Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    obiecales darmowa !! ale okrojona ?? uwazam ze jest to nie ferr z twojej strony :( trzabylo ugrysc sie w palce :devil:zanim napisalaes o takiej mozliwosci ?? fajnie ci wodzic nas za nos !! robic w balona !! :devil::devil::devil:
    a twoje wyjsnienie pozostawie bezkomentarza ?? rozmylo ...istnialo zalozenie...smiechu warte
    czuje sie rozgoryczona i rozczarowana i oszukana 28 przypomina mi obietnice :\ ze tak powiem rzadowe ;)

    podziwiam twoj wklad pracy w aplikacje 28 i ze wypowiadasz sie na forum !! ale twoje slowa uwazam teraz za bezpokrycia i................:fierce::fierce::fierce:

    wole sie ugrys w palce zeby nie napisac tu zbyt przykrych slow ??

    ale jedno moge napisac pewnie nie tylko ja jestem rozczrowana i nie tylko ja zrezygnuje !! nawet jak bedzie oplata na pol roku tak wiec ... zycze powodzenia bo moze sie okazac ze 28 nie bedzie mialo zbyt duzo zwolennikow tym bardziej ze istnieja podobne strony :fingersear: i to darmowe !?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Przykro mi, że się rozczarowałaś. Wolę ustalić minimalną kwotę za korzystanie niż je ograniczać.
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    A TY NA MOIM MIEJSCU NIEBYLBYS ROZCZROWANY I ZAWIEDZIONY ??
    postaw sie na moim mejscu ??
    A MOZE MAM CI PRZYPOMNIEC ....
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    A WIESZ CO JA CI JESZCZE POWIEM ZE WOLALABYM zeby ludzie dotrzymywali danego slowa !?
    i wolabym latajace reklamy sponsorow itp . niz obiecywac a potem sie z tego wycofac glupim tlumaczeniem ze istnialo takie zalozenie , ale sie niestety rozmylo hmmm....

    p.s chcesz rady to ustal minimalana kwote na 30 zl za rok !! wtedy bedziesz mial tu rzesze fanek 28 :) i dwa razy wiecej zysku bo wiecej osob wtedy tu zostanie :) a jeszcze wiecej przyjdzie ...
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Rosa powiem Ci szczerze najbardziej jak potrafię.
    Oczywiście, że nie! To decyzja twórców.
    Narzędzie, które byłoby mi pomocne i przydatne na codzień kupuję z miejsca. Wielokrotnie tak robiłem.
    Nawet nie zastanawiałbym się nad ograniczoną wersją jeśli miałbym się denerwować i szukać sposobów na ominięcie ograniczeń. SZkoda mi na to czasu i wysiłku.

