Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2007
     permalink
    Lady to skoro masz taki sprawdzony sposob to moze warto go stosowac a nie dietami sie katowac. dla mnie ta dieta to akurat zero problemu a lubilam ja ze wzgledu na jasne reguly bo nie musialam sto razy sprawdzac co sie z tym je ile ma kalorii etc ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2007
     permalink
    Aniu ale tabletki opakowanie było dość drogie .... więc wolę pozostać przy tej diecie...
    Z tą dietą wiąże się systematyczność jedzenia a przy tabletkach mogłam nie dość, że sobie na wiele pozwolić to jeszcze nie musiałam martwić się o pory dnia.... no i 12 kilo z wagi to było jak dla mnie dużo :))

    Dziwi mnie tylko dlaczego można ją przerwać do 6 dni bo Ja tu nie widzę przeszkód aby przerwać nawet nieco przed końcem.....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2007
     permalink
    Julcia z mamusią :))

    null
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Ladybird ja osobiscie nie popieram przyjmowania zadnych tabletek odchudzajacych. .. mozna sobie niezlej biedy przez takie faszerowanie sie przeroznosciami narobic. jedyny moj wspomagacz swego czasu to byla herbatka figura2 pita 2 razy w tygodniu :)
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Lady Julka cała mamusia :clap::clap::clap:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Aniu i Ja jestem za nie baraniem tabletek ale te to były na bazie zielonej herbaty i jeszcze czegoś z apteczki ziołowej!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Lady Julcia jest strasznie podobna do Ciebie ..Śliczna jak mama :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    zibi i Magg gdyby to mama mojego M słyszała pewnie by zaprzeczyła :))

    Jednak miło to słyszeć - czytać , dziękuję :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    E tam nie podobna, na moje to cały tatulek pewnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Julcia wygląda na taką co nie da sobie w kasze dmuchać :bigsmile:
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    kobiety glupie pytanie,ale kupilam buteleczke aventu i zastanawiam sie,czym zrobic dziure i jakiej wielkosci?...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Ewaroby w smoczkach avent juz sa dziurki :) teraz w smokach z kazdej firmy jest juz odpowiednia dziurka z przeplywem na odpowiedni wiek :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2007
     permalink
    Dziewczyny moja Julcia pięknie się wsłuchuje w MUZYKę BOBASA - KLASYKę. Właśnie wczoraj przyszły zamówione płyty... Zresztą My z M też słuchamy i są świetne :)) szczególnie ta Klasyka Bobasa :)) Poza tym mam jeszcze część 3 no i powolutku będę domawiała Kołysanki i Mozarta :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    a gdzie zamawiasz Lady podaj źródło :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Magg tutaj mozesz posluchac probke http://www.muzykabobasa.pl/sprzedaz.html
    a zamiast wydawac kase mozesz sciagnac z EMULE lub z TORRENT wszystkie czesci
    u nas jedynie usypianki przechodza ale i to nie wszystkie, pozostale czesci jakos nikomu sie nie podobaja
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    Dzięki AniaM no właśnie myślałam o ośle tylko potrzebowałam tytułu płyty :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    No zasysam :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    Magg właśnie zamawiałam na stronie na jakiej Ania podała linka :))

    wiecie co - ta dieta jest do bani... w 6 dni kilo mniej :(( Trzymam się ściśle tego co w niej jest zawarte i kilo mam mniej :(( aż mi się już odechciewa dalej męczyć bo jeszcze dojdzie do tego, że przytyję :))
    Magg jak ty 7 dni 5 kilo zgubiłaś ? :))
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    ANIA M ,NO tak jest dziurka ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    bardzo ładna jest klasyka bobasa a teraz jest nowa jeszcze mozar i jestem ciekawa brzmienia...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    Mam dosyć wszystkich i wszystkiego !!! wrrrrrrr Weronika nie odchodzi od cyca, śpi po 15-20 minut i zaś cyc. Dałam jej butelkę zjadła ponad 120 i znów cyc. i dalej nie śpi - ale narazie chociaż mordki nie drze tylko z misiami karuzelkowymi gada... Cholera ileż można wrrrrr. Ostatnie dni kupka była raz na 2-3 dni a dzisiaj już z 6 :( Jestem zmęczona i zła a do tego pożarłam się z M. Mam ochotę wyjść i nie wracać przez przynajmniej 3 godziny tyle że za zimno na spacery :(
    Napaliłam sobie w piecu i siedzę w tamtym pokoju, dzięki Bogu dzisiejszy dzień się już powoli kończy !!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    And Ja wczoraj wkurzyłam się na M bo coś mi nakazał więc kiedy odwoziłam mamę do domku pojechałam sobie do sklepu i nie było mnie 2 godzinki! Dobrze mi to zrobiło :))

