Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hoga ja jestem...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no ja tez jestem, troszke mi dziwnie bez moje MM w domku , do tej pory pracował na lewo ale od rana do 17 najpóźniej, teraz z posredniaka dostał inna prac,e a tu bedą i nocki i ranki i popołudniówki, a dorabiac tez bedzie w tej prcy co do tej pory, ale powiem ci ze tak sie przejął pozytywnym testem owu ze zamiast teraz nocek wziął popołudniówki co by jak to mówi efekt na wszelki wypadek utrwalić:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja też się melduję z piwkiem !
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja jeszcze nie moge piwka bo bede jechac po mojego o 22 do pracy wiec smakiem sie musze obejśc
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    a normalnie aż mnie ssie na zimne piwko
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hoga to przynajmniej nocki nie są samotne...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    dziewczynki zapraszam niedługo na mój wykresik , chodzi o pomoc w interpretacji bo ja dalej noga jestem:-)))))
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja sobie dzis kupiłam DWA MM chorutek to wypiję za niego
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    a ja nie mam piwka...:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no na razie oczekująca najgorsze jest to ze chyba w sylwestra bedzie miał nocke, przechlapane
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Hoga dobra będę oglądała :))
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    MM daj grzane z miodem i otulic pod kołderka, mój oststnio tez był chory prawie 4 dni miał taka goraczke ze w nocy dostawał dreszczy, wiec oprócz leków napotnych trzeba było pomóc w dopoceniu sie, wygrzaliśmy i od razu do zdrówka wrócił
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no to sylewk nie ciekawy...a może tak choroba ...zwolnienie....:confused:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Fervex...mleko z miodem....sałatka z kiwi z miodem...na mnie działa stawia mnie po kilku dniach.....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    e MM to poważniej chory nie wyleczył lekkiego przeziebienia i ma teraz poinfekcyjne zaburzenie błędnika :cry:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    chyba raczej odpada bo dopiero zaczał prace, wiec raczej od razu wiadomo co to jest, zreszta zobaczymy, ciekawe jak w świeta mielismy jechac do jego mamy do łodzi ale chyba nic z tego,
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Zuza to kiepsko....:confused: przytul go...i bedzie zdrowiał szybciej...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    nio kiespko tydzień zwolnienia i antybiotyki..
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    zuza ja dwa lata temu nie leczyłam przeziebienia i myslałam ze przeszło miałam tylko kaszel no i wygladałm coraz gorzej, jak sie okazało miałam zapalenie oskrzeli z obustronnym zapaleniem płuc, na dodatek atopowe co jest gorsze do leczenia bo wystepuje bez goraczki, 2 miech sie leczyłam lekami antybiotyk doustnie i w zastrzykach jednocześnie dozylnie do tego zestaw wziewnych a potem po zakończeniu leczenia jeszcze wziewy, okropność
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    nauke wyciagnełam taką ze jak przez tydzień mi nie przechodzi to do lekarza nie czekam teraz dłuzej, bo nie wiadomo co jszcze moze byc
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Yhh a mój Połówek wybył na imprezę firmową a ja w kapciach przed monitorem. Straszny ten mój los... :tooth:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    no ja staff party mam za tydzien wiec mnie nie bedzie, cała nocke,troszke mi szkoda bo za to 18.11 bedę miec zakłucona temke ale co tam firmowa impreska fajnie bedzie
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oo ngL chyba cię do tej pory nie było na imprezkach ?
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ngl jak mój bedzie miał nocki w przyszłym tygodniu to ja nie wiem , przywykłam ze w nocy w każdej chwili mogę sie przytulic a tu nic, nie wiem jak ja sie do tego przyzwyczaje
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    a mój też ma dziś imprezke firmową...ale powiedział że nie idzie....chce odpocząc od pracy.....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    dziewczyny ja tez sie melduje, na chwile ale jestem, mezu bedzie ogladal wladce obraczek a ja jakos nie mam nastroju i albo spac pojde albo moze cos do pracy magisterskiej poklece... piwka mam spooooro tyle ze mam do niego wstret, nawet moja ulubiona Selua KArmi mi od prawie 2tyg nie podchodzi a inne to jzu w ogole. Ale sacze sobie mineralke w zamian tego :D
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja też kiedyś pracowałam na zmiany nawet w nocy, dojeżdżałam samochodem 30 km, jak jechałam na pierwszą nockę to MM upił się z rozpaczy że mnie nie ma, na szczęście udało mi sie po 3 miesiącach znaleźć inną pracę i teraz oboje mamy miodzio 7-15 poniedziałek-piatek. SmileyCentral.com
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oczekujaca - a ty pewnie w duchu mowisz sobie "od pracy to ty moze i odpoczniesz ale ode mnie to nie" hehehe
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oj my mamy imprezke w dyskotece wynajętej tylko dla nas full wypas, ja powiedziałam moim chłopakom z pracy bo ja na naszym dziale jako rodzynek jestm że ich poodworze do domów, tylko maja mi dac znac, na co mój MM jak mu o tym powiedziałam że on sie z tym nie zgadza bo choc ja z tych nie pijących to mimo wszystko jak mi sie tam zdazy wypic 4 kieliszki(wiecej jakos nie dam rady, bo i tak szumi mi okropnie) to taka słodka jestem( po oststniej imrezie u kumpla na pemkowym obudziłam go o 2 w nocy i niedałam spac do 4 rano:shamed:)
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    mój też czeka na władcę...bleee nie lubie tego..:sad:
    i tak sobie tu siedzę...ale niedługo idę do wanny...i jaką maseczkę na buźkę wrzucę.....i paznokietki muszę umalować u nóżek...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Ania to prawda po filmiku....mały maratonik..:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Dziewczynki specjalnie dla Was:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    mój ma u siebie w pracy...w hotelu....więc ma dośc ciągle to samo miejsce...:tongue:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    zuza - byłam ale milcząco ;-)

