Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeMar 15th 2012
     permalink
    Fretka, masz racje i w pełni sie z Tobą zgadzam :) Jakubowska lubi. bo wczoraj pytała o to samo dwa razy :thumbup::thumbup:a moje obliczenia były po to zeby wiedziałą ze My tez mamy poczucie humoru :crazy:
    --
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 15th 2012
     permalink
    czy ktos tu jest?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 15th 2012 zmieniony
     permalink
    Nie, już nam się znudził ten wątek :wink:
    --
  1.  permalink
    witam.mam do was pytanie.kochalam sie z mezem w dni plodne.uzylismy prezerwatywy.wszystko bylo ok.jednak teraz nie dostalam @.mialam tylko 2 plamki krwi 27dc.co o tym sadzicie?
  2.  permalink
    U mnie @ przyszła w 36 dc ..
    -- , ,
  3.  permalink
    jak długie masz cykle i w którym dniu cyklu jesteś dziś?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    crayzollka, to nie jesteś w ciąży?
    --
  4.  permalink
    Katka81:Nie .. Test robiłam, jak mi poleciły dziewczyny.Ale wyszła bardzo blada kreseczka .. I w 37dc przyszła @, która się już skończyła .. Nie wiem co jest grane:/
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    ja na początku też miałam bladą kreseczkę, ledwo widoczną - może miałaś ciążę biochemiczną...? może zrób test z krwi...?
    --
  5.  permalink
    katka_81:Co to jest ta biochmiczna?Ale po co test jak dostałam @:(?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    biochemiczna to taka która pokazuje sie na testach i tych z moczu i z krwi poziom bety sobie wzrasta i nagle spada i przychodzi @. Ciazy nie widac na usg. po prostu takie bardzo wczesne obumarcie zarodka. Mi przy biochemicznej beta wzrosła do 500 a potem spadła i tyle a @ spóxniła sie o tydzien
    -- mama piątki :)
  6.  permalink
    mooniia:Czyli, że byłam w ciąży??
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    Ciąża biochemiczna to wczesne poronienie, czyli obumarcie jaja płodowego i wydalenie go z ciała kobiety. Testy potwierdzają informację o zapłodnieniu, jest jeszcze jednak zbyt wcześnie, aby zaobserwować ją podczas badania ginekologicznego lub ultrasonografem. Ciąża biochemiczna występuje na tak wczesnym etapie rozwoju zarodka, że często mylona jest po prostu z okresem. Kobieta nie zawsze w ogóle wie, że była w ciąży i poroniła.
    A test po to, by wykluczyć bądź potwierdzić ciążę... skoro druga kreseczka była blada a krwawienia mniej obfite... może jesteś w ciąży, więc należałoby to sprawdzić.

    Treść doklejona: 16.03.12 17:23
    Crayzollka, na to pytanie nikt Tobie nie odpowie. Proponuję zrobić test.
    --
  7.  permalink
    katka_81: Rozumie .. No test wyszedł jak wyszedł .. Bardzo blada kreseczka ta druga, a @ była przez 2 dni normalna, dzis już jest plamienie i tyle ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    stąd pomyślałam o teście... bo zazwyczaj jak jest 2 kreseczka, nawet blada, to wskazuje na ciążę...
    --
  8.  permalink
    katka_81: Rozumie :) Ale ja ją wykluczyłam bo przyszła @ .. Ale ta blada była taka,że ją było widać pod światłem .. Więc nie wiem, czy jest sens robić raz jeszcze teścik :( Jak myślisz?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    czasem jest tak, że pomimo ciąży występują krwawienia mniej więcej w okolicach miesiączki... Moja znajoma przez pierwsze 3 miesiące ciąży tak miała.Tym bardziej, że Twoje krwawienie było inne niż zwykle. Rób jak uważasz, może ktoś tu jeszcze się wypowie... Wtedy zadecydujesz :)
    --
  9.  permalink
    katka_81: Jutro z rana zrobię test, tak dla pewności :) A Ty długo sie starałaś o dzidzię?:)
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    troszkę... :) 10 miesięcy :) i kiedy w końcu odpuściliśmy - zaszłam :)
    --
  10.  permalink
    katka_81: To długo jak dla kobiety... A przed tym się badałaś, czy jest ok z Tobą, czy na spontan?Jak się uda to wtedy do gina ..

