Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 20th 2007
     permalink
    aa gdzieś ktoś pisał o wąchaniu kropli żołądkowych na katar (spalonych oparów) - nie słyszałam o tym ale jestem mile zaskoczona bo nos mam odetkany !!! zapach mięty i eukaliptusa znienawidze do końca życia chyba ale trudno - działają jak narazie te specyfiki więc się cieszę niezmiernie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 20th 2007
     permalink
    And to o kroplach to na przyszlych mamusiach bylo, harpijka opisywala ten sposob i powiem tak - na mojego M podzialal wiec stwierdzam ze rewelka :) ja czasami jeszcze uzywam olbas - pare kropli na koszulke do spania i tez dziala...
    a co do sopelka to tam jest 10fitrow, u nas calosc sie od razu nie zapelniala wiec po zasysaniu po prostu mylam plastik i dzieki temu filtr sluzyl na dluzej bez zabrudzen :) no i u was widze drozej jednak o te kilka zl...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 20th 2007 zmieniony
     permalink
    a co do spaceru to ostatecznie Mloda i tak by poszla (tylko kwestia checi byla) a to z tego wzgledu ze ona sama jeszcze by w domu nie zostala - raz ze ja bym sie bala a dwa ze ona tez bojazliwa jest :)
    zrobilam zakupy i mam zamiar upiec 2 ciasta bo troche rodzicom chce dac a i goscie moze wpadna wiec sie przyda - w planach lodowiec i szarlotka :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 20th 2007
     permalink
    Aniu u mnie w sopelku sa tylko 3 te końcówki i nie ma dodatkowych "gąbeczek" - trudno. I tak póki co sopelek wylądował w szafce i czeka na większe glutki bo z tymi radzi sobie gruszka :) Najgorzej jest rano, a już potem i Viki i inne miętowe i eukaliptusowe skunksy zaczynają działać :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 20th 2007
     permalink
    And hmmmm kurcze to jakis zupelnie inny niz u nas... w naszym byla tylko 1 plastikowa koncowka ale za to 10gabeczek. jak sprawdzalam cene wkladow zapasowych to bardziej oplaci sie kupic nowego sopelka bo zapas kosztuje 6zl i jest w nim 5koncowek z gabkami a ja wole same gabki bo plastik idzie wygotowac :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    ja tez kupialm sopelka zapłacilam 15 zł chyba i mialam 3 plastikowe koncowki do tego tylko :) ty AniuM chyba na jakas promocje trafiłas :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    And podwórko to masz na serio koszmarne! Ten plac zabaw jaki mam to pod oknami tak, że widzę na okrągło dzieciaki na nim a poza tym to mam trzy tuż obok inne dużo ładniejsze place zabaw! nie wiem dlaczego Nasz najgorszy! Za tym blokiem na przeciw mojego jest piekne nowoczesne boisko ... w zasadzie mieszka się świetnie :))

    Mój M biedny dzisiaj był z małą w tą zimnicę na spacerku - ręce mu przymarzły do wózka hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Az sprawdzilam na necie ceny sopelka i tez od 11 do 13zl
    tak bylo napisane na str. producenta o zestawie
    W zestawie jednorazowe końcówki z filtrem absorpcyjnym, dopasowane do nosa. Jednorazowe końcówki z filtrem absorpcyjnym są dostępne w aptekach w opakowaniach po 10 sztuk.
    i tak patrze ze jak ja kupowalam to byl w sprzedazy aparat + 10 filtrow a teraz jest na pudelku juz napisane aparat + 3 koncowki. widocznie zmienili oferte :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    a nasz spacer byl dzisiaj krotki do rodzicow na obiad a pozniej do komisji wyborczej :) mielismy polazic po obiedzie ale mama nas na maxa dokarmila wiec nie chcialo juz nam sie turlac hehehe no jutro sobie odbije :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    Ja siedziałam dziś w domu. Rano tak głowa mnie bolała że aż wymiotowałam, migrenowo-ciśnieniowy ból. Zjadłam apap i eferalgan i leżałam aż w końcu puściło, ale to był koszmar. Mała płakała a ja miałam ochotę ją zamordować :( nie miałam sił siedzieć czy leżeć by dać jej cycucha...
    Nie wychodziła nigdzie bo i sił nie miałam i nawet chęci. Za to zaczęłam wystawiać ciuszki na allegro i powoli "obrabiam" zdjęcia.
    Cieknie mi z nosa i zimno mi. Na szczęście Weronika mniej kaszle i mało jej z noska dziś leci
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    a u mnie dni otwartych drzwi bo non stop ktoś nas odwiedzał ......... nawet nie wiem kiedy weekend się skończył buuuu
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Jesssuuu dziewczyny jak ja nie lubię jak przyjeżdżają do mnie nie proszeni czy niezapowiedziani goście .... łooooooooo :devil::devil::devil:
  1.  permalink
    Izunia nikt tego nie lubi wiec wiemy co czujesz...jeszcze jak przychodza na chwile to da sie zniesc ale jak sie rozsiada a tu obowiazki wzywają a Ciebie to podwójn e to człowieka może cos trafić.trzymaj sie! może szybko sobie pójda

