Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Witam was :D
    Damazy mnie tez komp nie pamieta ,za kazdym razem klikam zeby zapamietal ale jeszcze ani razu nie zapamietal:shocked: :angry:

    PaulaC niema za co :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Damazy :clap: w koncu mni ekomp zapamietal i to na wszystkich 3 przegladarkach hehehe
    btw - co z tym avatarkiem? moze jakies odwierciedlenie samego siebie???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    i co najciekawsze wchodzi mi wykresik bierzący a nie stary hmm DAMAZY POPRAWIAŁEŚ COSIK ??
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Pszczolko zajrzyj do Wiki, jeśli masz coś do dodania do działu Prolaktyna to zapraszam.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    PaulaC odwiedzilam wlasnie wiki no i jest suuuuuper :jumping: ojjj kobietko napracowalas sie strasznie, chyle czolo :whorship: alez z ciebie pracowita i do tego slowna babeczka Damazy sie powinien od ciebie uczyc :tooth:
  2.  permalink
    Paula dodaj,ze badanie prolaktyny najlepiej robic po miesiaczce a przed owulacja poniewaz owulacja podwyzsza poziom prolaktyny tak jak i nie powinno sie wykonywac tego badania piodczas @ bo ona tez podwyzsza wynik co powoduje ze wynik moze byc niemiarodajny. Przed badaniem prolaktyny najlepiej 3 dni wczesniej nie wspolzyc i nie badac piersi te czynniki rowniez podwyzszaja prolaktyne. Badanie najlepiej wykonac od razu z obciazeniem. Poniewaz pierwszy wynik czyli prolaktyna bez obciazenia moze wyjsc prawidlowa natomiast po obciazeniu moze wyjsc za wysoko co oznacza hiperprolaktynemie czynnosciowa. Hiperprolaktynemie czynnosciowa stwierdza sie jesli wynik po obciazeniu wzrasta ponad 10 razy jesli wzrasta od 5-10 razy jest to lagodna hiperprolaktynemia czynnosciowa i tylko w nielicznych przypadkach sie ja leczy. Hiperprolaktynemia czynnosciowa powoduje niewydolnosc cialka zoltego,niepekanie pecherzykow graffa i zaburzenie miesiaczkowania,mlekotok jak rowniez obnizenie libido,wachania nastojow i duzy PMS. Najczesciej leczy sie hiperprolaktynemie przy pomocy Bromergonu lub jego zamienników, zawierających Bromokryptynę. Leczenie może trwać do kilku lat. Przyjmowanie Bromergonu rozpoczyna się stopniowo ze względu możliwość występowania skutków ubocznych w postaci nudności i wymiotów. Objawy takie jak nieregularne cykle i laktacja ustępują zwykle w ciągu 1-2 miesięcy.
    --
  3.  permalink
    Damazy u mnie coś się nakićkało bo miałam pozaznaczane pełno plamień, nawet 5 dni w środku cyklu, no to już trochę przesada :bigsmile: nigdy tak nie mam, więc sama napewno nie zaznaczałam, no i miałam przez to robotę z przeróbkami wykresów :devil:
  4.  permalink
    Tylko ja napisalam to haotycznie i zdania nie sa zabardzo skladne :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    pszczolka jak ja z bolaca glowa pojelam o co chodzi to mysle ze Paula tez wszystko w mig zlapie :) tylko nie wiem co to za obciazenie ma byc bo ja laik jestem jesli idzie o takie badania :shamed:
  5.  permalink
    obciazenie czyli po pobraniu krwi(podstawowa prolaktyna) od razu lyka sie tabletke metoklopramidum i po godzinie znow pobiera krew. Jest to tzw ukryta prolaktyna.
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    a u mnie znów coś działa nie tak :devil:
    chcę wejść na stronę to najpierw pojawia mi się BŁĄD 404 i dopiero po wejsciu w link obok przekierowuje mnie na 28dni :confused:
    Damazy- znów coś aktualizujesz?
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 7th 2006 zmieniony
     permalink
    Zauważyłam, że to nie tylko mój problem, ale mnie zdarzyło się to chyba pierwszy raz (a przynajmniej pierwszy raz zauważyłam bo chciałam znaleźć swoję wypowiedź). Po wysłaniu posta wszystko jest cacy. Wyszłam z tematu, wróciłam a tam... nie ma moich długawych wypocin
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    ngL a czasami nie naciskasz na Powróć do dyskusji zamiast na dodaj komentarze , bo mnie osobiście to sie zdarzało.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    przedtem szybciej mi chodziło i w IE i w Mozilli a teraz sie wlecze. :devil: Czasami nie zapisuje mi komentarzy i zmian jakie nanosze na wykres :cry:
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    dziewuszki oświećcie mnie oznacza ten skrót oowcp
    --
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Pszczolko dziękuję, rozumiem co napisałaś.
    Jutro rano dodam do tekstu. Dzisiaj już chcę się trochę zrelaksować bo dopiero co skończyłam tekst o normach męskich hormonów u kobiet, jutro dodam do Wiki.
    Przy okazji zaczełam też teksty do działu pregnancy, a to tydzień po tygodniu opisywanie co się dzieje, plus jakie objawy, jak sobie radzić, jaka dieta itp. Trochę tego jest bo tygodni ciąży 40 :wink:

