Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    CZY MOGE BYĆ W CIĄŻY JESLI MAM NIEREGULARNY OKRES ??KOCHAŁAM SIĘ Z CHŁOPAKIEM A PO TRZECH DNIACH DOSTAŁAM OKRES
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Tak, to wiecej niz pewne :shocked:
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Dziewczyno zlituj się(zuza) mam wrażenie ze ( martini i zuza) to Ta sama dziewczyna, problem ten sam ....
    --
  2.  permalink
    HEJ TO NIE JA PRZYKRO MI ŻE TAK MYSLISZ ZE TO JA KAŻDY MA JAKIES PODOBNE PROBLEMY
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    Hej dziewczyny, ja miałam taki przypadek, że w dniu spodziewanej @ poszłam do gin i okazało się (również z bety) że mam pęcherzyk kilkudniowy i gin stwierdziła, że do zapłodnienia doszło ok. 5-6 dni temu... Dziwne... ale i tak nie dotrzymałam i za kilka dni dostałam @ ....
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    hahaha "kochałam się z chłopakiem i nie było objawów pęknięcia błony dziewiczej" :tongue:
    to ja może też jeszcze jestem dziewicą :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Co ma pęknięcie błony dziewiczej do możliwości zającia w ciążę? :confused:
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Nasłuchały się o pękaniu...

    Po pierwsze - jest wiele typów błony, niektóre pękają w nieprzyjemny sposób dla kobiety, inne praktycznie niezauważalnie. Bywa, że wymagana jest interwencja chirurgiczna (brrr!), proste nacięcie.

    Po drugie - błona jest do pewnego stopnia rozciągliwa, więc ciągłość błony wbrew mitom nie jest gwarantem dziewictwa w sensie braku penetracji, a już na pewno nie jest gwarantem "niezajścia" w ciążę. Jeżeli błona ma jeden duży otwór, to zdarzało się, że kobiety współżyły, a błona pozostawała ciągła - taka falbanka jakby dokoła wejścia.

    A po trzecie - jakich objawów ona oczekiwała? Krwawienie wcale nie musi występować, ból też niekoniecznie... miał być odgłos wystrzału?
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    AniaBB: miał być odgłos wystrzału?


    Aniu, przyznasz, że to by było ciekawe ;))
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Fausti86: hahaha "kochałam się z chłopakiem i nie było objawów pęknięcia błony dziewiczej"
    to ja może też jeszcze jestem dziewicą

    yyy to zdaje się że ja też dziewica;)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    AniaBB: A po trzecie - jakich objawów ona oczekiwała? Krwawienie wcale nie musi występować, ból też niekoniecznie... miał być odgłos wystrzału?