    Bezpłatna wersja istnieje. Tak naprawdę nie wiem gdzie jest problem.
    Jest 30 i za każdym razem można zakładać wiele kont na jeden adres email. Taka właśnie jest bezpłatna wersja.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Rosa, napiszę jeszcze że wersja bezpłatna pozwala korzystać ze wszystkich opcji. Nie ogranicza funkcjonalności, która jest bardzo ważna - tylko czas.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    tylko statsow wtedy nie bedzie, ale coz.. jakies ogr. musza byc..
    mozna zakl.maile 28dni_cykl1@o2.pl itd
    upierdliwe, ale jakies rozwiazanie to jest i masz full funkcjinalnosc Rosa..:wink:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Ale po co na inne maile? Damazy napisał przecież, że można na jeden i ten sam e-mail ;)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    aa nie zauwazylam, inne nazwy userow.. bozesz to macie wersje za friko z utrudnieniami, no laski?:)
    ja uwazam to za fairt uklada bo moglby Damazy zablokowac te opcje lub o niej nie mowic, i tylko hiper kombinatorki by ja wyczaily..
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Ale to też nie do końca tak, bo jak któraś z nas ma cykle dłuższe niż 30 dni - to kupa ;) poza tym przy takiej zabawie (co miesiąc nowe konto) łatwiej jest prowadzić obserwacje na ff albo w zeszycie. Przynajmniej wszyskto w 1 miejscu :)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    coz wersja bezplatna musi miec jakies ograniczenia, jakby bylo nam za dobrze, to bysmy nie placily, czyz nie?
    ale fakt jak nie przesledzisz calego cyklu to troche lipa..
    ja osobiscie papiery gubie. musze miec wszystko w 1miejscu, a jak to jest przez neta, i nie ma problemu- komp mi oszaleje bo jakis wirus =- tak jakby bylo z normalnym programem, to nadal mam dane.
    no i to ze bedac u kolezanki, albo na wakacjach nadal moge wpisywac dane.
    m,ysle ze dla internetoholiczek to db rozwiazanie:wink:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    ngL można robić wykres do 30 dnia na 28dni a kilka dodatkowych na karteczce. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    A ja uważam, że to trochę nie fair wobec Damazego- jeśli chce się korzystać z programu na stałe to powinno się za niego płacić... no 2 miesiące potestować można, ale jeśli nie chce się płacić to można skorzystać najwyżej z innych programów:confused:
    Damazy-a nie dałoby się zrobić wersji bezpłatnej z latającymi reklamami - jeśli ktoś ich nie chce to płaci i ma wersję full wypas? Są osoby, które wolą nie płacić i mieć reklamówki, niż płacić i ich nie mieć...:bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Ale nikt nie twierdzi inaczej, kwiatuszku. Dziewczyny mają jedynie pretensje za to, że Damazy na początku oświuadczył iż OPRóCZ wersji płatnej - będzie też darmowa.
    Nikt nie twierdzi, że wszystko ma być za darmo. jednak słowo to słowo.
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    ja nie piszę tego, bo nie będę zamawiać wersji pełnej.
    Napisałam, gdyż widzę reakcje są różne. Mam odczucie, że dziewczyny czują się oszukane.
    Szczególnie te, które z różnych względów, głównie finansowych, liczyły na wersję okrojoną, ale jednak bezpłatną.
    Podawały pomysły, testowały, męczyły się z błędami itd.(nie ma sensu wymieniać reszty).
    A tu nagle, niespodziewanie na mecie dostały w głowę i dowidzenia.
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Gdyby Damazy nie obiecał im wersji bezpłatnej, czy któraś z nich by się tak angażowała, zawracała sobie głowę problemami Damazego? NIE
    Przepraszam Damazy tak to widzę i przykro mi to pisać...
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    wiem ngL i całkowicie się z Tobą zgadzam- jeśli coś się pisze na forum (forum-również w znaczeniu dotarcia do bardzo dużej liczby osób) to powinno to być przemyślane, a nie najpierw napisane, a później przemyślane... ale widocznie Damazy się z tym wszystkim przeliczył i dopiero teraz został sprowadzony na ziemię ze swoimi pomysłami.
    Znając już troszkę Damazego:wink:wiem, że nie ma co traktować tego co obecnie mówi całkiem na poważnie - może jeszcze zmieni swoje zdanie, pogada ze sponsorami itp. pozdobnie jest z ekspertami, wersją testową 30 dni, płatnościami za pół roku - moim zdaniem obecne postanowienia nie są ostateczne, a Damazy po prostu (jako osoba o umyśle ścisłym) jak dostanie argument to zmienia zdanie:bigsmile::bigsmile:
    Ale mi psychoanaliza wyszła:wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    babyphat nie oszukam osób, które mi pomogły.
    Około 40-50 osobom będę przestawiał czas korzystania z aplikacji na nowy rok.
    Myślę, że nie pominę nikogo :) A jak ktoś będzie czuł się poszkodowany napewno będzie mnie molestował :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    kwiatuszek:wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    O rany :bigsmile::bigsmile: bliźniaczki mi się mylą :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Damazy ja cię nie oceniam. Wierzę, że postąpisz jak należy i żadnej, z tych osób nie pominiesz.:wink:
    Życzę ci, żeby twoje bezcenne babeczki cię nie ZAMOLESTOWAŁY:peace::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Ja pretensji nie mam. Oszukana też się nie czuję. Każdy ma tam jakieś swoje prywatne zdanie. Nie pisałam w obronie Rosy - pisałam tłumacząc Jej myślenie. A teraz piszę posta dlatego, że (mam wrażenie) w pewnym miejscu, w jednym momencie - zostałam źle zrozumiana - jakobym winiła Damazego za wprowadzenie opłat. Tak nie jest.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Troszke na wierzch wywlokłem. Wiem, że to troszkę dużo. :) Do tego musiałem rozbić na poszczególne posty.

    Analiza
    Damazy w analizie w ostatniej pozycji pisze dzień owulacji ___________ dni, powinno być chyba dc. To przecież tylko 1 dzień.
    Po następnej aktualizacji.