    And z tego co wiem to powinno się dziecko w pierwszej kolejności podać cycka a potem butlę i nie odwrotnie!
    Julka to daje mi w nocy troszkę popalić bo około godziny 3 - 4 jest wyspana i długo trwa zanim ją znowu uśpię :((

    Kochanie pomyśl, o tym, że nasze dzidzie już mają już niebawem dwa miesiące a do trzech tak niewiele brakuje.... Dasz a raczej damy radę :)) każdego dnia sobie mów, ze juz coraz blizej tego, ze mała przesypia całą noc gdzie i ty możesz sobie odpocząć.....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    Biedroneczko moja Glizda śpi całą noc a ja z nią. ale w dzień jest straszliwa wrrr Jak jutro będzie taka sama sprawdzę jej możliwości i pojemność brzucha i zrobię jej 330 mleka - zobaczymy kto wygra :devil: A na poważnie to nie wiem czy ona się nie najada czy co, ale z 2 str jakby się nie najadała nie spałaby od 21-6,30 To że będzie miała 3 miesiące niewiele zmieni jak niewiadomo o co jej chodzi :( nie pomaga noszenie, bujanie, lulanie, smoczek, spacer -> tylko cycek. wisi kilka godzin na cycu, daje jej butle zje i dalej płacze i miauczy więc spowrotem cycek - cisza na 15 minut :( Dziś kryzys mnie dopadł i tyle - wyłączyłam tel, znikłam z gg zamknęłam się w pokoju i wygoniłam wszystkich, a teraz idę spać (no może sie jeszcze wykąpię) Glizda nareszcie śpi !!! Od 8 rano łącznie spała może ze 3 godziny przez cały dzień (w tym te przy cycu i leżąc na mnie)
    --
  1.  permalink
    and- moja Hanuś tez lubi sobie na mnie powisiec i to bynajmniej nie z głodu :)
    Bywam tym zmęczona, ale ostatnio przeczytałam gdzies, ze człowiek jest jedynym ssakiem, który zamiast ogrzewac swoim ciałem wyrzuca młode z gniazda( odkłada do łózeczka).
    Jakos to mi dało trochę do myslenia.......
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2007
     permalink
    oj wiecie co z dzieciaczkami to i tak źle i tak niedobrze!
    Moja Julcia na spacerkach zza dnia potrafi spać po 4 godziny a ostatnio nawet rekordowo 5
    w nocy sobie już czas spania wydłuża bo pierwszy sen 4 a kolejny też pochodzi pod 4 godzinki!
    Płakać też popłakuje a raczej się denerwuje jak np jej coś nie pasuje wtedy macha nerwowo rączkami i nóżkami no i mama bierze szybko na ręce i tuli i rozmawia :)) pomaga albo nie zależy od dnia :)


    Powiedzcie mi bo już sama nie wiem co o tym myśleć. Julka czasami jak jest chłodno a czasami nie wiem z jakiego powodu trzęsie usteczkami - mówię na nią wtedy piesek bo psy jak coś czasami wywąchają robią podobnie :))
    Czy to jest normalne u dzieci z tą trzęsącą wargą nawet jak nie ma zimno?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2007
     permalink
    Dzisiaj miałam udaną nockę :)) Julcia spała od godziny ok 21.30 do 3 nad ranem a potem po jedzonku do 6 :)) Czuję się bardziej wypoczęta niż zwykle :)) jeszcze prysznic i będzie suuuuper :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2007
     permalink
    Na moją małą dobrze działa usypianie w tańcu :)) szczególnie pod wieczór :)) włączam wtedy piosenki, zazwyczaj polskie, śpiewam i tańczę sobie z nią na rękach...
    Rano i popołudniu kładę ją do łóżeczka i przy dźwiękach Muzyki Bobasa mała zasypia sama :))
    Oczywiście pojedzona i sucha :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    Aż miło co Lady :)
    Dzisiaj moja gwiazda jest jęcząca i marudna właśnie przytuliła się do babci może ona ją uśpi bo mi już ręce odpadają od rana spała tylko 2x po 40 min. zgaga mała :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    Maksiu wogóle nie chce spać w dzień, tylko na spacerze :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    właśnie wróciłam i ze spacerku i z zakupów... mała po drodze piła mleczko u babci i ciągle spała i spała... teraz po godzinie już przeszło jeszcze nie śpi ale leży w łóżeczku, słucha muzyczki i ma ładniusi odlot - może zaśnie :))

