Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Dokładnie Jemma nawet w to nie dowierzam, ale zobaczysz Tobie również czas szybko zleci i Maksio będzie świętował z okazji skończenia pół roczku :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Aga1976 to tak jak ja, M wymyślił pomalowanie pokoiku w dwóch kolorach - delikatnego pastelowego zielonego i żółtego - i jeszcze słoneczko wpada nam do pokoiku - hmmm uroczo :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    W śRODę WAM POWIEM CO PEDIATRA POWIEDZIAłA ODNOśNIE OCZEK.... Julka dzisiaj rano biedna to prawie nic nie widziała tyle miała ropki no i przemywanie herbatką już nie pomaga wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Izunia super kolorystyka!!! ja przepadam za zieleniami :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    lekarka mowila ze jesli ropienie utrzymuje sie powyzej 3dni mimo przemywania herbata i s.fizjologiczna to nalezy podac antybiotyk. w centrum zdrowia dziecka w takich syt. podawali BIODACYNE
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    heh Izunia masz podobne kolorki co u mnie w naszym pokoju (pokój dzienny i nasza sypialnia a tym samym pokój Weroniki) . Cieszę się niezmiernie że jesteście już u SIEBIE !!! Chłopcy są uroczy - Szymcio sie śmieje tak jak moja Weroniśka :D A Filipek to pełna nostalgia :) Buziaczki w noski dla Nich

    Ja się dziś złaziłam jak nie wiem co w końcu ładnie i ciepło i wykorzystywałam pogodę dopóki nogi nie odmówiły mi posłuszeństwa, teraz normalnie padłam na fotel i nie wiem kto mnie podniesie z niego :) A na podwórku dziś wspaniale - słoneczko i fajne ciepełko patrząc na wczorajszą temperaturkę
    --
  1.  permalink
    ja tez zakraplałam Hani biodacynę.Przeszło jej po 2 dniach.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    No właśnie malej też po biodacynie przeszło i przez 1,5 miesiąca była spokój a teraz to wróciło :cry:

    Izunia pokoik śliczny ech jak ja bym chciała remont ech.....
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    MAGG ,co to wypadajacych wlosòw,to jak znajdziesz jakis sposòb ,to napisz.Moim przyjaciòlom,wszystkim wypadaly i mnie pewnie tez to dopadnie.
    Moja ,fryzierka ,kazala przyjsc po ampulki do smarowania ,ale czy sa dobre to nie wiem(jeszcze mam czas).
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Lady u nas pomógł zwykły rumianek
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Mi nie zaczęły wychodzić włosy po ciąży, tak samo jak nie były jakieś rewelacyjne w ciąży. Będąc jeszcze zapakowana zamówiłam na allegro WAX-a ale do tej pory nie doszedł :devil:. To był sklep_starania: gdyby któraś kiedyś chciała coś od nich zamówić to ostrzegam.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    wypadanie wlosow po ciazy to sprawa jak najbardziej normalna i NATURALNA
    zadne specyfiki i kozstowne kuracje nie pomoga a to dlatego ze po ciazy (z reguly tak z 3miesiace po porodzie) spada w koncu poziom hormonow i m.in tego ktory odpowiadal za piekne wlosy. w ciazy zauwazylyscie pewnie ze wlosy sie wzmacniaja no i nie wypadaja - normalnie co miesiac czlowiek traci okreslona il;osc wlosow a w ciazy na skutek poziomu hormonow wlosy nie wypadaja ale jak ten poziom spadnie to wypadaja wszystkie ktore powinny byly wypasc przez wszystkie miesiace ciazy. stan taki utrzymuje sie ok 2-3 miesiecy a pozniej wszystko wraca do rownowagi.
    moje kolezanki wydaly fortune na vichy i nie pomoglo, ja po Gabrysi uzywalam szampon fitobioginowy ze Schwarzkopfa i owszem poprawa nastapila po 3 miesiacach wlasnie ;)