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Wiecie co mam bardzo głupie sny ostatnio... już nie raz w ciągu ostatnich kilkunastu dni śni mi się że jestem w ciąży i śni mi się moja Bacia ... nie wierzę w sny i ich jakieś przepowiednie ale czuję że się coś wydarzy nie wiem czy dobrego czy złego, ale coś będzie na pewno ważnego ...
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Hmmmm a mnie ostatnio w ogóle nic się nie śni ...
    Jak to jest, ponoć jak ktoś jest bardzo przemęczony to śnią mu się "głupoty" :confused:
    Ciacho dzięki za zrozumienie, to była "szybka" wizyta - powiedziałam, że nie mam czasu :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    MAgg jak się pojawisz napisz co z oczkiem u Tosi??? przeszło jej po Biodacynie ???
    Julia nadal ma po biodacynie zaropiałe wrrr i w czwartek ma wizytę u lekarza bo będzie szczepiona to przy okazji dopytam się co dalej robić.... wkurza mnie to bo z pewnością bidulkę męczą te oczka a Ja ciągle jej przecieram sterylnymi gazikami ropkę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia ha ha ha dobra jesteś :))
  2.  permalink
    Lady- Magg juz napisała- na rozpakowanych.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Lady Magg napisała o Tosi i jej oczku na MAMUSIACH ROZPAKOWANYCH :wink:

    Jestem tylko szczera hihihi :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia to dobrze ze masz gosci kumatych bo ja nawet jak mowilam ze mam duzo roboty w domu i jeszcze do obrony sie ucze to nie spieszyli sie z wyjsciem. dopiero jak powiedzialam no dzieciaki czas na kapiel to sie zebrali
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    AniuM ja po prostu nie lubię, jak mam robotę a ktoś jest namolny do tego stopnia, że aż przeszkadza - to prosto z mostu w delikatny sposób mówię, co mi nie pasuje - przecież być MAMĄ to najcięższy z dostępnych na rynku etatów :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Dzieczyny to chyba byłoby przegięcie gdybym się zaopatrzyła w zestaw biedronkowaty z kolekcji ladybug dobrze, że to nie w polsce hahah
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Amazonko hi hi hi :))

    Cholerka mnie trafi z allegro nie mogę się jeszcze zalogować!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Lady juz kiedys tak bylo. awaria trwala ok doby. zalogowac sie nie mozna ale aukcje mozna ogladac. niestety nie mozna dodawac do obserwowanych ani licytowac. mi umknal dzisiaj zestaw 9 pajacykow w tym bawelniane z mothercare i welurowe poszedl za 12zl wrrrrr ze tez ja zawsze na ostatnia minute musze czekac
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    buhahahha to ja już wiem gdzie Wy wstrętne Babulce się podziewacie gdy Was tu niema :) Dziś Allegro nie działa to człowiek nie nadąża postów czytać
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Kurcze - fakt jeszcze nie działa buuuuuuuuuuuu :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    And w tym tygodniu na allegro nie szaleje bo juz cianko jest z kasa na koncie a zreszta ucze sie, a wlasciwie probuje. w sobote obrona tyle ze mam jeszcze dzwonic czy na 11 czy na 13... jak na razie podejscie mam nauka nie zajac nie ucieknie ;) duzo jednak pamietam i moze zle nie bedzie
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    AniuM napewno będzie dobrze, ale ucz się !! :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Problemy z logowaniem

    Informujemy, że w poniedziałek, 22 października, występują problemy z logowaniem do serwisu.