    Aniu, Pszczolko Cieszę się że Wam się podoba. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Mag dre coś o pachwinach pamiętam, nic poza tym. Jakiś strasznie skomplikowany twór o którym nie miałam zielonego pojęcia i raczej nie znajdzie zastosowania u przeciętnej kobiety :wink:
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    a co do zapamiętywania to nadal nie pamięta, w wersji beta to było i było fajne ;)
    --
  6.  permalink
    Paula niema za co dziekowac bo ja tylko dodalam kilka rzeczy nic wiecej. Ty odwalilas kupe dobrej roboty :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvala
    • CommentTimeOct 7th 2006 zmieniony
     permalink
    Kiedy zostaną uwzględnione moje sugestie dotyczące aplikacji??????

    Po raz KOLEJNY je wypiszę:

    1.) oddzielenie KOLOREM objawów śluzu od objawów szyjki i od współżycia.

    2.) NANIESIENIE NA WYKRES zaznaczanych przez nas objawów typu ból głowy itp.
    Może w być postaci kolorowego kwadracika z numerem a pod wykresem napisane co to za objaw. - Dokładnie tak jak na FF.
    Bo po cholerę zaznaczać tego typu objawy skoro i tak nie widać ich na wykresie???

    3.) odpaliłam z WIELKĄ NIECHĘCIĄ te debilne windowsy i jeszcze cholerniejszy IE, pod vmware i:

    a) nadal NIE POKAZUJĄ MI SIĘ NOTATKI NA WYKRESIE!!!!!!!!! (w żadnej przeglądarce, w żadnym systemie!!!!!!)
    Co z tego, że przesuwając kursorem nad kropką temperatury zmienia mi się jej kolor z różowego na niebieski? (tylko w IE)
    JA CHCĘ WIDZIEĆ MOJE NOTATKI, mrugające kropeczki mi niepotrzebne. Jeśli czułabym nieprzepratą chęć oglądania mrugających kropeczek to bym sobie lampki choinkowe kupiła.
    b) po lewej stronie NADAL NIE WIDAĆ nazw pół typu współżycie itp (w żadnej przeglądarce, w żadnym systemie).

    4.) Odliczanie fazy lutealnej NA WYKRESIE tak jak było w wersji beta.

    Proszę ADMINÓW o ustosunkowanie się jakieś KONKRETNE do moich wręcz już żadań poprawek (prosić to skończyłam 2 dni temu, bo i tak g**** to dawało).
    Poprzez ustosunkowanie się rozumiem:
    napisanie KONKRETNEJ daty kiedy te usterki/braki/niedoróbstwo zostanie POPRAWIONE.

    W chwili obecnej 28 dni jest dla mnie zbyt nieczytelne i byle jakie.
    Jeśli to tak ma zostać - to ja dziękuję za współpracę i wolę zapłacić więcej za dobrze działające FF.

    Nie satysfakcjonuje mnie data poprawek ostatni października).
    Do tego czasu chcę już podjąć decyzję i puścić przelew albo za SPRAWNIE I PORZĄDNE zrobione 28 dni, albo wybywam na FF.



