Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    meduzasz, obys źle na tym nie wyszła. A można było spokojnie poczekać, poobserwować cykle. Taki wykres jest lepszym narzędziem diagnostycznym niż dziwaczne pomysły jakiegoś doktorka, co to dyplom chyba na bazarku zakupił. Nie zdziwię się, jak Ci w tym 13 dniu pseudo-cyklu powie, że nie masz owulacji, tak jakby Amerykę odkrył i na podstawie tego będzie Cię nadal faszerował "lekami".
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    No to się go zapytaj o co mu chodzi...może jakoś to wszystko sensownie wytłumaczy... bo jak na razie to jakaś "czarna magia":shocked: Dlaczego akurat tego 13go masz przyjść? No i niech Ci pokaże wyniki badań...jeśli Ci nie będzie chciał dać to je sobie spisz na kartkę i sobie sprawdzisz czy na PCOS wskazują...Ja bym podejrzliwa była wobec niego, a poza tym jak będziesz okazywać zainteresowanie to może on też inaczej Cię potraktuje...bo możesz sama zauważyć jego błędy...Nie wiem czemu jestem tak bojowo nastawiona, ale może lekarze też mają jakiś...hmmm..."bizness plan" - w tym i w tym miesiącu przepisać tyle i tyle plastrów i tabsów... Pewnie przesadzam, ale dziwne to jakieś...
    --
    •  
      CommentAuthormeduzasz
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Wypytam o wszystko tylko musze byc na wizycie,a do niego sa ogromne kolejki i nie łatwo sie dostac, bo ja juz tez przestaje to rozumiec
    -- [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Ponawiam swoją sugestię, ze ta dyskusja powinna miec kontynuację w innym, bardziej dopasowanym wątku. Proponuję "starające się" lub wątek o PCOS, bo już dawno jest tu nie na temat i bez urazy Meduzasz, ale zrobił się z tego wątek prywatny, w którym opisujesz swoje leczenie i kontakty z lekarzem.
    ___
    Lekarz może chciec sprawdzic stan jajników jesli były jakieś torbiele. Chociaż podawanie dnia "cyklu", w którym masz się pojawic budzi niepokój, bo faktycznie skoro cyklu nie ma to nie ma też znaczenia w jakim dniu miesiąca pójdziesz.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthormeduzasz
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Kodama z całym szacunkiem, ale jesli nie masz ochoty ani mi pomóc ani czytać to nie nie rób tego. Watek jest w planowaniu i staraniu sie o dzidzie, a nie umiesciłam go wczesniej w pcos bo jakbys sledzila od poczatku to jeszcze tydzien temu, czyli w momencie zakładania tego watku nie wiedzialam ze jestem pcos. Myslalam ze to wolne forum na ktorym sie wspieramy i mozemy porozmawiac o wszystkim, okazało sie jednak ze jestescie sciscle hermetycznym srodowkiskiem i "atakujecie" nowe osoby, a zdobywane punkty pod Twoim postem potwierdzaja to. Takie komentarze jak twoj i wszystkie które beda Ci wtórowały poprostą niszcza sens tego forum, przykre, chyba faktycznie dam sobie spokój z wypowiedziami na forum bo z Wami "wieloletnimi" posiadaczkami konta na 28 dni nie ma szans, a zajeme sie jedynie wykresami. I kazda nowa niestety nie poczuje sie tu dobrze, a szkoda bo sama strona jest naprawde świetnym pomysłem.
    -- [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Meduzasz, przeczytaj jeszcze raz wszystkie moje wpisy, a także i to co napisałam wyżej. Ile mogłam - pomogłam. Stworzyłaś nowy wątek o rozterkach i za bardzo chceniu - okej. Teraz temat uległ zmianie i dotyczy leczenia i ewentualnych starań o dziecko, więc grzecznie zaproponowałam Ci przeniesienie tematu, bo tam jest więcej osób, które mierzą się z podobnymi problemami i mogą pomóc. Na wątek o tytule jaki założyłaś niekoniecznie wejdzie ktoś z podobnymi problemami, a dziewczyny, które mają tytułowe rozterki (typu za bardzo chcę) zrezygnują ze zwierzeń jak przeczytają ostatnie posty tematu wcale nie dotyczące. Rzadko minusuję, ale nie podoba mi się jak mnie ktoś atakuje na wszelki wypadek, zwłaszcza jeśli poświęciłam takiej osobie swój czas i zainteresowanie.
