Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    50/50:devil:
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Mirabelcia z całym szacunkiem, pytasz tu i jednocześnie zakładasz nowy wątek, po co ? Nerwy tu nic nie pomogą, w ciąży albo jesteś albo nie. Poczekaj do pierwszego dnia miesiączki i zrób test. Nikt Ci tu nie da jednoznacznej odpowiedzi, bo nikt jej nie zna, a nawet jeśli ktoś napisze : tak Mirabelko jesteś w ciąży! to co uwierzysz ;)

    Jak się uprawia seks to trzeba się liczyć z ciążą :) Amen i Powodzenia :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    czulym testem juz w 11 dni po owulacji widac cien cienia lub wyjdzie beta hcg
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeMar 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Bez monitoringu nie wiadomo kiedy tak naprawdę miałaś owulację. Poproś w aptece o test o wysokiej czułości i zrób, ale najpewniejszy wynik da Ci test ciążowy z krwi. Pierwsze testy z moczu wychodzą dopiero w dniu oczekiwanej miesiączki, czasem 1-2 dni wcześniej, test z krwi około 10 dni po owulacji. A więc dziś ciężko cokolwiek określić.
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    qrcze,ja tak z doskokw sumie to nie tak latwo zajsc w ciaze, my nie zachodzimy a juz na pewno nie za 1 razem ;)
  1.  permalink
    Owulacje rozpoznalam po wydzielinie - przezroczysta i rozciagajaca sie...
    Czyli owulacja nastapila ok 60 godzinach....
    13 marca mam termin u ginekologa - czyli 10 dni po prawdopodobnym zaplodnieniu czyli w 22 dniu cyklu (5 dni przed ukonczeniem cyklu).
    Czy jest mozliwosc ze bedzie juz cos widac?
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    witam mam pytanko do was 24 lutego mialam okres dzisiaj mam oplawy przezroczyste ciagnace sie podobne do biaka kiedy przypada mi owulacja i w jakim dniu powinnam kochac sie z mezem bo staramy sie o dzidzie bardzo tego chcemy z góry dziekuje
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    ginekolog nic nie stwierdzi,poza ewentualnym zasinieniem szyjki i powiekszeniem macicy, ale 10 dni po to chyba i tak wczesnie,idz na bete
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    hej dziewczyny mam na imie wiktoria i jestem tu nowa od dzisiaj mam do was pytanie staramy sie z mezem o dzidzie ale nie wiem kiedy mamy sie kochac zebym zaszla w ciaze 24 lutego mialam okres mam go co 30 dni dzisaj wystapily u mnie oplawy ciagnace sie przezroczyste podobne do białka kiedy by wystapila owulacja i kiedy najlepiej sie kochac by zajsc w ciaze z gory wam dziekuje
  2.  permalink
    co to jest ta beta?
  3.  permalink
    :shamed:
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    beta hcg,test ciązowy z krwi, pewniak


    wiki, dni plodne masz jak masz sluz plodny,kochaj sie w dni takiego sluzu
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    bonim to dzisiaj moge zaczac dzialania a kiedy bym miala owulacje bo ja nigdy tego nie zapamieta chcialabym jak najszybciej zajsc w ciaze a twoim zdaniem testy owulacyjne sa skuteczne dziekuje
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    testy mozesz sobie robic,mozesz tez isc na monitoring cyklu u lekarza i zobaczysz pęcherzyki na usg.. poczytaj na forum o obserwacji cyklu
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    bonim co do tego lekarza to nie zabardzo moge bo obecnie jestem za granica i takie cos kosztuje z 60euro a twoim zdanie jak lepiej sie kochac codziennie czy co 2 dzień bo ja juz rozne wersje slyszalam dziekuje ci
  4.  permalink
    bonim: beta hcg,test ciązowy z krwi, pewniak

