Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeOct 16th 2008 zmieniony
     permalink
    ulma - ja jestem bardzo wyluzowana. jestem uzytkowniczka prawie dwa lata,a nie miesiac, wiec to chyba nie jest jakos szczegolnie dziwne ,ani tez nie jest przejawem wyjątkowej wyrywnosci fakt, ze troche brakuje mi juz wyrozumialosci. Przewertuj, prosze, starsze watki, a sama zobaczysz, ile spraw pozostalo nierozwiazanych , mimo wczesniejszych deklaracji administratorow serwisu.
    Pochopna ocena bywa zgubna...
    Ama, Vicky dziekuje za poparcie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 16th 2008
     permalink
    ocho, odzywa się nowa fala. I już chce poprawiać po swojemu... Ulma pobądź tu troszeczkę może zanim zaczniesz "luzować czapę" innych uzytkowniczek. Jeszcze uwaga do Twojej "listy" - wybacz, ale cokolwiek niemerytoryczne sa twoje propozycje. Zresztą argument "ja tego nie mam trzeba wywalić" jest nie na miejscu. U mnie akurat nie występuje "migrena hormonalna", więc po co ją pakować w objawy? Lista objawów jest według mnie pełna, choś przydałoby się uporządkowanie alfabetyczne. Poza tym cała pierwsza lista jest ujęta pod jednym zgrabnym skrótem "PMS". Jeśli już chciałabyś przyczynić się do rozwoju aplikacji to poznaj dobrze portal a dopiero potem zabieraj głos. Netykieta ponadto sugeruje, ze najpierw wypadałoby się przedstawić, napisać parę słów o sobie - słuzy ku temu oddzielny wątek.
    Damazy Lista TODO już gotowa? Mnie psiapsiółki też migrują, i tez wolałabym jakiś klucz do tej listy. Psiejsko czarodziejsko tylko ava Damazego jest zawsze w jednym miejscu.:devil:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    Co się stało z metodą Kramarek? Użytkowniczki tej metody są skazane na "własną"?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 13th 2009
     permalink
    W metodzie Billingsa trzeba dodać cyferki 1-4 po szczycie śluzu.
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJun 15th 2009
     permalink
    Przypadkiem znalazły się u Kippleyów zupełnie niepotrzebinie. Na gościnne występy się wybrały, czy jak? :bigsmile:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 26th 2009
     permalink
    Proponowałabym dwa ulepszenia, pierwsze to drobiazg, drugie pewnie nie:
    1. Poprawić na forum przycisk "dodaj komentarze" na "dodaj komentarz", w końcu dodaję tylko jeden na raz :wink:]
    2. Dorzucić do listy ulubionych wykresów możliwość przesuwania nie tylko w górę, ale i w dół, sortowanie listy trwa u mnie zwykle wieki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    Damazy plus za
    * poprawienie wyszukiwarki - w koncu przechodzi do wyszukiwanego slowa po kliknieciu na link
    * w koncu dziala przechodzenie na kolejne strony przy wybraniu opcji WATKI, W KTORYCH UCZESTNICZE

    popieram prosbe Fiu - strzalka w dol przy sortowaniu ulubionych bylaby bardzo pomocna. aha no i wg mnie strzalka w gore nie powinna przenosic na poczatek listy tylko o jeden w gore :)
    •  
      CommentAuthormarqotka
    • CommentTimeOct 12th 2009
     permalink
    Mam pomysł zainspirowany sytuacją z dziś:
    *Dodanie możliwości "przypomnienia" danej osobie, że wysłało się jej zaproszenie*

    Damazy, co Ty na to? Wg mnie to przydatne - wysłałam swego czasu kilka zaproszeń, które najpewniej znikły w tłoku wiadomości, jakie otrzymały te konkretne użytkowniczki i nie zostały do dziś przyjęte. Taki_reminder_ pozwoliłby dowiedzieć się, czy dana osoba po prostu nie chce przyjąć zaproszenia, do czego ma prawo, czy może przeoczyła je, a chciałaby przyjąć...

    Dziewczyny, co myślicie?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 13th 2009
     permalink
    Hej Fiu, mam zapisane to sortowanie, racja. Potrzeba jest duża, każda z Was ma wiele ulubionych.
    Dzięki Aniu.