    Formularz wprowadzania danych
    Kontrast menu Symptomy i objawy.
    Kolorystyka może być, ale wolałabym, żeby nazwy na karcie (typu:dane podstawowe, objawy wewnętrzne itd.) były od razu widoczne bez najeżdżania na nie myszką;

    Jest lepiej?

    postuluję o wprowadzenie: ból piersi. Dla mnie wrażliwe to nie to samo co bolące;
    Po następnej aktualizacji.

    NANIESIENIE NA WYKRES zaznaczanych przez nas objawów typu ból głowy itp.
    Po następnej aktualizacji.

    może przydałyby się jeszcze w symptomach skurcze maciy, ja np. takowe miewam.
    Po następnej aktualizacji.

    No to Damazy do symptomow dorzuc jeszcze bol brzucha . Bo jest bol jednego i drugiego jajnika a brzucha nie ma a to nie to samo. I co sie tyczy piersi do moze bys sie przydalo jeszcze nabrzmiale piersi. Takie jakby spuchniete .Ja mam tuz przed @ tak nabrzmiale ze nieraz o numer wieksze.:bigsmile:Mysle ze dziewczyny tez tak maja.
    Po następnej aktualizacji.

    objawy i symptomy: świetnie, że jest coś takiego. Jeszcze lepiej gdyby było alfabetycznie poukładane;
    Zmienione.

    Mąż mi właśnie zwrócił słuszna uwagę na nieścisłość w objawach i symptomach, którą ja gapa nie zauważyłam. Otóż są tam dwa stwierdzenia: wrażliwe piersi, wrażliwe sutki. W pojęciu medycznym sutek to to samo co pierś. A to co potocznie w życiu nazywamy sutkiem, to wg. pojęć med. brodawka sutkowa. Mam nadzięję,że w pmiarę przejrzyście wytłumaczyłam o co mi chodzi.
    Co robimy? :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Obserwowane
    Coś jest nie tak z notatkach w obserwowanych wykresach, chcę dodać notatkę u jednej przyjaciółki, a "dodaj notatkę" pojawia mi się u innej
    Czy ta sytuacja się powtarza?

    przez przypadek skasowałam z obserowanych wykresów jeden wykres przyjaciółki, teraz nie mogę go na nowo załadować. Chciałabym, żeby albo była możliwość wielokrotnego dodawanie wykresów do obserwowanych, albo chociaż wyświetlała się tabelka z zapytaniem czy jestem pewna czy chcę ten wykres usunąć.
    Taka sytuacja nie może mieć miejsca.

    I jeszcze jedno -dlaczego w dostępnych wykresach użytkowniczek wyświetla się tylko 10/25 ostatnio dodanych, a nie wszystkie dodane(np. na kilku stronach). To jest troszkę niewygodne, bo obserwowałam kilka wykresów, a jak następnym razem weszłam to już ich nie było:confused: Mam nadzieję, że mnoie rozumiałeś, Damazy
    Będzie możliwość przeglądania wszystkich.

    Wykres
    Również apeluję o to by była wyraźnie zaznaczona na wykresie faza lutealna.
    Po następnej aktualizacji.

    Na wykresie mogłyby być widoczne też dni miesiąca, a nie tylko dni cyklu.
    Po następnej aktualizacji.

    A można by tak zrobić, żeby dodać dane do wykresu nacisnąć na kolumnę w wybranym dniem na wykresie, a nie jak dotej pory tylko na kalendarz??
    Tymczasowo jest to niemożliwe.

    oddzielenie KOLOREM objawów śluzu od objawów szyjki i od współżycia.
    Potrzebuję "weny" :)

    A ja zauważyłam, że poziom wyższy temperatur wyświetla się z dokładnością do 0.01, a niższy poziom do 0.1 i to jest strasznie niewygodne, bo obydwa poziomy powinny być tak samo dokładne. Bo jak nie są, to różnica nie wynosi 0.2, a np. 0.24!
    Po następnej aktualizacji.

    Może w być postaci kolorowego kwadracika z numerem a pod wykresem napisane co to za objaw. - Dokładnie tak jak na FF.
    Bo po cholerę zaznaczać tego typu objawy skoro i tak nie widać ich na wykresie???

    hmmm. Czy 28dni ma zastąpić FF?

    Inne
    Możliwość drukowania wykresów
    W fazie projektowania.

    Możliwość wyboru wersji kolorystycznej
    W fazie projektowania.

    Żeby w liście cykli były widoczne nazwy własne, czyli te, które sama nadałam swoim cyklom, a nie tylko daty ich trwania.
    Zmienione.

    dziwna czczionka jaką są wypisani eksperci.
    Zmienione.

    możliwość poprawiania swoich komentarzy pod wykresem i ukrywania (choć lepsze byłoby: skasuj)
    Kasowanie mogłoby zniszczyć ciągłość wątku. Ukrywanie jest poprawniejsze politycznie.

