Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Myślę,że dziś jest 5 listopada a to oznacza,że z całą pewnością jesteś w pięcioraczej ciąży.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 5th 2012 zmieniony
     permalink
    alexis89: CHAMSTWO.... PIEDROL SIE.

    Zacytuję, żeby nie "uciekło". O chamstwie piszesz, ciekawe ...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Co myślimy?
    Myślimy, że z cała pewnością nie powinnaś starać się o dziecko, ponieważ nie jesteś osobą odpowiednią do wychowywania potomstwa.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    E, czyli jednak myślę,że w ciąży nie jesteś i całe szczęście dla ewentualnego przyszłego potomstwa!

    Penny, dzięki za czujność:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Jaheira spoko. Mi oko wypala, jak coś takiego widzę :confused:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    "A MYSLICICE"...byście uruchomiły i powróżyły :rolling:
    --
  1.  permalink
    O czizes:shocked:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwiolettala
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Uhu tak ostro to chyba jeszcze nie bylo :)
    Droga Alexis nie ma sensu rzucac bluzgiem bo w ten sposob to zadnej pomocy sie nie doczekasz...Dziewczyny chcialy tylko dac Ci do zrozumienia ,ze niemozliwym jest stwierdzenie czy jestes w ciazy czy nie...Zrob test w dniu @ -y
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    alexis89: Od czwartku 1.11 cały czas sikam


    Bez przerwy? :shocked::bigsmile:

    A to "piedrol się" mnie rozwaliło - chyba zacznę tak mówić :D
    --
    •  
      CommentAuthor20080806
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    dziecko chce miec dziecko? :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    jak zawsze forum jest niezastąpione kiedy mam paskudny humor :)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    :crazy::rolling::rolling::rolling::rolling:
    --
  2.  permalink
    alexis89: CHAMSTWO.... PIEDROL SIE.


    Hehe podkreslila ze chamstwo,ale sama lepiej nie pojechala:devil::tongue:Nie ma to jak rozmowa na poziomie hehehe:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    The_Fragile: Bez przerwy?

    Buhahaha
    Ja zaraz kończę kawkę będzie wróżba z fusów:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Takiego chamstwa to tu daaaawno nie było.... O ile w ogóle kiedykolwiek byłooo?????

    Aaaa a aaa propos Jaheria! Posłuchałaś koleżankę, było serducho? hihihi (sorry, ale nie mogłam się powstrzymać, mam nadzieję, że się nie obraziłaś za mój żarcik)...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Jak było serducho, będzie fasolka ;)
    --
    •  
      CommentAuthor20080806
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    serduszkowali sie i teraz beda miec fasole, mendel bylby dumny
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeNov 5th 2012 zmieniony
     permalink
    To ja wspolczuje 24h na kibelku?:shocked: To ja chyba w ciazy nie bylam, bo tak nie mialam ;)
    Alexis to ta z Dynastii?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Vsti: To ja wspolczuje 24h na kibelku?:shocked: To ja chyba w ciazy nie bylam, bo tak nie mialam ;)
    Alexis to ta z Dynasti?


    Serio nie siedziałaś na kibelku 24h na dobę? Toż to normalny objaw ciąży, kto nie sika ciurkiem przez dobę po prostu w ciąży nie jest.... Jeśli sikasz bez przerwy tyle godzin to nawet nie trzeba robić testu. Na bank - ciąża.... ;)

    Taaaa z Dynastiiiii... Chyba ze Srynastii, bo ta pierwsza miała klasę i nie używała wulgaryzmów... ;)....
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    A sikałyście bez przerwy, latając do tego cały czas?:updown: Bo dopiero wtedy to PEWNY objaw ciąży, inaczej tylko domniemanie:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeNov 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Ale, jak latajac?:shocked: Na skrzdelkach alwaysa?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012 zmieniony
     permalink
    _sushi_: A sikałyście bez przerwy, latając do tego cały czas?:updown: Bo dopiero wtedy to PEWNY objaw ciąży, inaczej tylko domniemanie:tooth:



    Taaa, a od latania mi się rzygać chciało hihihihi To się potocznie "nudności poranne" nazywa :P
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Vsti: Ale, jak latajac?