    Jestem podkurzona ciągłymi obietnicami bez pokrycia.
    Z mojej strony wyglada to tak, ze dziewczyny ciagle pisza co jest do porawki, Damazy zamiast pracować to siedzi na forum i na każdą odpowiedz się szczerzy, daje wymijajace odpowiedzi typu "będzie, wkrótce itp".
    Przyjemnie byłoby mi gdyby choć raz ktoś coś konkretnie odpisał.
    Ale chyba się nie łudze.....
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Vala Ty chyba nie wiesz co piszesz, ponadto nie tylko kosmetyką 28dni żyje. Wszystko poprawnie się wyświetla pod windowsami. Linux owszem, flash player ma kłopoty - w końcu to 7'mka.

    W ostatnich dniach masa błędów została poprawiona. NIe ma co ukrywać, że poprawione błędy są dla Ciebie zupełnie niewidoczne jednak mają potężny wpływ na sprawność pracy.
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Damazy - mam pytanko -czy dzis 28 dni ruszy jescze, bo od 14 przerwa - wiem, ze aktualziacje trwaja , ale ile jescze :)??
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Damazy przepraszam, ale Vala ma dużo racji, szczególnie,że data 1 listopad jest coraz bliżej.
    A bardziej humorystycznie to tekst nadaje się do kabaretu:peace:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2006 zmieniony
     permalink
    VaLL u mnie 28dni dziala caly czas, przerwa byla nawet krotsza niz 28minut, malo tego juz nie musze siedziec na ff bo hula pod aol.

    Damazy - jesli idzie o poprawki to jest co raz lepiej i mam nadzieje ze lada dzien usterki i ustereczki zostana naprawione tak zebysmy mialy chcoiaz z 2 tygodnie na wyprobowanie SPRAWNIE dzialajaccyh 28dni... aha no i upominam sie o wykres Inez ktorej w prawdzie tu nie ma ale ja bym chciala juz go podejrzec :wink:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 7th 2006 zmieniony
     permalink
    mona - nie, bo po wysłaniu wracam zawsze do dyskusji - tak było i tym razem, post był (zawsze czytam czy byka nie wannęłam) - potem wyszłam na forum główne, przeczytałam inny temat i z powrotem wlazłam na poprzedni. A tu posta niet.
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    damazy ;) przepraszam ze na 28 wzielam cie za kobiete ;) ale to skutek uboczny goraczki :) haha
    mam jedno pytanko czy bedzie mozliwosc plynnego przejscia z 28 na forum ??
    tz chodzi mi np mam te same haslo na 28 i na forum a jednak mimo tego musze sie logowac na nowo !!

    damazy JA WIDZE twoj wklad pracy :) ale musze cie zmartwic bardziej kolorystycznie podobalo mi sie wersja beta ;)
    i jak sie logowal wykres ten kwiatuszek byl boski ;)

    a i mam prosbe czy rzeczywiscie niemozna by bylo zrobic oplaty na pol roku !? tylko sie nie wsciekaj moze bylo by warto ja przemyslec ( moze pol roczna wersja przyciagnie wiecej chetnych niz roczna ?? )
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2006 zmieniony
     permalink
    Roska jest juz taki temat o platnosci co pol roku na forum wiec sie tam podpisz... czas juz zeby Damazy zobaczyl jaka w nas tkwi sila :) http://forum.28dni.pl/discussion/138/oplata-polroczna/#Item_20
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    hihi oki oki :)
    •  
      CommentAuthorvala
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Damazy wiem co piszę - czytasz NIEUWAŻNIE.
    Wyraźnie napisałam, że odpaliłam windowsy pod vmware (mam nadzieję, że wiesz co to jest)?
    I tam właśnie występuje to co napisałam: brak wyświetlania notatek na wykresie, nie pojawiają się na wykresie objawy typu bol glowy itp.
    Sporo czasu moj maz spedzil przy moim kopie odpalajac mi te nieszczesne windowsy - bo chcialam sprawdzic czy faktycznie tylko ja nic nie widzę, i u mnie sa problemy.
    Otoz nie. W windach pod IE rowniez nie widze notaek na wykresie i tego co już wyżej pisałam.
    Wiec skoro przyczyna nie lezy u mnie , to u kogo?

