Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    hej violet orientujesz sie kiedy wystepuje owulacja u kobiety bo my z mezem staramy sie o dzidzie chcemy jej bardzo a dzisiaj wystapiły oplawy podobne do bialka a okres mialam 24 lutego i mam go co 30 dni prosze odp mi jak orientujesz sie w tym dziekuje
  1.  permalink
    Wiki200 Owulacja występuje zazwyczaj około 14 dni przed pierwszym dniem miesiączki. Te 14 dni to umowna długość fazy lutealnej (może wynosić 12-16 dni), która następuje zaraz po owulacji, a kończy się wraz z ostatnim dniem przed kolejną miesiączką :) mam nadzieję, że w prosty sposób wyjaśniłam ;) więc biorąc pod uwagę Twoje 30-dniowe cykle, prawdopodobnie owulacja występuje u Ciebie w okolicach 16 dnia cyklu:)
    --
  2.  permalink
    Wiec z tego co piszesz o objawach śluzu (jak białko jaja) Twoje dni płodne właśnie trwają:) więc możecie działać -życzę powodzenia :)
    --
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    violet a twoim zdaniem powinnismy sie kochac codziennie czy co 2 dzien bo jedni mowi tak drudzy inaczej jakie jest twoje zdanie?
  3.  permalink
    Podobno wg niektórych co 2-gi dzień jest lepiej ze względu na odbudowę puli nasienia u mężczyzny. Ale osobiście uważam, że jeśli mężczyzna ma pełnowartościowe nasienie i (ma go pod dostatkiem) codzienny seks w okresie płodnym (lecz 1 raz dziennie) nie zaszkodzi, a może wręcz zwiększyć szanse :) ale to moje zdanie, inni mogą twierdzić inaczej ;)
    --
  4.  permalink
    Póki co uciekam dziś spać i życzę już od dziś owocnych starań :)
    --
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    a dziekuje ci bardzo a mam pytanko moge cie dodac do znajomych
  5.  permalink
    możesz ;) dobranoc ;)
    --
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    dziekuje za wszytko dobranoc
  6.  permalink
    dziekuje wam za rady... chyba nic innego mi nie zostalo jak tylko czekac...
    od wczoraj mam strasznie dziwne bole brzucha i plecow - zupelnie jak bym miala dostac okres (a to dopiero za 12 dni)
  7.  permalink
    ja dziś rano przetestowałam....i miło się zaskoczyłam:) uwierzę chyba dopiero jak zobaczę wyniki bety i usg :)
    --
  8.  permalink
    no to gratulacje...
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 7th 2012
     permalink
    violet to znaczy że jestes w ciaży?
  9.  permalink
    zrobiłam zrobiłam rano test ciążowy i wyszedł pozytywnie :)
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 7th 2012
     permalink
    Gratuluje z całego serca:cheer:
  10.  permalink
    violet gratuluje:crazy::crazy::crazy:
    -- ,
  11.  permalink
    dziękuję Dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i że to rzeczywiście ciąża, bo na razie poza jasnym paseczkiem testowym nie wiem nic :)
    --
    • CommentAuthorwiki200
    • CommentTimeMar 7th 2012
     permalink
    violet a ty ile staralas sie o dzidzie?i z kalendarzykiem?czy poprostu sie kochaliscie?Gratulacje kochana
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 7th 2012
     permalink
    jak jest już ta druga choć delikatna to dobry znak gratuluję jeszcze raz:bigsmile:
  12.  permalink
    wiki200 nie staraliśmy się specjalnie. Po prostu na luzie - jeśli się uda to fajnie, a jeśli nie to też się świat nie wali - nie teraz to później :) Po prostu mierzyłam codziennie rano temperaturę odkąd odstawiłam antykoncepcję hormonalną, obserwowałam się od listopada. Ostatnie opakowanie tabletek anty skończyłam w październiku. I o ile w pierwszych cyklach po (listopad, grudzień) nastawiałam się na to, że może jednak się udało, o tyle w tym, nie myślałam o tym zupełnie i tak jakoś wyszło niespodziewanie :) anulka838 dzięki i życzę powodzenia w staraniach. Jak widać m.in. na moim przykładzie życie szybko potrafi zaskoczyć :)
    --
  13.  permalink
    Hej, dziś jest mój 31 dc, powinnam dostać @ a tu nic :( zero objawów .. Mam nadal śluz biały,małe ilości,ale jest .. Czy mogłam zajść?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 8th 2012 zmieniony
     permalink
    A który to dzień fazy lutealnej?
    I standardowo- jeśli współżyłaś w okresie płodnym, mogłaś zajść w ciążę.
    --
  14.  permalink
    12 i 20 dc było <3 .. Pytam, bo wcześniej tak nie miałam :( Miałam dni płodne, śluz dzień po współżyciu był jeszcze bardzo przezroczysty ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    To, że wcześniej tak nie miałaś, o niczym jeszcze nie świadczy. Organizm to nie automat. Sam dzień cyklu też nic nie mówi.
    Jeśli jesteś w odpowiednim dniu fl, zrób test.
    --
  15.  permalink
    Hej :wink: Jestem w 43dc, owulka mi się baaardzo spóźniła ( nie wiem dlaczego) i miałam skok dopiero w 30dc (w dniu kiedy powinnam dostać @). Dziś jest 14dFl, @ brak ( moja Fl wynosi 10-11 dni) a test robiony w 10dFl pokazał tylko jedną kreske. Temperatura ciągle utrzymuje sie na wysokim poziomie. Może zrobiłam za wcześnie test? Pozdrawiam:wink:
  16.  permalink
    ja na Twoim miejscu zrobiłabym test jutro rano. W 15 dfl już powinien coś wskazać :)
    --
  17.  permalink
    Tak też chyba zrobię :wink: Dzięki :wink:
    • CommentAuthorstasia12a
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    witam. ja brałam tabletki rok czasu odstawiłam je i nie dostawałam okresu poszłam do ginkekolga i przepisał mi luteine 2 x dnia i po 5 dniach stosowania dostałam okre sbyl 6 dni obfity po tym zrobilam test i wyszedl negatywny czy moge byc w ciazy dotego dodam ze byl jeszcze stosunek ale z zabezpieczeniem ktore nie pekło ani nie zsuneło sie prosze o odp
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    stasia12a: poszłam do ginkekolga