    Zazdroszczę :( i Gratuluję :*
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    Dziekuję. Tak, miałam wcześniej badania i wszystko wyszło książkowo :) Tobie tez się uda - bądź dobrej mysli :)
    --
  11.  permalink
    katka_81: Każdy mi tak mówi, ale ile można czekać :( A wiesz już, czy dziewczynka, czy chłopczyk?:)
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    niestety jeszcze za wcześnie... następna wizyta za 3 tygodnie, może się dowiem... :)))

    Treść doklejona: 16.03.12 17:54
    a ile się staracie?
    --
    • CommentAuthorCrayzollka88
    • CommentTimeMar 16th 2012 zmieniony
     permalink
    katka_81:Ale i tak fajnie masz :) a jak to jest być w ciąży?Czujesz coś, że masz w sobie nową istotkę, czy nie?

    Staramy się 1,5 roku...:(
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    a jak Wasze badania? Dobrze wszystko? Czy jakieś problemy sa?

    Treść doklejona: 16.03.12 17:58
    czuję, że mam Maluszka, tym bardziej, że brzusio się zaokrągla :) I na usg tak fajnie fikał... Cudo :)
    --
  12.  permalink
    katka_81: I tu jest problem .. :( Mąż nie chce iść na badania, bo twierdzi,że ze mną może być coś nie tak .. :( Jest uparty jak osioł!! Ja mam ok badania ..


    A brzuszek pewnie masz duży już?Nie przeszkadza Ci on? :)Zawsze miałaś płaski więc teraz różnica jest :)
    -- , ,
  13.  permalink
    Crayzollka88

    chyba malo wiesz o ciazy. w 13 tyg brzuch wyglada mniej wiecej jak po wiekszej kolacji :/
    --
  14.  permalink
    Matylda:Mało wiem, bo nie byłam w ciąży ;) Poza tym nie pytam się Ciebie, tylko Katki ...
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    Faceci czasem wstydzą się badać nasienie... tacy już są. Mój Przemek zaczął brać tabletki - selen i cynk - na poprawienie nasienia i Maluszek jest :) Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy nie ale opłacało się :) brał chyba z 2 miechy i udało się :)
    A brzuszko... tak, miałam płaski, teraz już się zaokrągla ale nie przeszkadza... choć czuję już go w niektórych sytuacjach :))) patrzę z dumą na niego i czekam, aż będzie wydatniejszy :) I z utęsknieniem wyczekuję ruchów... :) ale to jeszcze czas :)

    Treść doklejona: 16.03.12 18:10
    matylda - dokładnie :) jak małe wzdątko ;)
    --
  15.  permalink
    Crayzollka a ja Ci odpowiedzialam.
    To nie jest prywatny watek :/ Dodam ze nie trzeba wszystkiego doswiadczac na wlasnej skorze by miec o tym choc wzgledne pojecie. Ja na przyklad wojny nie przezylam, a teoretycznie cos tam wiem.
    --
  16.  permalink
    katka_81: No właśnie :) Mój twierdzi,że jest zdrowy, że to jest coś ze mną nie tak (badania mam ok) .. Nie mogę mu przegadać .. :( Masakra .. W poniedziałek idę do Gina, może on mi poradzi jak z mężem mam rozmawiać o tym :(

    Jak ja Ci zazdroszczę Kochana :) Może też się doczekam takiego brzusia .. A mąż jak zareagował na dzidzię?:)

    Treść doklejona: 16.03.12 18:15
    Matylda: To masz problem,że pytam o to?No sorry,ale od tego chyba jest to forum?To gdzie mam pisać o takich rzeczach? Może ja chcę wiedzieć takie rzeczy ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    wzruszył się, tym bardziej, że już traciliśmy nadzieję... :) Nie martw się, uda się i Wam - trzeba tylko mocno wierzyć :)
    --
  17.  permalink
    katka_81: Miejmy nadzieję :) Ja w to wierzę cały czas .. Ale czasem przychodzą gorsze momenty, a ja to ciężko znoszę :(

    To pochwal się jak było na kolejnej wizycie u Gina :)
    A jutro zrobie teścik raz jeszcze i się okaże ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    Ja też ciężko znosiłam porażki, rozumiem Cię.
    Jak będę po wizycie, napiszę :)
    A Ty zdaj relację z jutrzejszego testu :*
    --
  18.  permalink
    katka_81:Napewno dam znać :) 3maj kciukiby wyszły te 2 kreseczki ..