    Margotko, to będzie dość kłopotliwe, ale i z mojego punktu widzenia lekko męczące dla drugiej strony. Na taki automat nie ma rady, gdy zacznie przypominać będzie to robił do skutku, aż druga strona powie "zgadzam się". W związku z tym uważam, że lepiej osobiście napisać wiadomość i zapytać czy będziecie nawiązywały relacje, czy nie.
    Rozumiem, że możesz dodawać wiele przyjaciółek i możesz zapomnieć kto jest niezatwierdzony. W związku z tym poszedłbym w stronę, aby w dziale przyjaciólki dodać listę osób, które jeszcze Twojego zaproszenia nie zaakceptowały i odwrotnie.:tooth:
    •  
      CommentAuthormarqotka
    • CommentTimeOct 13th 2009
     permalink
    O, też dobrze ;))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2009
     permalink
    Wyszukiwarka komentarzy pod wykresem nie działa?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2009
     permalink
    Nie działa, nie wiem co tam sie porobiło. Musze to zweryfikować.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 14th 2009
     permalink
    To cenne i potrzebne narzędzie.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 14th 2009
     permalink
    U mnie to nigdy nie dzialalo, wiec nawet nie mialam mozliwoscie sie przekonac czy to pomocne...
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 14th 2009
     permalink
    Sama wyszukiwarka działa, a link pod komentarzami do niej tylko kieruje.
    Musze to sprawdzić.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2009
     permalink
    Zawsze wynik wyszukiwania wynosi 0.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 15th 2009
     permalink
    Podaj mi kryteria jakie wprowadzasz.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2009
     permalink
    A) login użytkowniczki, która się tam wypowiadała.
    B) słowo, jakie wystąpiło.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 15th 2009
     permalink
    ja robie tzn robilam o samo, bo juz nawet nie probuje, bo ani razu nie zadzialalo i wynik mialam dokladnie taki jak Ama - "0"
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 15th 2009
     permalink
    U mnie też zawsze ZERO!
    --
    •  
      CommentAuthorkajka
    • CommentTimeOct 16th 2009
     permalink
    Rzadko wchodzę na forum, więc może przeoczyłam gdzieś odpowiedź na pytanie zadane rok temu: Co się stało z metodą Kramarek i czy jest szansa na przywrócenie jej?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 17th 2009
     permalink
    Rok czasu wprowadzasz innych w błąd za pomocą "własnej"? :-(
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 17th 2009
     permalink
    Kajka korzysta z Roetzera.

    Coś się pokićkało z forum, wchodzę dziś po raz pierwszy, a zawsze oblegany temat "sercowy" świeci się jako przeczytany, ale widzę, że ostatni wpis był godzinę temu. Klikam i zamiast na ostatniej stronie ląduję prawie 200 stron wstecz, ki diabeł?
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 17th 2009
     permalink
    Od wczoraj nam robi ten numer, za każdym razem jak się wchodzi.
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 17th 2009
     permalink
    U mnie to samo, od wczoraj...
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 18th 2009
     permalink
    Hej, jakimś trafem liczniki zwariowały, nie wiem jeszcze dlaczego. Muszę odkryć przyczynę, wtedy wątek zacznie normalnie pracować.
    Problemem dla wyszukiwarki są przecinki i inne znaki w treści pola nazwy cyklu. Gdy skrócicie do minimum pojawi się rezultat różny od zero. Niestety jeszcze nie okiełznałem znaków, jakich wyszukiwarka nie trafi.

    Metoda Kramarek została usunięta z listy, ale pojawi się spowrotem. Prawdopodobnie wykres nie będzie dostosowany do tej metody tak idealnie, jak to jest w przypadku innych metod.
    •  
      CommentAuthorkajka
    • CommentTimeOct 18th 2009
     permalink
    Amazonko, tak jak napisała Fiufiu korzystam z Roetzera, więc nie "oszukiwałam". Ale chciałam się nauczyć met. Kramarek.

    Pytanie do Damazego: Kiedy pojawi się z powrotem? Podaj chociaż przybliżoną datę.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 18th 2009
     permalink
    Przeprowadze testy w następnym tygodniu, razem z kilkoma innymi ficzerkami dorzucę nową kategorię.
    Bardzo proszę o przetestowanie wyszukiwarki bez znaczków typu (,.';{}[]~), same słowa.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2009
     permalink
    Testowałam wyszukiwarkę z 1 słowem, żadnych znaków przestankowych.
    Metoda jak metoda, należy jej się równe traktowanie i poprawne oznaczenia, tym bardziej że jest w Polsce popularna.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 19th 2009
     permalink
    Ja tez nigdy nie wstawialam innych znakow niz litery - zawsze to bylo 1 slowo i ani razu nie zadzialalo
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 19th 2009
     permalink
    Rooda, gdy wejdziesz na wyszukiwarkę i wpiszesz w pole treść słowo "sztuka", nie otrzymujesz wyników?
    Kliknij tutaj
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    No tu jak najbardziej znajduje, ale jak chce szukac komentarza pod jakims konkretnym wykresem, wynik jest zawsze 0.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    u mnie tez to wyszukiwanie nie dziala

