Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 30th 2007
     permalink
    ahaa oki zapamietam ;)

    And nie ma za co ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 30th 2007
     permalink
    z pewnością będzie wiele błędów ale uczę się i czas coś powystawiać :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    No ja też powinnam ale nie mogę się zebrać po za tym wiecznie mi czasu brakuje Wy też tak macie?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    Magg oj brakuje mi czasu ... nawet nie wiem kiedy się dzień skończył :(
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    A mi się wydaje że mam dużo czasu ale mam lenia i zazwyczaj przekładam np. prasowanie na następny dzień :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    JEMMA nie gadaj o prasowaniu - mam go tyle prawie co drugi dzień, że szkoda gadać :((

    Już 3 dzień jak pobolewa mnie w dole brzucha wrrr i nie wiem co to ma oznaczać.... do gina się boję jeszcze iść bo nie mam ochoty na jego paluchy...

    Jestem dzisiaj padnięta, zmęczona i jakaś nie do życia wrrr
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    lady może to na @ ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    JEMMA wiesz nie wiem, też na to liczę. Nie ukrywam, że wielki błąd ostatnimi czasy popełniłam bo współżyłam bez zabezpieczenia hmm i teraz jak sobie to wczoraj uświadomiłam to jakoś nie daje mi to spokoju. Mam nadzieję, że nie zaliczę wpadki :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    no to życzę żeby było na @, kiedyś znienawidzona dzisiaj upragniona :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    JEMMA ha ha ha oj tak ... z pewnością jeszcze nie raz będę ją wyzywała ale teraz wzywam ją he he he

    Oj nie wiem co mam o tym myśleć :))
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    Lady :))))) dobre dobre z tym brakiem zabezpieczenia, no ale ten ból brzuszka i nieciekawy nastrój to może jednak @ przylezie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    harpijko też tak uważam wrrr ale ten ból daje popalić bo przedwczoraj to na krześle się zwijałam jak nigdy do tej pory :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    jejku jestem padnięta ale tak mnie wciągnęło oglądanie kryształów swarowskiego, że nie mogę przestać :)) zamówiłam już trzy przez allegro :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    zamówiłam sobie taki krzyżyk ... od jakiegoś czasu polowałam na niego w sklepie ale zazwyczaj były z przywieszką srebrną a Ja chciałabym obsadzić w nim kółeczko ze złota...

    null
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    a do tego taką rozgwiazdę :)) jest maleńka w duzym wydaniu jest strasznie droga :))
    null
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007 zmieniony
     permalink
    a te kwiatki świetnie wyglądałyby na uszach :)) na długich łańcuszkach albo drucikach sztywnych :)
    null
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    fajne te kryształy, uwielbiam suknie ślubne nimi zdobione, cudownie się mienią
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    harpijko w silesia CC jest sklep z kryształami swarowskiego - uwielbiam je oglądać :)) on ma naprawdę piękne rzeczy ale i cena jest rewelacyjna :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    pogoda dzisiaj do niczego wrrr deszcz pada i nie ma słoneczka!
    Zrobiłam sobie w ramach tego czas dla siebie z dzieckiem tzn... dzieciątko śpi a Ja robię sobie maseczki, manicure - pedicure, ogólnie robię RENOWACJę ZABUTKU :))
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    renowację :)))) może i ja zrobię renowację, muszę wyprać włosy, więc będzie okazja do maseczki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    HARPIJKO Ja już po maseczkach na włosach, buzi etc a teraz robię już tę renowację tzn maluję się :))
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    no wiesz Lady, ja w nocy (czyli tak do 8.30-9.30) to śpię, odsypiam na zapas, bo jak potworek będzie, to też o 9 będę już się mogła malować :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    dzwoniła Izunia mama Szymonka i Filipka :)) Chłopcy mają się dobrze, rosną w siłę, po kolejnej specjalistycznej wizycie gdzie mieli badany słuch jest wszystko ok :cheer: Ich waga to 6,5 kg wow ależ oni urośli :)) :crazy: Jedzą już kaszki Izunia mówiła i ładnie śpią :))
    W tym tygodniu będzie podpięta pod internet więc będzie nadrabiała zaległości :))
    Kazała Was pozdrowić i pogratulować Nowym mamusiom :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Julcia ma za sobą dzisiaj pierwszy głośny śmiech :)) ale i Ja się uśmiałam przy niej... teraz w bujaczku przebrana leży i wydaje okrzyki :)) zmykam do małej pogadać z nią :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Dzięki za dobre wieści od Izuni i Bliźniaków :)

