Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEda
    • CommentTimeMar 13th 2007
     permalink
    Witam wszystkich gorąco!
    Mary mnie zwerbowała, więc jestem :)
    Zapraszam do komentowania moich wykresików. Może wspólnymi siłami uda nam się coś ustalić :)
    Pozdrawiam!
    • CommentAuthorNikus
    • CommentTimeMar 14th 2007
     permalink
    witajcie.Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona. Jestem mężatką od pół roku i od tego czasu nie zabezpieczamy sie wcale. Chociaż wcześniej też za bardzo nam to nie wychodziło :) Wszystkim mówimy że jeszcze odkładamy i tak może jest ale jak nam się zdarzy to będę chyba w siódmym niebie.Mój mąż także. A te odkładanie jest związane z naszymi planami zawodowymi gdyż od lutego do maja mamy ważne kursy specjalistyczne i wtedy nie byłoby co zrobić z maluszkiem ani z moim dużym brzuszkiem.A więc czekamy do końca tego roku. No a jeśli by się jakoś przytrafiło to widać nasze kariery zawodowe nie są warte uśmiechu małego brzdąca!! Do działania pobudza mnie dodatkowo widok 1,5 tygodniowego synka mojej siostry :) Dlaczego praca i rozwój zawodowy muszą być przeszkodą bym mogła mieć upragnionego maluszka? Pozdrawiam gorąco i proszę o miłe przyjęcie!!
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 14th 2007
     permalink
    Witaj Nikus :)
    Pytasz dlaczego? Bo w Polsce nie ma dobrej polityki pro-rodzinnej, coś się teraz dzieje ale wszystko jest blokowane i krytykowane przez opozycje
    Hej Eda!
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeMar 14th 2007
     permalink
    Witajcie!:swingin:
    • CommentAuthorpalolinka
    • CommentTimeMar 14th 2007
     permalink
    Witam Wszystkich!!!
    Trafiłam tu przypadkiem i tak sobie buszuje po tej stronce.
    Jestem mężatką od 6 lat, ale o dzidzie staramy sie od roku i ... i nic. Jestem w trakcie badań.
    Pozdrawiam wszystkie starające sie i odkładające :bigsmile:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 14th 2007
     permalink
    Witajcie:cheer::cheer::cheer::swingin::swingin: paolinko oraz nikus - miło że dołączyłyście - czasmi zajrzyjcie na czat na www.polchat.pl - pokój 28 dni - czasami tam sobie czatujemy we własnym gronie a czasami nawet sprzeczamy.Ale jest fajnie.
    Nikus - bedzie co ma być - ja również poswieciłam kariere zawodową dla rodziny - na razie dla męża bo odzidziusia sie staramy. Idąc drogą kariery wyszłam za mąz dopiero w wieku 29 lat - wiec stosunkowo pozno :) A może i nie.
    czasami kariera nie jest az tak ważna od innych spraw -więc podejscie masz całkiem prawidłowe.
    Życzę sukcesów
    Pozdrawiam
    --
    • CommentAuthoracciowa
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    :smile:witam wszystkich nazywam sie magda jestem z wroclawia trafilam tutaj jakies 5 minut temu
    pozdrawiam wszystkich
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    Starasz się czy odkładasz? A może tylko się obserwujesz?
    --
    • CommentAuthoracciowa
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    staram sie nie obserwowałam się nigdy bo myślalam ze bez tego bede miec malenstwo ale niestety bez obserwacji nie obejdzie sie
    • CommentAuthoracciowa
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    :bigsmile:i dlatego tu jestem
    • CommentAuthoracciowa
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    amazonka czy jest mozliwe ze moge byc w ciazy chociaz ze miałam 2 dni miesiaczke ? i to bardzo słaba?
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    witam i ja Ciebie Acciowa-powodzenia
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeMar 16th 2007
     permalink
    Acciowa, a może to nie była miesiączka, tylko krwawienie śródcykliczne albo implantacyjne? Udostępnij nam swój wykres, to będziemy mogły zajrzeć i może coś doradzić. Powodzenia!
    •  
      CommentAuthormonique
    • CommentTimeMar 17th 2007
     permalink
    Witam, dzisiaj do Was dołączyłam kilkanaście minut temu :bigsmile: zachęcona przez kolegę. Napiscie mi proszę jak mam napisać pierwszy dzień cyklu skoro go nie mam :) jestem 6 miesięcy po porodzie. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy naprawdę pokocham NPR :):heartbounce:
    -- http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10729;104/st/20060913/n/Nasza+cudna+Anulka/dt/6/k/a7dd/age.png
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 17th 2007
     permalink
    Fajnie, że tu trafiłaś! Możesz obejrzeć inne cykle poporodowe. W razie wątpliwości odezwij się do ekspertów za pomocą poczty wewnętrznej.
    --
    • CommentAuthorjuzia
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Dzien dobry kobitki!!!! jestem tu nowa i generalnie pierwszy raz w zyciu uczestnicze w forum . Mam 28 lat i juz od dwoch staram sie... Choc na początku naszej drogi zaszłam w ciąże w trzecim cyklu staran, ale niestety była pozamaciczna. :cry:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Jak Ci się podoba serwis? Wrzucasz wykresy?
    --
    • CommentAuthorjuzia
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    podoba mi sie bardzo, ale jestem jeszcze zielona w tym 'wrzucaniu wykresow' hi hi probuję!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Im wczesniej zaczyniej, tym szybciej sie nauczysz.:-)
    Na górze masz Pomoc - tam jest opisana obsługa programu. Najpierw załóż konto - zarejestruj się.
    --
    • CommentAuthorjuzia
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    chyba juz to zrobiłam
    • CommentAuthorjoanna1982
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    cześć dziewczyny