    Pozdrawiam. I powodzenia.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthormeduzasz
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    To co teraz robicie z tymi punktami tylko potwierdza mnie w moim przekonaniu ( przewidziałam to w swojej wypowiedzi). Mimo Waszego "zakmnięcia" zyczę Wam powodzenia w waszych staraniach i pozdrawiam.
    -- [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    meduzasz, zastanów się, proszę, czego właściwie od nas oczekujesz. Od kilku dni rozważamy Twój indywidulany przypadek, ale Ty wciąż jesteś niezadowolona. Jesli tak bardzo ufasz temu lekarzowi, to po co tu Twój zdrowotny problem (o ile tak można to znazwać) roztrząsamy.
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 29th 2011 zmieniony
     permalink
    meduzasz: Takie komentarze jak twoj i wszystkie które beda Ci wtórowały poprostą niszcza sens tego forum, przykre, chyba faktycznie dam sobie spokój z wypowiedziami na forum bo z Wami "wieloletnimi" posiadaczkami konta na 28 dni nie ma szans, a zajeme sie jedynie wykresami. I kazda nowa niestety nie poczuje sie tu dobrze, a szkoda bo sama strona jest naprawde świetnym pomysłem.

    Po takich wpisach "Nowych", którym się grzecznie odpowiadało, poświęcało czas i uwagę, których osobiste wątki mają np 4 strony jak tutaj, odechciewa mi się byc miłą i pomocną. I dzięki Tobie kolejny nowy temat pewnie zignoruję zamiast się udzielac i czekac na takie podziękowanie.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Też jestem nowa i myślę, że jakby ktoś ze "starych" powiedział "przenieś temat w bardziej odpowiadające miejsce" to bym tylko podziękowała, bo pewnie tam się więcej dowiem. Fakt faktem te minusy takie jakieś nieprzyjemne tu są..., ale nie ma się co obrażać:wink:Wątek zrobił się Twój osobisty i to można pisać pod wykresem chyba...Dziewczyny chciały Ci pomóc, ale Ty tez musisz wykazać chęci, bo to przecież Twoje zdrowie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    A Meduzasz już zniknęła.
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Może wróci pod innym nickiem, bo w końcu wiele się tu dowiedziała i nie sądzę, aby na innym forum otrzymała tyle informacji w jednym miejscu.
    _______
    A przy tej okazji mam taki mini apel do wszystkich Drogich Nowych Użytkowniczek wbrew pozorom mile widzianych.
    Nie twórzcie barier między Wami a nami, bo w wielu przypadkach same je tworzycie, przez brak szacunku do współrozmówców, brak szacunku dla zasad panujących na forum, poprzez wpisy jak powyższe zupełnie nieuzasadnione pretensje o to, że nie jest się pępkiem świata i ktoś śmiał zasugerowac dołączenie do odpowiedniej grupy. Złapcie dystans do punktacji, bo ona jest jednym z elementów forum i można za jedną wypowiedź dostac plusa a za drugą minusa nawet od tej samej osoby, a punkty nie idą wcale w parze z sympatią bądź antypatią. I wreszcie nie reagujcie na każdy mniej cwierkający komentarz hasłem "bo wy stare,a my nowe" i nie zacietrzewiajcie się bez powodu. Posiedźcie tu trochę, poczytajcie, porozmawiajcie, poobserwujcie i wtedy dopiero osądźcie czy są tutaj jakieś podziały i czy warto było... (szalec tak? :wink:).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Nawet jeśli są te całe podziały to i tak "stare" pomagają:wink: chętnie, więc nie ma co się złościć. A poza tym każdemu może się pomylić i założyć wątek, który już był itp, ale jeśli ktoś zwraca grzecznie uwagę to chyba można się po prostu przenieść i tyle (nie wymaga to żadnego wysiłku fizycznego). To chodzi o to, żeby forum było czytelne na lata:bigsmile: *kodoma* i inne tzw. "stare" jak będziecie miały ochotę pomóc komuś to po prostu to róbcie proszę. Nie zniechęcajcie się jednym czy dwoma "wyskokami":wink: z drugiej strony jak już ewidentnie ktoś "pozjadał wszystkie rozumy" i nie próbuje nawet zainteresować się innym spojrzeniem to po co pyta? Najlepiej to za przeproszeniem ...olać:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Zajęcie się nawet tylko wykresami i nauką przynosi same korzyści.
