Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Nie chodzi o patrzenie na dni niepłodne, tylko na datę okresu... Nie wiem czy to coś da.. Już trochę zjadłem nerwów.. To białe to nie sperma, w żadnym wypadku. Następnym razem obiecaliśmy sobie prezerwatywy... Najważniejsze to pozbyc się stresu, bo moja dziewczyna mówi, że jak tak gadam o Ciąży to słyszy, ze jakieś dziecko do niej gada i już lekko schizowana chodzi.. WIęc koniec oblegania. dzieki.. jutro napiszę jeśli będzie okres. :)
    •  
      CommentAuthorzupazgryzoni
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    grunt to odpowiedzialność i stosunek bez prezerwatywy
    nie chcesz ciąży albo choroby wenerycznej - uprawiaj seks z zabezpieczeniem - wtedy mniej sie bedziecie martwic
    no i jest jeszcze taki wynalazek jak pigułka "po"
  2.  permalink
    Najlepsze jest to, że nasz stosunek nie trwał nawet 20 minut... Co chwilę przestawałem i przerywałem, bo jej coś niepasowało.. Marudziła, że niewygodnie itp.. A wytrysk po stosunku.. Około 5 minut.. Więc wykluczam, ale zawsze jest możliwość. Najwyżej zrobię test.. a jeśli wyjdzie pozytyw... To zacznie się kombinować. Dzięki za szybkie odpowiedzi !! :)
    •  
      CommentAuthorbrylanty
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    John, naprawde wystarczy wlozyc na raz na 15 sekund, jesli mezczyzna jest podniecony to wytwarza preejakulat i tam są plemniki + jesli kobieta ma dni plodne, to moze dosc do zaplodnienia.
    Wiec naprawde uzywajcie prezerwatyw, proponuje rowniez pojsc do rozsadnego ginekologa zeby Wam wytlumaczyl co w trawie piszczy.
    Powodzenia!
  3.  permalink
    Wiem.. ale raczej nie wybierzemy się do ginekologa, bo będą podejrzenia.. W ogóle w jakim wieku powinno się iść pierwszy raz? A co jeśli pójdzie z mamą i on powie matce, że odbyła stosunek? ;-x troszkę się boję reakcji... Przyjmijmy, że nie jest w ciązy... :)
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Prawda życiowa jest taka: jeśli uprawiasz seks musisz liczyć się z zajściem w ciążę Twojej partnerki. Im wcześniej to zrozumiesz tym mniej będziesz miał stresu i tym trudniej będziesz ulegał "chceniu" partnerki.
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    W wieku 16 lat dziewczyna KAŻDA powinna odwiedzić po raz pierwszy ginekologa.
    Tam nie chodzi się z podejrzeniami ciąży! To normalny lekarz i każda kobieta powinna co rok, najrzadziej co dwa lata robić np. cytologię.

    Mama jest zbędna, to standardowa wizyta o ile ma się skończone 15 lat. Zgoda rodzica jest wówczas wymagana tylko w wypadku np. zabiegu jakiegoś, ale nie przy rutynowej wizycie.
    -- serce przestało bić.
  4.  permalink
    Tak.. ale to i tak był ogromnie ostrożny stosunek... Trwający jak ona mówiła niecałe 10 minut.. mówiła, że było przyjemnie, ale ja co jakiś czas przerywałem... Dzień po wystąpiło brązowe plamienie, nie wiemy dlaczego.. I do dziś jest promieniowy ból brzucha... Właśnie rocznikowo mamy 15stkę.. Ja za miesiąc skończę.. Czyli wykluczamy ciąze ;)
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Ostrożność ruchów nie ma tu za dużo do czynienia.

    Możecie moim zdaniem na razie nie myśleć o tym, ale gwarancji nie ma. Szanse jednak są znikome.

    Powinniście tym bardziej iść do ginekologa, tam dowiecie się najlepiej co robić, aby nie martwić się w przyszłości.

