Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorzaaan
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Witam :)
    Ja również zaczynam starania. Mam prawie 30 lat. Podobnie jak Jacusia mam dwie cudowne córeczki, a teraz będziemy starać się o trzecie dziecko. Chociaż jeszcze dwa miesiące temu, jakby mi ktoś o tym powiedział, to uznałabym to za świetny żart. A jednak... zawsze planowaliśmy trójkę, ale po drugim dziecku byłam już zmęczona i trochę wypalona jako mama. Teraz gdy młodsza córka ma już prawie 4 lata znowu poczułam to coś, co nie pozwala mi zapomnieć o malutkim dziecku, ciąży itp... Nawet poród mi nie straszny ;)
    3 tygodnie temu przerwałam branie tabletek anty, organizm całkowicie oszalał, ale czekam do pierwszej naturalnej @ i powoli się przygotowuję do ciąży.
    Pozdrawiam!
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Witaj zaaan☺
    Wypalone po drugim dziecku... miałam to samo... planowaliśmy 3 ale po drugiej córeczce powiedzieliśmy nie nie będzie trzeciej dzidzi ale jak córcia miała ponad 3 latka to zaczęliśmy się zastanawiać... i tak się zastanawialiśmy prawie półtora roku a teraz dzialamy☺
    • CommentAuthorwitaminac
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Witajcie Dziewczyny!
    Prowadzę obserwacje już od jakiegoś czasu.
    Wydaję mi się, że w miarę rozumiem temat jednak potrzebuję spojrzenia bardziej doświadczonych użytkowniczek :wink:
    Badanie szyjki to dla mnie dalej ciemna magia
    Z góry dziękuję za pomoc :wink:
    Pozdrawiam!
    •  
      CommentAuthorMojaMi
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    Jetem nowa, ale z odzysku :bigsmile:
    Wracam po 5 latach. Będę stosowała NPR w celu uniknięcia poczęcia.
    Jeśli jest ktoś, kto byłby gotowy czuwać nad interpretowaniem moich obserwacji, to zapraszam.
    • CommentAuthoragus36
    • CommentTimeFeb 17th 2016
     permalink
    Witajcie dziewczyny:)
    Staranka po raz 3:) Zapraszam:)
    • CommentAuthorAlexia1981
    • CommentTimeMar 29th 2016
     permalink
    Witam jestem tutaj nowa i witam wszystkich bardzo serdecznie staramy sie z mezem juz bardzo dlugo o malenstwo i chcialabym sie dowiedziec czy ktorasbz dziewczyn brala clomid i sie powiodlo.Z gory dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi.Pzdr
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeMar 29th 2016 zmieniony
     permalink
    Witaj.
    Ja w pierwszych staraniach brałam Clostilbegyt (to samo co Clomid) i podziałało. Teraz przy drugim działamy tak samo.
    --
    •  
      CommentAuthorzizi31
    • CommentTimeMar 31st 2016
     permalink
    Cześć dziewczyny,
    jestem 31letnią staraczką, starania 10 cykl, co skłoniło mnie żeby do Was dołączyć i znaleźć Wasze wsparcie, bo z miesiąca na miesiąc robi się coraz ciężej psychicznie
    -- zniecierpliwiona
    • CommentAuthormadzik34
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Witam wszystkie babki :)