    Ja właśnie wstałam. Tzn wstałam o 7 wyprawiłam dzieci i męża z domku i położyłam się z małą podkarmić ją i jakoś mi się oczka zamknęły ... Niunia śpi jeszcze a ja siedzę z kawą i śniadaniem. Muszę iść na zakupa jakiegoś jeszcze nie wiem czy mi się chce - na razie się budzę hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    no i Ja się cieszę, że u niej i u chłopaków wsio OK :)) to najlepsze wieści jakie można słyszeć od mamusi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    And śpiochu :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    ale dzisiaj był świetny dzień i ciekawe co jutrzejszy przyniesie....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Biedroneczko a co innego mogę robić? Dzieci w przedszkolu, obiad podszykowany powiedzmy że posprzątane ... a jak przytulisz się do Weronisi oczy same się zamykają :D siła wyższa :) Ale dzięki temu spankowi wczoraj nie padałam na pysk po 17 i nawet film o 20 obejrzałam bez zaziewywania się na śmierć
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Boli mnie brzuch jak na @ już 3 dzień i aż nie wiem co o tym myśleć wrrr Kilka dni po tym krwawieniu co było było lekkie plamienie i wsio przeszło. Tylko w końcu nawet nie zapisałam od kiedy nie ma tego plamienia, ale jakieś 2 tyg. Kurce czekam na @ i trzeba "odkurzyć" termometr, tylko niech ten brzuchol przestanie boleć :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    <strong>And </strong>niedawno i mnie brzuch bolał ale jakoś ucichło.. Poza tym chodziłam spanikowana troszkę niedawno bo z M mieliśmy igraszki bez zabezpieczenia i to ze 3 razy hmmm jakoś mam nadzieję, ze wpadki nie zaliczymy :))

    No Ja na szczęście kładę się po 23 wstaję o 4 nad ranem a potem o 8 :)) więc w miarę się wysypiam :)) Chociaż spać bym mogła na okrągło :)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    And, to ja się zapisuje do ciebie po naukę NPR dla świeżej mamy, widziałam jeden wykres mamy karmiącej - koszmar jakiś, a nie wykres, a krwawienia miała, niby mogły być śródcykliczne - bez owulacji - ale kto to wie

    Lady - ależ ja bym już chciała taki śmiech swojego szkraba usłyszeć

    Cudownie się was czyta dziewczynki :))
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Harpijka, możesz też się odezwać do ekspertek, które mają za sobą parę okresów poporodowych z NPR, zgodnie z planami.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Lady mnie też pobolewał ostatnio ale prawy jajnik zaczęłam się zastanawiać czy mi się @ nie zbliża. A w ogóle to któraś z mamuś karmiących miała już @ ?
    And Ty karmisz piersią prawda, wiem że pijesz kawę ma ona wpływ na małą czy raczej nie? Bo ja ostatnio też sobie pozwalam na słabą kawę i są dni że Tosia w ogóle mi nie śpi i zastanawiam się czy to nie wpływ kawy....

    Buziaki dla IzuniI i chłopaków strasznie się z nimi stęskinłam :)))))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Magg może Tosia sobie już wydłuża czas czuwania :))

    Ja piłam na początku kawusię i to codziennie ale Julcia spała :))

    harpijko jeszcze troszkę i Ty będziesz na tym etapie co my teraz :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Magg a jak u Ciebie z wagą??? u mnie 5 na plusie bo jeden plus doszedł wrrrr
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    a ja w domu nie mam wagi i nawet nie wiem ;)) wiem ze miała 5 na plusie ktore nie chcialo sobie pojsc potem doszlo jeszcze ze dwa a teraz nie wiem :D ale chyba mam nadzieje cos sobie poszło :)) musze si do mamy wbrac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    kfiatuszek Ja to już nie mam siły do tej wagi wrrr aż mi się odechciewa pedałowania na rowerku :((

