Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Cześć KOBIETY hmmm wyspałam się dzisiaj hi hi hi gardło i objawy na razie grypowe ustąpiły :)

    Obudziłam się dzisiaj wcześnie rano i się wystraszyłam, że spóźniłam się na ślub mojej znajomej wrrr który odbędzie się w sobotę... nie mogłam się opamiętać z rana hahahha i nie wiedziałam co robić :)) - chyba mocno jestem tym dniem poddenerwowana :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    ooo allegro działa hmmm to mi dobra wiadomość :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Młody wyszykowany do szkoły, mała śpi kawusia, nogi na stół i chwila dla siebie ufffffff
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Kupiłam Tosi zabawki na allegro 10 szt są świetne właśnie je wyszorowałam jak wyschną zrobię zdjęcie i się pochwalę :))))
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Magg koniecznie się pochwal nam wszystkim :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    oki ale teraz spadam bo szczęście wstało .....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    baby mam mega problem
    kobitka mi wplacila kase za kurtke ktora kupila na allegro i nawet w zalaczniku potwierdzenie transakcji przyslala a u mnie na koncie jej nie ma. wplata 17 pazdziernika a tu kasy dalej nie ma mimo ze szlo z banku internetowego do drugiego....
    kto teraz ma szukac tego przelewu?? u mnie kasy nie zaksiegowali wiec chyba ona powinna w swoim banku dochodzenie przeprowadzic, jak sadzicie???
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    niech kobitka sprawdzi na wyciągu czy przelew nie został cofnięty, czasem zaksięgują w banku na "-" a potem z powrotem na "+"
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    myslalam zeby jej zrobic print screen z moich wpalt ale ostatnimi czasy mialam rozne i dosc spore i wolalabym zeby ktos obcy do nich dostepu nie mial
  1.  permalink
    Zdecydowanie ona powinna złozyć reklamację w swoim banku.najpierw jednak niech sprawdzi czy nie ma przelewu w "odrzuconych"
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Juz jej o tym pisalam i twierdzi ze od niej wyszly pieniadze i ma dzikie pretensje do mnie wrrr alez nieila ta babsztyl wrrrrr
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aniu niech dokładnie sprawdzi nr konta na który wysłała kasę, a Ty dopóki nie dostaniesz pieniędzy na konto nie wysyłaj kurteczki bo może Cię kobieta w jajo robić ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    And no nie wysle mowy nie ma... przyslala mi potwierdzenie przelewu w zalaczniku i nr konta sie zgadza i adres i bank... tyle ze sprawdzilam ze te potwierdzenie przelewu mozna modyfikowac wiec niech ona taka mundra nie bedzie :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    cytuje jej ostatniego maila w ktorym zeszla z tonu jak jej wyslalam print screen moich operacji bankowych 17-19 pazdziernika

    Ja tez nie mam pojecia co sie stało pierwszy raz tak mam. Wszystko sie zgadza oprocz 35 złotych ktorych nie mam na koncie i kurtki dla dziecka.
    Napisałam maila do banku zeby to sprawdzili, jesli bedzie sie wszystko zgadzac to byc moze te pieniadze są u panstwa na koncie i bedziecie to musieli sprawdzic osobiscie.Byc moze nie zostały zaksiegowane. Ja jeszcze bede osobiscie dzwonic do banku jesli nawet w meilu napiszą ze jest wszystko ok.