    ps. tak mi tlumaczyl i gin i moja fryzjerka matka 3 dzieci ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Jemma a zlozylas reklamacje??? jesli przesylka nie dotrze w ciagu 2 tyg to trzeba to zglosic i oni wtedy rozpoczynaja procedure reklamacji na pcozcie i tam to trwa kolejne 2 tygodnie ale do tej pory juz powinno byc wszustyko wyjasnione!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Aniu niestety to nie poczta ale sprzedawca. Pisałam do nich już wiele razy, zero odzewu, nawet interwencja allegro nic nie dała.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Jemma ja ostatnio kupilam plaszczyk Gabrysi w licytacji od 1PLN no i babka tez sie nie odezwala bo za tanio kupilam i mimo ze dzwonilam pisalam i allegro interweniowalo cisza... coooz wystawiam negatywa i tyle
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    co do ropiejacych oczek to jakas epidemia ?? mojemu Kacperkowi tez ropieje oczko :( a to biodacyna to bez recepty idzie kupic czy jak?? i ile to kosztuje tak mniej wiecej ??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Biodacyna jest na recepte, kosztuje ok 10zl
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    aha dziekuje :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Jemma mnie chyba by szlag trafił jakby tak mnie ktoś wystawił - masz cierpliwość Kobieto.

    A co do oczek, może też zmiana pory roku tak wpływa na nasze dzieci ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    z tego co wiem to wiatr powoduje lzawienie ale zeby mialo to zwiazek z ropieniem to nie wiem...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Dzięki dziewczyny za uznanie, że pokoik Wam się podoba - nam z M również i najważniejsze, że jesteśmy już na swoim !!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Izunia mnie tez szlak trafia :bigsmile: Na szczęście dużo na tą aukcję nie wydałam.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007 zmieniony
     permalink
    AniuM no a jak oczko się "przewieje" to łzawi a w dalszym etapie może wywiązać się stan zapalny i zacząć ropieć ... A dzieci wam gorączkują ?? U mnie Szymon nie - ja podejrzewam, że Szymon będzie alergikiem - jessuu obym się myliła :shamed:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007 zmieniony
     permalink
    Jemma to choć tyle, że portfel nie ucierpiał za wiele :wink: a co nerwów straciłaś to Ci wierzę.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Jemma to ty im nawet pieniadze przelalas?? oooj ja bym tego tak nie popuscila ale ze mnie to ogolnie sekutnica walczaca o swoje jest :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Izunia jesli idzie o stan podgoraczkowy to u nas nie bylo z tym problemow. Krzyw s prawdzie dostal ze 3 razy NUROFEN dla dzieci bo byl mega marudny przy przeziebieniu a nurofen ma przy okazji dzialanie przeciwzapalne. zreszta normalnie przy temperaturze to i tak dopiero powyzej 38.5 dziecku sie na zbicie temperatury cos podaje takze na razie tfu tfu tfu tylko aby ulzyc mu dawalismy
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007 zmieniony
     permalink
    U mnie odpukać puk puk nie mieliśmy gorączki, nawet po szczepieniach [szczepiliśmy zwykłymi] nic się nie działo - powiem Ci AniuM , że boję się jak zaczną gorączkować ... a teraz swędzą ich dziąsełka ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Izunia nie ma sie czego bac... to normalne przy dzieciach szczegolnie jesienia i zima; Krzys juz 2 razy zaliczyl mega fluka plus pare dni kaszlu ze az lekarza prywatnie bralismy ale szybko mu przeszlo
    my tez szczepimy Krzysia panstwowymi i zero skutkow ubocznych, nawet nie byl marudny po szczepieniach takze jest ok
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    my tez jeszcze ani ani chorzy nie bylismy ;) jeden dzien nosek byl zatkany rano :) ale dzieki przeczytanemu wczesniej sposobie AniM psiknełam mleczkiem swoim do noska i nosek odetkany i sie nie powtorzyło ;) mleko matki dobre na wszytsko ;)sie z moim M smiejemy ze mleko matki zaniedlugo bedzie lekartswem na rozne brzytkie nieuleczalne choroby ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    AniuM no pewnie damy sobie radę z M - ale ze mnie to troszkę jest panikara i martwię się niepotrzebnie na zapas.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    a Ja tylko wtrącę w temat wypadania włosów!
    Moja fryzjerka cieszy się z kondycji moich włosków i ich błyszczenia a Ja na razie cieszę się, że mi nie wypadają.
    Kiedyś już pisałam, że używam WAX regularnie no i powtórzę się bo jak wiadomo używam co jakiś czas maseczki z WAXu do jasnych włosów kupionego w aptece. Nakładam na głowę, owijam folią samoprzylegającą i chodzę tak po mieszkaniu jak M nie widzi około godzinki. Jak jest chłodno to przykrywam to jeszcze kąpielowym ręcznikiem!

