wirtualnej Polski.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Honia, cudna z Was para. A pomysł nienowy, więc i nie całkiem mój :)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Kurcze ale fajny prezent te puzzle , Julka lubi układać , chyba zrobię jej taką frajdę na gwiazdkę, puzzle z jej zdjęciem
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    postanowione

    Będą puzzle i albumik rodzinny ze zdjeciami USG, testem, naszymi fotami itp. - wskazówka od Fiufiu

    Dzieki! Ale wiecej pomyslow sie przyda! Moze juz na kolejną rocznicę? ;P
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeOct 11th 2007
     permalink
    Fotopuzzle doszły :) bardzo ładne :)

    Albumik kupiony, fotki wywołane... jupi!! Teraz tylko ładnie je powkładam, opiszę.... i do niedzieli!

    Dzięki!

    pozdrawiam })i({
  6.  permalink
    Ty masz rocznice w niedziele a ja we wtorek:)

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    • CommentAuthorbunia13
    • CommentTimeJul 14th 2011 zmieniony
     permalink
    Może fotokisążka ze wspólnymi zdjęciami (takie streszczenie tego roku ujęte w fotach). Posiadam taką fotoksiążkę ze ślubu i polecam każdemu. Doskonała pamiątka na długie lata.
    • CommentAuthorKatness
    • CommentTimeAug 22nd 2011
     permalink
    Dorzucę jeszcze do bazy pomysłów takie coś http://coloraf.pl/drzewo+genealogiczne.html , ponieważ to był mój ostatni prezent który okazał się srrzałem w dziesiątkę. Na obrazie zostały umieszczone zdjęcia rodziny, w moim przypadku po 4 pokolenie wstecz i gałęzie boczne, na drzewie genealogicznym. Rozmiar był spory, podobny do tego na prezentowanym zdjęciu.
    • CommentAuthorkotlettp
    • CommentTimeAug 30th 2011 zmieniony
     permalink
    A ja strzeliłam mężowi szkołę przetrwania w profesjonalnej firmie, która się tym zajmuje :)
    • CommentAuthorirenakret
    • CommentTimeOct 15th 2011
     permalink
    Ciekawym prezentem może być zmetalizowana figurka pary młodej.Prezent z humorem i do tego mało spotykany to ważne tak myślę Polecam zobaczcie. W google wpiszcie hasło metalizacja przedmiotów.:wink:

    prezent na rocznice/ślub
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Cześć Dziewczyny!
    My na pierwszą rocznicę ślubu zrobiluśmy sobie wspólny prezent, wykupiliśmy ofertę na grouponie i za grosze pojechalismy na 4 dni w bieszczady:clap::jumping:
    Byla to cudowna rocznica ślubu!:cheer:
    • CommentAuthorbrzózka
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    A ja mam zawsze problem z prezentem ale mój mąż się przyznał że cieszyłby się z biletu na koncert ...
    • CommentAuthorGruszka65
    • CommentTimeDec 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    a na jakiś konkretny koncert, czy na jakikolwiek? :P Mój teraz ciągle przegląda odtwarzacze DVD, bo nasz się popsuł, to wezmę jego brata i coś mu kupimy wspólnie (bo sama bym nie wiedziała co) :)
    • CommentAuthorkinganycz
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Dosyć popularnym pomysłem jest teraz metalizacja przedmiotów;)

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    dobry seks :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: dobry seks