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    A ja jestem "nowa" i nie czuje sie dyskryminowana :updown: a wrecz przeciwnie :peace:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
  1.  permalink
    Jade - aj low ju :) Nareszcie jakas optymistka :)
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Haha, Jade, a ja Cię czytam i czytam i wydaje mi się, jakbyś tu wieki była :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Aga to optymistyczny wplyw Twojego jamnika :* I :heartbounce: JAMNIKI :rainbow::jumping:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
  2.  permalink
    cynamonku ( ancymonku?) od Ciebie także bije taka pozytywna energia... Jak to miło, gdy *nowe* są takie zwyczajne i bez pretensji do świata :D
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeMar 30th 2011
     permalink
    Aga ja tu rok jestem :bigsmile: Ale na forum nowa, to fakt - unikam włażenia pod wykres i analizowania, natomiast tutaj sobie włażę :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 31st 2011
     permalink
    A tak swoja drogą szkoda, że meduzasz już nie ma...ja bardzo chciałam się dowiedzieć co ten doktorek wykombinował...co on tam znalazł 13go dnia "okresu na plastrach"...no bo to, że nie ma pęcherzyka dominującego to chyba równie dobrze mógł stwierdzić 5go, 18go i 25go dnia...I tak się tylko zastanawiam czy ci ginekolodzy są faktycznie tacy niedouczeni (przecież to jakieś podstawy medycyny! Nie chce mi się wierzyć, że tego nie wie!) czy, mimo "przysięgi Hipokratesa", bardziej zależy im by sprzedać kolejne opakowanie plastrów niż dbanie o ZDROWIE PACJENTKI...No chyba, że to jakaś nowatorska metoda i meduzasz już nam o niej nie powie:cry:

    P.S. Czemu ginekologom nie zależy, by trafić na listę wiki28? Przecież to najlepsza reklama...
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Bo wola darmowe wycieczki w cieple kraje + premie za dobra sprzedaz, moze dostana wiecej niz by im pacjetki za wizyte zaplacily a napewno wiece jniz by im fundusz zdrowia za nie zwrocil :fierce:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthor_Dotti_
    • CommentTimeApr 7th 2011
     permalink
    Dlatego należy znaleźć lekarza nie "polecanego" a sprawdzonego. Mój gin de facto jest z polecenia, ale ponadto jest położnikiem w moim miejskim szpitalu, ginekologiem i endokrynologiem. Skoro powiedział mi bym się wstępnie nie zrażała bezowocnymi staraniami to mu ufam. Dodał, że gdy po 9 staraniach dalej fasolki nie będzie, to mam się do niego zgłosić i wtedy będziemy robić badania, to równiez go posłycham... Ale po 3 nieudanych próbach mnie zaczyna roznosić z ciekawości i z niecierpliwości... bo ja już bym chciała mieć i czuć nowe życie w moim ciele ;)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 7th 2011
     permalink
    Dotti, a jak znaleźć lekarza sprawdzonego??:bigsmile: Same sprawdzić możemy dopiero po kilku wizytach :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Agael - na przykład od koleżanek?
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    czyli polecanego, hehehe:bigsmile: przez te właśnie koleżanki :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.