Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    ja ostatnio mam ładne regularne cykle, po 28-29 dni, tempka też mniej wiecej tak jak powinna falowac, ale wczesniej mialam rożne dziwne wykresy i cykle po 28-37 dni, koszmar! w sumie to od slubu mi sie cykle uregulowały :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    ale to chyba dlatego ze od slubu biorę magnez i wit. B6 a to podobno pomaga we regulacji cyklu.
    Ale przy owulce w 12-14 dniu za duzo sie nie poszaleje w I fazie :cry:
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    Witajcie wszystkie nowe dziewczyny! Mam nadzieję, że będzie Wam wśród nas dobrze. Pozaglądajcie na rózne wykresy, można się tu wiele dowiedzieć, no i atmosfera miła:) Powodzenia!
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    Jeszcze Cię Ashley nie ma w 28 dni :(
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    No właśnie, też Cię szukam...
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    jestem w 4 dniu nowego cyklu, ale wpisze tez ten poprzedni. Jak obczaję co i jak :)
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    A jaki masz nick? Bo nadal Cię nie mogę znaleźć...
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    Ashley, ja Cię dodałam do przyjaciółek ;) a wykresik jak masz udostępniony?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 8th 2006
     permalink
    Ashley, mnie cykle po ślubie się skróciły wydatnie! Pod wpływem stresu miewałam nawet 45 dni. Ślub spowodował cykl 41-dniowy, a teraz 28-29 dni. Może mogę powiedzieć, jak piszą w podręczniku, że sam fakt rozpoczęcia samoobserwacji spowodował u mnie uspokojenie, wyrównanie i regularność cykli?
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 9th 2006
     permalink
    Amazonka, to by nawet pasowało... do mnie to przemawia, ze jak jestem po owulacji to ciąża jest bardzo mało prawdopodobna i być moze to mnie uspokaja i reguluje cykle... narazie mam zbyt małe doswiadczenie by to uznac za regułe, ale zobaczymy.
    Dzieczyny, dzieki za dodanie mnie do przyjaciolek, jeszcze nie wiem jakie mi to daje możliwosci :bigsmile: Wykresów jeszcze nie wrzyciłam z braku czasu, ale się poprawię!
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 10th 2006
     permalink
    Mam prosbe, w wolnej chwili napiszcie mi: czy moge obserwowac Wasze wykresy, czy tylko tych, ktore mnie dodaly jako przyjaciólki? I jak te wykresy odnalezc szybko? Czy ja tez musze Was dodac jako przyjaciolki? Czy wszystkie z Was zamieszczają tu swoje wykresy? Czy niektore są tylko na forum?
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeDec 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Ashley, nie panikuj, wszystkiego się powoli dowiesz, najlepiej metodą prób i błędów:)))
    Co do widoczności wykresów innych dziewczyn, to zależy od nich samych, czy udostępniły wykres tylko dla przyjaciółek (wtedy, by go widzieć, musisz byc w ich gronie), czy ustawiły go jako ogólnodostępny. Najlepiej poszukaj każdej dziewczyny z osobna i sprawdź czy widzisz jej wykresy czy nie. Jeśli nie, a masz na to ochotę, możesz poprosić o autoryzację przyjaciółki:) A jak już kogoś masz w przyjaciółkach, to można szybko dotrzeć do jej wykresów, klikając odpowiedni link. Powodzenia!:)))
    • CommentAuthorJola41
    • CommentTimeDec 10th 2006
     permalink
    Witam
    pierwszy raz trafiłam na to forum
    jestem mamą ktora odddała dziecko do adopcji , założyłam tez grupe wsparcia dla takich kobiet
    ktore odddają dzieci do adopcji ze wskazaniem
    chciałabym też na tym forum umiescic moja i mamy adopcyjnej historie ,
    i informacje gdyby szukała zajżała tu matka ktora mysli o odddaniu dziecka .
    pozdrawiam Jola
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeDec 11th 2006
     permalink
    Witaj, Jolu. Najlepiej byłoby chyba założyć nowy temat na forum.
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeDec 12th 2006
     permalink
    Witaj wśród nas Jolu! Jesteś bardzo dzielną Kobietą i mam nadzieję, że będzie Ci wśród nas dobrze. Popieram propozycję Samiry, załóż nowy wątek na forum.