    Zaczynam cykl i potrzebuję narzędzia do liczenia długości minionych cykli (bez pełnych obserwacji). :-)
    Amazonka ja tez bym chciala cos takiego bo mam daty @ spisane z kilku lat. takie wpisanie dat i srednia arytmetyczna to w kalendarzyku ale dla mnie to ciut za malo juz teraz.

    W fazie projektowania

    Damazy tyle razy Ci pisałam ale napisze ostatni raz : są wykresy udostępnione dla wszystkich i przez okienko szukaj wpisuję login i wiem czy ta osoba udostępniła wykres a nie jest moja przyjaciółką, teraz musze wertować całć listę, a takich wykresów będzie coraz więcej, to ułatwi szukanie, czy w końcu ZROZUMIAŁEś ????
    Nie rozumiem :)

    mnie smiga ok, mam tylko poprzestawiane daty w komentarzach tzn, @ dostałam 17 dni temu, wtedy napisałam komentarz a napis widnieje ok tydzień temu, 3 dni temu napisalam komentazr a pisze napisała wczoraj. Dziwne.
    Problem jeszcze nierozwiązany.

    zapamietaj mnie na tym komputerze
    Po następnej aktualizacji.


    Jak czegoś zapomniałem, proszę molestować. :)
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    uwazam, ze powinno zostac i pierś i sutek, bo raz boli tylko sutek, a innym razem inna czesc piersi
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Damazy z tym molestowaniem to nas nie kuś :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Co do piersi zgadzam się. Zupełnie nie na miejscu jest dla mnie porównanie medyczne skoro MNIE boli i osobiście czuję CO mnie boli. Sutek i pierś to nie to samo natomiast sutek i brodawka sutkowa to dokładnie to samo. Czy koniecznie musi mieć specjalistyczne nazewnictwo? Bez obrazy ale 28dni jest dla wszystkich dziewczyn - nie dla lekarzy.

    Damazy:
    "Może w być postaci kolorowego kwadracika z numerem a pod wykresem napisane co to za objaw. - Dokładnie tak jak na FF.
    Bo po cholerę zaznaczać tego typu objawy skoro i tak nie widać ich na wykresie???

    hmmm. Czy 28dni ma zastąpić FF?"

    1. Ma zastąpić, bo w tym celu został stworzony - czyż nie?
    2. Ja mam dokłądnie taki sam pogląd jak zacytowana przez Ciebie wiadomość - objawy powinny być widoczne pod wykresem a nie w notatkach - powinny być jasne, widoczne, żeby można było na pierwszy rzut oka zasygnalizować sobie (acha, tego dnia to, to i to, tzn, że przypadłość ciągła) a jak ktoś zaznacza po 4-5 symptomów codziennie to ciężko zapamiętać, które symptomy w jakich dniach się pojawiają. W tym wypadku zupełnie nie sugeruję się tym, że w FF jest tak, jak opisałam. Świadczy to wyłącznie o tym, że przy okazji w FF, jeśli jest tak samo - to jest przejrzyście. Na 28dni tej przejrzystości w symtomach zwyczajnie nie ma.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Nie wszyscy używają FF. 28dni ma być najlepsze wśród dostępnych programów, czyż nie tak?
    Damazy, kiedy ma być owa aktualizacja? W styczniu?
    OK, niektóre rzeczy są zrobione.
    Zauważam ogolnie, że w wielu miejscach jest problem z zapamiętywaniem. Nie zapisała mi się wysłana wiadomość, u innych giną komentarze itp. A może mamy ograniczenia na te luksusy, tylko o tym nie wiemy?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    ngL jak stworzyć do około 28 objawów ikonki?
    Gorzej, jak dodać je na wykresie jeśli ktoś zaznaczy wszystkie? :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Tak, a objawów mogłoby być jeszcze więcej. :-)
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Damazy- A ja jeszcze raz spytam- dlaczego niektóre komentarze, które dodaję pod wykresami przyjaciółek są przekreślone?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Amazoneczka weź no mi to wytłumacz.
    "Zauważam ogolnie, że w wielu miejscach jest problem z zapamiętywaniem. Nie zapisała mi się wysłana wiadomość, u innych giną komentarze itp. A może mamy ograniczenia na te luksusy, tylko o tym nie wiemy?"
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Ja też zauważyłam gdzieniegdzie te przekreślenia w komentarzach.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    agnieszka formatowanie. Pewnie dodajesz jakieś znaczniki na początku i końcu przekreślonego tekstu. Pewnie są to "-" minusy :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Nie zapisała mi się odpowiedź w poczcie wewnętrznej, a wcześniejsze odpowiedzi mam zapisane.
    Babyphat już kilka razy narzekała, że nie udało jej się dodać komentarza na forum (no ok, chodzi o forum). Napisała, ale nie zapisał się.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Damazy a może po prostu ograniczyć się do stworzenia 5 różnych kolorów i zrobić możliwość podpięcia pod jeden z kolorów - jeden objaw? Obojętnie jaki objaw nr 1 = zielony, obojętnie jaki objaw nr 2 = żółty i tak dalej W tym wypadku legenda tworzyłaby się "sama", automatycznie po wybraniu max 5 obawów, które będziemy oznaczać (w tym puste pole na wpisanie własnego objawu, który chcemy wybrać - i wpisany przez nas objaw, z ograniczoną ilością znaków - wrzucany byłby do legendy z pozostałymi objawami).
    Reszta objawów bnie byłaby pokazywana na wykresie a np dodana do notatki tego dnia.
    Wybiera się na początku cyklu 5 objawów, któr chcemy, żeby były pokazywane na wykresie w momencie ich zaznaczenia w danym dniu.
    Wykonalne?

