Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 9th 2012
     permalink
    luczynka: Jak można być tak niezalogowanym?

    O to,to ! :cool: :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 9th 2012
     permalink
    e tam na pewno jest w ciąży - pewnie chce to usłyszeć:)
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJan 9th 2012
     permalink
    Błagam, dziewczyny, nie róbcie mi tego! Mam w pracy kupę testów ciązowych do opchnięcia. Jak wszystkie "niezalogowane" będziecie tak uświadamiać to co ja biedna z nimi pocznę? Zupy nagotuję??? :devil:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    bedzie zupa testowa :)
    -- mama piątki :)
    • CommentAuthorNiezalogowana (nikola0909)
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Ostatnio mój chłopak leżąc ze mną, podniecił się i jego sperma przebiła się przez jego spodnie i odznaczyła na moich. Ja nic nie poczułam i dotknęłam to miejsce (nieświadomie). Następnie poszłam do toalety, załatwić się. Czy istnieje możliwość, że przeniosłam sama plemniki do pochwy? Czy mogę być przez to w ciąży? Dodam, że jestem dziewicą.
  1.  permalink
    :cry::shocked: nie ma takiej możliwości
    • CommentAuthoratamala
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    hehehehe ach te NASTO-LETNIE rozterki ;):cool: Nie ma takiej możliwości i nie rób sobie jutro testu hehehehehe :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Niezalogowana: jego sperma przebiła się przez jego spodnie


    Kurde tytanowe plemniki ma Twój chłopak...
    A może po prostu się zsiusiał, tylko nie chciał się przyznać bo to takie mało męskie:devil:?
    --
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    To już kolejny post w ostatnim czasie z tej samej serii..Ręce opadają..
    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Następnie poszłam do toalety, załatwić się. Czy istnieje możliwość, że przeniosłam sama plemniki do pochwy?

    to jak się załatwiałaś? z ręką w pochwie?
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    kocham to forum hahahah:heart:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeJan 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Niezalogowana: jego sperma przebiła się przez jego spodnie


    :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

    Niezalogowana: Czy mogę być przez to w ciąży?


    Pytanie z serii "Kochane Bravo Girl.......":rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

    BTW Wiecie kiedy można zajść w ciążę na odległość?
    Wtedy kiedy odległość jest mniejsza niż długość. :tooth:
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    mmm zupaaaa;D
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Ręce i cycki opadają :tooth::tooth:
    Ta niezalogowana ma dośc dziwne poczucie humoru:jumping::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Ej no babeczki nie ma nic lepszego na poprawę humoru :)
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    W doktorze Housie było:

    "Czy mogłam zajść w ciążę siedząc na desce klozetowej?"

    Odpowiedź:

    "Tak, mogłaś.
    Jeśli między deską klozetową a tobą siedział facet."
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  2.  permalink
    jaca_randa: "Czy mogłam zajść w ciążę siedząc na desce klozetowej?"Odpowiedź:"Tak, mogłaś.Jeśli między deską klozetową a tobą siedział facet."


