Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    Lexia , nie udało mi się. Zamówiłam dziś z linku który mi podałaś więc jeszcze raz wielkie dzięki :*
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 18th 2013
     permalink
    No to ta przyjdzie w miarę szybko, a póki co najpotrzebniejsze podstawy masz w linkach, które Ci wyżej wkleiłam- bez problemu wystarczą na początek obserwacji :smile:

    Nie ma za co dziękować, życzę powodzenia w nauce :wink:
    --
    • CommentAuthorizoldda31
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Hej tez jestem nowa ,mam 31 lat ,jestem mężatka z 8 letnim stażem, mam już 7 letniego synka Damianka i od 12 tygodni w brzuchu dzidziolka:) Pozdrawiam serdecznie Iza
    -- [/url] [/url]
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Już mam książkę i termometr :)
    --
    • CommentAuthorGosia5000
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Cześć, jestem nowa na forum. Staramy się z narzeczonym o dzidziusia już prawie 2 lata. W międzyczasie byłam w ciąży, ale poroniłam w 7 tygodniu. To było w maju zeszłego roku. Zaczęłam w końcu mierzyć temperaturę i trochę bardziej chcę się przyłożyć... chociaż wiem w sumie co do pół dnia kiedy będę miała owulację i praktycznie co do godziny kiedy przyjdzie okres. Po prostu znam swój cykl, mam mega regularny i czuję zawsze co się dzieje. Mam nadzieję, że w końcu nam się uda zajść w ciążę i donosić oczywiście :) 3majcie kciuki
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 27th 2013
     permalink
    Skąd wiesz, kiedy jest owulacja? Nawet w cyklach identycznej długości okres płodny i niepłodny nie musi występować tak samo, a dodatkowe objawy płodności nie wskazują na czas wystąpienia owulacji.
    -- [/url]
    • CommentAuthorGosiren
    • CommentTimeFeb 27th 2013
     permalink
    Cześć Dziewczyny!
    Na razie czytam, ale zaraz zacznę pytać :)
    pozdrawiam i życzę powodzenia
    •  
      CommentAuthorzynamonka
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Hej
    Właśnie odkrywam możliwości portalu. :) Mam 23 lata. Obserwacje prowadzę już od 33 cykli (bardziej lub mniej dokładne). Aktualnie "odkładam". W związku z zaburzeniami cyklu postanowiłam przyłożyć się do intensywniejszych obserwacji - zaczynam więc dokumentację on-line :) . Ważna uwaga - pracuję w systemie zmianowym (na dniówki i nocki)...

    Pozdrawiam
    Kinga
    --
    •  
      CommentAuthorMart11
    • CommentTimeMar 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Hej

    jestem tu nowa i kompletnie zielona (pierwszy cykl obserwacji) :P. Dokształcałam się podręcznikowo (Roetzer), a teraz rozpoczynam praktykę ;). Może coś o mnie, bo pewnie będę się trochę udzielać - 22 lata, studentka pedagogiki, szykuję się do ślubu, który odbędzie się we wrześniu :).

    Pozdrawiam,
    Marta
  1.  permalink
    Cześc Dziewczny!
    jestem tu nowa, mocno zagubiona, mam nadzieję, że pomożecie mi się w tym wszystkim odnaleźc :) od 5 miesiecy staramy sie z męzem o dzidziusa.

