Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    Tapirek, Crayzolka test kosztuje 10 zł, to naprawdę niedużo, obu Wam się spóźnia okres, na co czekacie, sikać i odczytywać !!! Tu Wam nikt nei da jednoznacznej odpowiedzi...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  1.  permalink
    penny:Ale robiłam w dniu @ i wyszedł negatywnie, czyli nie jestem w ciąży ..
    -- , ,
  2.  permalink
    Crayzollka88 w dniu spodziewanej @ byc może miałaś jeszcze zbyt niskie stężenie hcg by test Ci je wykrył, czasem warto powtórzyć po kilku dniach jeśli wciąz nie masz miesiączki :)
    --
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    zrób ponownie co ci szkodzi
  3.  permalink
    No nie mam @ do tej pory :( Śluz biały się utrzymuje cały czas ... Tempka nie spada, jest cały czas ponad 37 ...
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    ja miałam podobnie śluz biały raz mniej raz wiecej i 2 tesciory pozytywne rób i nie marudz
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    A który to dzień lutealnej?
    --
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    crayzklka pokaż wykres bedzie łatwiej
  4.  permalink
    Kurczę, nie mam wykresów ze sobą :( Jestem na kompie brata .. Od 8 dni utrzymuje mi się tempka 37,2- 37,3 ..

    daganow: I co byłaś w ciąży?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Wprowadź dane z wykresu tutaj, masz przecież jeszcze 13 dni testowych. Czyli to minimum 8. dfl., ale dobrze by było zobaczyć, co było wcześniej. Jeśli to tylko 8. dfl, to za wcześnie na test.
    --
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    no chyba jestem w czwartek mam bete
  5.  permalink
    No od 8 dni mam wyższą tempkę,ale właśnie nie mam notesu ze sobą, gdzie zapisuje obserwacje:( Ale pamiętam, że od 8 dni mam temp. 37,2 - 37,3 ..

    Czyli nie testować jeszcze?

    Dodam, że nigdy wcześniej mi się nie spóźniała @, i zawsze dzień przed @ miałam już temp.36,6 a tu się utrzumuje 37,2 :(
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    popieram Fiufiu możesz robic tu wykres i wszystko bedzie łatwiejsze wystarczy na poczatek jak wpiszesz pierwsz dzien cyklu czyli ost mies 7 i jak długie masz cykle pozniej dodasz serduszkowanie i tempke objawy i już
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    testuj na co czekasz
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Crayzolko wiem, że robiłaś już test... napisałam to żebyś zrobiła go ponownie, dycha w tę czy w tę stronę, co to za kwota przy takiej niepewności. Po prostu nie rozumiem, dlaczego nie zrobisz testu po raz drugi... albo bety. Na co jeszcze czekasz ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  6.  permalink
    Crayzollkka88
    wczeniej napisalas ze spodziwealas sie miesiaczki 7.03, czyli cos sie tutaj nie zgadza.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Jak będziesz miała dojście do notesu, wpisz dane. Chodzi o to, jak temperatura wzrastała. Potrzebna nam przedwzrostowa szóstka.
    --
  7.  permalink
    Ostatnią @ miałam 7 lutego, cykle 32 dniowe. <3 było w 12 dc i 20 dc, w 21 dc był jeszcze śluz płodny .. Od 8 dni mam temp. 37,2-37,3 .. Śluz biały się utrzymuje nadal, siku mi sie chce częściej, no i jakbym coś połknęła i mam to w brzuchu:/
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    wszyscy radzą zrób testtttt
  8.  permalink
    Matylda, miałam dostać @ 7 marca a jej nie mam :(
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Cykl może się wydłużyć lub skrócić. Nie ma co gdybać. Albo idź na betę, albo zrób "sikańca". To pierwsze pewniejsze.
    A tak w ogóle to nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi, robisz smutne buźki z powodu braku okresu, a w profilu masz wpisane, że się starasz.
    --
  9.  permalink
    Crayzollkka88

    co znaczy ze mialas dostac? obiecal Ci to kto, zlozylas specjalne zamowienie?
    Organizm to nie zegarek.
    --
  10.  permalink
    Minki miały być ":)"ale piszę szybko i mi się pomyliło ..

    Lecę po test, będę mieć pewność ..

    Matylda: Ale jak lasce się spóźnia @ to leci po test, prawda?Pierwsza myśl to ciąża, więc o co Ci chodzi?Zapytałam, bo od tego jest to forum chyba,a ja zawsze miałam regularnie ..
    -- , ,
  11.  permalink
    Crayzollka88 wszystko wskazuje na "+" u Ciebie ;) więc nie trzymaj siebie i nas dłużej w niepewności i zrób ten test :)
    --
  12.  permalink
    violet_flower: To lecę po test .. :) Jak zrobię to dam znać co wyszło ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    ja też trzymam kciuki i czekamy na wyniki :bigsmile:
  13.  permalink
    Cholera!To aż taka szansa, że jestem w ciąży??
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    duża lec wariatko
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    No w końcu :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  14.  permalink
    O matko z córką .. Tak leciałam do tej apteki, że bym spadła ze schodów:D

    Zrobiłam ..
    -- , ,
  15.  permalink
    Druga kreska bledsza od pierwszej,ale jest ...
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    no i jest :) gratuluje
  16.  permalink
    Ale jakim cudem???? :shocked:
    Ja 1,5 roku czekałam na 2 kreski .....


