Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Zapamiętywanie logowania działa tylko na forum. Głupio, jak chcę od razu skiknąć na wykres, wraca mnie na stronę główną, straszy opłatą 49zł i każe się logować. :tongue:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    no mnie też straszy tą opłatą hi hi hi
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    mnie też nadal nie zapamiętuje :angry:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    JESIO DAMAZY czy Ty wiesz jaka Biedrona jest wredna i złośliwa :( to proszę o to aby system mnie zapamiętywał :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    o biedrona :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    biedrona sprawdź zapamiętywanie tego hasła.

    Wiem, że problem był przy przechodzeniu z forum na 28dni. Tą ścieżkę przeklikajcie.
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    tą ścieżka też sa czasami problem Damazy , trzeba na nowo sie logować . Mozna bez problemu przejść z 28 dni na forum , a le odwrotnie to czasami są problemy.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    A teraz? Tylko poodświerzajcie przeglądarki.
    Ctrl + r - IE
    Ctrl +Shift +r - Fifefox
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Odświerzyłam , nadal z forum nie można przejsć na 28 dni na swój wykres , wchodzi strona główna .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    damzy nie badz taki skromny pokaz se oblicze ;) chociaz na e-mail poslij :) no kurcze snisz mi sie po nocach
    :wink:hmm DAMAZY hihi my cie tu uwielbimy i chwalimy a ty nic ... :cry::cry::cry: prosimy chociaz o opis swojej osoby :crazy: np. jestem wysoki , brunet o niebieskich oczka :jumping: co ty na toooooooooo....

    a jesli chodzi o zapamietanie mnie na komp. :) to super mnie zapamietalo :crazy:
    ale mam prosbe zeby symtony byly alfabetycznie da sie zrobic bedzie latwiej mi i innym napewno a tak teraz jest szukanie i czytanie wszystkich ??
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    No, ale zalogować się trzeba. Kliknąć zapamiętaj mnie itd. Wtedy przejsć na forum i spowrotem.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    oj damazy :) :shocked:ze co ja szaleje :devil:narazie nic mi o tym niewiadomo ;:wink:
    a jesli chodzi o przejscie z forum na 28 niemam problemu :) jesli jestem wczesniej zalogowana na 28
    ale np. po zalogowaniu sie najpierw na 28 chce przejsc na forum :) to musze zalogowac sie takze na forum ??
    niewiem czy napisalam to czytelnie ??
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Rosa kurde no, u mnie działa :) :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Damazy, czy oprócz wydruków planujesz eksport danych z 28dni do pliku? Zawrzyj to w planie.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Planuję, ale zastanawiam się po co ten import? Do czego miałby służyć?
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    :cry:damzy kurde znowu nie dziala zapamietanie hasla :(
    alboo moj komp, przezstal mnie koffac :cry:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Dla naszych potrzeb, co tu dużo gadać.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Skoro raz zadziałało zapamiętywanie to znaczy, że pracuje :)
    Amazoneczko nie ma problema.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 14th 2006 zmieniony
     permalink
    Damazy, proszę o dodanie kilku pozycji do Objawów i Symptomów:
    - duszności (nie wiem jak to określić, bo nie chodzi o typowe duszności ale o wrażenie, że brakuje powietrza, mam tak od wczoraj)
    - senność
    - wrażliwa skóra (mam tak czasem w fazie poowulacyjnej)
    - objawy chorobowe (to nie to samo co choroba, niektóre z nas czują, że "coś je bierze", mają dreszcze, boli je gardło - ale w rzeczywistości na drugi dzień i dalej - nic się nie dzieje, na stronach dotyczących wczesnej ciąży często znajduje się taka adnotacja przy objawach - objawy chorobowe tak samo jak wysypka pojawiają się we wczesnej ciąży)

    Proszę również, by była możliwość oznaczenia brania leków w inny sposób niż do tej pory (teraz możnba wpisać tylko do notatek). Może czerwona kropka w polu pojawiająca się pod notatką, a po najechaniu na nią pojawiłoby się jakie leki są brane?. To oczywioście byłoby powiązane ze stworzeniem nowego miejsca na notatkę o branych lekach ale często gęsto jest to bardzo ważna informacja, brane leki mogą wydłużyć lub skrócić fazę lutealną, mogą też całkiem zmienić obraz wykresu i tym samym - jego interpretację.
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    Damazy ja też proszę o zaznaczenie leków na wykresie, nie wiem kropką, krzyżykiem, kółkiem i o możliwość wpisania rodzaju leku jaki się bierze.
    Pozostałe objawy z postu Ngl także mogą się okazać potrzebne(dla mnie szczególnie senność i objawy chorobowe).
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    no to fakt mi tez brakuje objawu sennosc !! i oslabienie !! ( bo jest zmeczenie?? )
    :) ngl dobre masz pomysly :)
    damazy jeszcze raz prosze zeby te objawy byly alfabetycznie :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Dobra, skoro tych objawów trzeba uzupełnić, co nie jest problemem. Proszę powiedzcie, które z dotychczasowych zupełnie się nie nadają? Mam problem dostępnej przestrzeni i tylko on jest ograniczeniem.