    na forum czasami w niektorych tematach po przzejsciu na ostatni komentarz strona sie nei wczytuje, nie zawsze ale czesto tak jest na rozpakowanych chociazby
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    Mam problemy z szeptami na forum (FF 3.5.3):
    1. Gdy wpisuję nick osoby, do której się zwracam, program przez ileśtam minut wyszukuje (baardzo powoli) wszystkie osoby, których nicki zaczynają się na tę literę, zakrywając pisaną przeze mnie wiadomość. Zwykle zresztą szybciej ja piszę niż on znajduje.
    2. Już dwukrotnie się zdarzyło, że osoba, do której zaszeptałam, nie otrzymała o tym powiadomienia aż do momentu, gdy ktoś inny "otwarcie" napisał w danym wątku.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 27th 2009
     permalink
    Nie wiem co może być z szeptami. Dzięki za zgłoszenie.
    Kod wyszukiwarki przeglądam, więc proszę o cierpliwość. Nie działa tylko pod wykresami, gdy użyjemy jej bezpośrednio - wszystko ładnie funkcjonuje.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    Przy zmianie strony komentarzy pod wykresem pojawia się kod i zmienia się adres.
    http://28dni.pl/comments/lista/Cycle/119039/5
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    u mnie tez wyszukiwarka nie dziala.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    Kiedy karty ciąży, które ma się na liście ulubionych, będą uwzględniane przy przechodzeniu z wykresu na wykres?

    I kiedy tytuł karty ciąży zostanie przejęty jako nazwa okna, jak jest w przypadku wykresu? Teraz jest u wszystkich po prostu "28dni".
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeNov 2nd 2009
     permalink
    o co chodzi z tą punktacją na forum???
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 2nd 2009 zmieniony
     permalink
    TuliPani, tymczasowo zapoznaj się z tekstem z linka. Jeszcze nie zdążyłem założyć oddzielnego topica, co za chwilę zrobię.
    •  
      CommentAuthorkajka
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Przypominam się z pytaniem o met. Kramarek. Damazy jak tam?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    A czy nie można zrobić jakiegoś pola pod wykresem pt "skocz do strony nr..."
    Ostatnio czytałam sobie wykres, który stron miał ponad 100 i każde przypadkowe z niego wyjście kończyło się koniecznością wielokrotnego klikania, żeby odszukać ostatnio czytaną stronę...
    Przejść z 110 strony np. na 56 jest uciążliwe.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 8th 2009
     permalink
    Jeszcze jedna rzecz, która mi przeszkadza, ale to dotyczy mniejszej grupy, bo ciężarnych: po wpisaniu obserwacji na dany dzień kalendarz automatycznie przewija się do 1. dc i tak już zostaje. Gdy chcę potem coś dopisać, muszę przewijać za każdym razem np. do 180. dc. Niby drobiazg, ale na dłuższą metę upierdliwy.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    Kajko, jeszcze, ale w toku. Zmiana jest czasochłonna.
    November, dzięki. Zapisuję, to bardzo dobry pomysł.
    Fiu, nie muszę to sprawdzić w związku z przeglądarkami. Jestem pewien, że pod którąś działanie było bezbłędne. Zapisuję.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Dwukrotnie w przeciągu godziny wylogowało mnie z forum.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Daj proszę znać, gdy znów Cie wyrzuci.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Mnie też.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    mnie to już wyrzuca tak często pod rząd a potem znów działa a potem nie (tego samego dnia) że już przyjęłm to jako lokalny folklor i nawet nie piszę:wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    A wyloguj się permanentnie (z 28 i z forum) i zaloguj ponownie. Ten test jest mi jeszcze potrzebny.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    Wspaniała jest ta nowa opcja wyłączania suwaczków na forum, nagle się robi przejrzyście i jak szybko się ładuje! Od czasu do czasu można sobie włączyć z powrotem, żeby być na bieżąco :smile:. Dzięki!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.