    :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Uchachałam się po pachy. Ale jak sobie przypomnę moje schizy z początku życia seksualnego, to powiem Wam, że czasem dobrze mieć takie głupie rozterki, żeby zacząć współżyć odpowiedzialnie i nie przeżywać już tego strachu ani nie narażać się na wyśmianie.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    No, ja też na samym początku brałam pigułki, stosowałam Patentex Oval (takie paskudnie pieniące się globulki plemnikobójcze), do tego jeszcze prezerwatywa lub stosunek przerywany. A i tak panikowałam, czy aby na pewno nie zaszłam w ciążę... Właśnie tak sobie pomyślałam, że z perspektywy czasu takie dylematy wydają się śmieszne, ale wtedy naprawdę przeżywałam każde krwawienie jak największe święto.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJan 12th 2012
     permalink
    No cóż, dla nastoletniej dziewczynki plemnik to wróg numer jeden - i nie ma się co dziwić, raczej rzadko zdarzają się planowane dzieci w tym wieku :wink:
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Dawno nie zaglądałam na to forum.
    Czytając myślałam, że nie "wyrobię" ze śmiechu, a i mąż miał niezły ubaw jak mu poczytałam:bigsmile::bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 14th 2012
     permalink
    Te, które tak chętnie zabawiają się z plemnikami w takim wieku, wcale nie wyciągają wniosków ze swojego rzekomego strachu.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 14th 2012
     permalink
    Owszem, wyciągają. W większości przypadków biegną do ginekologa po receptę.
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (aneczka23)
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    witajcie. Mam pytanie co do tego czy mozliwe jest,abym byla w ciazy.dzien po stosunku zanikl mi sluz plodny,kolejnego dnia pojawil sie bialy,gesty. Po kilku dniach zanikl. Tydzien po owu zaczal sie bol piersi,a zawsze pojawial sie ok 5 dni przed miesiaczka. Jestem 2,3 dni przed @ i znow bialy sluz. Czy to moze byc ciaza?
    •  
      CommentAuthorkisia21
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    witaj niezalogowana (aneczka23)wiesz co ja tez mam ale trosze inaczej ale podobnie jak miałam jajeczkoanie w 14 dnień cylku to na drugi dzień momentalnie podskoczyła mi temperatura i nadal sie utzrymuje a jak u ciebie z temperaturą??????mnie też bolą piersi coraz bardziej od nastepnego dnia po jajeczkowaniu tez mi zanikł śluz a potem był ale nie pzrejżysty tylko taki biały dość go było teraz nic niemam śluzu tak troszeczke powiem ci ze niewiwm czy to moze byc ciąża dowiedzieć sie możesz tylko przez rrobienie testu ciązowego i mierzenia temperatury bo dzien przed spodziewną miesiaczka wzrasta jak wzrośnie to najprawdopodobniej jesteś w ciaży a jak spadnie i dostaniesz okres to nie jesteś poprostu musisz jeszcze poczekać 3 dni i zrobić test:wink:
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    kisia21: dzien przed spodziewną miesiaczka wzrasta
    To chyba zla informacja, chyba raczej chodzi o to, ze temperatura w ciazy nie spada przed spodziewana miesiaczka, tylko utrzymuje sie na wysokim poziomie.
    --
  3.  permalink
    Witam, mam pewien problem. Otóż mam 20 lat, od ponad 2 lat regularnie brałam tabletki antykoncepcyjne (Rigevidon) z wyjątkiem 4 miesięcznej przerwy, która trwała od maja do września 2011. Dokładnie 9 stycznia w poniedziałek pojawiło się tzw. krwawienie z odstawienia, po czym nie rozpoczęłam kolejnego opakowania tabsów w sobotę 14go jak powinnam. Wczoraj jednak, tj. 17 stycznia, razem ze swoim partnerem troszkę się "zapomnieliśmy"... W związku z tym chcę wiedzieć, czy mam się czego obawiać, czy może jednak ten okres kiedy nie biorę tabletek jest za krótki, żeby zajść w ciążę.
    Z góry dziękuje za wszystkie poważne odpowiedzi.
    •  
      CommentAuthorkisia21
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    wiesz niewiem każda jest inna ale moja siostra tak miała jak chciała zajsc w drugą ciąże to mierzyła tempke zawsze przed miesiączka jej spadała tempka poniżej 37 a jak zaszlła w ciąże to dzien pzred miesiaczka wykonala test bo jej za 3 cylkem dzien przed miesiaczka wzrosła do 37,1 i była w ciąży pokazały sie dwie kreseczki tagze ja wiem ze swojego doświadczenia jak miała w czesniejszych cylkach zawsze mi dzien przed misiaczka spada tempka do np.36,8 a wczesniej mi sie utrzymuje teraz znuw nastepny miesiac staran utrzymuje sie super tempka i zobaczymy co z tego wyjdzie takgze kochane nie przejmujcie sie co ma być to i tak bedzie pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorkisia21
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    możecie po[patrzyć jesli chcecie na muj wykres
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    O czym świadczy Twój wykres? Nie chcesz go zinterpretować?
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    Kisiu, poczytaj choc troche podstawy NPR, bo i to co piszesz i wykres to tak nijak ma sie do tego. Tu jest sporo fajnych informacji o tym - i o interpretacji i o mozliwych przypadkach, w jaki sposob zachowuje sie temperatura i przede wszystkim JAK mierzyc. Moze i w staraniach to nie jest tak wazne jak w odkladaniu, ale warto chyba znac podstawy dla prawidlowej interpretacji, zwlaszcza jakby sie mialo (tfu tfu odpukac oczywiscie) nie od razu udac.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    W tym przypadku widać, jakie są owoce nieznajomości NPR: sprowadzanie na manowce.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJan 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Amazonko, mam nadzieje, ze nie chodzi ci o moj wpis ;) Ja ekspertka w zadnym wypadku nie jestem, znam na razie tylko podstawy, ale jak widze wykres taki jak u kolezanki wyzej to od razu rzucaja mi sie w oczy razace bledy, nie mowiac o przekonywaniu, ze skoro siostrze temperatura wzrosla, to wszystkim wzrasta tuz przed spodziewana miesiaczka.