    żeby mi się chciało
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    oj tam raz się można poświęcić Bladykocie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    gdzie jest moje libido z okresu tuż po porodzie?!:cry:
    --
    • CommentAuthorlimitka
    • CommentTimeJan 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    do dobrego seksu może polecę jakiś poradnik, np. z pozycjami. Ja zamówiłam sobie taki z tego filmiku Link
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    moje libido dobiło do 0 bo poniżej raczej się nie da... dlatego dla mojego męża największym prezentem będzie jego wzrost... więc czekam na tę chwilę :)
    --
    • CommentAuthormartynkaAB
    • CommentTimeFeb 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja natrafilam na sklep z tradycyjnymi akcesoriami dla facetów . Kupiłam krem do golenia w drewnianym ręcznie robionym tygielku i pędzel z włosia borsuka. Wiadomo, że faceci to gadżeciaże, więc spodobało mu się :) W ogóle to zauważam, że nasi drodzy mężowie wydają strasznie duże pieniądze na ładnie zrobione cacka.
    • CommentAuthormartynkaAB
    • CommentTimeFeb 25th 2012
     permalink
    bladykot, mi po porodzie to całkowice zniknęło libido :( Jest już 2 miesiące po a ja tylko raz się przytulałam :(
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeApr 27th 2012
     permalink
    na rocznice slubu albo komus bliskiemu mozna zrobic album albo wykupic taka ksiege przez internet i tam dac swoje zdjecia( my taka dostalismy na slub) nasze zdjecie na 1 stronie i imie i nazwisko, potem bylo nasze dziecinstwo, wiec wszystkie zdjecia komputerowo wklejone (te najlepsze) na kolejnej stronie ...I NASZA PIEKNA MLODOSC...mozna wkleic wspolnie spedzone mlode lata albo oddzielnie (najlepsze te z imprezami) potem : NADSZEDL CZAS NA WIELKA MILOSC...i nasze wspolne zdjecia...POTEM ZARECZYNY i zdjecie (moj maz napisal mi wiersz wiec swiadkowie wkleili zdjecie z zareczyn i ten wiersz) ...POZNIEJ NASZ SLUB I ZDJECIE Z KOSCIOLA...WPISY UKOChANYCH GOSCI...NASZE CUDOWNE WESELEI ZDJECIA (NIESTETY JUZ POWKLEJANE A NIE PRZEZ KOMPUTER)...POZNIEJ SA STRONY DO UZUPELNIENIA..A PO UPOJNEJ NOCY ZABAW NADSZEDL CZAS NA PODROZ POSLUBNA...A TERAZ CZEKAMY NA BOBASA I MNOSTWO RYSUNKOW Z BOCIANAMI I WOZKAMI:) KOLEJNA STRONA TO ..O I KOLEJNE MALENSTWA W RODZINIE..PIERWSZA ROCZNICA SLUBU...DZIECIAKI DORASTAJA..A DZIADKI NA WNUKI CZEKAJA....NASZE 25LECIE I SREBRNE GODY..A OTO NASZA RODZINKA I WNUKI I PRAWNUKI HEHEH ...NO I 50 LAT MINELO!! dla tesciow mozna zrobic takie cos z ich zycia albo z wnukow albo cos podobnego naprawde swietny prezent!
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthormamaMK
    • CommentTimeMay 24th 2012
     permalink
    ja dałam zegarek z ładnym grawerkiem :)
    • CommentAuthordariana
    • CommentTimeFeb 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Dobrym pomysłem na takie okazje może być jakiś gadżet erotyczny, może album z pozycjami seksualnymi [wymoderowano reklamę]
    Uważam, że byłby atrakcyjnym prezentem, nie tylko dla faceta, ale i dla dwojga.
    • CommentAuthorGreys
    • CommentTimeMar 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Fiufiu: Zechce, zechce :) Mój dostanie album, a w nim dosłownie kilka zdjęć: jedno ze ślubu, jedno testu ciążowego, wydrukowałam też jako zdjęcie wykres z 28dni, do tego oczywiście zdjęcia z USG i odpowiednie podpisy. Dorzucam rożki do zdjęć, pióro dostałna ostatnie urodziny. No i teraz będzie miał za zadanie kontynuować ten album :)

    Nota bene zdjęcia z USG wskanowałam i wydrukowałam na papierze fotograficznym, bo boję się, że oryginały wyblakną.


    Bardzo fajny ten pomysł z albumem i zdjęciami. Będzie pamiętał ile fajnego się wydarzyło w ciągu tego jednego roku! Ja też wywołałam zdjęcia, ale jako fotoksiążkę. Były tam też zdjęcia z podróży poślubnej, z naszej przeprowadzki do własnego mieszkania, święta itp. generalnie taka oś czasu :)
    • CommentAuthorkinia84
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Szukajcie czegoś ciekawego i pomysłowego. Mój facet np. w tym roku dostał lot awionetką. Takie rzeczy wcale nie kosztują dużo, a człowiek zapamiętuje je, do końca życia, prawda? ;-)
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 12th 2019
     permalink
    Coś co nie jest materialne. Jakaś fajna wycieczka, lot balonem, lot w tunelu aerodynamicznym itp.

    Treść doklejona: 12.05.19 10:53
    My z mężem nie robimy sobie prezentów na rocznicę ślubu, tylko bardzo wyjątkowo spędzamy ten dzień. Bierzemy w pracy wolne , dzieci zostawiamy u babci i robimy cały dzień coś razem A wieczorem bardzo elegancka kolacja w restauracji, kręgle itp.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeNov 27th 2020
     permalink
    Ja mojemu Tomkowi, co prawda na urodziny a nie na rocznicę, sprezwntowałam sesje z instruktorem na strzelnicy :) podjarany był mocno :) strzelał z różnych broni :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.