    a swoja droga ciekawa sytuacja. dostalam wteyd kilka wplat oprocz jej... no nic pozyjemy zobaczymy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aniu śliska sprawa uważaj na takie być może naciąganie.... Wszystko jest do zrobienia ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Lady ja nie jestem z tych co daja sie nabrac. taki juz ze mnie dociekliwiec ze 5 razy sprawdzam :wink:
    kobieta napisala ze teraz wyjezdza i nie bedzie mogla odpisywac wiec spokojnie czekam. konto mi sie o te 35zl nie powiekszylo bo wiem przeciez jakimi sumami dypsonuje ;) w kazdym badz razie ja do banku leciec nie mam zamiaru, niech ona to wyjasni bo ja ani czasu ani ochoty na latanie za cudzymi sprawami nie mam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    dokładnie tym bardziej, że jeśli u Ciebie tego nie ma to w jej kwestii jest to wyjaśnić z bankiem ale pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją jak długo wysyłam przelewy...
    Wystarczyłoby udać się do banku i zapytać o przelew z tego dnia i wsio wiadomo...
    Ciekawa jestem co będzie dalej!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Lady tez jestem bardzo ciekawa
    w okresie 15-19 pazdziernika sporo osob dokonalo wplaty i wsyzstkie pieniadze na czas znalazly sie na koncie. bylo tak ze dostawalam maila potwierdzajacego przelew a nastepnego dnia ok 11 pieniadze byly na koncie. tylko od tej pani dziwnie sie zawieruszyly...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    no ale ja leniwiec jestem i lazila w czyjejs sprawie nie bede
    zwlaszcza ze w banku gdzie mamy konto nie ma podjazdow i trzeba by na pietro wnosic wozek a to jest az 30schodow !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aniu dlatego Ja lubię bankowość internetową bo o każdej porze dnia mogę sprawdzić :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Dronka buziaczek w noseczek Julcika z okazji jej dzisiejszego malutkiego święta :flowers::rainbow:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    AniuM ale jajca - mnie ta sprawa śmierdzi - kobitka chyba kombinuje - choć banki czasami też płatają figla swoim Klientom :wink:
    Informuj nas jak ta sprawa się zakończy - też jestem ciekawa co z tego wszystkiego wyniknie !!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aniu, pewnie się kobieta rąbnęła w numerze konta.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Lady ja tez lubie bankowosc elektroniczna i bank odwiedzilam przed ostatnie 3 lata 2 razy - raz jak sie pomylilam w robieniu przelewu 3krotnie i po nowe haslo isc musialam i raz jak wplacalam kase na kapital poczatkowy kredytu dodatkowa....

    FiuFiu wg tego potwierdzenia przelewu co mi przyslala wszystko gra i adres i nr konta tyle tylko ze jak sie okazalo dokument mozna modyfikowac i rownie dobrze babka mogla do spreparowac bo to nie byl print screen ani pdf.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Aniu a czego to się teraz nie zrobi dla kasy wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    wlasnie, dlatego ciesze sie ze chociaz jesli idzie o kase jestem asekurantka ;) nie o takich przekretach na allegro sie czytalo :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    no Ja na allegro udzielam się o tyle o ile... na razie mnie nie przekręcono chociaż produkt już przesłano niezgodny z opisem :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007 zmieniony
     permalink
    no to przeprawy z baba ciag dalszy


    Przed chwila dzwoniłam do banku i powiedziano mi ze przelew został zrealizowany i musi byc na Pani koncie chyba ze nr konta musi byc inny lub była pomyłka w numerze podana przez Pania.I to nie jest mozliwe ze u Pani nie ma pieniedzy! Bank nie miał zwrotu zadnego przelewu.
    Ja wpłacilam pieniadze na numer (tu podaje moj nr konta) zreszto juz pani wczesniej wysyłałam nr konta na ktory dokonałam przelew. Prosze jeszcze raz przesłac wyciag z Pani konta od 16 pazdziernika.
    W zwiazku z ta sytuacja prosze tez zadzwonic do swojego banku w celu wyjasnienia tej sprawy.
    Czekam na odpowiedz.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    ha ha ha nieźle Aniu ha ha ha no i pieniążki sobie zaginęły pomiędzy bankami ha ha ha

    Jeszcze Ci kobieta negatywny komentarz wystawi ha ha ha bo zwali winę na Ciebie jak się nie wyjaśni ta sprawa :(
    Śmierdzi dalej podstępem

    Aniu jak długo czekasz na pieniążki z jej strony ?

    Może zaproponuj poczekać do piątku a w poniedziałek jak nie będzie to napisz jej, że produkt zostanie raz jeszcze wystawiony!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Lady - ona kupila kurtke 16pazdziernika i twierdzi ze wtedy kase wyslala. czyli badz co badz juz sporo czasu temu. babka ma w prawdzie dopiero 16komentow ale zadnego neutrala ani negatywa... probuje sie dodzwonic do banku ale przyznam ze jestem na maxa wkurzona bo nie rozumiem jak mozna miec do mnie pretensje (telefoniczne) ze na maila jej nie odpiisuje a wyslala mi go raptem godzine temu... coooz mam chyba prawo miec zycie prywatne a nie 24/7 przy kompie byc
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    wiadomosc sprzed sekundy

    nie mam pojecia co z tym zrobic. Prosze jednak skontaktowac sie ze swoim bankiem i to sprawdziec bo bardzo mnie to niepokoii.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Jakie banki wchodzą w grę?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Aniu a telefonicznie nie możecie się zgadać tylko mailowo. Wiadomo, że poczta elektroniczna w przeciwieństwie do banków mocno zawodzi!
    Wolałabym to z nią wyjaśniać w trakcie rozmowy ...
    Może za pomocą skype nawet jak ona tan przy necie siedzi...