    EDIT: Kisiu, nie bierz tego do siebie. Po prostu chodzi o to, zeby nie szerzyc blednej wiedzy. Pozdrawiam serdecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    Wiesz tyle, że nie dasz się wyprowadzić na manowce przez jakieś miejskie legendy. Na tym polega różnica i dlatego nauka interpretacji u staraczki też jest ważna.
    --
  4.  permalink
    Ja miałam taką 3-miesięczną kurację hormonalną tabletkami antykoncepcyjnymi i zaszłam w ciążę od razu po odstawieniu...
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJan 19th 2012
     permalink
    Oj i Kisi juz nie ma na 28dni :( Szkoda, bo wiadomo, ze poczatki sa czasem trudne, ale potem juz z gorki. Nie chcialam nikogo urazic.
    --
    • CommentAuthorasiulka26
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    matko co to za głupoty test ciążowy przez neta?! zrobilam to z ciekawości i ten cały kwadracik nawet koloru nie zmnienił hahaha czego to nie wymysla;/
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    Może nie tym kciukiem co trzeba? :cool:
    --
    • CommentAuthorasiulka26
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    heee tym co trzeba od lewej łapki co za głupoty to nie wierze hahah
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    Asiulka, coś Ci się musiał monitor zepsuć - u mnie wszystko działa :devil:
    --
    • CommentAuthorasiulka26
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    taaa zrobiłam to jeszcze raz i na niebiesko hahaha okres mi sie spoxnia na ironio losu juz 6 dzien a nie ma powdu zeby było jakies opoznienie bylam u lekarza ok 2 miechów temu badania usg robione wszytsko oki.nie chce mi sie wierzyc w ten test z netu :P oczywiscie nie mówie ze jestem w ciąży.szczerze to nie wiem jutro testuje raz juz robiłam test 2 dni po terminie @
    • CommentAuthorasiulka26
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    dziewczyna testy sikane nie wychodza a są w ciązy robia po wiele razy lekarz nie raz na usg nie może stwierdzic a mam uwierzyc w jakis test interaktywny hmmm
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    asiulka26: nie chce mi sie wierzyc w ten test z netu :


    Asiulka, jak to nie, przecież to jest najbardziej wiarygodny test - tutaj dziewczynom wychodził :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    a mi wyszedł niebieski ;D hahah
    --
    • CommentAuthorasiulka26
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    oki haaa niech bedzie w takim razie nie jestem w ciązy ale okresu nadal nie mam a nie ma powodu aby było jakies opóźnienie oki nie twierdze ze jak mi na niebiesko wyszło ze kłamie ale ogolnie w to nie wierze.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    Fragile,on jest po prostu niezawodny :devil: Lepszy niż nie jedna porada,jamnik czy wróżba :devil:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    równie dobrze włącz tą stronę i bez naciskania paluchem pojawi się kolor;D trzeba być idiotą żeby uwierzyć w takie coś...
    --
    • CommentAuthorasiulka26
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    zgadzam sie z gienia83:)
    • CommentAuthorMAŁA1
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    dziewczyny czy moge prosić link do tego testu chciałabym zobaczyć z ciekawości o czym tak dyskusja:)
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 22nd 2012
     permalink
    luczynka: Interaktywny test ciążowy
    http://www.joemonster.org/art/8073/Interaktywny_test_ciazowy
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.