Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oczekująca ja ja juz znam:shamed:, własnie dzownił mój MM jeszcze dwie godzinki i bedzie w domciu, wieczór zapowiada sie objecująco:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    A tu co widzicie ? :wink:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:, nic dodać nic ująć:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Zuza....dobre...:bigsmile:
    I przyszłosciowe....nasz rząd ma utrudnić dostę do środków antykoncepcyjnych...będą prezerwatywy...które pani w kisku ruchu będzie częstować szpileczką:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Aktualne badania wykazaly ze dziecko nie umie tu rozpoznac pary w milosnym usciski. Nie umie bo jego umysl jeszcze nie zostal nauczony myslec w tym kierunki...

    To co widac to 9 delfinow.

    W przeciwienskie do powyzszego umysly starszych i doroslych sa juz tak 'skrzywione' ze jest im na pierwszy rzut oka trudno zobaczyc delfiny

    czyli dziewczyny wynika z tego ze mamy OBSESJE SEXUALNA :) ja z mezem tez delfiny dopiero ikrzelismy po dalszym komentarzu :D
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ngl u nas jeste tak jak które chce gdzies isc to umowa jest taka ze móiw ze idzie i wróci później (jesli zaraz po pracy) razem tez wychodzimy, nie ma za wiele okazji ku temu ale oprócz tego ze jesteśmy razem mamy tez własna prywatnosc, powiedzmy tak każde z nas szanuje swoja niezalezność, i siebie nawzajem, i to jest zajefajne
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    za nic w świecie nie widze tych delfinów...
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    aniu ja nie widzę żadnych delfinów....:shamed:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no to ja mam super opsesje bo nadal nie widze zadnych delfinów, tylko delfina i delfinke rodzaju ludzkiego:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Diagnoza: jesteśmy uzależnione od seksu...:bigsmile: przyjemna ta diagnoza:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no a ja wzielam moja mala i powiedziala ze widzi rybki czyli to prawda ze dorosli sa jasno nastawieni :D
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    zawołałam mojego małego on widzi goła babke i faceta co jej z tyłu robi, no wiesz mama, normalnie załuje ze go zawołałam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Ojj hoga...dziecko będzie miało brzydkie sny....:wink:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    te delifny są ciemniejsze kobitki :P dwa oplataja ich głowy :) chyba jeszcze ze mna nie jest tak zle :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    [/URL]
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ale 9 delfinów...?:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ooo :P ja znalazlam tylko 7 wiec powoli sie staczam :D
    --
  1.  permalink
    A ja was podczytuje
    Tez tam nie widze zadnych delfinkow chocby nie wiem z jakiej strony na to patrzyla
    hoga no ladnie ladnie :bigsmile: z tego zasmialam sie w glos :bigsmile::bigsmile::
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hahaha bo należy dodać, że delfiny są SZARE czyli takie, jak tło butelki ;-) A my patrzymy na biały kolor ;-)