    jestem nowa....
    imię Joanna i w czerwcu wychodze za mąż....obecnie jestem na etapie rysowania wykresu...pierwszego w moim zyciu....przez któego się min. dowiedziałam ze spoznia mis ie juz tydzień...ale mam grype , biore antybiotyk ,, mam gorączke więc pewno przez to....bo w ciąży raczej nie jestem.. ale mam nadzieję ze za rok juz będę
    :bigsmile:

    pozdrwiam wszystkich
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Hej witamy!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorhipka
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    witaj Joasiu- widzę, że wiele nas łączy- ślub w czerwcu, odkładanie do przyszłego roku i gryyyypa :wink:
    pozdawiam!
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeMar 23rd 2007
     permalink
    witam,
    dołaczam do Was a dokładnie do starajacych się. Jestem na początku drogi, pełna obaw i jednocześnie wiary że sie uda. Pierwszy cykl za mną.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 24th 2007
     permalink
    Info dla nowych/początkujących:

    Zestaw podręczników do NPR + nowy termometr owulacyjny:
    http://www.allegro.pl/item178726473_naturalne_planowanie_rodziny_komplet_ksiazek.html
    Warto skorzystać z okazji.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 25th 2007
     permalink
    Dziekuje, ze jestescie. Od roku staramy sie o dzidziusia. Dlugo bralam tabletki, mam problemy z tarczyca. A ze daleko od 'domu' mieszkam (bo az w Szkocji), nie mialam zadnej babskiej bratniej duszy. Wiec dziekuje jeszcze raz, ze jestescie. Razniej z Wami :wink:
    --
    • CommentAuthormaja83
    • CommentTimeMar 27th 2007
     permalink
    Witam, witam :wink:

    ojej.. ależ to forum się rozrasta :wink: miło na to patrzeć :wink:

    pozdrawiam :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 28th 2007
     permalink
    No to przyszła na mnie pora...Mam na imię Milena. 32 lata. Jestem prawnikiem. Od 3 miesięcy staramy się o dziecko. Jestem pod kontrolą lekarza - endokrynologa. USG wykazało PCO. A więc...trzymajcie kciuki...zaczynam!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    • CommentAuthormaja83
    • CommentTimeMar 28th 2007
     permalink
    Mileno :wink:

    jestem z wami :smile:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 28th 2007
     permalink
    Czesc milena!
    Witam Pania 'po fachu' :smile:
    U mnie tez endokrynolog pojawia sie w tle :bigsmile:
    Tylko, ze sie staramy o rok dluzej :sad:
    Ale wszystko bedzie OK! :peace:
    --
    • CommentAuthorgenowefa
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Czesc dziewczyny! Jestem nowa i pierwszy raz w zyciu korzystam z forum. Jeszcze troche niepewnie poruszam sie po 28dni.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Starasz się czy odkładasz? Informacje o tym, jak korzystać z serwisu znajdziesz w Pomocy, a w interpretacji pomagają eksperci.
    --
    • CommentAuthorgenowefa
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Odkladam bo mam juz malego smyka. To chyba gdzies sie wpisuje to czy sie stara czy odklada?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Tak, przy zakładaniu nowego wykresu wpisujesz: metodę interpretacji, temometr, kategorię, miejsce pomiaru temperatury.
    --
    • CommentAuthorgenowefa
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    dzięki :bigsmile:
  1.  permalink
    witam dziewczyny.niedawno tu trafiłam.mam 23 lata staram.zaczelam starania i już jest!ale miałam rok przerwy bo pzredtem póltora roku i nic....wiec rozumiem doskonale starające sie,to nie tak ze chciałam i mam>trez pamietam niejedna przepłakaną noc.mimo że jestem w ciąży-zostane z wami zeby pokibicować i trzymac kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 31st 2007
     permalink
    Ciasteczko, ustaw kategorię wykresu i dopisz się do tabeli w Wiki.
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeApr 3rd 2007
     permalink
    witajcie kochane:) witam ponownie po kilku dobrych miesiacach:) Pamietam, jak dopiero 28dni startowalo i jakie malenkie bylo to forum a teraz!?:) W kazdym razie jeszcze raz sie przedstawiam: mam 26 lat, stralismy sie z mezusiem od 2 lat o dzidziusia, no i wreszcie sie udalo! kiedy juz myslalam, ze juz sie nidgy nie doczekamy, zdarzyl sie prawdziwy cud:) i teraz jestem w 16tc:) pozdrawiam wszytkie kobietki, ktore znalam - z tego co na razie widze: Amazonke, AnieM, Vall, Ladybird i wszytkie babeczki, ktorych jeszcze nie znam:)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 4th 2007
     permalink
    Witajcie,
    trafiłam tutaj po lekturze wielku for i mam wrażenie, że to jest to, czego szukałam. Mam na imię Gosia, latek 29.
    O dzidzię staramy się już czwarty cykl, jak na razie bez rezultatu. Bardzo źle znoszę dotychczasowe niepowodzenia :-(.
    W tym miesiącu po raz pierwszy mierzę temperaturę i obserwuję szyjkę/śluz. Wczoraj też odbyła się premiera testu owu (dwie kreski!).
    Pozdrawiam Was wszystkie!
    --
    • CommentAuthorjustyna-
    • CommentTimeApr 4th 2007
     permalink
    witam wszystkie :wink:
    Mam na imię Justyna i 27 lat (tak prawie). Najbardziej czego teraz pragniemy z mężem to małego bobaska, a tu nic. Staramy się juz dobre 7 miesiączków.
    był taki moment, że stwierdzilam - co ma byc, to będzie, ale teraz znowu wpadam w doła. jestem na etapie zakupu testu owu - czy ma to sens, jak tak-to jaki wybrac.
    tak czy siak widze ze sporo osób ma ten sam problem co ja,
    więc chyba z wami będzie mi łatwiej :)
    Pozdrawiam !
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 4th 2007
     permalink
    Nowe staraczki! Jesli macie dosyc paskudnej @ i kazde jej pojawienie sie powoduje dolek - witajcie w klubie :wink:
    Razem razniej :swingin:
    Milo Was powitac :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorguziec
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    Witajcie na 28 dni :)
    życzę powodzenia wszystkim starającym się i trzymam kciuki :)
    •  
      CommentAuthorCynka
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    witam wszystkie Panie,

    ja tez jestem nowa, niewiele jeszcze wiem o NPR ale za to sporo o swoim organizmie bo zawsze mialam poped do wiedzy o sobie, fizjologicznej rowniez :D mam 21 lat i od niedawna wspolzyje, nie wiem czemu odrzuca mnie od tabletek antykoncepcyjnych i tak jak na poczartku bralam pod uwage ich branie, to teraz juz wiem, ze chce byc naturalna. tyle o mnie tytulem wstepu :) mam nadzieje ze w damskim gronie wiele rzeczy sie jeszcze dowiem i sporo sie wyjasni :)

    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorguziec
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    Witaj cynosia :) założyłaś już sobie konto na 28dni?
    •  
      CommentAuthorCynka
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    a owszem jeszcze tylko musze zaplacic jezeli uznam to za stosowne :D
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    Witaj, witaj, wpisz się do Wiki.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    • CommentAuthorLilusia
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Czesc! Nie wiem czy mnie pamietacie,bo pojawilam sie na chwile 2 m-ce temu, potem musialam przestac sie obserwowac,bo wciaz krwawilam po poronieniu, musialam brac anty. Teraz juz nie biore i wracam do Was, za miesiac staranka!!!!!!!A wiec witam raz jeszcze i pozdrawiam!:bigsmile:
    • CommentAuthorzuzia83
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    No więc i ja się przedstawię po kilkudniowym Was podglądaniu. Mam na imię Marysia i mam 24 lata. Chcemy już z mężem mieć dzidzie. Jak do tej pory to minął dopiero jeden cykl niestety bezowocnych starań. Od drugiego zaczęłam mierzenie temperatury i mam nadzieję liczyć na Waszą lepszą wiedzę na ten temat. Pozdrawiam :)
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Czesc Zuzia! Jeden cykl to mgnienie :wink: Cierpliwosci!
    --
    • CommentAuthorsylvii
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    Witajcie:)
    właśnie wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję o odstawieniu tabletek anty i powoli zaczynamy myśleć o powiększeniu rodzinki:).Zdecydowaliśmy się na NPR- głownie Rotzera, ale nie ukrywam- trochę się boję. Dlatego postanowiłam, że zacznę się udzielać na forum w nadziei, że pomożecie mi i będziecie wspierać radą i doświadczeniem. Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można zapytać o wszystko i rozwiać wątpliwości- a początkującym nie jest łatwo:)
    To chyba tyle na razie, porozglądam się jeszcze:)....i obiecuję, że będę pisać:)