    Pozdrawiam
  2.  permalink
    Witam wszystkich ;) rowniez jestem nowa.. oczywiscie na tym portalu, bo starania juz okolo 6 mc trwaja w czym jedna nieudana ciaza ;( mam nadzieje ze bede potrafila sie tu odnalezc bo jak na razie czuje sie bardzo zagubiona ;/ pozdrawiam i caluje
  3.  permalink
    WItamy nowych forumowiczow :)
    --
    •  
      CommentAuthormrowwwka
    • CommentTimeMar 5th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny wiecie cos moze o wynikach progesteronu? ja robilam dzis tj 25 dzien cyklu a mam mniej wiecej 28dniowe i wyszedl mi 11,3 i jest to norma dla fazy lutealnej 5,3 - 86 przy tym tez robilam dzis bete i wyszla niestety <0,1 ale moze ktoras z Was tak miala i mimo wszystko zaciazyla? :) Pozdrawiam cieplo
    •  
      CommentAuthorMartaW85
    • CommentTimeMar 11th 2013
     permalink
    Witam wszystkich :)
    Kolejna nowa dziewuszka się melduje ;) Staramy się z mężem o bobaska 6 miesięcy, ale okresik niestety przychodzi punktualnie :(
    Postanowiłam od tego cyklu zacząć obserwacje temperatury, śluz i inne objawy mojego cyklu poznałam dość dobrze.
    Liczę na wasze wsparcie duchowe i pocieszenie w tych gorszych momentach.
    Pozdrawiam gorąco. Marta
    --
  4.  permalink
    Witam :) dzisiaj zarejestrowałam się na tej stronce, ponieważ mam już dość hormonów i chcę nauczyć się dobrze zasad npr :) teraz - w celach antykoncepcyjnych, a później się zobaczy ;)
    • CommentAuthorbety445
    • CommentTimeMar 26th 2013
     permalink
    Dziś i ja się witam z Wami. 5 miesięcy starań. Wielki dół, bo miało byc tak pięknie.
    Nadzieja jeszcze jest, bo przecież ona umiera ostania ;) choc wyniki badań kiepskie.
    Amh 0,11.
    Badania w 3dc :
    Fsh 12,14
    Lh 10,50
    Estradiol 43,23
  5.  permalink
    WITAJCIE MAM 22 LATA I JAK WY WSZYSTKIE STARAMY SIĘ O PIERWSZE MALEŃSTWO ...MAM MEGA DOŁA I POSTANOWIŁAM DO WAS DOŁĄCZYĆ
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Nie wszystkie użytkowniczki serwisu do rozpoznawania płodności starają się o dziecko.
    Są samoobserwatorki teoretyczne, które obserwują się bez współżycia i odkładające kolejne poczęcia.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    I każda znajdzie tu swoje miejsce- zapraszamy do odwiedzenia reszty forum :)