    Wcześniej dyskutowaliśmy, że leki i inne informacje ładujemy do "prywatnej notatki". Jeśli będę kombinował z coraz to nowymi oznaczeniami, zaśmiecę ten wykres jak nie wiem co.
    Teraz dodam ikonke leku, a jeszcze nie wymyśliłem jak dobrze umieścić niektóre objawy. Wcześniejsze Wasze pomysły są dobre, ale jeszcze nie idealne.

    Rosa objawy są alfabetycznie z tym, że w poziomej orientacji.
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    jak dla mnie niepotrzebne objawy to:

    gazy, mrowienie, uszkodzenie ciała (mam nawet zapisywać, że zacięłam się nożykiem do obierania ziemniaków, czy dopiero że mi palec urwało??), ćwiczenia (nie widzę związku z cyklem), oowcp (nie wiem,co to jest), choroba (zamiast tego konkretne objawy przeziębieniowe np.).


    Przydałoby się:
    ból gardła, ucha, katar, kaszel
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Damazy ja nie pisałam, że chcę leki w notatce, wolę je w objawach i symptomach, a w notatce nazwy leków.

    Co mnie się zupełnie nie przydaje w objawach i symptomach:
    - mrowienie
    - uszkodzenie ciała
    - oowcp (nie zapamiętałam co ten skrót oznacza, a jak go przeczytałam(zanim zapomniałam) to stwierdziłam, że nie przypominam sobie by cokolwek takiego mnie spotkało w życiu)
    - przebarwienie skóry(o co chodzi?)
    - nie widzę różnicy pomiędzy gazami, a wzdęciami

    Trochę tego dużo: biegunki, zatwardzenie, gazy, wzdęcia....
    Biegunka może być objawem chorobowym, ok, ale może mi ktoś wytłumaczyć jaki wpływ na cykl mają gazy, wzdęcia i zatwardzenia?
    Może by to ująć jednym zwrotem "problemy żołądkowo-jelitowe" ? :wink: i jak ktoś czuje potrzebę to dopisze sobie w notatkach czy to była biegunka czy gazy czy wzdęcia czy jeszcze inne cuś np. wymioty.
  1.  permalink
    Damazy a mnie nie zapmietuje .Jak si zaloguje to bez problemu przechodzen na forum i spowrotem ale zamkne okno i od nowa otworze i juz musze sie znowu logowac.Zaznaczam zapamietaj mnie na koputerze ale on jest uparty i nie chce mnie pamietac.
    Paula ja biegunke mam zawsze na dzien przed @ .Wtedy tez mam wzdecia. W gazwo nie mam .Wiec chyba to jednak nie to samo.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    mrowienie jest potrzebne, bo również jnest to częsty objaw wczesnej ciąży (gazy, fakt, nieszczególnie tu się nadają). A uszkodzenie ciała ma duży wpływ - wyobraź sobie, że masz niegroźny wypadek wskutek czego jesteć cała obolała, ale prześwietlenie nie wykazuje żadnych złamań. Mimo wszystko masz np rękę niegroźnie pocharataną, to samo brzuch i nogę - tempka szaleje, bo przeżyłaś szok, w dodatku podnosi się temperatura ciała, bo rany cą ciepłe (żeby nie powiedzieć - gorące). Mi przy zwichnięciu kostki PTC skakała jak głupia.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006 zmieniony
     permalink
    Uszkodzenie ciała jest potrzebne - każdy podręcznik radzi zapisywanie nawet wyrwania zęba.
    Ćwiczenia (zmęczenie fizyczne) mogą mieć wpływ na cykl, choć nie u każdego, dlatego powinny zostać.
    Objawy przeziębienia - TAK, warto dodać. Miałam nimi zakłócony np. cykl 001. Pewnie nie pierwszy i nie ostatni i nie jestem jedyna.
    Senność warto dodać <=> objaw m.in. wczesnej ciąży u niektórych osób. Warto dodać osłabienie po chorobie, które jest czynś innym niż zmęczeniem fizycznym.
    Damazy, jeśli zmniejszysz liczbę 3 kwiatuszków w lewym dolnym rogu okna z symptomami, to czy nie będzie więcej miejsca?
    Im więcej tych objawów będzie, tym lepiej. Każdy wybiera te, które są dla niego charakterystyczne. Nie warto niczego usuwać.
    Kto nie wie, co to jest oowcp, niech najedzie na ten symptom myszką, a definicja się ukaże. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Niestety Amazonko. Ja wiem co to jest - od niedawna (Damazy pisał) - jednak w ff mogę sobie najeżdżać nawet flamastrem a nic mi nie pokaże. Widać funkcja ta nie działa we wszystkich przeglądarkach.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    To już wada programu, że nie obsługuje przeglądarek.
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Damazy , chyba 28dni się na mnie wypięło :cry: Nie wpuszcza mnie, tzn. po zalogowaniu zawiesza mi przeglądarkę. Używam FF, wcześniej nie było takich problemów. Dla pewności spróbowałam 4 razy i za każdym razem ładowało się do tego samego momentu, po czym stronka się zawieszała :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    ngL, Amazoneczka co jest nie tak? Nie moge załapać :) NIedziela :)
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    haha widac niezauwazylam ze jest to alfabetycznie ;):shocked::shamed:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Załapałem :)
    ngL przede wszystkim wyświetlanie "titles" po naprowadzeniu kursora na np. oowcp wyświetla się w Firefoxie.
    Do tego wyświetlanie mamy już po naprowadzeniu na "około godziny temu", "3 minuty temu" itd.. Gdziekolwiek mamy do czynienia z datą - komentarze i wiadomości.