    i to badanie mozna u swojego lekarza zrobic?
    Sory ze tak pytam ale naprawde nie mam o tym zielonego pojecia
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    nie, idziesz do laboratorium i tam pobierają Ci krew.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    dziewczyny mozecie mi doradzic w pytaniu powyzszym co napisalam dziekuje
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    wiki200 nikt nie da Ci gwarancji, że współżycie w okresie płodnym - niezależnie czy będzie codziennie, czy co drugi dzień, czy co trzeci - da Ci gwarancję zajścia w ciążę... mnie gin sugerował współżycie co dwa dni w okresie płodnym (prowadziłam obserwacje - pomiar temperatury, szyjka, śluz)... czy się sprawdziło? no w końcu tak... ale nie w pierwszym cyklu :) więc powodzenia życzę :)))
  5.  permalink
    [quote=anulka838][/quote]
    cykle mam co 27-30 dni, czyli takze nieregularne.
    Postaram sie nie denerwowac... ale nie wiem czy dam rade...
    Jakos dzisiaj boli mnie brzuch i plecy - takie same bule jak przy okresie... Dziwne
  6.  permalink
    [quote=wiki200][/quote]
    Jezeli Twoj sluz jest przezroczysty i ciagnacy sie to nie ma na co czekac.... Do roboty:bigsmile:
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    mirabelcia cykle co 27-30 dni są jak najbardziej regularne :)
    spokój i tylko spokój może Cię uratować - wiem, że to nie takie proste... ale innego wyjścia nie ma... i garść cierpliwości do tego... mogę Ci tylko powiedzieć, że w ciążowym cyklu samopoczucie w fazie lutealnej miałam dokładnie takie samo, jak przed okresem... nic więcej, ani nic mniej... więc nie ma się co wkręcać, dopatrywać, domyślać itd...
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    dziewczyny czy jest jakas obcja na tym forum zebym mogla was dodac do znajomych dziekuje wam za odpowiedzi dziekuje slicznie
  7.  permalink
    [quote=anne76][/quote]
    dziekuje, cierpliwosci mi napewno potrzeba bo do zrobienia testu ciazowego musze jeszcze 12 dni odczekac
    to dla mnie cale wieki...
    a z krwi nie mam narazie szans zrobic testu ze wzgledu na prace
  8.  permalink
    [quote=wiki200][/quote]
    ja tu dzis tez dopiero pierwszy dzien:bigsmile:
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    omirablcia milo mi poznac i mam nadzieje ze bezdiemy mialy kontakt ze soba
  9.  permalink
    mnie rowniez milo
    wlasnie wyslalam Tobie zaproszenie
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    witaj mirabelcia miło mi Cię też poznać.Powiedz mi a mierzysz sobie temperaturę? wtedy najszybciej zauważysz kiedy masz dni płodne a kiedy nie,musisz zaczać sie obserwować :bigsmile:
  10.  permalink
    [quote=anulka838][/quote]
    mi rowniez milo:smile:
    nie, nie mierze sobie temperatury tylko zawsze po sluzie rozpoznaje moje dni plodne i po wstepnych obliczeniach...
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    po jakich obliczeniach?
  11.  permalink
    okolo 14-16 dnia cyklu nastepuje u mnie owulacja
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    a może czas zacząć mierzyć?ale skoro się kochałaś bez zabezpieczenia to myślę że jesteś w ciąży,teraz tylko się nie denerwuj i cierpliwie poczekaj na rozwój sytuacji,jak byś mierzyła tem.to byś wiedziała czy masz skok i czy np.będąc w ciąży temperatura się utrzymywała
  12.  permalink
    w tym wypadku byl to akurat 13 dzien cyklu
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    cieżko powiedzieć
  13.  permalink
    napewno skorzystam z rady - musze sobie tylko dobry termometr kupic...
    tylko ze u mnie jet problem z godzinami - w ciagu tyg. wstaje b. wczesnie ok 6 a weekendy spie do 10/11
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    kup sobie zwykły rtęciowy,a przez tydzień będziesz wiedzieć co w duszy gra:bigsmile: mierz 3 minuty po przebudzeniu nie wychodząc z łóżka
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    anulka838: ale skoro się kochałaś bez zabezpieczenia to myślę że jesteś w ciąży
    anulka838: mierz 3 minuty po przebudzeniu

    Skądy Ty te teorie wzięłaś?
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    anulka838: ale skoro się kochałaś bez zabezpieczenia to myślę że jesteś w ciąży

    nie kazdy stosunek w dni plodne konczy sie ciązą, dziewczyny latami sie staraja i nic z tego nie wychodzi
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 6th 2012 zmieniony
     permalink
    anulka838: skoro się kochałaś bez zabezpieczenia to myślę że jesteś w ciąży

    ja uprawiam seks bez zabezpieczenia, również w dni płodne, od ponad roku i w ciąży nie jestem. więc takie uogólnianie chyba jest na wyrost...
  14.  permalink
    U zdrowej, płodnej pary, zakładając,że współżyje w okresie płodnym, prawdopodobieństwo poczęcia dziecka wynosi około 25 % więc pewności mieć nie można nigdy...nawet gdy były dni płodne :)
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    no może i nie kazdy ale mirabela nie podała wiecej szczegółów skoro twierdzi ze jest płodna to może być prawda?nie jest powiedziane że nie zaszła
  15.  permalink
    prawdopodobieństwo dla każdej kobiety jest równe, więc być może znajdzie się w szczęśliwych 25%, czego Jej życzę :)
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    ja moje dwie ciążę zaplanowałam,współżyłam w 14 dniu cyklu(jak jeszcze miałam 28 dniowe) wtedy miałam dni płodne z moich obliczeń,nie mierzyłam temperatury ani nie obserwowałam śluzu i w te wybrane dni zaszłam jak i z jedna córka tak i drugą.Wszystko zależy od organizmu kobiety i jakie mężczyzna ma silne plemniki
  16.  permalink
    dlatego przy takich statystykach brane są duże grupy kobiet i wszelkie tego typu obliczenia są bardzo ogólne i uśrednione bardzo. Ale jak wiadomo każdy przypadek jest inny, jednym udaje się od razu, gdy tymczasem inni muszą dłużej poczekać ;) gratuluję 2 córeczek ;)
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    |Dziękuje ślicznie moja pierwsza córke urodziłam w piątek 13-stego,a drugą Magdalenę dwa lata pózniej 23 października, w moim przypadku piątek trzynastego był szczesliwy :cheer:
  17.  permalink
    To tym bardziej fajnie;)
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    Tez się ciesze już sa duże jedna 10 druga 8 lat:swingin:
  18.  permalink
    A u mnie sie nie udało... staramy sie dalej..jednak moja wczesna @ nie byla oznaką ciąży :( ale próbujemy dalej:wink:
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    hej czy jest jeszcze ktos tu o tej porze?
  19.  permalink
    tak :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.