Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    puk puk czy dziś imprezka ? kobitki jesteście tam ? :shocked:
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ja jestem sporadycznie bo ciesze nowym nabytkiem i muszę dowiedzieć sie jak sie go obsługuje :::)))))

    a co do filmów to ja uwielbiam komedie romantyczne - familijne no i oczywiście wszystkie z maluszkami w roli głównej
    w stylu .. I kto to mówi ..
    --
    •  
      CommentAuthorHAB
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Jestem od chwili, ale nie wiem, czy będę za chwilę...
    Jednak dziewczyny słaba jestem, bo się popłakałam i popijam piwko.. trochę lżej, z wiesiołkiem w żołądku :P
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ojej HAB tak mi przykro że się nie udało, wyobrażam sobie co czujesz , ale nie płakusiaj może właśnie tak miało być...
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ybka a ty co masz za aparat ?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    melduje sie na imprezce :) jest tu ktos ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Wrzućmy na luz dziś dziewczynki
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    A ja tak dziś spędzam wieczorek
    SmileyCentral.com
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a ja nie moge piwa to chociaz mam lody :P fakt zimno jest ale hmmm jak sie ma ochote to co zrobic ??:P
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    cześć imprezowiczki:wink: wklejam coś dla Was- o dzieciaczkach :bigsmile:http://youtube.com/watch?v=IvTvmsyBCTk&mode=related&search=

    a nawiasem mówiąc to ja nie mogę ani lodów, ani procentów (antybiotyk):cry:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    i się zmywam, bo dzisiaj się nie nadaję na imprezkę... o ile ona w ogóle jest:shocked:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    to ja ci troche kwiatuszku zostawie w lodowce :) jak wyzdrowiejesz to sie zgłos :))
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    oj tak nie ma jak piwko w piątek...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a ja piwko mialam wczoraj a dzisiaj tylko mineralna, jakos nie mam piatkowo imprezkowego nastroju ale odbije sobie jutro :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    no chyba wszystkie się dziś przytulają...:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ja nie :( siedze w domu i tesknie :P
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ojej a gdzie druga połówka ?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    w pracy :P
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    długo ?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    o i Kris się pojawił, co robisz dziś Kris ?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    od 18 do hmmm nie wiem do ktorej :P jutro dzien wypłaty to pefnie kolo 9 przylezie dopiero :P
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    i ty bidulek sama , a piwko chociaż masz ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a moj mezu mocno zmeczony dzisiejszym dniem padl uspiony w 5min, ledwo go namowilam na wrzucenie pizamy bo juz gotowy byl do spania w opakowaniu :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    nie mam pifka bo mi nie wolno :P
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ech ja jutro mojej Julce wyprawiam drugie urodziny od dwóch dni uczy się dmuchać w świeczkę
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    i jak jej to idzie??:) moja siostra Julka uwielbia gasic swieczki :D na poczatku to chciała palcami :) a jak kazalismy jej dmuchac to dmuchała nie na swieczke tylko sobie na nos :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    kfiatuszku a mi gin w ciazy piwko od czasu do czasu zalecal ze wzgledu na nerki tak samo kawe na niskie cisnienie... zreszta jakbys wypila kilka lyczkow np karmi selua czy poema to nic by sie nie stalo :)

    zuza - przerabialam to przed pierwszymi urodzinami mojej - zamiast dmuchac to powietrze wciagala i nauczylam ja na bibule, cielam na paseczki i mowilam zeby w nia dmuchala i miala taka radosc ze w mig sie przyuczyla i ze swieczka po 2 dniach sobie poradzila :D
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    moja dmucha ale nie może zdmuchnąć, i potem w domu jest histeria jak świeczkę zabieram bo chce jeszcze, i tak sobie wspominałam 2 lata temu... te bóle , poród, masowanie szyjki.... a tu jest taki gość który ma juz swoje zdanie i nie włoży tej bluzki tylko inną, nie ta czapka tylko inna...
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ja sobie od czasu do czasu karmi wypije :)) mmm :) a ja jeszcze ne bylam u ginka wiec nic narazie nie zalecił :P