    PS. A 5 miesięcy starań to przecież zupełna norma :)
    --
  6.  permalink
    Witam jestem tu nowa.Chociaz napewno nie nowa w staraniach.Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Cześć Dziewczyny! Mam 33 lata i za miesiąc będziemy się starać o pierwsze dziecko. Nie mam wprawy w ocenie cyklu ale cały czas czytam i mam nadzieję, że uda się już za pierwszym razem :) Zapraszam do komentowania moich cyklów! Sama nie potrafię ich na razie rzeczowo ogarnąć. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki forum!
    -- Gniewuś 10.08.2015
    •  
      CommentAuthorterrka
    • CommentTimeMar 31st 2013
     permalink
    Witam, mam na imię Teresa, jestem 5 lat po ślubie. Obserwuję się od ponad roku, jednak znam tylko ogólne zasady. Dzieci nie planujemy w najbliższym czasie. Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    Jeśli odkładasz poczęcie, to bez poznania zasad ani rusz.
    -- [/url]
  7.  permalink
    Cześć, nazywam się Gabrysia, mieszkam na Mazuach, w tym roku kończę 30 lat. Założyłam cykl obserwacyjny a w kolejnym cyklu podejmuję starania o potomstwo. Pozdrawiam!!
  8.  permalink
    Cześć! nazywam się Sylwia. Mam 27 lat, od 7 miesięcy jest żoną najwspanialszego mężczyzny na świecie, a od 4 miesięcy staramy się o dzidziusia. Dopiero zaczęłam obserwacje, to mój pierwszy wykres. Pozdrawiam :)
    • CommentAuthorMajeranek
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    Hej jestem nowa na forum i dopiero uczę się jak działa. Staramy się o dziecko od 7 miesięcy. :)
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Cześć jestem już od jakiegoś czasu na forum mam 34 lata i staramy się o 2 dziecko 3 lata pozdrawiam:)
    • CommentAuthoranika321
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Witam :) również jestem nowa :)
    Mamy juz jedno dzieciątko. To nasz drugi cykl starań.za pierwszym razem ciąża biochemiczna :( niestety nie zagnieździła sie :(
    • CommentAuthorJane_Doe
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Witam :)
    Jestem kolejną nową :)
    O naszego Bąbla staraliśmy się kilka lat, teraz jestem w ciąży, a trafiłam tu poprzez forum "słodkie mamusie", ponieważ okazało się, że mam cukrzycę ciężarnych :sad:
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, i trzymam kciuki za Wasze przyszłe Bąble :wink:
    --
  9.  permalink
    czesc wszustkim .Mam 28 lat i od dwoch lat nie zabezpieczamy sie i nadal nie jestem w ciazy choc bardzo tego pragne. Wlasnie wrobilam ze szpitala gdzie mialam robione badania i wyszly idealne, narzeczony tez badal nasienie i tez ok wiec nie wiem w czym tkwi problem? wybieram sie do swojej gin na poczatku maja z wynikami badan i zobaczymy co powie ...
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 26th 2013
     permalink
    Nikt Ci tu nie napisze dlaczego nie możesz zajść w ciąże...znajdź odpowiedni wątek dla starających się kobiet a nie zaśmiecaj forum nowym.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 26th 2013
     permalink
    Duza, jest juz watek Przywitajmy sie, tam sie mozesz zameldowac. Po prostu porozgladaj sie nieco na forum zanim zalozysz nowy watek.
    --
    • CommentAuthormonikag15
    • CommentTimeMay 3rd 2013
     permalink
    Czesc dziewczyny:) Jestem tutaj nowa, mam 36 lat :) (troche duzo). Staramy sie o dziecko od 3 lat, udalo sie w tamtym roku ale poronilam w 13 tc , bylo to w sierpniu 2012. Teraz ciagle czekamy na kolejny cud:) Witam wszystkich serdecznie.
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeMay 3rd 2013
     permalink
    Witaj:-)ją w podobnym wieku trafiłam na forum. Tuż przed 40 stka udało.się nam spełnić marzenie.
    Mam przyjaciółki które po 36 rz zostały mamusiami ,
    Także takie po 40stce które zrealizowały marzenia.pozdrawiam i trzymam kciuki .
    --
    •  
      CommentAuthorKalitria
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Witajcie przyszle mamy :) Jestem 'nowa'. Mieszkam za granica, mam 32 lata, i w tym roku bardzo bym chciala zajsc w ciaze. Moj wybranek jest po rozwodzie i ma juz dwie corki. Chcielibysmy miec chlopca ale ja przede wszystkim chcialabym potomka, wlasnie odstawilam tabletki i w tym cyklu zaczynamy starania. Jesli ktoras z was ma podobne doswiadczenia zapraszam do znajomych :)
  10.  permalink
    Witajcie!
    jestem już na forum jakiś czas. Za dwa miesiące rodzę i pragnę zaprosić Was do moich przyjaciół, abyście wspólnie ze mną dzieliły się doświadczeniem o porodzie. Jeśli macie ochotę podzielić się doświadczeniem, poradzić się mnie o coś lub dać mi radę jestem otwarta :) Serdecznie zapraszam przyszłe i obecne mamy.:bigsmile:
  11.  permalink
    Cześć dziewczyny. Ja równiesz jestem nowa:) od pewnego czasu staramy się o dzidzi ale nie wychodzi. Może teraz się w końcu uda. Buziaki:*
    •  
      CommentAuthorkaalii
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Czesc dziewczyny.Mam 30 lat i dopiero stawiam pierwsze kroki w 28dni:)staramy sie z M.o dzidziusia, jest to moj drugi cykl staran...dwa miesiace temu niestety stracilam swoja fasolke w 6tc.:(ale patrze z optymizmem w przyszlosc i mam nadzieje, ze juz niedlugo znowu bede szczesliwa przyszla mamusia.Licze na to , ze my dziewczyny wspolnie bedziemy sie dzielily wsparciem i doswiadczeniami:)pozdrawiam
    • CommentAuthormedonat
    • CommentTimeMay 14th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa, ale forum przeglądam od jakiegoś czasu. mam 32 lata i z moim mężczyzną staramy się o malucha od pół roku. Mam nadzieję, że w końcu się nam uda :)
    -- zapraszam na mój kurs excel
    • CommentAuthormadamew
    • CommentTimeMay 15th 2013
     permalink
    Cześć :) Mam na imię Weronika, śledzę forum od dłuższego czasu, ale wreszcie postanowiłam się zarejestrować i się trochę poudzielać, hehe. W czerwcu kończę 26 lat, jestem rok po ślubie no i po rocznych staraniach - niestety na razie nic z tego nie wyszło. Przypadkiem wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, leczę się i mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na dzidziusia.
    Pozdrawiam! :)
    • CommentAuthorankabanka
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Cześć!
    Jestem Ania. Mam 26 lat, mieszkam na śląsku i powoli zaczynamy z moim facetem starania o dziecko. Nie chcemy niczego pozostawiać przypadkowi, dlatego też postanowiłam dogłębnie poznać temat m.in. poprzez to forum. Mam nadzieję, że pobyt tutaj będzie przyjemny i owocny :bigsmile:
    ____________
    lammfell
  12.  permalink
    Witanko :)
    --
  13.  permalink
    DZIEN DOBRY .. PRZYSZŁAM SIĘ Z WAMI PRZYWITAĆ JAK KULTURA NAKAZUJĘ .. a więc jestem nową użytkowniczką tego forum.. starająca się o szczęśliwe II kreseczki .:)
    • CommentAuthordjablica
    • CommentTimeMay 30th 2013 zmieniony
     permalink
    hejka dziewczyny z brzuchami i te juz bez brzuchow
    jestem mama dwojki dzieci juz odchowanych teraz spodziewam sie synusia. tyle ze moja ciaza jest zagrozona powaznie i w zasadzie i moje zycie wisi sobie na wlosku
    prosze was o wsparcie, modlitwy, kciukowanie, co sie da byle maly przetwal co najmniej dwa miesiace pod sercem, w 7 miesiacu juz moge rodzic - przezyje a teraz jest tak malenki ze nawet nie mam o czym marzyc
    jesli ktoras z was ma przejscia z brzeznie przodujacym lozyskiem to blagam o porady, pocieszenie, cokolwiek...
    serdecznie was pozdrawiam
    poglaskajcie wasze fasole duze i male od cioci kloci a te urodzone wycalujcie
    dobrego dnia
    djablica
    :)

