Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 22nd 2012
     permalink
    jako ze plemniki moga przezyc w dogodnym srodowisku nawet 7dni to wszystko jest mozliwe
    na dwoje babka wrozyla
    • CommentAuthoranusia2017
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    Witam.Biorę duphaston od ponad pół roku,8 sierpnia miałam ostatnią @,od 1 do 5 dnia cyklu brałam clostilbegyt.Mam zespół policystycznych jajników,przez co brak owulacji.Przez ostanie 3/4 dni odczuwałam (chyba) ból jajników,dziwne uczucie,jak przed @.Wspomne jeszcze,że przez ponad rok staramy się z mężem o dzidzię;( Mam pytanie, czy możliwe,że jestem już na początku ciąży?? I czy któraś z Was miała podobnie?
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeAug 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Anusiu2017 wiele Dziewczyn zastanawia się nad podobnymi objawami. Kiedy staramy się o dziecko liczymy na to, że każdy nowy sygnał od strony organizmu jest właśnie tym, który niesie ze sobą dobrą nowinę. Polecam Ci zajrzeć na wątek : "Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę", gdzie będziesz mogła poczytać o podobnych przypadkach, skonsultować się z innymi dziewczynami. Poza tym na forum są też wątki :

    -> starających się : TUTAJ
    -> dziewczyn z PCOS : TUTAJ
    -> o Duphastonie : TUTAJ
    -> o CLO : TUTAJ

    Mam nadzieję, że znajdziesz wątek najlepiej pasujący do Twojej sytuacji. Miłego korzystania z forum ! No i powodzenia w staraniach :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Witam Was drogie panie:) trafiłam na ten wątek (a bardzo dużo ich przejrzałam) i jako jedyne jesteście tu Naprawde miłe dla innych...jestem jedną z wielu dziewcząt które mają ten sam problem ale ja nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Proszę o porady:( otóż ponad 2tyg. Spóźnia mi się okres. Bolą mnie piersi bardzo się powiększyły i pojawiły się zylki również bardzo boli mnie brzuch tak samo jak przed @...oczywiście zrobiłam test i nic :( pogubilam się już. Czy ktoś mógłby mi pomoc? Czy może jest jakaś osoba która tak miała? Mam umówiona wizytę ale jeszcze dużo czasu do niej.. Czekam na jakaś odpowiedź. Z góry dziękuje i proszę o wyrozumiałość:*
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    zrób HCG ono powie Ci najdokładniej czy jestes w ciazy czy nie , jesli nie to przyczyn moze byc wiele, ale je okresli juz lekarz ginekolog :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Niezalogowana(Makusia) - idz do laboratorium i zrob bete z krwi - okaze sie czy jestes w ciazy, jak nie to moga to byc zmiany hormonalne.
    --
  2.  permalink
    witam mam do poanstwa pytanie 2-3wrzesnia kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i to byl pelny stosunek okres mam roznie czasem 28-32 dni niby w internecie wyczytalam ze w tych dniach mialam dni plodne chcielismy miec dziecko ale oczekiwanie na zrobienie testu sa straszne.wczesniej tez wspolzylismy bez zabezpieczen ale nie konczyl we mnie od kilku dni czuje sie jakos dziwnie jem parowki i zaraz chleb z nutella czekolade i zaraz sos czosnkowy zrobilam juz 2 testy przed tym jak wspolzylismy do samego konca bo podejrzewalam ze moze byc ciaza ale negatywne byly wyniki a ja nadal sie zle czuje;/wiem ze to glupie pytanie ale starsznie sie stresuje:(licze na mile odpowiedzi.pozdrawiam
  3.  permalink
    Witamy Panią :)
    Mamy pytanie
    czy sądzi Pani ,że wróżymy z parówek , chleba z nutella i czekolady?:cool:
    Zapraszamy do laboratorium- można tam zrobić test na obecność beta hcg- wtedy będzie wszystko jasne :)
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    mimo tego, że to jest dublowanie tematów, bo taki już jest
    to strasznie chciałam to przeczytać.
    ale brak interpunkcji czy też podziału na wiersze mnie zabił.
    no nie za bardzo wiem co tu jest napisane.
    robiłaś test przed stosunkiem i wynik był negatywny?
    no to nie jest to jakoś szokujące.
    jeśli stosunek był dziś to raczej nikt Ci nie powie czy zaszłaś.
    nawet wróżący z parówek :)
    po prostemu czekaj na termin miesiączki, potem zrób test z moczu lub z krwi.
    parówki i chleb z nutellą nie są zbyt wiarygodnym testem ciążowym :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    odczepcie się od parówek, ale JUŻ !!!!!!!! :angry::angry::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    Szczypta a Twój Jamnior już przeszedł na emeryturę i nie wróży?