    Do ginkekolga?

    stasia12a: czy moge byc w ciazy dotego dodam ze byl jeszcze stosunek


    No, jak na dodatek był jeszcze stosunek, to już przesądzone
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Nie śmiać się, nikt tego nie lubi.
    Stasia nikt ci tu nie udzieli takiej informacji. Polecam jeszcze jedna wizytę u gina lub test za parę dni dla pewności.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeMar 9th 2012 zmieniony
     permalink
    Blanka, wybacz ale jaki test? Stosunek był, jak koleżanka twierdzi, z zabezpieczeniem, @ po odstawieniu tabletek się spóźniała, ale pojawiła się po luteinie. Test wyszedł negatywny.
    --
  18.  permalink
    qqq
    Czemu dublujesz watki?
    Czemu dublujesz wątki?
    Czemu dublujesz wątki?
    Jaki test? Na to, czy nie jesteś zakupoholiczką w Kosmopolipance?
    Jakie zabezpieczenie wam nie pękło? korek napięcia nie wyskoczył? Znaczy to, że dobrze elektryk kable podłączył, wiec stosunek napięcia do przepustowości listwy jest dobry, od tego w ciążę się nie zachodzi. Bo jak już elektryk zawiedzie i prądu nie ma (a tym samym neta i TV), a jest za to romantyczna atmosfera przy ogarku znalezionym w zaginionej szufladzie, to ciąża na bank
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Test nie zaszkodzi, jeśli się boi, że jest w ciąży pomimo okresu i zabezpieczenia(sama zaliczałam testowania choć teoretycznie nie było szansy na ciążę)tym bardziej, że nie prowadzi samoobserwacji.
    Nie lubię wyśmiewania tych mniej świadomych, nawet gdy piszą nieskładnie lub niedorzecznie.
    -- [*]
  19.  permalink
    Czasem wystarczy poszukać odpowiedniego wątku czy wpisać w google i uniknąć tego, że ktoś poczuje pokusę łapania za słówka :wink:

    Niemniej: na mnie czas spać, bo zgryźliwość to u mnie objaw znużenia
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    :bigsmile:
    -- [*]
  20.  permalink
    Hej, @ mi sie spóźnia .. miałam dostać 7.03 a tu nic .. mam biały śluzcały czas .. czy mogłam zajść?
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    A jak myślisz? :cool:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorwiolettala
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    Nawet zajsc i wrocic :):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    normalnie wariatki :D
    ja zaszłam ale do powrotu to mi jeszcze daleko ;)
    --
  21.  permalink
    Pytam serio .. jest możliwość, że zaszłam w ciążę? tempkę mam od 7 dni 37,2 ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    Crayzollka możliwe nawet całkiem że zaszłaś najlepiej zrób test jutro rano powodzenia:)
  22.  permalink
    Ale robiłam 7 w dniu spodziewanej @ i wyszedł negatywnie ..
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    powtórz test crayzollka
    --
    • CommentAuthortapirek
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    Cześć dziewczyny ! ; )
    jestem tu nowa, mam pytanie, ponieważ ostatnio okres miałam 14 stycznia i do tej pory nie dostałam tylko w między czasie w lutym przez 3 dni leciał mi brązowy śluz taki jak kilka godzin przed okresem do tego odczuwał straaaszny ból dołu pleców aż nie mogę się wyprostować, jestem rozdrażniona cały czas sie wydzieram na chłopaka i mam zmienny nastrój przez chwile wesoła a za chwile wściekła. Do tego bardzo bolą mnie sutki prawie od tygodnia a przez dwa dni bolał mnie lewy jajnik. czy myślicie że mogę być w ciąży ?
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    A robiłaś test?:confused:
    --
    • CommentAuthortapirek
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    robiłam ale to już jakiś czas temu może było za wcześnie.. nie wiem czy zrobić ponownie czy poczekać jeszcze trochę
  23.  permalink
    tapirek
    test to nie przeswietlenie. Nic sie nie stanie jak zrobisz o jeden za duzo.
    Nie ma na co czekac, ewentualnie jak Ci wyjdzie negatywny to sie bedziesz zastanawiac skad takie zachowanie organizmu.
    --
    • CommentAuthortapirek
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    no niby z jednej strony chce zrobić ale z drugiej strony jestem pewna że nie jestem w ciąży.. mimo to myśli a co by było gdyby, a moze jednak jestem nie dają mi spokoju, mam mętlik w głowie ; o
    teraz boli mnie bardzo mocno w dole pleców, nie mogę się ruszyć nawet ;(
  24.  permalink
    Ty jestes pewna, ze nie jestes w ciazy ale dziewczyny na forum maja wiedziec czy mozesz jednak w niej byc?
    Jak masz metlik to zrob test albo bete.
    --
    • CommentAuthortapirek
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    heh bo w sumie to sama juz nie wiem
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.