    Myślę, że to nie zależy od tego w jakim wieku jesteśmy ale głównie od tego z czym mieliśmy styczność i - idąc dalej - zależy to też zapewne w pewnym stopniu od tego, że nauczeni jesteśmy zwracać uwagę na kontrastowe barwy.
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no to ze mna jest fatalnie nawet tego co pisze kfiatuszek nie widze a mój syn to chyba juz za duzy zeby widziec rybki, juz 9 lat ma to dzieci juz tam sobie wiecej wiedza niz zdajemy sobie sprawe:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no nieźle zboczona jestem ja nie widzę ani jednego :shocked:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    w życiu bym nie pomyslała:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    a ja dopiero jak zobaczylam ten kolorowy to zajazylam gdzie te delfinki sa i patrzac spowrotem na tamte tez juz je widze :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hoga a teraz pokaż synkowi że tam rybki są...:bigsmile::bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ale przyznajcie ze to i zabawne i zastanawiajace :D
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    tak to prawda...bardzo ciekawe...mój mąz jednego znalazł...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    AAAAAAAAAA widzę ! :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    gratuluje zuza :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oczekujaca czyli zaczyna sie potwierdzac ze w obecnych czasach kobiety bardziej sexualnie nakrecone niz mezczyzni :D
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    zreszta mój syn powiedział że tez by nie powiedział, jak sie go zapytałam skad takie pomysły to on na to mamo nie widziałaś , ze nawet w telewizji to jest( teraz sobie przypomniałam jak mały gra w gre gdzie buduje zoo gra jest dla jego wieku, a tam zwierzaki sie rozmnażają, mówi mi tak jak chce miec małego misa pande żeby go sprzedac do innego zoo, to ten duzy mis musi wejść na tego mniejszego bo to jest samica) normalnie smiac mi sie chce. Dzieci teraz szybciej dorastaja a chłopcy to juz inna bajka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    maz sie pyta wczoraj malej (4i pol roku) czy by chciala miec siostrzyczke albo braciszka ona oczywiscie TAAAK wiec maz jej to napiszemy w sobote list do mikolaja to moze przyniesie a ona na to TATUSIU TY CHYBA ZARTUJESZ, TO CO TY NIE WIESZ ZE DZIECI SIE RODZI A NIE W SKLEPIE KUPUJE
    malo z krzesla nie spadlam :rolling:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Jestem ciekawa co Damazy widział !:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    o tak damazy to napewno z 10 tych delfinków zobaczył...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oj to mój mały w wieku 3 lat poznawał swoje ciało, napletek miał odciagalny od małego pewnego razu wydziera sie z łazienki:maaaaaaaammoooooooo, maaaaaaaaaaamooooo, lece jak wariat a on sobie odciagnał napletei mówi zobacz co ja tam mam, innym razem do mojej mamy mówi tak (tez w tym wieku) babciu jak to jest jak mam rączke w majtkach to siusiak duzy a jak nie to mały, moja mame zatkało i nie umiała mu wytłumaczyć:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Aniu no widzisz...to nie tak jak kiedyś mi tłumaczyli że bocian przyniósł, w kapuście się znajduje..albo spod lady pani wyjeła i dała mamie...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hoga dzieci jak zapytają o coś..to normalnie zamurowanie...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    mały tylko do tej pory nie może rozgryśc którędy wyszedł bo jak swierdził to nie przez brzuch bo nie mam blizny:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    jesli idzie o plciowosc to dzieci sa boooskie, malej dostal sie papierek w wiadome miejsce wiec ja dobra matka wilgotna chusteczka probuje jej jakos go wydostac i przeciagnelam po lechtaczce a ona radocha, i za chwile mowi "mamo polaskocz mnie tam jeszcze" mielismy z mezem ubaw przy kazdym przebieraniu wieczornym przez dluuugi dluuugi czas :bigsmile:


    hoga co do wychodzenia - pepek to tez blizna :) ja tak swojej wmowilam hehehe
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Moja mama mówiła że gdy miałąm 3 lata to miała ostry problem, bo powiedziała mi zgodnie z sumieniem, że zanim się urodziłam to powstałam w brzuszku. Dopytywałam się jak to się stało, czy powstałam z nikąd, wtedy mama odpowiedziała, że zanim zaczęłam rosnąć plemniczek tatusia musiał się dostać do jajeczka mamusi.
    Ponoć tygodniami nie dawaam mamie spokoju "ale JAK ten plemnik tatusia znalazł się w brzuchu mamusi" hehehe ;-)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ngL dobrze ze nie wysnulas przypuszczenia ze mama go polknela :rolling:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hahahaha ;-)
    Nie chciała mnie okłamać, więc nie odpowiedziała nic. A wizji to miałam ponoć tyle, że przerosło to maminą wyobraźnię hehe
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    mój sobie tak nie da wmóiwc, zreszta jak pomysle ze mój MM w wieku 14 lat zaczął na obozie chcieli z kolezanka sobie sprawdzic co to jest ten sex to mnie przerażenie łapie, bo mój mały juz skończył 9 dziesiaty rok mu idzie. Oj ten czas, dobrze że z moim o wielu rzeczach rozmawia i nie spadnie to wszystko na mnie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    jesli idzie o inicjacje sexualna to mnie tez to troche przeraza zwlaszcza ze ja pracuje w gimnajzum i mam naoczne dowody prowadzenia sie mlodziezy, plus przerobione 3ciazowki w 3klasie gimn
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    To chyba dla rodzica jest trudna sprawa...ale wszystko da się wytłumaczyć..tylko trzeba dużo z dzieckiem rozmawiać...:bigsmile:

    Zuza a ty które piwko juz pijesz...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja piwko zaczne dopiero po 22 jak wróce z MM, a potem relaksik i do spania:bigsmile:cały dzień mnie spanie łapało troszke przysnełam ale jakos za mało, ale jutro wolne wiec jak MM bedzie w pracy to nadrobie spanie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ha ja właśnie nałożyłam sobie pieczareczki z cebulką w śmietanie na talerzyk do tego kromeczka chlebka i otwieram drugą Warkę SmileyCentral.com
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Ale nie tylko my tak imprezujemy:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja jak bym wypiła 2 warki to miałybyscie ubaw z czytania moich postów:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    A ja skończyłam kolacyjkę...czyli sałatkę grecką...mniam...:hungry:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    piwa piwa piwa dajcieeeeeee :D:whorship:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.