    Dodam, że seks bez prezerwatywy nie jest bezpieczny - w przyszłości oboje powinniście je stosować, nie tylko z uwagi na ryzyko ciąży, ale i chorób.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Ja tez tak mam od czasu do czasu. Nagle czuję, że mi mokro, mam wrażenie, że wszystko mi przesiąknie, zanim dotre do kibelka.
    --
  5.  permalink
    Mam podobny przyklad jak rozmowca przedemnom, czy jest szansa bym byla w ciazy?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Odpowiedź podobna: jest.
    --
  6.  permalink
    John skoro ona była dziewica to moze miec plamienie po stosunku tez tak miałam gdy był ten pierwszy raz. I nic złego sie nie stało
    -- ,
  7.  permalink
    aha to nie fajnie, ale duza czy mala? bo mieszkam za granica i nie mam jak sprawdzic tego u ginekologa... dzieki dziewczyny
  8.  permalink
    Ja już skończyłem rozmowy w tym temacie. Czekam na jej miesiączkę, brak narazie objawów. Czy po stosunku, PIERWSZYM możliwe, że sięspóźnia?
  9.  permalink
    mysle ze raczej nie ma na to wpływu, ale stres jak najbardziej tymbardziej ze sie boi ze moze byc w ciazy
    -- ,
  10.  permalink
    przeczytalam temat i sie zgadza to co pisali, tylko ja mam inny cykl i mam pytanie czy plamienie brazowe, 1 dniowe to oznaka ciazy pewna?
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    kinga a od kiedy plamienie (jakiekolwiek) jest oznaką - na dodatek pewną - ciąży???
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    PEWNA- jak amen w pacierzu.
    --
  11.  permalink
    zgadzam sie z anne76 to nie oznaka ciazy ale czaem gdy kobieta jest w ciazy i jeszcze o tym nie wie zamiast @ ma tylko plamienia ale to nie zawsze oznaka ciazy pewnej choc sa takie przypadki
    -- ,
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Kinga mieszkanie za granicą nie mówi nam, że nie mamy dostępu do testów ciążowych czy badania beta hcg z krwi
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    John, pierwszy stosunek nie ma nic wspólnego z datą kolejnej miesiączki, chyba że dziewczyna zaszła w ciążę. Jeśli nie, to nie ma znaczenia czy to był pierwszy czy sto pierwszy stosunek, na nic on nie wpływa.
    Niech sobie dziewczyna zaparzy melisy, wyluzujcie się bo szkołę zawalicie, a troszku szkoda :wink: I czekajcie na okres. Bez urazy, ale Twoja partnerka jest jeszcze bardzo młoda, cykle na pewno nie są jeszcze uregulowane, więc nie sugerowałabym się prawdopodobieństwem, że okres ma być teraz i tyle. A na następny raz pomyślcie. Wiem jak się czujesz, starsza od Ciebie jestem tylko o 3 lata, ale wiem również z własnego doświadczenia, że tak to później jest jak się nie uważa- potraktujcie to jako nauczkę, że seksu nie uprawia się ot tak, na łapu capu. I tu nie chodzi tylko o ciążę, już wyżej dziewczyny pisały, że poza ciążą są jeszcze choroby weneryczne.
    --
  12.  permalink
    no bo tak samo robilam to z moim chlopakiem i nie doszedl we mnie i mam obawy .. :(
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    kinga więc możesz ale nie musisz być w ciąży - o plemnikach w preejakulacie już dziewczyny pisały... niestety sex bez zabezpieczenia, w czasie kiedy jesteś płodna wiąże się z konsekwencjami... rozumiem jednak, że nie wiesz czy w czasie kiedy doszło do stosunku, byłaś płodna bo nie prowadzisz obserwacji... a obserwacje to jedyna metoda, żeby to ustalić... dlatego proponuję - jak Lexia - zaparzyć meliskę, wypić i zabrać się za obserwację... już od dziś - tu na portalu w bazie wiedzy znajdziesz dużo cennych informacji, a my chętnie pomożemy i udzielimy wskazówek odnośnie obserwacji i nanoszenia ich na wykres... :) powodzenia :)
  13.  permalink
    a cos rozni mnie od dziewczyny johna? bo jestem ciekawa a mamy podobne objawy tylko ze ja chyba mam inny cykl. trzymam za nia kciuki by nie byla
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Inny cykl to kolosalna roznica, bo wtedy kiedy dziewczyna Johna bedzie plodna Ty nie.
    Ale nie wiesz czy bylas wtedy plodna. Wiec odpowiedz na pytanie Twoje i Johna jest taka sama: mozesz byc w ciazy ale nie musisz i nikt nie jest w stanie tego stwierdzic. W dniu spodziewanej miesiaczki zrob test. Nikt nic wiecej Ci nie doradzi.
    --
  14.  permalink
    a jesli przyjdzie oczekiwana miesiaczka to mozna wykluczyc ciaze?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    :shocked: Kinga, no powiedz, że żartujesz...
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Podziwiam Was dziewczyny za anielską cierpliwość w kwestii tłumaczenia tej dwójce. Jest wiele stron, wątków o podobnych tematach, wystarczy poczytać, naprawdę to nie zabiera dużo czasu. A poza tym na co Ci młodzi liczą, że uzyskają jednoznaczną odpowiedź ? Równie dobrze, można by te Wasze prawdopodobieństwa z fusów wróżyć.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Mialam wene ;) ale juz mi przeszla. Wszystko zostalo napisane i tyle.
    --
  15.  permalink
    co mam zartowac fragile? pytam a nie mam duzo czasu zbytnio
    •  
      CommentAuthorbrylanty
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    :shocked:
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    hej dziewczyny.powiedzcie mi czy to prawda że kobieta może być w ciąży i o tym nie wiedzieć,jeśli tak to podajcie przykłady jestem bardzo ciekawa.Drugie pytanie czy jest możliwa ciąża gdy nie doszło do wytrysku,wiele razy spotkałam się z różnymi sugestiami,ale nigdy nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi.Będę wdzięczna za wasze opinie.Pozdrawiam:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Słyszysz, The fragile? Odpowiadaj jej szybko, bo dziewczyna czasu nie ma. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Na oba pytania odpowiedź brzmi tak
    i odsyłam do poczytania TU albo TU gdzie oba pytania były często poruszane
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Na pewno można zajść w ciąże przy stosunku przerywanym, mimo, że wytrysku "do środka" nie było...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Peppermill: Odpowiadaj jej szybko, bo dziewczyna czasu nie ma