    Szok...............................................
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    udało ci sie poprostu :) a u mnie jakies plamienie za szybko sie cieszyłam pewnie bedzie spózniona@
  17.  permalink
    Ale druga jest bledsza, więc pewnie nie jestem .. Ale jak Ci test wyszedł pozytywnie ?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    ja już sama niewiem test pozytywnie jak najbardziej i juz niewiem nic jestem teraz ja zielona
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    ja miałam drugą kreskę niewidoczną prawie i bete negatywna za pierwszym razem i w ciazy jestem takze gratuluje :)
  18.  permalink
    Czyli wszystko możliwe?:)
    -- , ,
  19.  permalink
    A dodam,że szyjkę mam nisko .. To oznaka ciąży,czy bez znaczenia?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    tego nie wiem
  20.  permalink
    Nie nastawiam się, że jestem w ciąży .. Poczekam do piątku, zrobię test raz jeszcze. Jak wyjdzie pozytywnie znowu to w poniedziałek się udam do gina ;) Nie ma co gdybać na razie w moim przypadku .. NIE WIERZĘ W TO i tyle ..

    To jak test na + to może masz plamienie, słyszałam, że w ciązy się mogą zdarzać :) Albo zrób test raz jeszcze ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Wiecie co? Pozwolę sobie napisać, bo wydaje mi się, ze jako "długostarającasię" bez żadnego plusa na koncie rozumiem Wasze wahania nastrojów i rozterki i myślę, ze mogę wyrazić swoje zdanie - strasznie mnie wnerwia takie gadanie w stylu "o jeju nie mama okresu", za moment "naprawdę jest duża szansa na ciążę?? tak myślicie"a po pozytywnym teście "eeh, nie będę się nakręcac, bo w moim przypadku..." itp itd... Co Wam to daje dziewczyny? Ja rozumiem, że tu jest forum, szukacie wsparcia , denerwujecie się itd, bo sama wiele razy przez to przechodziłam,ale kurczę myślicie, że głosowanie rozstrzygnie czy jesteście w ciąży i czy na pewno się udało?
    Spokojnych starań
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Zgadzam się z powyższym, nic dodać nic ująć. Gdzieś tu już pisałam, albo na innym wątku, że to takie gdybanie, wróżenie z fusów. Trochę też mnie to irytuje, bo przecież nikt o zdrowych zmysłach nie napisze :"tak jesteś w ciąży" lub "nie, nie zaszłaś w ciążę" :confused: Również spokojnych starań :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  21.  permalink
    czesc dziewczyny. muszę zasiegnąc waszej rady. zaczne od tego ze moj cykl trwa ok 31 dni. a miesiaczka trwa ok 7 dni. kochalam sie z męzem w 9 dniu cyklu a obecnie jestem w 13. jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? czy jest to mozliwe? co o tym myslicie
  22.  permalink
    Jakubowskaboska, co cykl masz to samo pytanie i co cykl jest ono przerzucane do tego samego wątku. Nie pomyślałaś, że mogłabyś choć raz sama zaoszczędzić pracy Moderatorowi i zadać pytanie w istniejącym wątku?

    Myślimy, że mogłabyś zacząć obserwację, a nie pytać pięć dni po stosunku, czy jesteś w ciąży. Wszystko zależy od tego, kiedy masz owulację, a nie tego, który to dzień cyklu. Wg zmodyfikowanej reguły Doeringa Twoja płodność przy cyklu 31-dniowym rozpoczyna się w 10dc. Więcej pokory, my tu nie wróżymy z kurzej wątróbki :neutral:
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    Chyba rekord - w 13dc pytać, czy jest się w ciąży. Dziękuję, to będzie udany dzień. :bigsmile::thumbup:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorwiolettala
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    Eh gdyby to wszystko bylo take proste...nie byloby okreslenia "staraczka" tylko "w ciazy na okraglo":wink:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    wiolettala: nie byloby okreslenia "staraczka" tylko "w ciazy na okraglo"

    oba określenia są od czapki :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeMar 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Zakładając,że przy cyklach 31d owulacje masz około 15, 16 17 lub 18dc kochałąś sie 9dc, a 13dc pytasz czy mogłaś zajść w ciąże, odp jest jedna TY JUŻ JESTEŚ W CIĄŻY :clap::clap:
    --
  23.  permalink
    łóśćń, będę upierdliwa: moje cykle też mają taką średnią długość, ale moja faza lutealna trwa zazwyczaj 10 dni. Bez obserwacji to sobie można wszelkie przeliczenia o kant stołu rozbić. Ale jak ktoś lubi, to czemu nie :tongue:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.