Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    buziaczki Babeczki ja znikam - co 10min więc nie czekam dłużej - do miłego i trzymajcie sie :) Biedronko Ty się dziś też rozdwajaj Jemma nie obijaj się i niech Bobo bierze z naszych pociech przykład i wyskakuje!!!
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    wow....ale jazda jak się sypneły to Dronka z And jednoczesnie :bigsmile::clap::clap::clap:

    Jemma ja też chętnie wysłucham Twoich marudzen :thumbup: i tak masz już z górki :thumbup:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Właśnie dostałam eska od DRONKI !!
    Zaczęło się! Rozwarcie na jeden palec, wody odchodzą bóli brak. Jestem na izbie przyjęć potem na porodówkę idę pod kroplówkę! Dam znać co i jak, jak będzie to możliwe! Całusek!

    Czekamy dalej :wink:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    No to super Izunia ty nam tu wszystko przekazuj, wygląda na to że dziś pojawią sie dwie kobietki , normalne aż mam łzy w oczach, ostatnio zreszta co rusz sie wzruszam i płaczę a na widok waszych maluszków to juz totalnie się rozklejam.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Izunia :) super wiesci :clap: nareszcie Dronka się doczekała :clap: And pewnie też da pózniej znac eskiem:thumbup:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    ale jestem podekscytowana, jakbym to ja rodziła, hihi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Witam babolki :bigsmile: Od wczoraj tu z Wami siedzę po cichutku i nadrabiam zaległości powyjazdowe.
    Ależ się nam Dronka z And umówiły hihihihi już się nie mogę doczekać na wiadomości od nich :bigsmile:
    Emocje dzisiaj sięgną zenitu :o) ale fajnie !!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Kurcze Ledy dopadło jejuniu aż się zdenerwowałam... już niedługo będzie Julka :clap:
    Izunia informuj koniecznie!!!
    And też rodzi ... czy one muszą podnosić ciśnienie do kwadratu choroba no normalnie to się dobrały hihihih
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    To nam zafundowały obie naraz dzień pod znakiem "RODZĘ"!!!!!!! HIHIHII Już godzina bez wieści a ja tu CZEKAM!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Aaaaaa kobiety And222s już sie rozpakowała :crazy::crazy::crazy:
    Dostałam eska - 14,20 córa dostała 9 pkt, waga 2650 długa 52 cm !! And potem napisze więcej !!

    And222s Słonko GRATKI ogromniste :flowers: faktycznie szybciorem poszło + poryczałam sie !!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    wow ekspresowo, gratulacje :cheer::clap::flowers:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    And Ty juz wiesz ze ja ci bardzo gratuluje :wink: dobrze ze malutka dluzej w brzuszku posiedziala!!!
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    And wielkie gratulacje :hugging: Tyyyle czekania a tak szybciutko poszło hihiii :flowers: Jeszcze Lady i na dzisiaj chyba już wystarczy co? hihihiihi :wink: No ... chociaż dobrych wiadomości nigdy za wiele hihiihii
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    And gratulacje trzymajcie sie cieplutko :flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    And słońce ogromne gratulacje !!!! :kissing: Jednak wzięła Cię dzidzia z zaskoczenia :) buziaczki dla niuni i gratulacje dla taty :flowers:
    Teraz czekamy na wieści od Lady oby jej też szybko poszło!!!
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    już And urodziła :clap::clap::clap: super gratulacje dla dzielnej mamusi :flowers::flowers::flowers: tatusia i małej córusi :winkkiss:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
  1.  permalink
    Jezu dziewczyny ale fajnie,And juz po wszystkim-super szybciutko poszlo.Ciekawe jak tam Lady.Niecierpliwie sie .....ale fajnie w jeden dzień sie rozdwoiły.Jemma Ty sie nie martw-jestes nastepna w kolejce a jak chcesz sobie pomarudzić to my Ci chetnie potowarzyszymy.

    żelkowa-już sie stęskniłam za Tobą , długo Cie nie było

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    a teraz jesio czekamy na widomosci od Dronki ,oby jej też szybko poszło:whorship:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Na nowych Dzidziach jest info - cytuje
    o 15,50 Lady urodziła Julcię 4kg. i 59 cm.:swingin:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    :cheer::cheer::clap::clap::crazy::crazy::cheer::cheer::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    łosz matko :whorship: ale kawał baby z Juleczki :winkkiss: dużo zdrówka dla Dronki i Julki :flowers::flowers::flowers:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    :flowers: gratulacje Ladybird :flowers: Wracaj szybko z Julcią i czekamy na wieści.
    Ale cuda się tu dzieją hihii aż się wierzyć nie chce... żeby dwie baby, ciągle razem gadające,
    w jednym czasie rodziły :bigsmile::clap::clap:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    normalnie ale sie uwinęły OGROMNE GRATULACJE teraz czekamy na zdjęcia:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    U mnie chyba tez się zaczęło, mam skurcze co 5 minut. Jeśli się jutro nie pojawię, to znaczy, że zostałam na porodówce :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Niesamowite, trzy porody na forum w ciągu 24 godzin! Gratulacje dla And i jej Kruszynki i Lady i jej Większej Kruszynki!