    Ja proponuję taki szybki test
    http://i76.photobucket.com/albums/j12/Spiky_Sid/400dd582d8ac5ad0.jpg
    (był jeszcze ten drugi ale nie umiem go znaleźć)
    --
  4.  permalink
    Szczypto, energicznie i z przytupem swą wypowiedzią wdarłaś się na sam szczyt elokwencji i erudycji. Nie mogłam wobec tego przejść obojętnie, toteż wyrażam swą aprobatę dla Twych poczynań i nieśmiało podzielam nadzieję innych ukontentowanych pań na to, byś raczyła dalej lśnić na firmamencie owego wątku swymi rzutkimi diatrybami :cool:

    Aguniu, Pewnie jamnior je parówki i stąd te jego paranormalne zdolności, dlatego Teo wolałaby nie poruszać kwestii parówek (a już szczególnie, jeśli są zniknięte, bo domniemane ciężarówki wykupiły asortyment, by ucztować zagryzając je nutellą).

    Wracając do wątku: dni płodne można ustalić za pomocą samoobserwacji, a owulację ustalić li i tylko za pomocą monitoringu USG. Długość cyklu nic nie daje, tak samo, jak apetyt na nutellę z sosem czosnkowym. Test z moczu, zwany w masonerskich kręgach staraczek "sikańcem", najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, czyli, jak mniemam, za dwa tygodnie. Dwa dni po stosunku nie ma możliwości określenia ciąży choćby nie wiem, jakich zaawansowanych technik ktoś używał, a i dopatrywanie się objawów ciążowych jest co najmniej nielogiczne.
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Niezalogowana: w internecie wyczytalam ze w tych dniach mialam dni plodne

    Kurdę a ja prawie 3 lata zmarnowałam w pogoni za owulcją/dniami płodnymi!
    Wystarczyło zajrzeć do neta rach, ciach i miałabym juz dawno dziecko:shocked::shocked::shocked: !!
    -- ,
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeSep 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Widzisz, Asik, było forum czytać! ;)
    Ale się off topik zrobił...
    --
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    HAHA! Dziewczyny jestescie rewelacyjne, te Wasze teksty miazdza :thumbup:
    --
  5.  permalink
    24 lipca próbowaliśmy z
    chłopakiem współżyć, jednak
    bolało mnie pozatym nie
    mieliśmy zabezpieczenia, więc
    skończyło się na tym że raz bądź
    2 razy go włożył, były tylko
    pieszczoty potem, następnego
    dnia zgodnie z przewidywaniem
    dostałam okres, trwał 5 dni
    normalnie jak zawsze, teraz
    jednak spóźnia się 7dni boję się
    że mogę być w ciąży, nie bolą
    mnie piersi jak zwykle,
    zauważyłam śluz taki biały trochę
    grudkowaty, czuje czasami że
    mam mokro, czy mogę być w
    ciąży? Mam 18 lat
  6.  permalink
    nie mieliście zabezpieczenia, bo???Sexu bez zabezpieczenia się nie boisz, ale ciąży tak?Chyba trzeba dorosnąć do takich rzeczy.
    proponuję w takich wypadkach szklankę wody zamiast. Zrób test po prostu.
    Przepraszam, ale irytują mnie takie pytania.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Polecam wizytę u lekarza, skoro śluz jest inny niż zwykle.Tyle w temacie.
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Dziewczyny, wydaje mi się, żeby takie tysięczne pytania 'czy mogę być w ciąży' zadawane uparcie w osobnym wątku, po prostu ignorować i zgłaszać do moderacji.
    Skoro komuś nie chce się podjąć trudu przeszukania forum, to czemu my miałybyśmy się fatygować odpowiedzią?
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    A niektórzy dziwią się "takim odpowiedziom" na głupie pytania.
    Jakie pytanie taka odpowiedź.
    -- ,
    • CommentAuthordoremika28
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Tak jak w temacie ...owu mialam 8 dni temu tzn testy wtedy byly rowniez pozytywne, temp tez to potwierdzala...teraz juz dawno po skoku a test owu dalej pozytywny (ciazowy negatywny) :/ do @ jeszcze 5 dni
    Czy ktoras z was tak miala?? bo nie wiem czy juz moge sie cieszyc?? :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Zrób betę, będziesz wiedziała.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    mi na tym etapie wychodziły testy owu negatywne dopiero przy naprawde sporej becie wyszły pozytywne wiec reguły nie ma, jak sie niecierpliwisz to zrob bete choc to tez moze byc za wczesnie jeszcze
    -- mama piątki :)
    • CommentAuthordoremika28
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    No wlasnie tez mi sie wydaje ze beta jeszcze moze nie wyjsc bo to za wczenie..... no zobaczymy.