    uuuuHMM, najlepiej szampana i fajerwerków :tooth:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  3.  permalink
    a na koniec unoszący się dym.... :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Szczypta, ale ten dym to chyba od tarcia ;)))
    --
  4.  permalink
    od tarcia to trociny powinny polecieć ;)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    No myślę, że to już by była spora ilość objawów jak na biedną, małą błonę dziewiczą ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    zawsze podobał mi się tekst "chyba jestem dziewicą, bo on wsadził mi tylko trochę nie całego" :bigsmile::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    dym to po fajerwerkach :D
    --
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Ale ciekawie się porobiło... :)
    -- serce przestało bić.
  5.  permalink
    Witam. Zwracam się do was z nst. sprawą. Moja dziewczyna od około 2 lat prawie używa NuvaRing ( taki krążek dopochwowy). Zawsze działał, nigdy nie nie zawiódł. Opiszę co mnie martwi. Otóż od pewnego czasu ( 3, 4 dni) moja dziewczyna jest ciągle zmęczona i nie wyspana, ale to ciągle. Mówi, że budzi się wręcz zmęczona. Do tego ma różne wahania apetytu tzn jeden dzień ( akurat wtedy sie pokłóciliśmy) zjadła tylko 2 bułeczki, a drugiego dnia już je normalnie. Zastanawiam się czy nie może to być jeden z najwcześniejszych objawów ciąży. Pierwszy dzień ostatniego krwawienia to 16.01 (poniedziałek), a 20.01 włożyła krążek(więc dziś 17 dc). Kochaliśmy się dopiero 21 bodajże. Średnio kochamy się raz dziennie w większości z finałem w środku. Martwi mnie ta jej senność. Co innego, że od tygodnia zgrzyta zębami, co ją czasem przebudza w nocy, i przez co rano wstaje wcześnie, a od 3, 4 dni ma taką specjalną nakładkę na zęby na dolną szczękę, żeby nie zgrzytać. Mówi że jej przeszkadza, przez co sie budzi w nocy, zdejmuje ja i zasypia dalej ale i tak spi niespokojnie i nie moze sie wyspac itd.. . Wiem, że może się to wydawać schizą i w ogóle, ale od momentu kiedy tak niedosypia czytałem różne artykuły w internecie i to niby jest pierwszy objaw...poza tym innychc nie zauważyłem... Co o tym sądzicie??? Napiszcie prosze.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    tylko 2 bułeczki???
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    moja znajoma też miała wkładkę domaciczną czy jak to się tam zwie nie wiem ... ale dziś ma synka prawie 2letniego :)
    --
  6.  permalink
    Wg mnie ciąża. Bliźniacza. Dwie bułeczki=dwie córeczki :cool:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    ja sądzę, że te dwie bułeczki to symbol napęczniałych od pokarmu piersi... możesz wyluzować - CIĄŻA BLIŹNIACZA NIE JEST PRZESĄDZONA:jumping:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Ja tam lekarzem nie jestem, ale objawy które wymieniasz: zgrzytanie zębami, zmienny apetyt, osłabienie bardziej mi pasują na jakiegoś pasożyta typu owsiki lub jakieś inne ZOO :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Dwie bułeczki na śniadanie, to normalnie ile ich zjada? 5?
    --
  7.  permalink
    nie powiem zeby to mi pomogło...
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Julito - w ciągu dnia tylko dwie bułeczki
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    A czego oczekujesz Jacobb? W 17 dniu cyklu to nawet lekarz nie jest w stanie stwierdzić ciąży lub jej braku...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Aaaaaaa... heheeee ostatnio jadam 6-7 posiłków dziennie i jakoś zapomniałam, że można inaczej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Jacobb, nikt Ci tu nie stwierdzi ciąży. W siedemnastym dniu cyklu za wcześnie nawet na jakiekolwiek tej ciąży objawy. Jak się okres spóźni niech dziewczyna zrobi test. Tyle w tej sprawie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Zaraz, ale jakiego cyklu? NuvaRing usuwa cykl całkowicie.
    --
  8.  permalink
    No to swoją drogą, ginekolog jej powiedział ze krążek blokuje/hamuje owulacjhe całkowicie... Ale jakoś nie wiem czemu nigdy to do mnie nie dociera. A faktwme jest śluzu płodnego nie zauważyłem....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Pamiętasz, jak NuvaRing działa na śluz szyjkowy?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Ta, na pewno pamięta.
    --
  9.  permalink
    powoduje ze jest nieplodny...
    •  
      CommentAuthorFretka_Flynn
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Jacobb, Julitę zignorowałeś, niewiadomo czemu. Ja tu też widzę infekcję pasożytniczą (ktoś anty mógłby powiedzieć, że ciąża to też infekcja pasożytnicza... w takim tonie sie pani Czubaszek ostatnio zaczęła wyrażać :confused:). Zresztą, wracając na poważnie do tych dwóch bułeczek: jak sie pokółciliście, to dziewczyna mogła mieć nastrój skopany.
