Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Czwarteczek my tez nie wierzylismy jakbys zobaczyla nasze miny to bys sie pewnie ze smiechu zesikala :D
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    haha no mi dopisal pozniej: to juz zachcianki masz??:) hehe biedny zdezorientowany byl:)
    ja juz mam plan od 5 lat jak jemu powiem o ciazy takze to na pewno nie bedzie przez sms:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  1.  permalink
    ja też miałam plan jak powiem o ciązy, ale jak odebrałam badania z betą i zobaczyłam, że jestem w ciązy to od razu zadzwoniłam do mojego P. ( a P. odebrał w toalecie na stacji benzynowej...:)

    A później poroniłam w 7tygodniu... :(
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
  2.  permalink
    Pandora nie tylko Ty, ja nawet powtórki oglądam :shamed:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Tylko u nieobserwujących się jest możliwe nie wiedzieć o ciąży.
    Co było w "ciąży z zaskoczenia"?
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    nie no Ama, w tym programie te kobiety w ogóle się nie obserwują. na ogół nawet nie notują terminów miesiączek.
    dowiadują się, że były w ciąży podczas porodu. i niesamowite jest to, że nawet większość jest szczupła. jak się dzieci mogą ułożyć, że nie widać.
    --
  3.  permalink
    Dziewczyny biorę już drugi cykl luteinę na wyregulowanie cykli.
    Słyszałyście może o jakiś przypadkach, że dziewczyny zachodziły w ciąze przy pomocy luteiny?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 10:10</span>
    Dziewczyny biorę już drugi cykl luteinę na wyregulowanie cykli.
    Słyszałyście może o jakiś przypadkach, że dziewczyny zachodziły w ciąze przy pomocy luteiny?
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Tak ja slyszalam:) wiem, ze luteina wspomaga zajscie w ciaze, ma cos w sobie (ze sie tak wyraze) co wspomaga zajsciu no I pozniej w razie czego pomaga utrzymywac plod w pierwszych tygodniach ciazy:) nie wiem czy poprawnie sie wyrazilam:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Luteina to jest czysty progesteron. Pomaga w zajściu w tym znaczeniu, że pomaga pęknąć dojrzałemu już pęcherzykowi (wstrzymuje tez wzrost niedojrzałych), wspomaga endometrium i w implantacji i w podtrzymaniu.
    --
  4.  permalink
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź, mam nadzieje że wspomorze moje pęcherzyki :) :)
    Dziś siedziałam w kawiarni i oglądałam się za matkami z wózkami. Chciałabym tak jak one spacerowac z z wózkiem po rynku...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 12:09</span>
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź, mam nadzieje że wspomorze moje pęcherzyki :) :)
    Dziś siedziałam w kawiarni i oglądałam się za matkami z wózkami. Chciałabym tak jak one spacerowac z z wózkiem po rynku...
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    ja też. a teraz jak jest ciepło to wszędzie są. rozmnożyły się jedne :)
    na początku mnie to rozczulało a teraz to denerwuje. zamknę się w domu chyba ;)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    laski prosze sie tu nie nakrecac!!:) zamknac sie w domu na 4 spusty i sie nie dolowac!:bigsmile::bigsmile:
    ja tak czekam i czekam na ten @ a go dalej nie ma:confused:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  5.  permalink
    poziomka a test robiłaś? Może dwie kreski się pokażą?

    Ja jakieś 2 miesiace temu z ciekawością oglądałam spacerujące mamuśki z wózkami i w myślach wybieralam wózek.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 14:43</span>
    poziomka a test robiłaś? Może dwie kreski się pokażą?

    Ja jakieś 2 miesiace temu z ciekawością oglądałam spacerujące mamuśki z wózkami i w myślach wybieralam wózek.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    JA TEZ WOZEK MAM WYBRANY HEHE:)
    ale my jestesmy "chore" wybieramy juz rzeczy a nawet w ciazy nie jestesmy:sad:
    nie nie robilam testu, nie chce sie nakrecac-wiem ze nie jestem:confused: tylko nie moge sie doczekac na ten cholerny @ a jajniki tak bola:sad:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  6.  permalink
    Wariatki z nas niezłe, ja mam meleki do pokoju dziecka wybrane i imiona dla dziewczynki i chłopca...