    Dzieki :)
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Moze tak byc, ze na test ciazowy za wczesnie a testy owu juz pokazuja. No ale nie musi to byc ciaza..
    Najlepiej poczekac jeszcze te pare dni. Nic wiecej nie da sie poradzic :-)
    Powodzenia.
    --
    • CommentAuthorlightnight
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    Witam..
    Ostatnio mam mały kłopot. Byłam dwa tygodnie w Tunezji. Dzień przed wylotem zaczęła mi się @ i trwała 8 dni. Od 19 do 26 sierpnia. Potem miałam tydzień takiego lekkiego śluzu. Wróciłam do Polski i dostałam plamienia takiego jak śluz mocno zabarwiony krwią, potem zamieniło to się na krwisto-brązowy śluz, a następnie na rzadki, przeźroczysty śluz, w którym dało się zauważyć krwiste niteczki. Trwało to do końca cyklu teraz ponownie powinnam mieć krwawienie, które nie występuje. Nie wiem być może jest to związane ze zmianą uczelni i stresem czy się dostanę na nią, ale czy mogę być w ciąży ? Dziękuję za odpowiedzi. :)
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeSep 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Moze warto, abys poszla do ginekologa i zrobila badania hormonow. Fakt, ze czasami @ wariuje przez stres, ale i przez zmiane klimatu... Mozesz tez zrobic test ciazowy...
    -- ___
    • CommentAuthorlightnight
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    No właśnie sama nie wiem, każdy ma różne zdanie, a jak na razie nie chciałabym zajść w ciążę.
  7.  permalink
    Test nie zaszkodzi i najszybciej dowiesz się, czy to ciąża. Raczej nie sądzę, ale spokój i pewność mieć nie zawadzi :wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Może to nie był okres tylko krwawienie śródcykliczne? To się może zdarzyć każdemu. Zatem termin okresu może być inny.
    --
    • CommentAuthorlightnight
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Jak już wcześniej pisałam byłam za granicą, denerwowałam się zmianą szkoły i okres mi się spóźnia ból piersi nie ustępuje, ból pleców to różnie.. Zrobiłam test, robiłam go popołudniu.. czy nadal mogę się martwić że jestem w ciąży.. miałam miesiączkę 8 dniową i po niej dzień przerwy a następnie dziwne plamienie.. co sądzicie.?
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    ciąża to na pewno nie jest!
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthormaooam
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    witajcie ... okres spóźnia mi się prawie 3 tyg a 4 tygodnie temu stało się że mój facet skończył w środku ... mam obolałe piersi , często oddaje mocz i jestem bardzo senna ... czy mogę się spodziewać dzidziusia ? dzisiaj ide po test bo już zaczynam się stresować .. ;)
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    idz.
    • CommentAuthorMonia6227
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    Myślę że masz bardzo duże szansę..a z tymi testami to różnie bywa.
    • CommentAuthorNiezalogowana (Kamila_007)
    • CommentTimeOct 20th 2012
     permalink
    Witam, mam 20 lat. Współżyję z chłopakiem dość często,więc głupim pytaniem byłoby:czy mogę być w ciąży, bo mogę. Okres spóźnia mi się już 9 dni. Mam mdłości poranne,powiększone piersi. Zastanawia mnie tylko czy mogę już w 4/5 tyg ciąży mieć juz mały,twardy brzuszek ? bo Podobno dopiero od 2 miesiąca ciąży ma rosnąć. wiadomo każda osoba przechodzi to inaczej. Prosiłabym o jakies informację.
  8.  permalink
    najlepiej zrobic test ciazowy i wtedy bedzie wszystko jasne, czesto wmawiamy sohbie rozne dolegliwosci a ciazy nie ma :) zrób test i będziesz spokojna
    • CommentAuthorNiezalogowana (Kamila_007)
    • CommentTimeOct 20th 2012
     permalink
    gdybym była nic by takiego się nie stało,więc się nie martwię aż tak tym chociaż nie powiem,wolałabym takie decyzje odłożyć na potem. chodzi mi tylko o to czy jest możliwe zeby juz od 4 tygodnia mogł rosnąć brzuszek?