    Czy ktoś ma kontakt z Jemmą?
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Miejmy nadzieję że w weekend nasze mamy pochwalą sie swoimi kruszynkami, ale fajnie wszystkie trzy na raz:bigsmile::bigsmile:sama bym juz chciała a to jeszcze 3 miesiące
    --
  2.  permalink
    Pieknie gratuluje And i Dronce i czekam na jakies info o Jemmie. Rzeczywiscie sypnelo malenstwami az milo :-)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 25th 2007 zmieniony
     permalink
    Dokładnie milusio :bigsmile:
    Ciekawe co u JEMMY ?? Trzymam kciuki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    pewnie lada moement maz Jemmy pojawi sie z niusami... no to teraz jeszcze nasza Age1976 przydaloby sie na porodowke wykopac ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    wlasnie dostalam sms od AND ze Mala lezy pod lampami i maja ja przeniesc na patologie noworodka. ma za wysokie leukocyty, szukaja przyczyny ale nie maja jeszcze reszty badan. jak cos bede wiedziala to dam znac
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    to informuj nas Aniu na bierząco :wink: mysle że szybko się wyjasni o co chodzi i będzie wsio ok:thumbup:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    Czy któraś wie już coś o naszej JEMMIE ?? Może Maksio jest już po drugiej stronie brzusia i tuli się do mamusi :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2007 zmieniony
     permalink
    dostalam wiad od And
    "Weroniczka jest na patologii noworodka, dostaje antybiotyki, ma wysokie CRP bo 11. tak to jest ok. zjadla butle i spi. za godz dwie pojde do niej. pozdrow wszystkich"

    co tez niniejszym czynie :)

    a co do CRP to jesli ktoras z mam nie wie o co chodzi to swiadczy on o stanie zapalnym organizmu, norma jest do 5 wiec widac ze u Malej jakies swinstwo sie przypaletalo
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    AniuM faktycznie jakiś stan zapalny maleńką dopadł - na pewno sobie bobas poradzi :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    moze to by faktycznie stan zapalny (np zakazenie ukl moczowego) i oby to bylo tylko to a ni ejakies podlapanie bakterii szpitalnej, niesteyt takie przypadki sa bardzo czeste ale wiadomo ci ze szpitala sie nie przyznaja i beda szukali nie wiadomo czego robiac z rodzicow przyglupkow :confused:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    Serdeczne życzenia zdrówka dla małej Weroniki i uściski dla mamy - jeżeli możesz Aniu przekazać to dziękuję :)
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    kurcze ciekawe co tam u Jemmy ?? czy nikt nic nie wie ??:tooth: ale się stresuje :rolling:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    Jesssuuuu już nie mogę się doczekać wieści od JEMMY - normalnie mnie skręca hihihihi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Cześć Babole !!! Jestem juz w domu - Mała niestety została i będzie napewno do niedzieli na antybiotyku, wiec są szanse że w pn będzie ze mną! Więcej zaraz wpiszę w nowe dzidzie i postaram się dać zdjęcie :)

    Gratki dla Biedroneczki i Jemmy - ale miałyście Emocje!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    AnD witaj w domu. Mam nadzieje ze Weroniczka szybko sie pozbiera i dolaczy do rodzinki. szybko tam u was do domu wypisuja po porodzie.... szoook:shocked:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Aniu mogłam zostać do jutra (3 doby) ale w związku z tym że "wieloródka i nic się nie dzieje a małe dzieci są w domu moze pani dziś wyjść" więc wyszłam - i tak całe dni siedziałam u małej gapiąc się w nią :D teraz będe do niej biegać ale za to nie bede musiala słuchać durnych komentarzy lekarzy. do szpitala mam niedaleko wiec spokojnie dojde czy dojade do niej w max 10min
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    And witaj w domciu , pewnie jak masz nie daleko to ty w domu szybciej dojdziesz do siebie dzieciaki sie pewnie ciesza a mała po antybiotyku wyjdzie do domciu. A emocji to nam koleżanki zafundowały, wszystkie jak jeden mąż:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Hoguś czytałam i się śmiałam ze Bobasy się zmówiły :) Ale i tak moja Myszka jest starsza od Julci o całe 1,5 godz hahaha no i tak jak obstawiały Babeczki rozpakowałam się pierwsza :D
    Na chwilkę się kładę, potem umyję sie i pójdę do Małej, posiedzę z nią od jakiejś 17 do 19 - nakarmię ją, wykąpię i ululam na noc. Ścigałam trochę mleczka i jest w zamrażalniku - poczeka aż maleńka będzie w domku, a od jutra będę jej nosić butle
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    And jeszcze raz gratulacje i buziaki!!!!
    a emocji to miałyśmy że hohohohoho 3 kobity jednego dnia zaczęły rodzić uffffff
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    And pierwsza urodziłas i pierwsza jesteś w domku :bigsmile:pewnie Dronka też się już pakuje do wyjscia:wink:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Zibi jestem pierwsza w domku ale bez Niuni :( i tylko dlatego. Bo gdyby mała wychodziła jutro byłabym z nią jeszcze ten 1 dzień.

    Idę babeczki spać, lekko przeceniłam swoje siły i normalnie padam na twarz a oczka mi sie zamykają.

    Kolorowych snów
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 26th 2007 zmieniony
     permalink
    And222s Serducho Ty moje !! Jeszcze raz GRATULACJE :flowers:
    Tak się cieszę, że wsio szybciorem poszło i się nie męczyłaś - córunia przeurocza dzięki za linka z fotoskami - normalnie się wzruszyłam :kissing:
    Odpoczywaj bo Mała potrzebuje teraz mamusi barrdzo !! Spokojnego snu kobietki :winkkiss:

    P.S. Podoba mi się Twój suwaczek - po prostu śliczniusi !!
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 27th 2007 zmieniony
     permalink
    Czy ktoś coś wie co u Dronki ??? a czy ktoś widział dzis Age1976 ??? czy ona też się już jako ostatnia rozpakowała :bigsmile:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
  3.  permalink
    Zibi - jestem jestem :)
    czekam cierpliwie :)
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    o jesteś aga a ja już myslałam :bigsmile: żeby Ci może już złożyc gratulacje :wink: no to w takim razie czekamy cierpliwie ....:thumbup:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.