    Mnie od dwóch dni bolą jajniki, ale luteinę kończę brać dopiero w niedzilę. Dziwna sprawa.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 15:21</span>
    Wariatki z nas niezłe, ja mam meleki do pokoju dziecka wybrane i imiona dla dziewczynki i chłopca...

    Mnie od dwóch dni bolą jajniki, ale luteinę kończę brać dopiero w niedzilę. Dziwna sprawa.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Poziomka :) do lazienki robic test a juz!!

    Treść doklejona: 01.08.12 15:38
    jak to nasza alimama powiedziala :) Jeden test w cyklu obowiazkowy takze marsz juz!!
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    ja też mam większość rzeczy wybrane.
    shit :/
    dobrze nie jest ;)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    nie mam testu:/ jutro kupie jak nie dostane @
    ile dni po luteinie powinno sie dostac @?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  7.  permalink
    Lekarz mi mówił, że 10-12 dni po odstawieniu luteiny powinnam dostać @, ale ja zawsze dostaje na 3-4 dzień.

    Myślałam, że tylko jak wybieram rzeczy dla dziecka ;)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 16:07</span>
    Lekarz mi mówił, że 10-12 dni po odstawieniu luteiny powinnam dostać @, ale ja zawsze dostaje na 3-4 dzień.

    Myślałam, że tylko jak wybieram rzeczy dla dziecka ;)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    a to ja nie mam po co kupowac testu, ja dopiero 4 dzien po odstawieniu takze spokojnie poczekam:) zreszta wiem ze owulki nie bylo wiec nie bede sie nie potrzebnie nakrecac:)
    ja odkad zaczelam sie starac o dziecko coraz mniej rzeczy planuje i mysle o nich:/ kiedys myslalam ze to bedzie latwiejsze wiec wszystko zaplanowalam..a teraz staram sie nie myslec:/
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  8.  permalink
    poziomka ja od dwóch miesięcy też staram się nie planować, poniewaz jak przychodzi @ to jestem bardziej rozczarowana.
    Może też w ten sposób, próbuje nie zapeszać.. Sama nie wiem

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 16:19</span>
    poziomka ja od dwóch miesięcy też staram się nie planować, poniewaz jak przychodzi @ to jestem bardziej rozczarowana.
    Może też w ten sposób, próbuje nie zapeszać.. Sama nie wiem
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    mi kiedys nawet nie przyszlo na mysl, ze moge miec jakies problemy, z odstawieniem tabletek anty zwklekalam do samego konca, a zebym wiedziala ze bede miala takie problemy to bym rok temu (no teraz to juz poltora) odstawila i sie starala..kiedys planowalam wszystko, gdzie bedzie dziecko spalo, gdzie uloze pieluszki, nawet chodzilam spioszki do sklepow ogladac i obliczalam gdzie tansze, gdzie lepsze itp. a odkad sie staramy UNIKAM takich sklepow, draznia mnie...tak samo jak rozmowa z niektorymi kolezankami na temat dzieci:sad:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    ja wózek wybrałam ze dwa lata temu ,a pewnie i tak kupiłabym na samym końcu inny ;) Na mebelki też patrzałam ,ale musiałoby mieć dziecko osobny pokój ,więc musiałąbym zmienić mieszkanie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Hej laski o czym my tu piszemy? :) zaraz zatracimy sie w rzeczywistosci:tongue::tongue:hehe
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  9.  permalink
    Ja też mam wózek już wybrany, i ciuszki chodzę czasami oglądać przy okazji na zakupach, normalne to my nie jesteśmy do końca :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Sluchajcie co wlasnie przeczytalam na necie (sorki, bo nie na temat do konca) wyobrazcie sobie, ze niektore dziewczyny do dnia dzisiejszego wierza, ze: wlanie w siebie wody z octem badz coca coli WYPLUCZE PLEMNIKI I sie nie zajdzie w ciaze!! Albo jak sie kocha na stojaco to plemniki nie sa w stanie pnac sie ku gorze!:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:no szok!!!!! W XXI wieku takie rzeczy?! No az nie wierze!
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    haha dobrze że za pomocy magii nie wypędzaja :updown: Takie dziewczynkido Bravo Girl często piszą :tooth: "Robiłam loda czy zajdę w ciąże" albo "urosły mi włosny na pochwie ,czy jestem na coś chora? "
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    No ja dalej jestem w szoku! Rozumiem-kiedys to moze I bylo normalne zeby plukac sobie coca cola haha ale teraz? Gdzie antykoncepcja jest na porzadku dziennym, wszedzie o niej pisza itp. A ludzie takie rzeczy robia- I to jeszcze w szkolach ich ucza! Haha 80letnie babki..:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  10.  permalink
    moja przyjaciółka jest ginekologiem i opowiadała mi, że kiedys trafiła do nich dziewczyna, która wlała sobie domestos. Bała się, że jest w ciązy i chciała w ten sposób ją usunąć...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 18:23</span>
    a tak z innej beczki, używałyście kiedys testów owulacyjnych?
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Hahahaha zabic 99,9% "BAKTERII" hahaha dobre!