    Ja mam 28 lat, jeszcze się nie staramy, ale myślę, że już w przyszłym roku, jak się trochę finansowo u nas uspokoi :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 12th 2016
     permalink
    28dni służy właśnie dla odkładających.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorRachelMC
    • CommentTimeApr 23rd 2016
     permalink
    Hej :) wracam po 3 latach....z nowym nickiem, z nowymi nadziejami....
    Jestem mamą rocznej Helenki - moje największe marzenie się spełniło :)
    Teraz zaczynamy od nowa....:)
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeApr 23rd 2016
     permalink
    Powodzenia 😉
    Będzie dobrze -musi!
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthorRachelMC
    • CommentTimeApr 23rd 2016
     permalink
    Dziękuję :) i wzajemnie!
    •  
      CommentAuthorpalikaaa
    • CommentTimeMay 4th 2016
     permalink
    Witam . Mam na imię Paulina i mam 26 lat. Od prawie dwóch lat staramy się o dzidzie ale niestety po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych strasznie rozprogramowały mi się miesiączki. Już trzeci cykl monitoruję u ginekologa nie pękają mi pęcherzyki Graffa . Bardzo chciałabym być mamusią :) Trafiłam tu całkiem przypadkowo .Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę powodzenia w staraniach
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Sprawdzasz cykle za pomocą metody objawowo-termicznej?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMiszelinaO
    • CommentTimeJun 6th 2016
     permalink
    Hej jestem tu nowa, mam 33 lata i będę stosować metodę Rotzera żeby odkładać poczęcie. Mam już jednego synka. Pozdrawiam
  1.  permalink
    Hej, jestem tu już drugi raz. Obecnie jestem mamą 3 letniej Zuzi. Pierwsze starania trwały 11 miesięcy i udało się w pierwszym cyklu po HSG.
    Urodziłam mając 33 lata.
    W tym miesiącu już zaczynamy ponowne starania. Nadszedł ten czas, choć długo nie mogłam się zdecydować. ..Tak więc witam wszytkie staraczaki :)
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 5th 2016
     permalink
    Witaj. Też mam trzylatka i jesteśmy obecnie w 6 cyklu starań.
    --
    • CommentAuthormysia82
    • CommentTimeAug 31st 2016
     permalink
    Hej mam 34 lata,staramy się od października 2015. Moje badania owulacji i hormonów w normach,natomiast badania nasienia mojego A. Powinny być lepsze :sad:. Pozdrawiam wszystkie staraczki.
    •  
      CommentAuthoryovenna
    • CommentTimeNov 16th 2016 zmieniony
     permalink
    Cześć! Wracam po prawie 5 latach :) Na razie jeszcze się nie staram (muszę doprowadzić zdrowie do porządku) ale liczę, że niedługo to się zmieni :) Zapraszam do komentowania moich wykresów.
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeDec 5th 2016
     permalink
    Dziewczyny, prosze o pomoc.
    Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej, poniżej przesyłam Wam ankietę do wypełnienia, prosze o wypełnienie i rozsyłanie gdzie się da- będę dozgonnie wdzięczna.

    Dziękuję,
    Magda

    ANKIETA
    --
  2.  permalink
    Witam wszystkich jestem tutaj Nowa. Staramy się 2miesiac z mężem i od 9 dni mam podwyższona temperature i test dziś wyszedł pozytywny,tylko ze drugą kreska bardzo delikatną. Mam nadzieję ze to ciąża:) mam długie cykle i od owulacji minęły 2 tygodnie. Myślicie że będzie coś widać na usg?
    •  
      CommentAuthorVestin
    • CommentTimeFeb 15th 2017
     permalink
    Witajcie :bigsmile: my również rozpoczynamy starania, ale o drugie :wink: w końcu dostaliśmy zielone światło i już oszalała i nie mogę się doczekać :cool:
    Jadziutek jeśli jest choć blada kreska to świadczy o ciąży, a z ginem jeszcze poczekaj do 7 lub 8 tygodnia czyli ok 3 tyg po spodziewanej miesiączce bo wcześniej zwykle nie wiele widać i nie potrzebnie byś się denerwowała:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorToonney
    • CommentTimeApr 4th 2017
     permalink
    Witajcie,

    Jestem nowa na 28 dni :) za nami wiele lat starań aktualnie mamy pierwszy cykl z gonadotropinami
    •  
      CommentAuthorMalinowa92
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Witajcie, a ja to jestem taka stara / nowa na tym portalu, byłam tu 5 lat temu gdy starałam się o pierwszego dzidziusia po roku starań przyszła na świat córeczka , teraz już od 1,5 roku staramy się o rodzeństwo dla niej ;)
    -- [/url]
    • CommentAuthorbasia02
    • CommentTimeSep 7th 2017
     permalink
    Witajcie :)
  3.  permalink
    Hej
    Jestem nowa, mam 20 lat i od roku staram sie o dziecko z narzeczonym. Nie we wszystkich cyklach mam owu, za to latwo u mnie o torbiele. Do tego Endometrioza i 5cm miesniak.
    Nie mam mozliwosci byc pod stala opieka lekarza ze wzgledu na zycie za granica.
    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! :heart:
    -- Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
    • CommentAuthorArdhardos
    • CommentTimeMar 4th 2018
     permalink
    witajcie