    JEMMA
    łomatko to świnie z tego sklepu! Pamiętam jak zamawiałaś ten wax i to było juz jakiś czas temu...
    Jestem w szoku! Kup w aptece cena ta sama co na allegro a może nawet taniej!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    hmmm a może Julce oczko przemyję płatkiem nasączonym mamusiowym mleczkiem? u mnie jeszcze jest pokarm w piersiach...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007 zmieniony
     permalink
    W ogóle było go mało a teraz już dawno go nie ma, ale już miałam 5 @ :devil:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Lady zawitam tam niebawem na Śląsku :wink:
    Teraz spotkanie murowane !! Ja już się cieszę :crazy:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Izunia kiedy będziesz na śląsku babolku - tylko nie pisz, że grudzień hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Hahaha - jak wszystko wypali to od 05.11.07 na tydzień a potem na dwa pod koniec listopada
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Izunia Ty lepiej nic nie planuj ale przyjeźdzaj do mamy :)) łomatko to jeszcze kawał czasu zanim zawitasz :((
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Zobaczysz jak to zleci :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    ach to Ja wiem :)) zobacz jak zleciał nam czas z dzieciaczkami :) to do spatkania zostało już niewiele :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ja już normalnie nie mogę się doczekać :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ty nic nie planuj i więcej nic nie gadaj :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ok Lady już jestem ciiiiiiiii ... [hmmm jak znam życie napewno mi coś wyskoczy :neutral:]
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Izunia to uduszę CIę hi hi hi Ja chcę Twoich chłopaczków widzieć :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    ZOBACZYSZ bo ja chcę widzieć i uściskać Julcię :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Julcia już będzie miała 3 miesiące jak przyjedziesz a Twoi panowie pół roku łooooomatkoooooooooooooooooo ale czas leci nieubłagalnie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    a gdzie się And podziewa? Pewnie korzysta z uroków jesieni i pięknej pogody :))

    moja córa Adriana od niepamiętnych czasów jest chora - ma anginę ropną wrrr aż się boję o Julcika mojego
    :((
    Mnie też pobolewa gardło wrrr
    Nie znoszę kiedy dziecko choruje bo biedactwo się męczy więc tylko po cichutku się modlę aby ją nie dopadło nic :(
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Lady a moze nie łapnie :) moj M mial swego czasu kaszel nieziemski az sie dusił j mialam katar starszny i nic :) dzieciemoje ani ani :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Lady przy malym dziecku jesli jest angina w domu to osoba chora powinna nosic maseczke, tak mowila lekarka gdy Gabrysia byla mala... jak mozesz to najlepiej zeby Adriana poszla mieszkac na kilka dni do twojej mamy czy tesciowej, bedzie bezpieczniej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Aniu wiem, ze jest wielkie ryzyko zarażenia ale nie mogłabym jej oddelegować do mamy....
    Ona i tak biedna leży w łóżku i widzę, że przychodzi się do mnie przytulić a niestety do nikogo innego nie pójdzie - uparciuch jeden - więc nie zrobię jej tego i jakoś muszę sobie dać radę!
    Włączę klimatex z olekiem olbas aby zabić bakterie i pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że Julcik nie złapie niczego! Poza tym mnie gardło też boli i jestem zła... nie wiem co mogę wziąźć skutecznego aby uniknąć infekcji - może coś doradzicie?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Lady niestety mozesz przenosic zarazki z Adriany na Julke, wazne wiec zebys po przytulaniu starszej myle dokladnie rece i twarz nim wezmiesz mlodsza... a na bol gardla to polecam neo angin tantum verde w aerozolu plus ssanie hallsow. no i jeszcze plukanie woda z sola lub woda z jodyna. dodam ze przy poczatkach anginy woda z jodyna dziala cuda i jesli Ada jest twarda sztuka to mozesz i jej zaaplikowac to nacieki na migdalach szybciej znikna
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.