    No nie wiem :-) Musisz zapytać Alexis :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    o ile Cristal jej już nie pochłonęła
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012 zmieniony
     permalink
    No nie wiem czy Cristal ja pochłonęła, bo może się..... "[wymoderowano]" (nie lubię przeklinać, ale MUSZĘ!!!!)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Monia502: Aaaa a aaa propos Jaheria! Posłuchałaś koleżankę, było serducho? hihihi

    Taaaa, cztery razy po dwa razy:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    The_Fragile: PiEDRoli :bigsmile::devil:


    Kurza melodia, człowiek na nowo musi się nauczyć pieDROlić, tfu! Przeklinać....:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    The_Fragile: PiEDRoli :devil:

    Dla mnie to brzmi jak nazwa jakiś włoskich pierożków :devil: np. Piedroli con aglio :bigsmile: coś jak ravioli :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    PENNY: Dla mnie to brzmi jak nazwa jakiś włoskich pierożków np. Piedroli con aglio coś jak ravioli
    --
    z prawdziwym włoskim akcentem to jak rarytas brzmi:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    PENNY: Dla mnie to brzmi jak nazwa jakiś włoskich pierożków np. Piedroli con aglio coś jak ravioli

    :devil::devil::devil:
    No i powinnam iść spać żeby nadrobić sen razem z dzieckiem - a tu się dopiero rozkręca :tooth: i oderwać się nie mogę, no!
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Ulcia ja dziś myślę dużo o gotowaniu, pewnie stąd skojarzenie. No ale już nie będę, bo się jeszcze off top zrobi :tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Ul_cia: No i powinnam iść spać żeby nadrobić sen razem z dzieckiem - a tu się dopiero rozkręca :tooth: i oderwać się nie mogę, no!



    Ja też.... Ale teraz mnie zaintrygowało jak to jest się pieDROlić.... Wiemy jak to jest się kochać po francusku, "na Hiszpana".... znam tez miłość "grecką".... ale o włoskiej nawet nie czytałam.... Że niby na makaronie czy jak?????
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    A jak jest na Hiszpana ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    PENNY: Ulcia ja dziś myślę dużo o gotowaniu, pewnie stąd skojarzenie. No ale już nie będę, bo się jeszcze off top zrobi



    No właśnie, robimy OFF TOPA.... To wróćmy do tematu: Jest w ciąży czy nie jest????? Bom ciekawa :P :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Ul_cia: A jak jest na Hiszpana ?

    Bezpiecznie:devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    PENNY: Ulcia ja dziś myślę dużo o gotowaniu, pewnie stąd skojarzenie.

    No własnie ja tez - tylko ja w myslach dynie obrabiam i nie wiem czy TU pasuje... no bo nie wiem czy Piedroli con aglio z dynią dobre będa :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Ul_cia: A jak jest na Hiszpana ?


    To jak mężczyzna "marszczy freda" między cyckami partnerki.... O!.... Ino trzeba mieć pokaźny biust (taki jak Ty Ulcia :P)
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Monia502: To jak mężczyzna "marszczy freda" między cyckami partnerki.... O!.... Ino trzeba mieć pokaźny biust (taki jak Ty Ulcia :P)

    :devil:
    A ja myślałam, że to jest "po królewsku" :tooth:

    Treść doklejona: 05.11.12 21:19
    Zmieniłyśmy kategorię i teraz to już trzeba skończyć ten OT :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Dokładnie Ulcia ;)
    Może trzeba powyższe skasować? Bo brzydkie są ... :P
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Ul_cia: no bo nie wiem czy Piedroli con aglio z dynią dobre będa