    z wykresami dopiero zaczynam - mam nadzieje, że uda mi się to ogranąć :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2018
     permalink
    Od czego zaczynasz?
    -- [/url]
    • CommentAuthorsAdrianka
    • CommentTimeMay 24th 2018
     permalink
    Witajcie! Przesyłam pozdrowienia. :)
  4.  permalink
    Hejka! Jestem Ala i chciałabym się z Wami przywitać.
    •  
      CommentAuthorturku_sova
    • CommentTimeJul 25th 2018
     permalink
    Hejka wszystkim 😊
    • CommentAuthormargoraven
    • CommentTimeJul 31st 2018
     permalink
    Witajcie wszystkie,
    Jestem Gośka z Wrocławia
    • CommentAuthorliljuszka
    • CommentTimeSep 30th 2018
     permalink
    Witam serdecznie
    Liliana z Poznania
    •  
      CommentAuthorGośka86
    • CommentTimeNov 24th 2018
     permalink
    Witam serdecznie wszystkie mamusie ponownie po 6latach. Małgorzata 32 lata z Łodzi. Mama 3 córek- 5letniej Poli , 8 letniej Gabrysi I 12 letniej Julii
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Nera :)?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorGośka86
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    Zgadza się Asiu :D
    • CommentAuthorMonikSho
    • CommentTimeDec 30th 2018 zmieniony
     permalink
    Cześć, mam na imię Monika i mam jeszcze 32 lata. Z mężem już jakiś czas... Staramy się o dziecko. Obecnie jestem na stymulacji clo no i staram się działać z metoda termiczna.
  5.  permalink
    [quote=MonikSho][/quote] cześć :)
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthorGośka86
    • CommentTimeJan 3rd 2019
     permalink
    Cześć Monia :)
    • CommentAuthorhaniask
    • CommentTimeApr 3rd 2020
     permalink
    Witam wszystkie użytkowniczki. Jestem tu nowa i niedawno przeszłam na jasną stronę mocy porzucając tabletki :) Na forum trafiłam przypadkiem, szukając wiedzy. Mam nadzieję, że wesprzecie mnie w nauce dlatego będzie mi miło jeśli zerkniecie pod moje wykresy. Pomożecie? :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 3rd 2020
     permalink
    Jak to się stało, że zdecydowałaś się zmienić metodę?
    -- [/url]
    • CommentAuthorhaniask
    • CommentTimeApr 3rd 2020
     permalink
    W zasadzie pierwszą metodą na która trafiłam była metoda Rotzera. Zaczęłam się przestawiać na angielską bo miałam mieć nauczyciela, ale wydaje się że nic z tego nie będzie, więc chyba zostane z Rotzerem. Bardziej niż na metodzie zależało mi na nauczycielu.
    •  
      CommentAuthorWikipioste
    • CommentTimeMay 1st 2020
     permalink
    Witam wszystkich :) Założyłam dzisiaj konto. Już kiedyś korzystałam z 28 dni. Było to tak dawno, że nawet nie pamiętam swojego nicku. 28 grudnia 2018 roku urodziłam córeczkę Stefanię. Od tamtego czasu nie miałam jeszcze miesiączki. Nadal karmię piersią. Mam jeszcze 13-letnią córkę Wiktorię i 6-letniego syna Piotrka. Swoje wykresy będę oznaczać jako "nie staram się". Po prostu nie planuję, ale nie mam nic przeciwko kolejnej istotce.
    •  
      CommentAuthorWika3658
    • CommentTimeOct 16th 2020
     permalink
    Cześć wszystkim :) Jestem tu nowa. Pozdrawiam
    • CommentAuthorhaniask
    • CommentTimeOct 16th 2020
     permalink
    Witam :)
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeDec 27th 2020 zmieniony
     permalink
    Cześć :-) Być może ktoś z moich "starych znajomych" tu jeszcze zagląda - nie mogę póki co wysyłać wiadomości, toteż witam się tu, publicznie, po kilku latach nieobecności. Wracam wraz z nowym cyklem, czyli za ok tydzień :-)
    Howgh! 😊
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 28th 2020
     permalink
    NgL, kopę lat, co u Ciebie :)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 29th 2020
     permalink
    Wow, NgL! Ja już bardzo rzadko na forum, ale jak się widzi starego druha to nie można się nie przywitać! 💙
Dodaj komentarz jako Niezalogowana
Podpisz się koniecznie:
Zarejestruj się lub zaloguj się, otrzymasz lepsze odpowiedzi.
  • Formatuj komentarz jako