    Ladybird znowu narzeka
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    hehehe :D
    a j nie pedałuje ;) choc zamierzam ale narazie musze przytargac od mamy ten rowerek ;) choc nie wiem co z tego bedzie ) ale narazie ograniczylam slodycze do praktycznie minimum i juz drugi dzien ;) jestem z siebie dumna ;) mam 3 punkty wyjsciowe :) schudnac do sylwka ;) albo do przyszlych wakacji ;) albo ale to juz napewno do nastepnej ciazy ;) (zeby nie tracic podwojnej ilosci kg ;))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    And Ty karmisz piersią prawda, wiem że pijesz kawę ma ona wpływ na małą czy raczej nie? Bo ja ostatnio też sobie pozwalam na słabą kawę i są dni że Tosia w ogóle mi nie śpi i zastanawiam się czy to nie wpływ kawy....
    Powiem tak na moje dziecię nie ma to większego wpływu. Gdy miała tą fazę że nie szło jej oderwać od cyca i kimała po kilka minut też myślałam że to kawa. Kilka dni męczyłam się bez picia kawy - nie piłam ani sypanej ani rozpuszczalnej ani 3in1 - dalej nie spała. Więc zaczęłam rozpuszczalną zalewać mlekiem z odrobiną wody. Jak piję sypaną to też zalewam ją odrobiną wody (1/4 kubka), gdy się zaparzy dolewam gorące mleko. Mała śpi rożnie - wczoraj spała od 14-18, a potem od 19.30 do 21 i od 23 do 6rano. Nie piję zwykłej herbaty i Coli (którą uwielbiam). Znajoma po wypiciu kawy ma problemy ze spaniem bobasa... Ja chyba zahartowałam Weronikę jak byłam w ciąży, bo popijałam kawę...

    Wczoraj zjadłam bigos - nie wytrzymałam, tym bardziej że zostało go 3 łyżki i nikt nie chciał... ciekawe jak Weronika zareaguje. Wiem że nie mogę jeść frytek i cebuli (ani surowej ani duszonej ani szczypioru, poru i cebulowatych pod żadną postacią) i żadnych śliwek :(. Za to Małej nic nie było po jabłuszku z marchewką - od poniedziałku do dziś kupki normalne i normalne zachowanie :) W niedzielę chyba dostanie 2 porcję
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    A ja wagowo wróciłam do 48kg :( ponoć lepiej wyglądam na buzi, ale ja jakoś tego nie widzę :cry: zostało mi kilka cm w pupie biodrach i brzuchu ale wiem że to kwestia czasu :cry: Jestem zła i tyle, bo liczyłam że zostanie coś z wagi i wyglądu ciążowego a tu buuuu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    And oddam CI moje 5 na plusie :)) U mnie to zanim zleci miną lata i czas poświęcony sylwetce może jakoś wpłynie na to!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    u mnie najgorzej cierpi brzuch wrrr bo piersi pocieszono mnie, że do 1,5 roku wracają do siebie:)) czyli jest szansa :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    And dlaczego używasz mleczka NAN1 a nie innego?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Dziewczyny czy jeśli macie dzieciaczki na piersi i tylko na piersi to dopajacie wodą z glukozą czy herbatką???
    Jeśli na butelce to ile napojów i jakie poza mleczkiem podajecie ???
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Ogólnie karmiąc piersią nie powinno sie dopajać dziecka, więc ja nie podaję nic do picia - raz próbowałam małemu podać rumianek ale nic z tego nie wyszło :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    a czy np 4 do 5 napojów poza mleczkiem o poj 100 ml to nie za dużo w przeciągu całego dnia - przy karmieniu butelką
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    ja jeszcze 3 kg i mam wage z przed ciąży :bigsmile: Oliwia wszystko ze mnie wyssała......wampirek z mocnym odruchem ssania :))))
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Zibi - to super wynik i to w 3 tygodnie. WOW jestem pod wrażeniem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    zibi to ile ogólnie musiałaś zrzucić aby do normy wrócić ???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.