    hoga - no, mój na szczęście na nocki nie chodzi, z imprezy też wróci najpóźniej 1-2 w nocy, więc śpimy razem... nie lubię być sama w domu w nocy, więc współczuję Ci :(

    oczekująca1 - nie no, mój to ma tak na prawdę raz na rok taką imprezę, i w zasadzie nie imprezuje wcale (ja też nie) więc szkoda, żeby rezygnował z wyjścia.. chociaż fakt, jak się dużo siedzi w domu to po pewnym czasie przestaje się chcieć z niego wychodzić ;-)
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Zuza niezłe....uhahahahahaha....niezłe...:crazy:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    oczekujaca zazdroszcze tej kapieli... mi gin przypomnial coby zrezygnowac z goracych kapieli i przerzucic sie na prysznic, jeeej juz latwiej by mi bylo zrezygnowac z butow na obcasie (z ktorych z wlasnej woli rezygnuje)

    zuza - uswiadom mnie jak wklejac foty bo tez mam cos fajnego i nie wiem jak to tutaj wrzucic :D
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ngL u nich to tak co miesiąc....:tongue:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    oczekująca1 - co miesiąc? :shocked: To nieźle muszą się stresować, żeby musieć się odstresować :rolling:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    to prawda pracy mają za trzech....:shocked:
    ale imprezki całkiem fajne....na kilku byłam to moge tak powiedzieć..a najlepsze to sa na wyjazdach lub w plenerze...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    my w szkole imprezki miewamy ze 3 razy w semestrze przynajmniej takze tez niezly bilans :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    jeśli masz obrazek z netu to kopiujesz jego adres, wklejasz w komentarz potem w nawiasach kwadratowych na poczatku bez spacji wpisujesz [ img ] a na końcu tego adresu [ /img ] też bez spacji zaznaczasz BBcode i już (to w nawiasach tez bez spacji )
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Ania to tez nieźle...ale teraz w twoim stanie to będziesz musiała zadowolić się tylko sokiem z jabłek....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja żadko chodze na imprezy nie lubie , ale mój MM mnie normalnie wygania zebym szła bo mówi że nie moge tylko w tym domu siedziec:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink



    no i co tam babeczki widzicie co??
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja widze:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    juz jestem męzowi kolację musiałam podać ...:bigsmile:
    Ania ładny obrazeczek...:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    ja sie pytam CO widzicie na tym obrazeczku :D
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Super pozycję...która dzisiejszego wieczoru wypróbuję...:crazy:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    babkę z chłopem ale tu pewnie jakis kruczek jest !:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 10th 2006 zmieniony
     permalink
    AniaM - oczywiście, że piękną Kamę Sutrę, hehe :) Na butelce z korkiem, po prawej stronie coś... hmmm flaga?

    hoga - to w sumie fajnie masz.. mój to najpierw mnie wyciąga, potem jak się zgadzam - mówi, że w sumie chyba lepiej jak on sam pójdzie a godzine przed imprezą [pyta ponownie, czy z nim idę... wrrr...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.