    Poszalałam dzisiaj troszkę dla podbudowania swojej osoby w kosmetykach :)) mogę teraz robić renowację zabytku h i hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    Lady przestrzegałam ściśle tej diety i tyle no i strasznie dużo wody pilam :) a jak cysie już nie produkują?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    U nas Krzys ostatnie 3 dni mial w dzien mocno niespaniowe. razem jakby zsumowal nawet to co na spacerach to i 2 godz by nie wyszly... za to dzisiejsza noc byla MOJA :) spal od 21.40 do dokladnie 3.45 a pozniej do 6.30. takze udalo mi sie dzisiaj wyspac. w dzien tez pospal ponad 4godz z jedna przerwa na cyca. tyle ze szkoda ze wyspanie nie idzie w parze z byciem wypoczetym... po maratonie szpitalnym i szybkiej marszrucie w deszczu jakos nie mialabym nic przeciwko temu zeby juz byl wieczor i pora spania.... zreszta mocno senny dzisiaj dzien
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    Aniu Krzyś i Julka chyba się zmówili z ilością snu bo moja spała prawie tak samo :)) No może w dzień Julka śpi spokojnie 3 godziny z przerwą na 2 godzinne baraszkowanie :))

    Idę spać Julka od 22 nakarmiona więc jestem ciekawa do której dzisiaj jej zejdzie ze spaniem :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    Julcia moja sobie coś wydłużyła czas spania w nocy bo podchodzi pod 6 godzin i oby nie zapeszać ale niech tak sobie mała śpi:)) bo kiedy ona śpi to i Ja mogę z nią wypoczywać i dzięki temu z rana jestem naładowana nową energią :)))

    Od wczoraj do tego podjadam tabletki kapivitu Hydro Control bo przy tej diecie mało wody piję co odbija się na skórze mojej buzi. Nie wiem dlaczego nie czuję pragnienia, częściej za to odczuwam głód :)) jeszcze do soboty z sobotą włącznie:)) a potem na zupkę kapuścianą przechodzę mniam :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    Lady a dla mnie zupka kapusciana to smierdziuch straszny... kolezanka ja jadla i tylko lyzke udalo mi sie przelknac dlatego bym jej nei sprobowala... wiele znajomych zachwala diete norweska na bazie jajek i grapefruita. niektore mialy spektakularne spadki ale i upadki :wink:


    a co do spania to Krzys mimo ze na samym cycu tez niezle zaczal spac. ma w nocy przynajmniej jedna 4-5godzinna sesje juz. czasami zdarzy mu sie i 6godz ale to od wielkiego dzwonu i jak w dzien prawie nie spi, no ale dla mnie i te 4 to juz super sprawa zwlaszcza ze zasypia tak ok 20-21 i pozniej ja go przez sen podkarmie i spanko ma do 3 a ja tez prostuje stare gnaty
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    Kapuściana jest smaczniutka o ile ktoś potrafi ją dobrze zrobić i troszkę doprawić a moja mamuśka w zupach jest mistrzynią :)) biorąc pod uwagę to jaka jestem wybredna :))

    Poza tą dietą 13 dni żadnej już nie będę konkretnej wdrażała... nie mam czasu na bawienie się w pamiętanie co zjeść o określonej porze czy też ile zjeść! Wolę ćwiczyć do upadłego :))

    Julcia dzisiaj spała prawie 6 godzin po ostatnim karmieniu przez sen :)) kolejne spanie to 3 godzinki do 7 rano - karmienie i spanie a Ja w tym czasie już na nogach mogę się wykąpać i posprzątać w mieszkaniu :)) potem pobudka, jedzenie i Julcia z uśmiechem na buzi "rozmawia" ze mną :) w tym czasie to już mam wolne ręce więc mogę sobie z nią pochodzić, potańczyć a najczęściej to jej śpiewam :)) moim nieudacznym głosem :)) i tak z 2 albo 3 godzinki nie śpi po czym drzemka - jeśli na dworze to nawet 4 godziny i tak do kąpieli, która jest OK 20 czas leci. Po kąpieli troszkę jak to wieczorem robi się marudna i zasypia 21 a czasami 22 - zależy od dnia :))