    Jednak ona to powinna wyjaśniać ze swoim bankiem bo to ona dokonywała przelewu... Twój bank przecież jeśli nie zaksięgował takiej wpłaty to nic nie zrobisz ...

    Po jej stronie jest problem a nie po Twojej!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Uuuuuu nieciekawie :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    osobiście do tej pory z BPH, PKO i ING nie miałam problemu a od lat je znam! Tam nie tylko osobiste ale i firmowe rachunki zakładane były i przelewy nigdy się nie traciły....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    dzwonilam do banku i powiedzieli ze telefonicznie nie udziela mi takiej informacji dot. rachunku. i czy byla wplata.
    kazali tez sprawdzic czy u tej pani nie bylo zwrotu bo oni nie mieli przerw ani awarii w systemie. W moim banku moga udzielic mi informacji co do wplaty jedynie za okazaniem dowodu osobistego ale to tylko do godziny 17 wiec nie mam jak isc bo maz tak z pracy dopiero wraca... no zesz ***********
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    AniuM bo bank nie udziela takich info przez tel. Jestem dosłownie ciekawa co z tej sprawy wyniknie - :confused:
  2.  permalink
    Lady- co Ci przysłali niezgodnego z opisem? Daj linka,zebysmy się nie nacięły.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Izunia mi chodzilo o sprawdzenie czy na koncie byla w ogole taka wplata i czy to KB moze ma jakis blad. nie chcialam zeby nie wiadomo co robili i sadzilam ze haslo plus haslo weryfikacyjne wystarcza :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    a co ciekawe ta baba zadzwonila do mnie na domowy i numer byl zastrzezony (mam identyfikacje rozmowcy) no i ja teraz dzwonie na ten numer co mam na allegro a tam poczta glosowa caly czas...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    aga tutaj bardziej o część motoryzacyjną chodzi więc linka dawać nie będę... Pisało, że pasuje do modelu audi jakie mamy no i jak się okazało, że trzeba było robić przeróbki wrr bo odsyłać nie było sensu!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    AniuM podejrzana ta babka -możesz podać jej nicka z allegro, abyśmy miały oczy szeroko otwarte ?? Ewentualnie szepnij :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    właśnie jeśli masz uruchomioną bankowość internetową to udzielą Ci wszelkich info odnośnie Twojego konta! W innym wypadku tak jak piszesz - osobiście z dowodem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Izunia do rozwiazania sprawy posiedze ciho, pozniej ja obsmaruje gdzie trzeba jakby co ;) a ona kupowala kurtke po Gabrysi wiec wasze aukcje jej nie dotycza ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Lady no ja mam bankowosc internetowa i dupa nie chca ze mna w ogole rozmawiac :(
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Ok, mam nadzieję, że ty zwycięsko na tym wyjdziesz - powodzenia :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    Co za babsztyl - mam nadzieję, że nie próbuje cię naciągnąć - nie wie z kim ma do czynienia :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    dobra udalo sie dodzwonic do konsultanta teleKB po zrobieniu malej zadymy pani raczyla sprawdzic u nich w systemie i okazalo sie ze wplata doszla ale nie zostala u mnie zaksiegowana!!!!!!!!!
    najmocniej przepraszala
    takze teraz ja sie bede mocno tlumacyzla babie
    wrrrr
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    bank powinien sie tłumaczyć :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2007
     permalink
    oj podnioslo mi sie cisnienei podnioslo... zamiast sie uczyc widzialam tyle czasu na telefonach... a swoja droga ta baba z teleKB stiwerdzila ze nie ma i dopiero jak nie wytrzymalam i z lekka po nich pojechalam to sprawdzila w systemie i co dziwne u nich bylo tylko u mnie na koncie nie
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.