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 12th 2006
     permalink
    Z tego co przeczytałam na forum to chwalicie ksiązke Roetzera. Czy możecie polecic jakies inne książki, ze tak powiem ogólno-npr-owe, zródło rzetelnej wiedzy na temat ogolnie npr. Postanowiłam zabrać się do sprawy naukowo, bo mam zbyt wiele pytan. dzięki.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 12th 2006
     permalink
    Czy pytań może być zbyt wiele?
    Mało jest książek o NPR. Na drugim miejscu są Kippleyowie:
    http://rodzinna.pl/sztuka-naturalnego-planowania-rodziny-p-30.html
    Godne polecenia są książki prof. FIjałkowskiego, lecz trzeba uważać na wydanie, bo mogą być nieaktualne.
    http://www.allegro.pl/item149030318_ekologia_rodziny_w_fijalkowski.html
    --
    • CommentAuthormadziara20
    • CommentTimeDec 13th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny..!!!! dzis oficjalnie do was dolaczam..!!! mam na imie magda i mam 20 lat.. we wrzesniu bylam w 23tc ciazy niestety mojemu synkowi bardzo sie spieszylo i mialam przedwczesny porod.. Marcel udusil sie w kanale rodnym.. :sad::sad::sad::sad::sad::sad: jutro mija 3 miesiace od tego przykrego zdazenia.. od stycznia wraz z kamilem zaczynamy sie starac o nastepna dzidzie.. :smile::smile::smile:
    to narazie na tyle..
    pozdrawiam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeDec 13th 2006
     permalink
    WITAJ Iowocnych staran.
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeDec 14th 2006
     permalink
    :winkkiss: będzie dobrze
    •  
      CommentAuthorskrzat75
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    Cześć przypadkiem trafiłam na 28 dni. Mamjuż dwóch wspaniałych chłopców ale pragnę jeszcze urodzić jedno dziecko. Szczytem moich marzeń jest dziewczynka.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    witaj w naszej coraz to większszej rodzinie!
    --
    • CommentAuthorNEBLINA
    • CommentTimeDec 28th 2006
     permalink
    witam jestem 23 letnia kobietka,ktora ma w planach zajsc w ciaze za okolo pol roczku,choruje na pcos od 6 lat i ciagle jestem na diane pozdrawiam i mam nadzieje ze dowiem sie wielu ciekawych informacji od Was potrzebnych kobietkom z ta przypadloscia;) pozdrawiam:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 28th 2006
     permalink
    Używasz 28dni?
    --
    • CommentAuthorkajunia
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    witam

    mam na imię Karolina. Od 18 miesięcy jestem mężatką i od tego czasu intensywnie staramy się o dzidziusia - jak na razie bezskutecznie :( Mamy porobione mnóstwo badań, które są OK.
    Walczymy dalej....
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Witaj kajunia! życzę owocnych starń.
    --
    •  
      CommentAuthorgosiah
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Witaj Karolino i życzę powodzenia w staraniach:bigsmile:
    -- To możliwość spełniania marzeń sprawia,że życie jest takie fascynujące...
    • CommentAuthorania81
    • CommentTimeJan 4th 2007
     permalink
    czesc! Dziewczyny!jestem mezatka od 3lat,mam 25 lat i mieszkam w Niemczech. Mam juz wspaniala dwuletnia coreczke.Teraz staramy sie o drugie juz do 5 miesiecy i narazie nic.:sad: Sorrki za bledy niemam polskich liter na klawiaturze.
    POZDRAWIAM
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 4th 2007
     permalink
    Witaj aniu :bigsmile:
    • CommentAuthorelll_usa
    • CommentTimeJan 6th 2007
     permalink
    Witam panie :) Mam 25 lat, od 2 lat po weselichu i mieszkam w Zduńskiej Woli. O potomka staramy się od 3 miesięcy dopiero, bo musiałam doprowadzić się do porzadku po " cudownych" pigułkach anty bo mój organizm " poleciał w kosmos":/
    Pozdrawiam i życzę każdej starającej się jak najbardziej owocnych starań i jak najmniej tych niemiłych rozczarowań w dniu @. :)
    •  
      CommentAuthormycha27
    • CommentTimeJan 7th 2007
     permalink
    Witam!Mam 26 lat.Jestem szczesliwa mezatka starajaca sie o dzidzie.Od 6 lat choruje na PCO.Obecnie jestem po resekcji klinowej jajnikow.Biore duphaston i CLO.Staramy sie mocno i czekamy na pozytywne efekty.Nie lamiemy sie.Pozdrowionka dla wszystkich!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    Witajcie dziewczyny! Mam nadzieję, że dzięki 28dni będziemy mogły razem z Wami już wkrótce cieszyć się z Waszego szczęścia!