    Taaaa jest!

    Kinga odpowiadam:

    Tak*
    Nie*
    To zależy*

    *niepotrzebne skreślić
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Na kanale TLC nadają program, w którym są same kobiety, które do chwili porodu nie wiedziały, że są w ciąży, bo albo nie miały objawów, albo je zbagatelizowały, bo były subtelne.
  16.  permalink
    Ja słyszałam parę lat temu o zapaśniczce albo siłaczce (nie pamętam), która w czasie zawodów poszła do ubikacji, bo ją rozbolał brzuch. Ku jej niebywałemu zdziwieniu w toalecie urodziła dziecko. Była zszokowana, bo nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Podobno od wielu lat nie miała okresu z powodu drakońskiej diety i wysiłku
    •  
      CommentAuthormonist
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Jeśli penis był w środku to oczywiście, że jest możliwa ciąża, oczywiście rzadziej, ale jest ze względu na plemniki w preejakulacie.
    No i trzeba być super płodnym i mieć szczęście żeby zajść w ciążę akurat przez preejakulat:)
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Dziękuję za komentarze,jesli chodzi o program na TLC to go czasem ogladam,ja osobiście nie spotkałam się ze ktoś tak właśnie zaszedł.Moje pytanie jest dziwne ale moja przyjaciólka chce mieć dziecko,ale jej mąż ma problemy z wytryskiem i niestety jest uparty jesli chodzi o lekarzy i ma taka nadzieje ze właśnie w taki sposób zajdzie:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Znam osobiście dziewczynę, która do dnia porodu właściwie nie wiedziała, że jest w ciązy. W kwietniu jej "niespodzianka" skończy rok, ma osiem zębów i własnie uczy się chodzić - rozkoszny chłopak! :D
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    ale nie miała nawet brzuszka nic nie było po niej widać?:shocked:
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Powiem szczerze że jestem w szoku,przyznam że ja nie stosuje żadnego zabezpieczenia i nigdy nie wpadłam.Mam dwie córeczki i były dwa złote strzały jak chciałam tak miałam:bigsmile:
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Będę wdzieczna za inne opinie i o pomoc w pocieszeniu mojej przyjaciółki im więcej takich przykładów tym lepiej.Na dziś kończe po padam z nóg.:surfing:
  17.  permalink
    Moja znajoma, która ma już 2 dzieci do 6 miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży. Miesiączki zawsze miała skąpe więc wszystko pasowało. Dopiero jak brzuszek zrobił się okrągły to skojarzyła fakty. Także nawet dla wprawionej mamy ciąża może być niespodzianką:)
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    kobiety organizm to wielka tajemnica,ja kiedyś nie miałam problemy z zajściem w ciąże a teraz nie mogę zajść staram się już rok,niby wszystko u mnie jest w porządku u mojego partnera też,myśle że to tu działa psychika za bardzo chcę muszę wyluzować :sad:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 24th 2012 zmieniony
     permalink
    ja z mężem przez 8 lat uprawiałam stosunek przerywany
    w ciąże nie zaszłam
    jak już zaczęliśmy się starać to zajęło nam to 12 mscy i nie obyło się bez leczenia
    więc śmiem twierdzić, że akurat w naszym przypadku ciąża ze stosunku przerywanego jest mało prawdopodobna

    aczkolwiek jak wiadomo jest możliwa
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    Też się z tym zgadzam,wszystko zależy od kobiety organizmu i od partnera jeśli ma silne plemniki to może zdażyc sie cud
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    Jeśli zajście w ciąże wymagało leczenia, to pewnie każda forma antykoncepcji by była skuteczna, a raczej niepotrzebna skoro kobieta nie była w stanie zajść w ciąże bez leczenia.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.