    Treść doklejona: 01.08.12 18:25
    Ja mam mikroskop owulacyjny, ale na mnie nie dziala bo mam pcos:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  11.  permalink
    jak to usłyszałam to byłam w szoku, tym bardziej, że Ona w Austrii mieszka, a tam tabletki antykoncepcyjne dla młodzych dziewcząt są za darmo.

    O mikroskopie nie słyszałam, musze zapytać wujka google.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 18:30</span>
    Poziomka a co lekarze mówią o tym Twoim PCOS? Jakie leki bierzesz?
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Ten moj cykl jest pierwszy z clo (od nowego cyklu zwiekszona dawke) do tego luteina na wywolanie okresu (tylko sie boje, ze po 1tab przez 10dni to za malo zeby wywolac:( ) no ale poczekam do konca tygodnia.
    Narazie nie mowia nic, karza czekac, na usg mam sie zglosic kiedy @dostanie to mnie umowia, a do gin mam 20 wrzesnia :(
    Aha no I ostatnio stwierdzili, ze mam male pcos:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    mój clearblue dzisiaj doszedł,ale będę testować dopiero od nowego cyklu,zobacze na czym to dokłądnie polega ;) Mnie korci na baby camp ,ale jeśli mam zapchane jajniki ,albo zrosty to szkoda kasy wydawać ;/ Może też sobie ten mikroskop dodatkowo sprawie,bo nie jest drogi ;)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 18:42</span>
    w tym cyklu owu raczej nie miałam i mieć nie będę ,już mam niepłodne dni :confused:
    --
  12.  permalink
    Na pewno dostaniesz @ po tej luteinie :) Później zaczniesz brać clo i wszystko pódzie dobrze :)

    Chyba też zaopatrze się w ten mikroskop.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Alimama wiadomo co z wynikami?
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Poziomka ja tez mam test owulacyjny na sline, powiedz czy PCOS wplywa na wynik?
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    sucharku niestet nie powiedzą przez telefon,musze osobiście odebrać,wiem tyle że muszę zgłosić się do szpitala na dalsze leczenie .Jak wszystko dobrze pójdzie to 20 będę w Polsce :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    nowa2012 mi ani razu nie wykazalo owulacji- ale ja jej chyba nigdy nie mialam (tzn. od kiedy to kupilam) a dziewczyny mowily ze na ok 70-80% dziewczyn z pcos nie dzialaja, tzn. zawsze wychodza pozytywne...u mnie nie wiem?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    acha, u mnie roznie to jest raz pokazywalo pozytywne raz negatywne wiec juz sama nie wiem, w Poniedzialek powinnam juz wiedziec co ze mna jest. Uciekam na jedzonko :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Ja czasem robie testy owulacyjne. W zeszlym cyklu wyglada na to, ze dobrze wychodzily. Ale czasami ciezko wychwycic pik LH jak jest krotki, wiec tak do konca nie mozna sie nimi sugerowac.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    no dla mnie testy owulacyjne nie sa zbyt wiarygodne:/ wiec nawet nie kupuje-moga byc potwierdzeniem do temperatury i samoobserwacji ale dla mnie nie sa wiarygodne:/
    alimama to kiedy ty mnie teraz odwiedzisz?:sad::sad:

    Treść doklejona: 01.08.12 20:23
    jest tu ktos bo mi nudno?O=:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Tak pacze na ten mój nieszczęsny wykres i niczego nie rozumiem :devil: Miałam tylko jednego dnia z rana odrobinkę płodnego przejrzystego śluzu i rozciągał się max na 1,5 cm po 3 h znów pełno białego w wodnistego .Możliwe jest nie mieć w ogóle płodnego śluzu ?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.08.12 22:53</span>
    skoku nie miałam ,temperatura nie rośnie :confused: ehhh jajca i cała reszta nie chcą współpracować
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 1st 2012
     permalink
    Mozliwe jest nie miec plodnego sluzu, moim zdaniem, po ogladnieciu twojego usg to nie masz dominujacego pecherzyka, a bole jajnikow nie zawsze oznaczaja bole owulacyjne...potrzebny ci dobry monitoring cyklu, zeby sie dowiedziec co sie tam u ciebie dzieje:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Czesc Dziewczyny jestescie ? :smile: Zrobialm sobie mala przerwe i tak pomyslalam jak dzisiaj Wasze samopoczucie i zeby bylo w temacie :devil: jak tam staranka hehehe
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    hej, u mnie dzisiaj tak jak wczoraj- checi do zycia brak, zmeczenie, sikam do pol godziny, a w nocy to 3 razy wstawalam:confused: wciaz czekam na @ a brzuch coraz mniej przestaje bolec:sad:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    hmmm poziomka to brzmi bardzo obiecująco :wink: nie masz zadnego wrazenie ze cos sie kroi :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    nie, nie mam, poza tym, ze dziewczyny mnie tu nakrecaja to nie mam :tongue: wiem, ze owulacji nie bylo wiec nie mam co sobie zludnych nadziei robic, czekam na @- ciagle o tym mysle i pewnie dlatego nie chce przyjsc:confused: ale w weekend pewnie zapomne, bo nie bede tylko siedziala i o tym myslala, wiec moze przyjdzie- musi przyjsc!
    gorzej bedzie jak do konca tygodnia nie przyjdzie:/ to wtedy luteina na mnie nie zadzialala:sad:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    wiesz to jest pierwszy cykl z luteina wiec reakcja organizmu moze byc rozna. U mnie natomiast jakies dziwne rzeczy sie dzieja juz 25dc a temparatura powolutku sie wznosi. Normalnie to juz mialabym znaczacy widoczny skok a tu jakies dziwadla widze i generalnie non stop niby czuje ze jakis sluz sie wydostaje ale go nie widac :wink:

    Treść doklejona: 02.08.12 13:19
    Nie wiem jak juz to oznaczac mokro czy wilgotno :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Poziomka marsz po test!! Wiele z nas tutaj ktorych zaszlo tez bylo na milion procent pewne ze nic z tego a jednak sa albo juz mamami albo nosza szczescie pod sercem!! Obiecalas dzisiaj sprawdzic :) a co do tego ze nie bylo owulacji nie mozesz miec pewnosci na 100% bo nie mialas przeswietlania przez 24h/24h :) Takze wszystko sie moze zdazyc :)
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    hahah Poziomka slyszalas -marsz!! przyznaje racje Kami trzeba sprawdzic zeby sie upewnic naserduszkowalas sie pracowicie w tym cyklu wiec obowiazkowy 1 test w miesiacu musi byc :surprised:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.