    Będą będą :devil: chętnei pociągnę ten temat na co Wam w sercu gra :devil: może coś wspólnie uradzimy, bo już taki of top, że szok :tongue:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    • CommentAuthoragus_20
    • CommentTimeNov 9th 2012 zmieniony
     permalink
    Witajcie Kobietki, jestem nowa tutaj...
    Jestem już w takiej desperacji, że postanowiłam do Was napisać...byście napisały mi: co o tym myślicie, sądzicie? a może też tak miałyście? byście mnie pocieszyły albo i nie pocieszyły...
    W październiku dostałam miesiączkę 3-10-2012, trwała ona tak jak zawsze..3-4 dni, ogólnie cykle moje są regularne i trwają 28 dni. Od roku notowałam, obserwowałam poprzez śluz i dolegliwości ( bóle) kiedy następuje owulacja. Owulacja przepadała na 17-18.10.2012, z mężem kochaliśmy się: 7,11,15,17.10.2012. Z niecierpliwością czekaliśmy by móc wykonać test...zrobiłam ogólnie 3 testy. Pierwszy 24-10-2012, drugi 28-10-2012 i trzeci 31-10-2012 ( w dniu spodziewanej miesiączki)...niestety każdy test wyszedł negatywny ;( Po południu 31.10.2012 przyszła miesiączka, była ona taka sama jak we wcześniejszych cyklach. Dziś mam 10dc, albo 6 tc...Nadal pokładam nadzieję, że mogę być w ciąży i chcę/ myślę jutro 10-11-2012 wykonać kolejny test,ale boje sie, boję się, że się rozczaruję i znowu się załamię :( A pokładam nadzieję, że mogę być w ciąży też dlatego, że nie jedna znam kobiete, która będąc w ciąży miała normalne miesiączki. Jedna koleżanka 7 m-cy, druga 6 m-cy, moja Mamka przy trzecim dziecku 2 m-ce. Do tego do WC latam częściej niż zwykle, pare razy zdarzyło się, że mi nie dobrze było, nudności miałam, piersi nie bolą ani nic, wydaje mi się, że bardziej zapachy wyczuwam,ale nie wiem już czy faktycznie tak mam/jest czy to moja paranoja...
    Kobitki co o tym sądzicie, czy miałyście miesiączkę normalną a w efekcie okazało się, że jesteście w ciąży?
    Z góry dziękuję za odpowiedz. Życzę powodzenia tym Kobitkom starającym sie a gratuluję tym Kobitkom, którym się udało zajść w ciążę.
    Pozdrawiam A.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 9th 2012 zmieniony
     permalink
    Po pierwsze - nikt nie miał normalnej miesiączki w ciąży.
    Po drugie- zrób test/betę, będziesz wiedziała.
    Po trzecie- podczep pytanie pod odpowiedni wątek.
    Pozdrawiam,
    A.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 9th 2012
     permalink
    Dobrz trafilas- co druga z nas tak ma...
    A tak na serio , pochlebjasz nam... Ale my niestety nie jestesmy ani lekarzami, ani wrozkami, ani Wujkami Dobra Rada...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeNov 9th 2012
     permalink
    agus_20: Do tego do WC latam częściej niż zwykle, pare razy zdarzyło się, że mi nie dobrze było, nudności miałam, piersi nie bolą ani nic, wydaje mi się, że bardziej zapachy wyczuwam,ale nie wiem już czy faktycznie tak mam/jest czy to moja paranoja...

    Ja co miesiąc mam takie objawy,a jak starałam się o dziecko to było moją obsesją. Radzę wyluzować i zamiast skupiać się na samym zajściu w ciążę po prostu odpocząć ,albo się czymś zająć,bo z nudów to człowiek sobie wiele rzeczy potrafi wmówić.
    I podczepiam się pod to,że w ciąży nie ma okresu.
    --
    •  
      CommentAuthorEmi29
    • CommentTimeNov 9th 2012
     permalink
    Nie rozumiem, dlaczego musicie być od razu takie niemiłe. W ciąży nie ma miesiączki, jeśli już to krwawienie, ale mogłyście tak napisać, żeby wytłumaczyć o co chodzi. Długo starasz się o dziecko? myślę, że trochę sobie wmawiasz te objawy, musisz do tego podejść inaczej, wyluzować. Zrób test i staraj się nie doszukiwać wszędzie objawów ciążowych.
  3.  permalink
    Emi29: Nie rozumiem, dlaczego musicie być od razu takie niemiłe.


    Chyba szybciej byloby napisac ta wiadomosc w watku juz istniejacym nie robiac smietnika i zakladac bezsensownych watkow bo zapewne o to chodzilo dziewczynom.Wyszukiwarka nie gryzie.

    Emi29: Długo starasz się o dziecko?


    Po co tutaj zadawac to pytanie skoro juz istnieje watek odpowiedni do takich rozmow...?---->''Starające się o dzidzię..''
    --
    • CommentAuthoragus_20
    • CommentTimeNov 9th 2012
     permalink
    O dziecko staramy sie od pół roku.

    Przepraszam, ze w nie odpowiednim miejscu dodalam temat do dyskusji,ale tak jak napisalam...jestem nowa, nie wiem co co i jak na tym forum, wiec proszę o wyrozumiałość.
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2012
     permalink
    coś w tym jest, kiedyś podśmiewałam się z dziewczyn jak pisały, że psychika robi swoje itd... nie uwierzyłam póki nie doświadczyłam, doszukiwałam się oznak ciąży, chodziłam na bete i załamywałam się mimo iż to trwało krótko... 3cykle i nic... w czwartym cyklu kompletnie odpuściłam, nie myslałam o ciąży o posiadaniu dziecka ani nic... i wyszło... także jednak coś w tym jest...i mimo iż 2 ciąże mam za sobą to w obecnej chwili również schizuję:) ale czekam cierpliwie ...
    i nie piszę tego po to abyście mnie zjadły :devil:
    --
  4.  permalink
    Ja też całkowicie odpuściłam... Bo tak to co miesiąc doszukiwałam się jakiegokolwiek objawu, a w ostatnim cyklu jak miałam o wszystkim zapomniałam nie myślałam, bo jeszcze byłam akurat wtedy na wakacjach no i się udało :bigsmile:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 14th 2012
     permalink
    Gienka, starasz się? Może znowu razem na Przyszłych wylądujemy :DDDD
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.