    Wiele z nas ma dosłownie kilka ale jednak - stale nawracających lub występuyjących objawów. Ból owulacyjny, migrena, wrażliwe brodawki, mniej niż 3h snu. To u mnie stałe oznaczenia i - z pominięciem bólu owulacyjnego - występują razem bądź na przemian. Mało kto uzywa więcej niż 4-5 objawów w cyklu! Natomiast mniej istotne (nie majhące wpływu na cykl!) można oznaczyć w notatkach
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Damazy- ok, dziękuję za wyjaśnienie ;)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Amazoneczka zgłupiałem :)
    ngL główka mi spuchła :), ale jest wykonalne.
    Trzeba to przedyskutować.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Tak, użytkownik może stworzyć listę ulubionych objawów (np. 5) i przypisać im kolory lub ikony.
    Nooo pozostałe nietypowe objawy MOGĄ mieć wpływ na cykl i to niebagatelny. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    (Tak na zaś piszę, żeby wybór można było modyfikować - w trakcie cyklu - wiem, że bez sensu byłaby codzienna zmiana ale żeby dało się zmienić objaw który w tym cyklu nie był ani razu zaznaczony za to pojawił się inny, ważny).
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Tak, u mnie z początku @ nie wiązała się z żadnym bólem (wiek nastoletni). Potem zaczęłam odczuwać ból brzucha, a w wieku około 20 lat miewałam straszne napady bólu prawie do omdlenia. W wieku ok. 25 lat te koszmary skończyły się, aby już nie powrócić (na razie). Teraz boli mnie średnio.
    Nigdy nie miałam krwawienia okołoowulacyjnego.
    Modyfikacja ulubionych i jej częstość zależy od użytkowniczki. Ale jest pewien problem. W cyklu nr 1 kolor nr 1 oznacza objaw nr 1. W następnym cyklu kolorowi 1 jest przypisany objaw nr 2, inny ważniejszy. Czy przy przeglądaniu cykli nie będą się te oznaczenia mylić? A może przy każdym cyklu powinna być dobrze widoczna legenda (jak na mapie pogody na ICM-ie)?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Muszę się z tym przespać. Postawiłyście na kolory, a to napewno inaczej można zrobić. :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Oznaczenie jest dowolne:
    - kolor,
    - ikona,
    - cyfra,
    - litera,
    - piktogram.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Zgadzams ię z Amazonką. Nacisnę jednak, że kolory najłatwiej się rzucają w oczy i nie trzeba wiele czasu, by nauczyć się ich interpretacji (w przeciwieństwie do oznaczeń różnych ale tego samego koloru). Mogłyby za to być proste symbole, znacznie różniące się od innych, bez dużej ilości szczegółów (kier, karo, pik, trefl, choćby). O ile ma to jakiekolwiek znaczenie dla tworzenia ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Proponuję coś charakterystycznego: uczucie spływania - wnikliwej obserwacji - w - wg Rotzera.
    W końcu NPR składa się z konkretnych metod.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Amazoneczko tłumacz bo niezałapałem.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Damazy, to jedna z podstaw metody Rotzera.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.