Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeSep 26th 2018
     permalink
    marion właśnie o to mi chodzi :) dokładnie to opisałaś.
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeSep 27th 2018
     permalink
    Dziewczyny, ja nie rodziłam, ale uczucie rozwierania towarzyszyło mi czasami wieczorem, podczas brania tabletek anty. Ponoć to miało związek z ilością progesteronu, po odstawieniu tabletek nigdy później mi się to nie przydarzyło ..
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeSep 29th 2018
     permalink
    Progesteron sobie robiłam, i wyszedł taki:
    Progesteron (jedn.tradyc.) 12,353 ng/ml przy normach: faza folikularna 0,057 - 0,893, faza owulacyjna 0,121 - 12,0, faza lutealna 1,83 - 23,9.
    Progesteron (s) 39,34 nmol/l przy normach: faza folikularna 0,181 - 2,84, faza owulacyjna 0,385 - 38,1, faza lutealna 5,82 - 75,9.

Badanie robiłam w 23 dniu cyklu choć licząc lekkie (dziwne) plamienia zaczynające się 3 dni wcześniej to nawet mógł być 26 dzień cyklu. Ale tego nie wiem dokłądnie. Mój cykl się często waha od 26 do 34 dni...
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeSep 29th 2018 zmieniony
     permalink
    Czy miałaś ostatnio dobre USG? Czy ktos w dniu owulacji lub zaraz po sprawdzał zatokę Douglasa albo rejon więzadeł odbytniczo - macicznych?

Treść doklejona: 29.09.18 22:13
    Powiem Ci tak... Od kilku lat przed miesiączka mam coś w rodzaju partych...oczyszcza mnie do 1 dc...lakarka powiedziała, że wiele kobiet tak ma... Ale ja mam endometrioze więc już ją wszędzie podejrzewam...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.