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    ja już taka bardzo nowa nie jestem, ale właśnie odkryłam, ż nie wiem jak się drukuje wykresy oraz co to jest oowcp... pomożecie?
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    Wydruków jeszcze nie ma, pozostają jeszcze w sferze obietnic Damazego.
    Oowcp - najedź na skrót - rozwinięcie się pokaże. Jak to jest? Spytaj nGL, m.in. ona to czuje.
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    nie wyświetla mi się rozwinięcie :cry:
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    Poszukaj też na forum - już były rozmowy na ten temat.
    Odczucie opuchnięcia węzłów pachwinowych.
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    dzięki :) w życiu czegoś takiego nie czułam, ani nie słyszałam, więc ciężko się domyśleć...
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthoraniaG
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    Witam wszystkich, jestem nowa :), mam na imię Ania i mam 26 lat. Od 1 czerwca 2006 roku staram się z mężem o dzidziusia..Pozdrawiam wszystkich :smile:
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJan 9th 2007
     permalink
    witaj witaj :)
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorguziec
    • CommentTimeJan 10th 2007
     permalink
    Chciałam wszystkich przywitać serdecznie no i sama też się przywitać :) Mam nadzieję, że szybko zorientuję się co i jak tutaj działa :)
    Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 10th 2007
     permalink
    Guziec, masz konto w programie?
    --
    •  
      CommentAuthorguziec
    • CommentTimeJan 10th 2007
     permalink
    Tak, właśnie przed chwilką założyłam i powoli rozszyfrowuje co, jak i gdzie :)
    nawet złożyłam już pierwszą kartę cyklu, he he ;)
    •  
      CommentAuthorMyszka_Z
    • CommentTimeJan 11th 2007
     permalink
    Witajcie! Jestem na 28dni już kilka miesięcy, ale na forum od zaglądam od niedawna. Mam po prostu mało czasu :(. Mam 24 lata i od września jestem szczęśliwą żoną. Póki co odkładamy z mężem poczęcie dziecka.
    •  
      CommentAuthoragusiacze1986
    • CommentTimeJan 11th 2007 zmieniony
     permalink
    Witam was dziewczyny ! ja też od niedawna wiecej poswiecam czasu na forum , jestem na 28 dni już pare miesiecy ucze sie dopiero npr ale zmiłą checia bede tu zagladać .:bigsmile::cheer:
    --
    • CommentAuthorburka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Witam dziewczyny:-) mam 25 lat od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mężatką a z 28dniu jestem od 3 mieisęcy:-) na forum stawiam pierwsze kroki:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Jak CI się podoba program?
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeJan 13th 2007
     permalink
    Witajcie dziewczyny! Rozgośćcie się!
    Amazonko, odpowiem za siebie: tak mi się podoba, że wykazuję już pierwsze cechy uzależnienia:crazy:
    A poza tym bardzo się cieszę, że jest takie miejsce w necie, bo zawsze ma się lepszą mobilizację do regularnych i wnikliwych obserwacji, wiedząc, że przyjaciółki czekają na wyniki i nie podarują żadnych luk:bigsmile:
  1.  permalink
    Witajcie:) Mam na imie aga mam 22 lata i od 3 miesiecy staram sie odziecko.Jak narazie bezowocnie:( Zacżełam mierzyć temkę i robic wykresik więc mam nadzieję że to mi trochę pomoże:) Pozdrawiam:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAleksa
    • CommentTimeJan 15th 2007
     permalink
    Witam :-) Nazywam się Ola, Ja zaczynam starania z mężem za jakieś 2 tyg... Mam nadzieję, że będziemy mogły razem się wspierać i dzielić wiadomościami na forum. Narazie nie bardzo wiem jak się poruszać na forum, ale szybko to nadrobię. Pozdrawiam!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthordzidziak
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Witam, jestem Aga mam 34 lata. Od paź 2006 staramy się z mężem o dzidzię, bez skutku póki co. Fajnie, że mogę porównać mój wykresik z innymi chociaż jak na razie nie trafiłam na taki dziwny jak mój. Najniższa tempka to 37stC a nie jestem chora - chyba...
    Będę prowadziła pomiary regularnie i zobaczymy kiedy się uda :wink:
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Grunt to względność poziomów temperatury, a nie wartość bezwzględna.
    --