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeOct 20th 2012
     permalink
    Kobieto już ci karolciakarolcia odpowiedziała zrób test i będziesz wiedziała czy jesteś czy nie jesteś po co się nakręcasz?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 20th 2012
     permalink
    twardy brzuszek pod koniec cyklu jest zawsze bo endometrium jest już grube i albo przyjdzie okres i się złości albo będzie dzidzia ale tak jak dziewczyny piszą zrób test a nie się nakręcasz bez sensu! jest sobota apteki są otwarte w każdym markecie są testy jak masz być w ciąży to test pozytywny wyjdzie już nawet w ciągu dnia
    --
  9.  permalink
    I daj znać ;)
    -- [/url]
    • CommentAuthorMoniaa2323
    • CommentTimeOct 20th 2012
     permalink
    Witam serdecznie,
    Zawsze mam obfite pierwsze 2dni miesiączki kolejne są spokojniejsze i trwają do 5 dni, w tym miesiącu doszło do stosunku z moim partnerem 3 dni przed planowaną miesiączką po współżyciu nastąpiło plamienie dopiero następnego dnia dostałam miesiączkę, która i tak wystąpiła szybciej niż przewidywałam, pierwsze dwa dni były obfite i na tym się zakończyła dodam, że razem z partnerem nie stosujemy antykoncepcji. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży ? proszę szybko o odpowiedz .

    pozdrawiam.
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeOct 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Nie ,raczej nie jestes w ciàży...przed okresem sa dni nieplodne....marne szanse na zajscie w ciaze...chociaz slyszalam o takch przypadkach...skoro nadszedl okres radze nie wkrecac sobie ciazy....tez to kiedys robilamm nic z tego nie wyszlo...tylko stres...ja mam cykle 28 dniowe i od 20 dc sa to dni juz nieplodne ...u mnie tak jest..moim zdaniem ciazy nie ma...ale zawsze moge sie mylic...;)proponuje zrobic test ..nie zaszkodzi a uspokoii...
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 21st 2012
     permalink
    annaiw, obserwujesz sie, wiec powinnas sie orientowac, ze nie kazde krwawienie to miesiaczka i nie u kazdej kobiety z 28-dniowym cyklem 20dc jest juz nieplodny.
    Co do pytania wyzej- nastepnym razem prosze uzyc wyszukiwarki i przejrzec juz istniejace watki. Tam jest odpowiednia ilosc wypowiedzi, kazda zaczyna sie mniej wiecej od: 'zrob test'. Na prawde, czasem nie wiem, czemu tyle kobiet zamiast po prostu pojsc do apteki czy nawet drogerii i wiedziec od razu, woli czekac na forumowe odpowiedzi... Test przeciez nie kosztuje nie wiadomo ile :neutral::confused:
    --
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeOct 22nd 2012
     permalink
    Monia Wszystko jest mozliwe...podalam CI wyzej moj wlasny przykład,ze mozna miec dni niepłodne juz od 20 dnia cyklu...ale to ja tak mam a nie znaczy ze inne kobiety tez...Lexia ma racje nie kazde krwawienie to okres...jesli tak bylo u Ciebie to ciąża jest mozliwa...tak mi sie wydaje...zrób test i wszystko jassne...ale intuicja mi mowi,ze raczej marne szanse...obym sie myliła;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 26th 2012
     permalink
    Można mieć dni niepłodne bezwzględnie jeszcze wczesniej niż 20dc i co z tego? Każdy jest inny.
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (Monia)
    • CommentTimeOct 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Witam.Otóż niewiem od czego zacząć więc zacznę tak.W poniedz zaczął się u mnie okropny ból żołądka i trwał do pt.iż rano w pt dostałam brązowych plamień,w pt nie było ich mało ani nie dużo,w sb trochę mniej a dziś wogole niemam ich.Do tego wszystkiego na domiar złego strasznie wysuszyła mi się skóra na szyji,jest straszna,szczypie.Zawsze byłam okażem zdrowia a od poniedz takie problemy:(bardzo proszę Was o odpowiedź.Czy któras z Was miała podobne problemy?i co było ich przyczyną.Za każda odp.bardzo Wam dziękuję.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 29th 2012
     permalink
    Idź do lekarza.
    --
  10.  permalink
    Tak pójdę w czwartek choć nie ukrywam-boję się diagnozy..
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeOct 29th 2012
     permalink
    W czwartek? 1 listopada? hmmm :devil:
    a czemu czekasz aż do czwartku zamiast iść dzisiaj i mieć to z głowy?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.