    Julcia to skarb - grzeczniutka jak nie wiem co :)) a nawet jeśli to te gorsze dni rekompensuje swoim kochaniutkim uśmieszkiem :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    co się dzieje z And, że się nie odzywa???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 11th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady niedawno And pisala ze dopadl ja kryzys. moze odpoczywa takze i od netu...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 12th 2007 zmieniony
     permalink
    Mam doła giganta, siedzę i płaczę a dziś nie wiem w co ręce wsadzić - Kuba wymiotuje, Ania ma rozwolnienie, mnie mdli - pozostali ok... tylko że mojego męża nie ma w domu i jestem sama z maluchami w domu (Ania poszła do szkoły)

    Odpoczywam od netu - to fakt, ale i od wszelakich źródeł hałasu. Weronika nie chce smoczka ale wisi ciągle na cycu i nie chodzi o jedzenie ale o ciumkanie - mam dość :cry: Dziś od 2 w nocy karmiłam ją co godzinę - jestem zdechła. Jestem zmęczona i nie mogę się doczekać soboty i niedzieli - pojadę na wykłady i będę miała ich w nosie .... i niech mój chłop się z nimi męczy :devil: (pewnie i tak nie wysiedzę do końca tylko się zerwę do Weroniki )

    Wkurzył mnie mój M bo zabrał podkówkę a zostawił mnie bez chleba (rano i on i Ania zjedli śniadanie) no i zabrał kartę do bankomatu wrrrrrr a i oczywiście nie wziął telefonu... Zamorduję go normalnie i tyle - a póki co idę ugotować ryż i zrobię im na gęsto z sokiem malinowym - może Kubusiowi pomoże na ten brzuszek ...

    Spowrotem pale wrrr jestem wściekła na siebie i na cały świat :cry: najchętniej spałabym i niewstawała dziś z łóżka
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    Aniu buziak dla Krzysiaczka w 3 miesięcznice :) Ależ ten czas leci ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2007 zmieniony
     permalink
    And a moze to grypa zoladkowa?? mysle ze najlepsza jest marchwianko ryzanka lub sam ryz. a w ogole przy zoladkowej to sucha bula i gorzka herbata z odrobina soli.

    i dziekuje w imieniu Krzysia :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    Nie mam buły :cry: Dam im tego ryżu a potem coś trzeba będzie wymyślić i coś na obiadek im zrobić ... do 15 jakoś wytrzymamy - a może jak Ania wcześniej wróci ze szkoły zostanie z dziećmi a ja pójdę do sklepu i wezmę zakupy a jak Andi wróci zapłacę
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    Aniu od nas też życzenia dla Krzysia :flowers:
    And no mogę Cię tylko uściskać na odległośc :hugging: musisz być dzielna a kryzys w koncu minie - wykończy Cie i minie i wreszcie poczujesz ulgę :) a te chłopy to jak dzieci czasami a my i tak ich kochamy :winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    And a masz marchewke??? najpierw nakarm maluchy kleikiem a pozniej w ramach obiadu marchwianke zaserwuj.. ja nawet tak przy swoich perypetiach zoladkowych robie
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    Magg: musisz być dzielna a kryzys w koncu minie - wykończy Cie i minie i wreszcie poczujesz ulgę :) a te chłopy to jak dzieci czasami a my i tak ich kochamy
    Magguś nie dam się gnojowi wykończyć - nie dzisiaj. Mojego chłopa kofam ale dziś dołożył kolejną cegiełkę i wiem że jak wróci do domu będzie "rozmowa"...

    Aniu zadzwoniłam do teściowej spytać co robi i poprosiłam ją by zrobiła mi zakupy ... śmiała się z Andrzeja ale wiem że się wściekła na niego tak samo jak ja - mój mężuś dziś ma przesrane i u mnie i u rodziców...

    Idę herbatę sobie zrobić póki mała leży grzecznie i nie wyje (nie śpi od 7 nie licząc przymykania oczu jak wisi na cycu)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    And no widzisz i znalazło się rozwiązanie dzielna dziewczyna :crush: a chłopa wałkiem jak w drzwiach stanie hihihihih
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    And trzymaj się kochana, nie daj się dołkowi , z tyloma maluszkami ja napewno nie dałabym sobie rady, jesteś dzielną mamuśką :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    And dobry pomysl nie jest zly... a dolek postaraj sie powolutku zasypywac :thumbup:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    łopata go, łopatą :)))))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    DOŁEK nie M hihihihihihi
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.