    [wpis poprawiony przez moderatora]
    -- czekam na ciebie moje malenstwo...
    • CommentAuthorlidka11
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Czesc mam na imie lidka i staram sie ondzidziusia ponad rok i nic:(
  14.  permalink
    Witam Was wszystkie,
    jak większość z Was staram się o dzidziusia, nigdy nie miałam problemów z moimi cyklami do momentu kiedy ... postanowiliśmy się starać o dziecko :(
    Pozdrawiam
    • CommentAuthormarzen87
    • CommentTimeJun 8th 2013
     permalink
    Hej ! Marzena 25 lat i Mariusz 32 lata. staramy się o dzidziusia już rok, temperatury mierzymy od miesiąca. Czekamy, czekamy, czekamy...
  15.  permalink
    Witam:) Nazywam sie Magda i chcialam sie przywitac w tej nowej spolecznosci. Bardzo ciesze sie ze znalazlam to forum. Znalazlam juz tutaj kilka ciekawych i przydatnych informacji a jestem tutaj dopiero od kilku minut. Do zobaczenia w kolejnych postach. Pozdrawiam serdecznie.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJun 23rd 2013
     permalink
    Witaam, Adrianna, lat 17. Mam problemy z tarczycą, poziomem prolaktyny i zwykle większość leków żegnam z szeregiem działań niepożądanych:( Czuję,że moja enokrynolog sobie nie radzi.. więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc jej jakoś obserwacjami :) Mam nadzieję, że wszystko będzie już okej, pozdrawiam:)
    • CommentAuthorHeidy
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Witam Was :)
    Jestem tu nowa i przede wszystkim chciałam się przywitać.
    Mam już jednego szkraba (5 lat), a od roku staramy się z mężem drugiego. Do niedawna starania "prowadzone" były bez strasu, bez pomiarów obliczeń, jak będzie to super, ale ostatnia wizyta u ginekologa wykazała torbiele na jajnikach. Dostałam leki i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i mam nadzieję że mi się uda. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do następnego razu Ania