    Dziewczyny - reka do gory ktora nie widzi:
    - notatek na wykresie
    - brak nazw pol po lewej (pol typu wspolzycie, objawy sluzu)
    - nie widac na wykresie naniesionych objawów i symptomów

    Nie czepialm się juz Linuxa, bo wiem ze pewnych rzeczy związanych z tempem aktualizacji pluginół pod linuxem się nie przeskoczy. Ale czemu nie mam tego pod windami?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Vala - ja korzystam z windowsa i z przegladarek opera, aol explorer i firefox i na wszystkich wszystko widze tzn notatki na wykresie ukryte sa pod literka N i po najechanie na nie myszka sie rozwijaja i wtedy takze widac objawy i symptomy, nazwy po lewej nie sa napisane calymi slwoami ale maja oznaczenia M, C, WŚ. Kś, O OW. sz
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Vala ja mam windowsa i Firefoxa. Widzę to samo co AniaM.
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Pszczolko Twoj tekst po mikroobróbkach został dodany do Wiki.
    Jeśli chcesz coś zmienić, proszę bardzo. Wiki może edytować każdy. :bigsmile:

    Damazy bardzo proszę załóż w Wiki kolejny duży dział.
    "Normy badań dla mężczyzn".
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Damazy w analizie w ostatniej pozycji pisze dzień owulacji ___________ dni, powinno być chyba dc. To przecież tylko 1 dzień. :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Axcha nie chce mi zapisać wyższej tempki wpisuję 36,55 a na wykresie wpisuje cały czas 36,0. Poprawiam juz 4 raz i ciągle to samo, proszę popraw mi. Dzięki wielkie.
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    hehe do 6 razy sztuka udło się ;)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Vala dokładnie tak jak mówią dziewczyny notatki i dodatkowe symptomy są juz od dawna widoczne na wykresie po najechaniu na literke "N" nad tempka. :smile:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    mag_dre sprawdz czy czasem nie lepiej od razu wpisac 36.55 zamist 36,55 moze Damazy zrobil tak ze formatowanie cyfr po przecinku jest po kropce, nie przecinku
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    PaulaC założyłam ci to na Wiki
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    a jak to robić znajdziesz w "Zasadach formatowania treści" : Linki wewnętrzne
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Vala: "- nie widac na wykresie naniesionych objawów i symptomów" łączy się z niewidocznością notatek - bo objawy i symptomy tam są właśnie umieszczane
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Jemma dziękuję Ci serdecznie. Właśnie nie wiedziałam jak się taki nowy temat nazywa. Teraz wiem- link wewnętrzny.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    jakbys miała jeszcze jakieś kłopoty, to wal śmiało :wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Vala Sprawdziłem pod vmware. Mam instalację XP Home.
    IE - dziwnie się zachował, poprosił o nowy plugin. Zainstalował, ale nie wyświetla wszystkiego idealnie. Możliwe, że trzeba z nim troszke powalczyć i efekt będzie murowany
    Firefox - bomba, wszystko ekstra pracuje. Bez problemu się wszystko wyświetla i dokładnie :)
    Nie sprawdzałem opery. :)

    Zapewniam Cię, że wkrótce coś pokombinuję względem pracy na linuxie. TAk naprawdę rozchodzi się tylko o flash plugin.
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Damazy , wielkie dzięki. Teraz powinny mnie już widzieć wszystkie przyjaciółki :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Inez widac cie widac :crazy::cheer:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Damazy udostępniłam cykl dla wszystkich , ale ja go nie widzę w wykresach udostepnionych dla wszystkich, czy TY go widzisz ??? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Damazy - widac w koncu wykres Inez ALEEEEEEEEEE po dodaniu go do wykresow obserwowanych pojawia mi sie komunikat Użytkowniczka skasowała ten cykl. Wykres należy do Inez - a jak wchodze na nick Inez z zakladki przyjaciolki to ten wykres normalnie istnieje i mi odpala. czyzby jakis blad sie zakradl???
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    Ja mam to samo z wykresami Zuzy i Ladybird. Też kominikat "Użytkowniczka skasowała ten cykl".
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    A u mnie przy próbie dostania się do 28 dni pojawia się komunikat:
    "Błąd 404 28dni.pl
    Upss, strona o podanym adresie nie została znaleziona.
    Sprawdź poprawność wpisanego adresu i spróbuj ponownie.
    W innym przypadku zgłoś problem na pomoc@28dni.pl."
    Rano też tak było. Czy ktoś jeszcze tak ma? Co jest grane??
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    O teraz mnie wpuściło, ale znów musiałam podawać hasło.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.