    Dbaj o siebie i Maleństwo:):***
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    zaciskam kciukasy :) Buźka :)
    --
  19.  permalink
    katka_81: 3maj mocno!!:) Pa :*
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    Ot, i czat się zrobił :wink:.
    --
  20.  permalink
    :bigsmile: Ale jakie to budujące, mieć świadomość, że po drugiej stronie kabla siedzi jakaś wybawczyni, która pocieszy, wesprze, w trybie natychmiastowym da odpowiedź na to, czy ciąża jest czy ciąży ni ma :cool:
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 17th 2012 zmieniony
     permalink
    jakie to budujące, że pomimo wszystko po drugiej stronie kabla znajdą się czasem takie wybawczynie, które pocieszą, doradzą w trybie natychmiastowym i nie skrytykują. Są różni ludzie, różne osobowości i miło byłoby, gdybyśmy nie ograniczały się do udzielania odpowiedzi tylko na wybrane, leżące Nam pytania. Wiemy dobrze, że są chwile, kiedy najprostsze pytania wydają Nam się trudne...
    Wszystkim, bez wyjątku życzę spokojnej, ciepłej i miłej soboty :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 17th 2012
     permalink
    Ależ nikt nie mówi o nieudzielaniu odpowiedzi. Matylda została zrugana przez Crayzolkę, bo ośmieliła się wypowiedzieć na PUBLICZNYM forum, stąd niesmak i uszczypliwości. Akurat żadna z osób krytykujących to zachowanie nie może zostać posądzona o nieudzielanie pomocy w tym portalu.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 18th 2012
     permalink
    zwracam honor :)
    Miłej niedzieli :)
    --
  21.  permalink
    hej kochane , wczoraj w nocy(z soboty na niedz) miałam niemiłą sytuację z moim facetem , pękła nam gumka obliczyłam , że wczoraj był mój 26 dzień cyklu , rano pojawiło się baaardzo drobne plamienie( u mnie zawsze oznacza to początek okresu) ale boję się , że okres może się nie pojawić proszę o odpowiedź czy powinnam udać się do ginekologa po tabletkę 72 h?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 19th 2012
     permalink
    Niezalogowana: hej kochane , wczoraj w nocy(z soboty na niedz) miałam niemiłą sytuację z moim facetem , pękła nam gumka obliczyłam , że wczoraj był mój 26 dzień cyklu , rano pojawiło się baaardzo drobne plamienie( u mnie zawsze oznacza to początek okresu) ale boję się , że okres może się nie pojawić proszę o odpowiedź czy powinnam udać się do ginekologa po tabletkę 72 h?


    Owszem powinnaś pójść po tabletkę... na wstrzymanie... Albo po szklankę zimnej wody...
    --
  22.  permalink
    Witam!Zacznę od tego,że powinnam dostać okres 7 kwietnia,jest dzisiaj 12 i nadal go nie mam!Boli Mnie brzuch tak jak miałabym dostać okres poźniej przestaje i boli nadal ale tak jak byłby ciężki!Dodam,że strasznie mam obolałe sutki!No i co najważniejsze kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia!Jestem już z Nim 7 lat i praktycznie ciżgle kochalismy się bez zabezpieczenia i było wszystko wporządku!Kupiłam w Rosmanie test ciążowy-taki z niższej półki i wykazał brak ciaży)Czy mogę się spodziewać,że jestem w ciąży?Proszę o odpowiedzi
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Jestem w bardzo podobnej sytuacji:) Dziś po południu zrobiłam test - wynik negatywny. Mam identyczne objawy... Dodatkowo ból kręgosłupa. I mój okres spóźnia się już tydzień. Kiedy robiłaś test?
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Dziewczyny, czy wyszukiwarka na prawdę boli?
    "czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę"
    "początkowe objawy ciąży"

    Generalnie uprzedzam- nikt tu ciąży nie wywróży. W ciąży być możesz, ale nie musisz.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Prosty test ciążowy, z pewnością odpowie na Twoje wątpliwości.
    --
  23.  permalink
    test robiłam w środe i wyszedł negatywny
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 12th 2012 zmieniony
     permalink
    No właśnie miałam pisać, żeby przenieść się na początkowe objawy ciąży. Ja tam piszę ogólnie...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.