    Inez Wyczyść z firefoxa czy IE pamięć podręczną.
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Niestety Damazy, to nie wina pamięci :cry: Wyczyściłam pamięć podręczną w FF, pogrzebałam w moim firewallu w Pamięci DNS i blokadach, to też nie pomogło. Ale już wiem, że to wina FF, bo pod IE udało mi się uruchomić. Muszę tylko jeszcze znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy :wink: Niestety już nie dziś, bo chyba mój dostawca neta znów ma problemy techniczne (net niesamowicie spowalnia chwilami) :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Swoją drogą giną tempki. Dziewczyny piszą, że nie widzą moich tempek od soboty. Podobnie dzieje się w cyklach nnych dziewczyn - nie widać ich wczorajszych i dzisiejszych tempek.
    •  
      CommentAuthorKris
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Ale zadyma z prowadzeniem takiego portalu... matko! :surprised: Nadzieja tylko, że jak już raz dobrze się to wszystko postawi to będzie jakoś działać przez długi czas.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Kris czy Ciebie naprawdę rajcuje czytanie tego wszystkiego ? O śluzach, obrzmiałych piersiach,o npr-rze, itd. ? Nie masz ciekawszych zajęć do roboty jako facet ? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Zuza, a Ty nie masz lepszych rzeczy do roboty, tylko bezproduktywne pogaduszki na forum?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    coś ci się nie podoba ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Tobie nie podoba się obecność Krisa. Dlaczego?
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Mnie się podoba obecność Krisa i zazdroszczę Lily, że ma takie wsparcie ;) Mojemu zwisa i powiewa czym sobie mierze, może być nawet linijka ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Widzieliście nowy artykuł o 28dniach na npr.pl?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    nie w tym rzecz, ale dla mnie to jakieś dziwne, piszemy tu o różnych rzeczach, czasem bardzo intymnych , kiedy tylko kobieta może zrozumieć kobietę, co facet może o tym wiedzieć, i dziwię się że interesuje sie takimi tematami, ale forum to forum jeśli sprawia mu to przyjemność to niech sobie czyta i pisze.
    --
    •  
      CommentAuthorKris
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Droga Zuzo :bigsmile:
    Mam MASĘ rzeczy do roboty ... i tysiące zainteresowań... serio serio :wink: A jednak znajduję czas na to, aby tutaj być i czasami coś przeczytać. Głównie dlatego, aby poznać lepiej interpretację wykresów, dowiedzieć się więcej o npr itp. Robię to dla siebie i dla Lili. Niektórych wątków w ogóle nie czytam bo faktycznie niewielkie mam wyobrażenie. Ale to wcale nie znaczy, że mnie kobieca płodność nie dotyczy. Poczyna się dziecko razem, rodzi razem, wychowuje razem... bla bla.

    A swoją drogą... hmm... nie bardzo wiem jak rozumieć Twojego posta. Nawet mnie nie znasz a już negujesz :smile: śmieszne to... potraktuję więc jako żart a nie atak na mnie :bigsmile:

    Pozdrawiam Zuza. Miłego wieczoru.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Kris to nie jest atak ani żart tylko po prostu moje zdanie na temat udziału faceta na babskim forum tylko tyle.
    --
  2.  permalink
    Damazy co porobiles ze teraz nawet nie zapamietuje mnie przy orzechodzeniu z forum na 28 dni. No i ja tez nie wiedze tempek niektorych dziewczyn.:cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    uuu a Ja jak na razie widzę wszystko ha ha ha

    WITAM WAS KOCHANI :) W TEN SZARY PONIEDZIAŁKOWY DZIONEK :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    A jak wam powiem, że nic nie zrobiłem złego co ma związek z wykresem i zapamiętywaniem?
    Wywalcie proszę pamięć podręczną w firefoxie, a w IE tymczasowe pliki.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.