    W 17 dniu cyklu to Ci nawet wróżka nie wywróży, czy będzie ciąża. Jak na razie, to jesli doszło do owulacji, to jajeczko dopiero wędruje jajowodem. To ja nie wiem, dziewczyna na tym etapie przy każdej owulacji powinna mieć takie, jak opisujesz, objawy.
    Najlepiej, jak partnerka wybierze się do lekarza (ogólnego)i na dobry początek poprosi o skierowanie na badanie kału w kierunku pasożytów (chociaż i tak nie musi ono nic wykazać)
  10.  permalink
    Ale gdzies czytalem ze krazek powoduje ze owulacji nie ma . . .a co do badan itd to ona ma problemy z ukladem pokarmowym ma ibs i ogolny problen z zoladkiem.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Fretka, skąd wzięłaś cykl na NuvaRing?
    Czy IBS nie jest przeciwskazaniem do NuvaRing?
    --
  11.  permalink
    Nie nie jest, bo rozmawiala z ginem o tym a poza tym jak juz wspomnialem 2lata stosuje:)
    •  
      CommentAuthorfeel
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Z reguły nie ma owulacji, ale bardzo rzadko może się jednak przytrafić. Jednak objawy Twojej dziewczyny nie są ciążowe.
  12.  permalink
    Przyznam się, że absolutnie się nie znam na NuvaRingu, sugeruję się tym, kiedy był zmieniany. Więc nie cykl jako taki, a cykl od założenia. Z tego, co mi wiadomo, krążek działa na podobnej zasadzie, co dustne środki hormonalne, a więc stuprocentowo nie zapobiega owulacji
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    A może czas przyjąć możliwość zostania ojcem? Jeśli uprawiasz seks - trzeba liczyć się z konsekwencjami. Zamiast schizować, przygotuj się psychicznie do roli tatusia. Jak nie tym razem, to może uda się innym.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  13.  permalink
    i brzuszek dalej boli ;(
    • CommentAuthorNiezalogowana (zmartwionyMichalll)
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    Witam. Zwracam się do was z nst. sprawą. Moja dziewczyna od około 2 lat prawie używa NuvaRing ( taki krążek dopochwowy). Zawsze działał, nigdy nie nie zawiódł. Opiszę co mnie martwi. Otóż od pewnego czasu ( 3, 4 dni) moja dziewczyna jest ciągle zmęczona i nie wyspana, ale to ciągle. Mówi, że budzi się wręcz zmęczona. Do tego ma różne wahania apetytu tzn jeden dzień ( akurat wtedy sie pokłóciliśmy) zjadła tylko 2 bułki, a drugiego dnia już je normalnie. Zastanawiam się czy nie może to być jeden z najwcześniejszych objawów ciąży. Pierwszy dzień ostatniego krwawienia to 16.01 (poniedziałek), a 20.01 włożyła krążek. Dzisiaj (19 dc) juz podobno wyspana i jest niby ok... Kochaliśmy się dopiero 21 bodajże. Średnio kochamy się raz dziennie w większości z finałem w środku. Martwi mnie ta jej senność. Co innego, że od tygodnia zgrzyta zębami, co ją czasem przebudza w nocy, i przez co rano wstaje wcześnie, a od 3, 4 dni ma taką specjalną nakładkę na zęby na dolną szczękę, żeby nie zgrzytać. Mówi że jej przeszkadza, przez co sie budzi w nocy, zdejmuje ja i zasypia dalej ale i tak spi niespokojnie i nie moze sie wyspac itd.. . Moze zmeczona jest po intensywnym semestrze na studiach i zmeczenie z niej schodzi, tym bardziej ze ferie bedzie miala bardzo krotkie w tym roku, albo moze stresuje sie przeprowadzka do nowego miasta, gdzie jeszcze nic nie jest pewne...Wiem, że może się to wydawać schizą i w ogóle, ale od momentu kiedy tak niedosypia czytałem różne artykuły w internecie i to niby jest pierwszy objaw...poza tym innychc nie zauważyłem...Napiszcie prosze co o tym sadzicie ( ale nie odpowiedzi w stylu" szykuj pieniadze na blizniaki, czy cos takiego...")
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    Znowu to samo??? Czy mam de ja vu?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    Żadna antykoncepcja nie daje stuprocentowej pewności. Stawiam jednak na to, e ta senność ma inne przyczyny. Jeśli chcecie być pewni, idźcie na betę, bo test strumieniowy nawet w przypadku ciąży raczej jeszcze niczego nie wykaże, chyba że cykl byłby superkrótki.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    To zbiorowe deja vu:devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    A jeśli chodzi o zgrzytanie zębami - to mogą być owsiki...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    The_fragile: A jeśli chodzi o zgrzytanie zębami - to mogą być owsiki...

    Mogą, nie muszą, też mam taką szynę, a przyczyna zgrzytania znajduje się w lędźwiowym odcinku kręgosłupa, nad owsikami :wink:.
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeFeb 3rd 2012
     permalink
    A tu już takie pochwały były dla chłopaka, który się tak bardzo interesuje zdrowiem swojej kobiety :) PRowcy mają swoje sposoby, jak wzbudzić zainteresowanie produktem, ubierając go w ładną historię :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.