    Problemy są związane z migracją bazy danych. Niedawno zakończyło się wdrożenie nowej platformy technicznej Oracle. Przy takiej skali przedsięwzięcia doprowadzenie nowego systemu do pełnej funkcjonalności oraz bezawaryjnego działania wymaga jeszcze prac usprawniających.

    Wdrażane rozwiązania wkrótce przyniosą efekty w postaci większej stabilności Allegro i przyczynią się do jego rozwoju.

    Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu. Przepraszamy za obecne utrudnienia.

    Pozdrawiamy,
    Zespół Allegro
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    No cóż trzeba im to wybaczyć :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Poczekamy, przeżyjemy :))

    Dopada mnie jakieś grypsko czy coś w tym wydaniu wrrr zdusiłam już jakimiś tabletami :(( czekam do jutra co będzie
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    o jak dobz wiedziec ze to nie tylko u mnie takie problemy są :) a juz chcialam sie pytac czy wy tez tak macie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Kfiatuszku wszystkie tak mamy - niestety buuuu ...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    a no buuu :P na szczescie na nic waznego nie czekałam :) zdazylam kupic to co mialam :) slicznego pajacyka - tygryska :) ciekawe jaki bedzie na zywo :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Ja jeszcze czekam na jedną paczkę z bluzami dla chłopców - ale jak znam życie to nie będzie ostatnia paczka z Allegro hehehe :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    o Ania dzięki za info o alegro chciałam dziś kupić nawilżacz powietrza a tu gucio ciągle mnie wywala przy logowaniu :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    ale sie muszą wściekać ci, co maja wystawione rzeczy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    zuza dzisiaj każdego wywala a na dodatek jeszcze u mnie GG nie działa a u Was ??? wrrr
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Lady u mnie gadulec hula :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Uciekam pod prysznic i do wyrka - do jutra babeczki - kolorowych snów !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia do do --- jutra :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    kiedys osoby ktorych aukcje konczyly sie w czasie takich awarii mialy automatyczne przedluzenie aukcji o 24godziny jesli zadnej oferty kupna nie bylo. jesli ktos zalicytowal to kupil za tyle co bylo w momencie zakonczenia. moim zdaniem to nie fair ale z allegro chyba nikt nie walczyl
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    nie wiem jak wy ale ja przez weekend mialam juz problemy z allgero - potwierdzenia licytacji czy wygrania aukcji przychodzily po 12-14godz od zalicytowania w aukcji a czasami licytowana kwota w ogole nie wchodzila takze dobrze ze probuja z tym cos zrobic
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Aniu zgadzam się z Tobą.... też to zauważyłam ale jestem początkująca więc myślałam, że to normalne!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    allegro działa :cheer::cheer: bynajmniej u mnie :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    i u mnie :)
    przegapialm 5 aukcji - ceny od 3 do 11zl wrrrr
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aniu kończące się aukcje są przedłużone o 24h Więc te co kończyły się wczoraj po 14 kończą się dziś ! Nie przegapiłyśmy nic :D Tylko dziś muszę pamiętać o tej aukcji ...
    Na podwórku aż 3,2st ale idę na spacer, nie chce mi się jak jasna cholera ale muszę iść na zakupy
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    And222s u mnie również zimnica - szron na samochodach brrrrrr :neutral:
    Dobrze, że M zrobił wczoraj zakupy :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    And moje sie niestety skonczyly... tam gdzie ktos juz licytowal po prostu byl koniec i tyle... sprawdzilam jeszcze dzisiaj i nic...
    tez musze isc na zakupy i tez srednio mi sie chce tyle ze u nas 6 stopni. Gabrysie rano bolal brzuch i nie puscilam jej do przedszkola a teraz robi deolke i co Krzys zasnie to go budzi bo leci mi cos obwiescic z entuzjazmem ;)
    no coz dzisiaj sie widac nie poucze dopoki maz nie wroci z pracy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.