    ale ubaw jest z takimi maluchami co nie ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    mała nic nie da zrobić , cały czas się pałęta pod nogami, chociaż pół pokoju zagracona zabawkami
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    kfiatuszek a jak twoje nastawienie do roli przyszłej mamy ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    zuzka skad ja to znam :) tyle ze nasza ma 4 i pol roku wiec i zdania wlasnego ciut wiecej :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    hmmm nastawienie dosc dobre :P mam jako taką praktyke bo pomagałam mojej mamie przy Julce :) wiec wiem jak to wszytsko wyglada mniej wiecej :) ja wiem ze swoje prywatne malenstwo to co innego ale mysle ze sobie poradze jakos :) oby tylko wszytsko poszło dobze i obym tą mamą została :)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ja też się bałam , ale instynkt mi jakoś sam podpowiadał co robić , tu gdzie mieszkam nie mam rodziny i pierwszy raz Julkę wykąpała sąsiadka , potem jakoś poszło, teraz sama radość...
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    no no :) wszytsko najgorsze jest za pierwszym razem :) potem to jakos smiga :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a ja nie mialam doswiadczenia z noworodkami i na poczatku moze i mialam jakies obawy (slub i zajscie w ciaze jak mialam 22lata) ale z kazdym dniem ciazy wszystko sie zmienialo a ze mialam zagrozenie to juz pod koniec ciazy wiedzialam ze dam rade. I faktycznie jak przyszlo co do czego to siedzialam przy inkubatorze po 20h na dobe spiac tylko jak maz po pracy przychodzil albo mama na troche wiec jak juz w koncu do domu wyszlysmy to bylam mocno nastawiona ze damy rade sami takze kapiel pierwsza (ku oburzeniu mam) odbylismy sami :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    w grudniu u mnie następne staranka i jak sobie pomyślę o porodzie to aż mnie trzęsie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    zuza a ja to mam na tyle dobrze ze porodu nie pamietam praktycznie wcale bo tracilam przytomnosc,maz mi opowiadal co sie dzialo bo ja tylko pamietam poczatkowe i koncowe minuty, chcoiaz mimo tych komplikacji i ciazowych i porodowcyh to teraz wiele bym dala zeby jeszcze raz to powtorzyc i licze na cud ze kiedys bedzie nam to dane
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Ania jestem z siebie dumna że urodziłam sama naturalnie , jestem malutka i drobna a mała 3650 i 56cm., ale poród był okropny i ból niesamowity, tak to jest jak się rodzi po raz pierwszy to człowek nieświadomy co go czeka, a po raz drugi to płacze bo wie jaki to ból, tylko zostaje nadzieja że drugi poród powineń być łatwiejszy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    Zuzka no ze mnie to kawal baby i mala byla troche mniejsza ale za to mialam super polozna i nie mialam ciecia, oszczedzili mi tez masowania szyjki (a slyszalam ze to niezbyt przyjemne) jedyne malo przyjemne ktore pamietam to bylo lyzeczkowanie lozyska bo sien ie odkleilo



    a teraz sie odmeldowuje bo zasypiam na siedzaco papapa
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Ania ja rodziłam w szpitalu, gdzie lekarze czekali aż urodzę , przy porodzie było ich aż trzech a położna była tylko od sprawdzania tętna dziecka, lekarz tak mnie potem pięknie zszył , że MM do tej pory jest zachwycony ( :wink:), miałam masowanie szyjki, zupełnie nie rozumiem dlaczego to tak ładnie nazywają bo w praktyce taki lekarz ci wkłada swoją sznanowną raczkę i rwie na wszystkie strony żeby rozwarcie sie większe zrobiło, i tak z 4 cm "zrobili" mi 7 cm , potem 8 , potem 9 , potem 10 i stwierdzili no teraz może pani rodzić, ból przy "masowaniu" jest tak straszny , jakby mięso na żywca wyrywali
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    tfu, tfu... dzięki za pozytywne nastawienie dla nierodzących jeszcze :fierce: każda zafasolkowana musi przez to przejść ale ja osobiście wolałabym nie znać aż takich szczegółów bo to mi odpiera sporo radości; chcecie gadać o rodzeniu to sobie załóżcie topik, tak, żeby nie-rodzące miały wybór czy chcą to wiedzieć czy nie; nie, żebym was opierdalała ale tak mi się jakoś paskudnie zrobiło po przeczytaniu tego;

    ale nie gniewajcie się na mnie kobietki za te słowa... dajcie się cieszyć narodzinami jako cudem (przynajmniej narazie):tooth:
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Dziewczynki dziś piąteczek :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    zuza :rolling: świetna mapa :crazy:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    a ja dalej nie umiem wklejac obrazków:bigsmile:ale za to lubie ogladac wasze czasami sa naprawde superaśne:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    co tu tak cicho ??
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no własnie cichutko jak nie wiem co, moze zapomniały o piatkowym wieczorku na 28 dni::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    czyżby wszyscy wyjechali :confused:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    jak mój MM jest w pracy na popołudniu i mamtotalne wolne i moge sobie posiedziec przy kompiku to tak mało nas
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.